Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

adamo86

#7187567 Napisano: dzisiaj o 12:28:48
pusheen napisał(a):

adamo86 napisał(a):

"Łap chwile przyjemności" się pojawiło u Smolara. Ale nie wiem czy przepuszcza, bo nie grałem emotka

Było i zniknęło. emotka  Ale może to i lepiej.

I znowu jest emotka
0 0

lasiglasty

#7187568 Napisano: dzisiaj o 12:29:50
Na konkurs Nuii trzeba kupić 3 lody w Biedrze, a jest promocja 4 w cenie dwóch, że nabija rabat o wartości 2 z nich, myślicie, że taki zakup będzie okej czy lepiej kupić tylko 3, bo rabat uznają jako zapłatę tylko za 2 i zakup tylko 2?
0 0

pusheen

#7187569 Napisano: dzisiaj o 12:30:25
adamo86 napisał(a):

pusheen napisał(a):

adamo86 napisał(a):

"Łap chwile przyjemności" się pojawiło u Smolara. Ale nie wiem czy przepuszcza, bo nie grałem emotka

Było i zniknęło. emotka  Ale może to i lepiej.

I znowu jest emotka

Ja jednak nie na ten konkurs czekam, więc nie wiem czy podpięte. emotka
0 0

katarzynap

#7187571 Napisano: dzisiaj o 12:31:00
Czy bylu już może wyniki z NUII w Kaufland? Konkurs skończył się 23.06
0 0

madllen

#7187573 Napisano: dzisiaj o 12:32:31
lasiglasty napisał(a):

Na konkurs Nuii trzeba kupić 3 lody w Biedrze, a jest promocja 4 w cenie dwóch, że nabija rabat o wartości 2 z nich, myślicie, że taki zakup będzie okej czy lepiej kupić tylko 3, bo rabat uznają jako zapłatę tylko za 2 i zakup tylko 2?j

Jak kupisz 4 będzie w porządku. Biedronka nalicza proporcjonalnie rabat na wszystkie pozycje na paragonie.

elemelex

#7187591 Napisano: dzisiaj o 13:10:41
katarzynap napisał(a):

Czy bylu już może wyniki z NUII w Kaufland? Konkurs skończył się 23.06

Raczej nie.
0 0

Majkii

#7187592 Napisano: dzisiaj o 13:13:05
Są już wyniki na stornie Smolar z Kamis Lidl.
0 0

Malgorzata1234

#7187598 Napisano: dzisiaj o 13:23:02
Hej. Czy ktoś wygrał ze Smolara z konkursu Dove? Nie mogę znaleść tego konkursu w laureatach
0 0

elmas

#7187608 Napisano: dzisiaj o 13:45:45
Malgorzata1234 napisał(a):

Hej. Czy ktoś wygrał ze Smolara z konkursu Dove? Nie mogę znaleść tego konkursu w laureatach

Jeśli wygrasz, dostaniesz w mailu link do formularza (a wygraną możesz sobie sprawdzić w Wynikach).
0 0

elemelex

#7187616 Napisano: dzisiaj o 14:01:35
Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.
0 0

awe

#7187617 Napisano: dzisiaj o 14:03:23
elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

Czy były już @ z grycana?
0 0

katarzynap

#7187618 Napisano: dzisiaj o 14:04:13
elemelex napisał(a):

katarzynap napisał(a):

Czy bylu już może wyniki z NUII w Kaufland? Konkurs skończył się 23.06

Raczej nie.


Doczytałem teraz i 25.06 wybierali i maja 5 dni roboczych na poinformowanie.
0 0

elemelex

#7187620 Napisano: dzisiaj o 14:04:58
awe napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

Czy były już @ z grycana?

Nie wiem emotka  W każdym razie mojego imienia na liście nie ma.
0 0

anaesth

#7187624 Napisano: dzisiaj o 14:13:12
elemelex napisał(a):

awe napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

Czy były już @ z grycana?

Nie wiem emotka  W każdym razie mojego imienia na liście nie ma.

Samir i Nikita świętują, reszta czeka emotka

katarzynap

#7187630 Napisano: dzisiaj o 14:58:46
elemelex napisał(a):

awe napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

Czy były już @ z grycana?

Nie wiem emotka  W każdym razie mojego imienia na liście nie ma.


Hmm moje dwie największe wygrane ( wyjazdowe) nie były rymowanki i były prawdziwymi historiami. Z rymowanek nie wygrałam nigdy nic konkretnego. Czasem jakas nagrodę ta najsłabsza.
1 elemelex 0

Catcat

#7187637 Napisano: dzisiaj o 15:12:06
elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?
0 0

elemelex

#7187641 Napisano: dzisiaj o 15:21:59
Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję.
0 0