Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

elemelex

#7187663 Napisano: dzisiaj o 15:48:04


A nie macie wrażenia ze nikt twgo nie czyta tylko to tak czy siak jest jakaś loteria? Czy ktoś ma czas na czytanie setek jak nie tysięcy zgłoszeń?

Myślę, że czytają. Jak jest kilka osób to jakoś to chyba leci.
Jeszcze jakby mieli taki sam gust jak ja to byłoby idealnie  emotka emotka
0 0

asantesana

#7187664 Napisano: dzisiaj o 15:48:05
pusheen napisał(a):

asantesana napisał(a):

Na jakim etapie stanęła Radość w Joy? Mają opóźnienie, czy ja przeoczyłam jakieś wyniki?

Wyniki na stronie są do 7 etapu. Z 8 nikt się chyba nie chwalił, ale mają jeszcze czas. emotka

8 był do 16.06, więc raczej już po czasie, ale czekam cierpliwie emotka
0 0

pusheen

#7187666 Napisano: dzisiaj o 15:54:05
asantesana napisał(a):

pusheen napisał(a):

asantesana napisał(a):

Na jakim etapie stanęła Radość w Joy? Mają opóźnienie, czy ja przeoczyłam jakieś wyniki?

Wyniki na stronie są do 7 etapu. Z 8 nikt się chyba nie chwalił, ale mają jeszcze czas. emotka

8 był do 16.06, więc raczej już po czasie, ale czekam cierpliwie emotka

Mają 15 dni roboczych. emotka

maixys

#7187694 Napisano: dzisiaj o 17:01:17
elemelex napisał(a):

Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję.

Ta sama historia może być interpretowana na różne sposoby, a odpowiedni styl narracji może znacząco wpłynąć na jej odbiór - czy to jako komedia, dramat, czy thriller - a co za tym idzie, może mieć wpływ na to czy będzie interesująca dla komisji. Czasami wystarczy więc zmienić sposób narracji, a czasami… Jedyny schemat jaki się u mnie sprawdza to brak schematu, a jedynie ciągłe eksperymentowanie ze stylem. I nie sądzę że warto wszędzie pisać rymem, wymyślając przy tym fikcje… Gdyby dzisiaj Smolar podarował Suntago, to byłbym bliski, żeby wsadzić kij w mrowisko i napisać na publicznie, że bardziej niż to czy piszemy rymem, czy prozą liczy się to, ile jest w tym serca. Ale nie podarował, więc odpuszczę sobie dzisiaj bycie romantykiem, i wracam do rozkminiania agencji. emotka
1 elemelex 0

Pepa

#7187736 Napisano: dzisiaj o 19:08:02
elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

elemelex napisał(a):

Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję.

Ja akurat troszkę przyfantazjowałam w Grycanie, że tak to ujmę, no ale nic nie wygrałam... taka fantazja, mająca podstawę do urzeczywistnienia czyli w sumie fantazja oparta na faktach... Jeśli chodzi o rymy to raczej zależy od pytania, czasem samo naturalnie coś się zrymuje, gdy odpowiedź ma być krótka, natomiast szukanie ich jest dość męczące. Właśnie jak już zostało zaznaczone ważny jest pewnie pomysł, sposób opowiadania, nawet zwykłe codzienne zdarzenia można opisać ciekawie, z tym że z nagrodami bywa różnie. Na pewno w wielu przypadkach wygrywają dobre odpowiedzi, ale... widziałam na facebooku pewien konkurs, w którym wygrały delikatnie ujmując nieco dziwne odpowiedzi, także wszystko jest możliweemotka
0 0

donia7

#7187737 Napisano: dzisiaj o 19:10:10
Pepa napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

elemelex napisał(a):

Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję.

Ja akurat troszkę przyfantazjowałam w Grycanie, że tak to ujmę, no ale nic nie wygrałam... taka fantazja, mająca podstawę do urzeczywistnienia czyli w sumie fantazja oparta na faktach... Jeśli chodzi o rymy to raczej zależy od pytania, czasem samo naturalnie coś się zrymuje, gdy odpowiedź ma być krótka, natomiast szukanie ich jest dość męczące. Właśnie jak już zostało zaznaczone ważny jest pewnie pomysł, sposób opowiadania, nawet zwykłe codzienne zdarzenia można opisać ciekawie, z tym że z nagrodami bywa różnie. Na pewno w wielu przypadkach wygrywają dobre odpowiedzi, ale... widziałam na facebooku pewien konkurs, w którym wygrały delikatnie ujmując nieco dziwne odpowiedzi, także wszystko jest możliweemotka

Te na FB dziwne to ponoć Ej-aje piszą emotka
2 Pepa, atyde25 0