Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maixys

#7188050 Napisano: dzisiaj o 13:54:07
ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Po jakim czasie dostałaś potwierdzenie? Wysyłałem 2 godziny temu i nic nie mam. Z góry dziękuje emotka
0 0

olunka

#7188052 Napisano: dzisiaj o 13:56:38
maixys napisał(a):

ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Po jakim czasie dostałaś potwierdzenie? Wysyłałem 2 godziny temu i nic nie mam. Z góry dziękuje emotka

ja wyslałam teraz, dam znac czy przyjdzie, na razie cisza
1 maixys 0

slonecznik1309

#7188057 Napisano: dzisiaj o 14:20:54
olunka napisał(a):

maixys napisał(a):

ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Po jakim czasie dostałaś potwierdzenie? Wysyłałem 2 godziny temu i nic nie mam. Z góry dziękuje emotka

ja wyslałam teraz, dam znac czy przyjdzie, na razie cisza

ja żadnego potwierdzenia nie mam, a wysłałam wczoraj emotka
0 0

donia7

#7188058 Napisano: dzisiaj o 14:21:48
slonecznik1309 napisał(a):

olunka napisał(a):

maixys napisał(a):

ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Po jakim czasie dostałaś potwierdzenie? Wysyłałem 2 godziny temu i nic nie mam. Z góry dziękuje emotka

ja wyslałam teraz, dam znac czy przyjdzie, na razie cisza

ja żadnego potwierdzenia nie mam, a wysłałam wczoraj emotka

ja 29 czerwca i też nie mam...
0 0

mimolette

#7188059 Napisano: dzisiaj o 14:22:15
mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

dobra, wysłałam im list w czwartek, zadzwonili dzis, żebym poprosiła o duplikat paragonu w sklepie i wysłała im priorytetem i wtedy będę mogła odebrać nagrodę, więc w teorii to przeszło emotka  jestem w szoku, bo to nagroda główna

anialistopad

#7188060 Napisano: dzisiaj o 14:29:07
Co tak mało Nagród z warki biedronka? Wysyłają jeszcze czy koniec już? Tam.bylon3 tysiące bonów po 100 zł.z tego co pamiętam.
1 maryam 0

malmika

#7188066 Napisano: dzisiaj o 14:33:34
ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Dzięki. Ale od razu, czy po jakimś czasie?
0 0

nanajka81

#7188076 Napisano: dzisiaj o 14:41:45
mimolette napisał(a):

mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

dobra, wysłałam im list w czwartek, zadzwonili dzis, żebym poprosiła o duplikat paragonu w sklepie i wysłała im priorytetem i wtedy będę mogła odebrać nagrodę, więc w teorii to przeszło emotka  jestem w szoku, bo to nagroda główna

o to super! To powodzenia w zdobywaniu duplikatu emotka i gratulacje!
1 mimolette 0

Credo89

#7188078 Napisano: dzisiaj o 14:53:55
Czy ktoś już otrzymał bilety na festiwal z Oreo w Biedronce?
0 0

parad0x

#7188079 Napisano: dzisiaj o 14:55:17
mimolette napisał(a):

mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

dobra, wysłałam im list w czwartek, zadzwonili dzis, żebym poprosiła o duplikat paragonu w sklepie i wysłała im priorytetem i wtedy będę mogła odebrać nagrodę, więc w teorii to przeszło emotka  jestem w szoku, bo to nagroda główna

A w sklepie wydrukują Ci dokładnie to samo co wyświetla się w apce Biedronki w historii zakupów. Więc nie ciesz się przedwcześnie, już nie raz robiłem w biedronce wojnę z kierowniczką, z reguły później własnoręcznie robiła zwrot i nabijała mi nowy paragon żeby się mnie pozbyć 🤣
0 0

parad0x

#7188080 Napisano: dzisiaj o 14:56:27
maixys napisał(a):

ania1111 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy z Kujawskiego w Żabce przychodzi jakieś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem?

