Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

olunka

#7186437 Napisano: 27.06.2024 10:36:19
czy możecie wysłać zgloszenie na Tyskie w C4 z quizem?
0 0

magie1982

#7186445 Napisano: 27.06.2024 11:06:59
Wygrał ktoś z Kubusia coś więcej niż Decathlon?
0 0

mimolette

#7186447 Napisano: 27.06.2024 11:11:13
do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie
0 0

mrmax

#7186450 Napisano: 27.06.2024 11:14:07
mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

nie uznają

atyde25

#7186452 Napisano: 27.06.2024 11:19:00
To musi być paragon fiskalny.A masz jak byk w aplikacji na górze pod jaki sklep Biedry.Paragon niefiksalny.I to samo jak kasa saoobsługowa nie wydrukuje paragaonu lub coś się zatnie to co pani sobie na kartce A4 wydrukuje to można sobie wiadomo co z tą kartką A 4 zrobic.Life is brutal w tej kwestii:( 
Dlatego zawsze sprawdzam czy na drukarce się zielona lampka pali i czy poprzednie paragony nie mają tej wielkiej czerwonej pręgi to oznacza,że papier się w rolce kasy kończy.Oczywiście zawsze się może jeszcze rolka zaciąć też to przechodziłam parę razy:(

Karolaaajn

#7186461 Napisano: 27.06.2024 11:40:24
atyde25 napisał(a):

To musi być paragon fiskalny.A masz jak byk w aplikacji na górze pod jaki sklep Biedry.Paragon niefiksalny.I to samo jak kasa saoobsługowa nie wydrukuje paragaonu lub coś się zatnie to co pani sobie na kartce A4 wydrukuje to można sobie wiadomo co z tą kartką A 4 zrobic.Life is brutal w tej kwestii:( 
Dlatego zawsze sprawdzam czy na drukarce się zielona lampka pali i czy poprzednie paragony nie mają tej wielkiej czerwonej pręgi to oznacza,że papier się w rolce kasy kończy.Oczywiście zawsze się może jeszcze rolka zaciąć też to przechodziłam parę razy:(

W tej kwestii chciałabym tylko wspomnieć że kiedyś wygrałam nagrodę główną w konkursie w Kauflandzie a akurat kasa samoobsługowa skończyła papier, paragon się wydrukował ale niewyraźny i niepełny. Pani w obsłudze klienta mi wydrukowala właśnie na kartce a4 taki „zastępczy paragon” , wysłałam to agencji z wyjaśnieniem i przeszło. Tak że niekoniecznie musi być to sprawa przegrana, warto pisać i próbować. To akurat są sytuacje na które wpływu nie mamy, a nie chęć oszustwa 🤗
1 mimolette 0

Miligili

#7186469 Napisano: 27.06.2024 12:02:40
Miligili napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

⁹nanajka81 napisał(a):

monisss napisał(a):

maixys napisał(a):

Miligili napisał(a):

Drodzy. Wygrałam rower w konkursie wiosna pełna aktywności w Smolarze, w regulaminie wartość roweru to 2999 zł , bez wyszczególnionego modelu. Otrzymałam dziś nagrodę , rower to Holland 28 3 s... koszt roweru w Internecie w porywach do 1059 zł ... pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło jeśli chodzi o wartość nagrody i to jeszcze w Smolarze. Myślicie, że jest sens składać z tego powodu reklamację , czy to coś da ? Zawiodłam się mega

Miałem raz sytuacje, że agencja przekazała mi nagrodę o wartości mniejszej o połowę (1000 zł, zamiast 2000 zł) - jak się okazało była to zwykła pomyłka i wystarczył telefon z wyjaśnieniem. Nie wiem czy tak jest i w tym wypadku, ale oczywiście reklamuj, nic nie stracisz.

dokładnie - zawsze jest sens! powodzenia emotka

Również trzymam kciuki! Zbyt duża rozbieżność cenowa jak na zostawienie tego bez reklamacji. Nic nie stracisz jak napiszesz a może resztę Ci dopłacą w

Ja czekam na kuriera,będę dzwonić i pisać do Smolara jeśli taka zaniżona cena

Dziękuję wszysykim
za odpowiedzi. Napisałam do smolara reklamację. Mam nadzieję , że to zwykła pomyłka. W oświadczeniu do celów reklamacyjnych jest jeszcze napisane, że rower został fabrycznie zapakowany a na pudełku widnieje naklejka z zupełnie innym modelem roweru, dużo droższym , nawet droższym niż z regulaminu. Także musi być coś nie tak. Dam znać jak to się zakończy emotka