Tak

Po jakim czasie dostałaś potwierdzenie? Wysyłałem 2 godziny temu i nic nie mam. Z góry dziękuje emotka

U mnie przyszło dopiero na następny dzień.
1 maixys 0

gosienia8501

#7188081 Napisano: dzisiaj o 14:58:57
[quote=Tez mi to dziwne. Ja dostałam emaila na wp o 12:21 
Moja mama też grała ale brak emaila poczta onet 
Ktoś dostał e-maila o innej godzinie niż 12 coś?


anialistopad]Co tak mało Nagród z warki biedronka? Wysyłają jeszcze czy koniec już? Tam.bylon3 tysiące bonów po 100 zł.z tego co pamiętam.
0 0

mimolette

#7188084 Napisano: dzisiaj o 15:00:58
parad0x napisał(a):

mimolette napisał(a):

mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

dobra, wysłałam im list w czwartek, zadzwonili dzis, żebym poprosiła o duplikat paragonu w sklepie i wysłała im priorytetem i wtedy będę mogła odebrać nagrodę, więc w teorii to przeszło emotka  jestem w szoku, bo to nagroda główna

A w sklepie wydrukują Ci dokładnie to samo co wyświetla się w apce Biedronki w historii zakupów. Więc nie ciesz się przedwcześnie, już nie raz robiłem w biedronce wojnę z kierowniczką, z reguły później własnoręcznie robiła zwrot i nabijała mi nowy paragon żeby się mnie pozbyć 🤣

może się zlitują, bo w liście pierwszym im wyjaśniłam sytuację i napisałam, żeby się zlitowali hahah zadzwoniła pani i powiedziała, że wydruk z biedronki może być ale screen z aplikacji odpada, więc zobaczymy jutro 🤞
0 0

olunka

#7188086 Napisano: dzisiaj o 15:06:24
a wysyłał ktoś na bacardi w żabce? próbuję wysłac i sie nie da, z dwóch przeglądarek emotka
0 0

bethan

#7188092 Napisano: dzisiaj o 15:24:51
Credo89 napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał bilety na festiwal z Oreo w Biedronce?

Mają wysłać w ciągu dwóch dni od otrzymania oświadczenia.
0 0

bezaczek7

#7188103 Napisano: dzisiaj o 15:49:49
Mo ster munch original 75 g kupione w Biedronce, nie ma takiej wagi w liście rozwijalnej, a oznaczenie loteryjne na paczce jest emotka  no to jak to? Muszę napisać do organizatora. Czy już ktoś pisał?
0 0

samuraj

#7188124 Napisano: dzisiaj o 16:07:16
bezaczek7 napisał(a):

Mo ster munch original 75 g kupione w Biedronce, nie ma takiej wagi w liście rozwijalnej, a oznaczenie loteryjne na paczce jest emotka  no to jak to? Muszę napisać do organizatora. Czy już ktoś pisał?

"Pamiętaj,że w loterii biorą udział wszystkie produkty Monster Munch"
Myślę,że nie ma co pisać tylko grać emotka
0 0

nanajka81

#7188127 Napisano: dzisiaj o 16:17:20
bethan napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał bilety na festiwal z Oreo w Biedronce?

Mają wysłać w ciągu dwóch dni od otrzymania oświadczenia.

Ja jeszcze nie dostałam a oświadczenie dotarło do nich w piątek rano... Tak więc ciekawe ile u nich to dwa dni...
1 bethan 0

bethan

#7188128 Napisano: dzisiaj o 16:21:13
nanajka81 napisał(a):

bethan napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał bilety na festiwal z Oreo w Biedronce?

Mają wysłać w ciągu dwóch dni od otrzymania oświadczenia.

Ja jeszcze nie dostałam a oświadczenie dotarło do nich w piątek rano... Tak więc ciekawe ile u nich to dwa dni...

Ooo, to dzisiaj powinni wysłać.
Moje oświadczenie doszło do nich dopiero dzisiaj. Jak ja nie znoszę PP 😈
0 0

maixys

#7188138 Napisano: dzisiaj o 16:47:40
Konkrus Goodie 'Wygrywaj z gazetkami'
ktoś wie jakie jest ostatnie pytanie konkursowe? Nie ma go już chyba w gazetkach.emotka
0 0