Otrzymałam wczoraj odpowiedź od Smolara. Napisali, że nazwa Holland 28 3s jest nazwą przypadkową i wiele firm stposuje takie nazewnictwo ze względu na wygląd roweru i potoczną nazwę Holender.... a rower ten powstał od podstaw na specjalne zamówienie do konkursu, że został dobrany lakier kolorystcyznie pasujący od kv i , marki knorr, że zostały dobrane dodatki stylistyczne i że to wszystko determinuje cenę.  Zmienili oświadczenie z formularzu wpisując nową nazwę roweru na: Rower Holland Smolar 28 3S, bo podobno właśnie taka nazwa widnieje u nich na fakturze. 
Rozumiem, jakby naprawdę były jakieś dodatki przy tym rowerze, ale ten rower jest jednym z najtańszych na rynku, nie ma w nich żadnej dodatkowej jakości. WCzoraj go nieco rozpakowałam i jeszcze ma zbite z tyłu światełko emotka Wygrywam często różne rowery, embassy, plumbike, które rzeczywiście kosztują około 3 tysięcy, ale ten egzemplarz to jakieś żarty (dodam, że producentem tego roweru jest STORM), którego rowery w necie właśnie po tyle chodzą. 
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mogę z tym jeszcze zrobić? jeszcze im nie odpowiedziałam
Próbuję dodac zdjęcie do postu ale nie mogę, ciągle mieli i mieli mimo zmnijeszenia pliku zdjęcia
1 wiesia30 0

wiesia30

#7186474 Napisano: 27.06.2024 12:32:26
0 0

wiesia30

#7186476 Napisano: 27.06.2024 12:35:29
Ja też jeszcze nie odpisałam, ale pierwszy raz zdarzyło mi się otrzymać nagrodę niezgodną z regulaminem,może to skręcanie tyle kosztowało emotka
0 0

@gnieszk@

#7186477 Napisano: 27.06.2024 12:39:22
wiesia30 napisał(a):

Ja też jeszcze nie odpisałam, ale pierwszy raz zdarzyło mi się otrzymać nagrodę niezgodną z regulaminem,może to skręcanie tyle kosztowało emotka

W regulaminie był podany konkretny model? Przecież to jakaś paranoja. Co oni niby zrobili, że z roweru za 900 zł stał się rowerem o wartości 3 tys.?
0 0

wiesia30

#7186479 Napisano: 27.06.2024 12:43:06
@gnieszk@ napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Ja też jeszcze nie odpisałam, ale pierwszy raz zdarzyło mi się otrzymać nagrodę niezgodną z regulaminem,może to skręcanie tyle kosztowało emotka

W regulaminie był podany konkretny model? Przecież to jakaś paranoja. Co oni niby zrobili, że z roweru za 900 zł stał się rowerem o wartości 3 tys.?

O to chodzi,że nie było modelu
0 0

zielonaszpilka

#7186480 Napisano: 27.06.2024 12:46:05
Wrzućcie zdjęcie tego roweru. Na plakatach wyglądał jak rower electra Amsterdam i cena by się zgadzała, tyle że one chyba już nie są dostępne i nie były produkowane w takim kolorze. Może tylko zrobili wizualizacje na podstawie tego roweru i rzeczywiście montowali go na zamówienie w firmie storm. Malowanie, składanie, nie wiem co tam jeszcze dołożyli, ale może stopkę, dzwonek, do tego wysyłka i może wyszła im taka cena. Kiepsko. Lepiej było kupić porządny rower w tej cenie, bo znaleźliby bez problemu fajne rowery w takim
kolorze.
0 0

atlantydek

#7186481 Napisano: 27.06.2024 12:49:07
wiesia30 napisał(a):

Ja też jeszcze nie odpisałam, ale pierwszy raz zdarzyło mi się otrzymać nagrodę niezgodną z regulaminem,może to skręcanie tyle kosztowało emotka

Polubownie raczej się z tym nic już nie zrobi.  Będą się trzymać wersji o gigantycznych  kosztach kosmicznego  lakieru. Może sponsor jakąś paczkę wyślę, jak zrobicie szum.

wiesia30

#7186483 Napisano: 27.06.2024 12:51:30
0 0

zielonaszpilka

#7186484 Napisano: 27.06.2024 12:53:54
wiesia30 napisał(a):

Słabiutko to wygląda:/ szkoda. Patrząc na plakat widzę fajny rower. To to zwykły przeciętniak. Nie ma znaczeni ile dali za personalizację. Jest warty nie więcej niż 1000 zł. Ale jeśli takie jest ich stanowisko to nic nie zrobicie, bo pewnie na fakturze cena się zgadza.
0 0

wiesia30

#7186485 Napisano: 27.06.2024 12:54:58
zielonaszpilka napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Słabiutko to wygląda:/ szkoda. Patrząc na plakat widzę fajny rower. To to zwykły przeciętniak. Nie ma znaczeni ile dali za personalizację. Jest warty nie więcej niż 1000 zł. Ale jeśli takie jest ich stanowisko to nic nie zrobicie, bo pewnie na fakturze cena się zgadza.

Też tak uważam emotka
0 0

zielonaszpilka

#7186488 Napisano: 27.06.2024 13:00:27
wiesia30 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Słabiutko to wygląda:/ szkoda. Patrząc na plakat widzę fajny rower. To to zwykły przeciętniak. Nie ma znaczeni ile dali za personalizację. Jest warty nie więcej niż 1000 zł. Ale jeśli takie jest ich stanowisko to nic nie zrobicie, bo pewnie na fakturze cena się zgadza.

Też tak uważam emotka

Piszą, że zwycięzca (według nich zwycięSca;) nie znajdzie drugiego takiego samego roweru i tu się mylą, bo wyprodukowali trzy takie, więc znajdzie i drugi i trzeci taki sam emotka  a nazwa Holandii 28 3S to chyba rzeczywiście nazwa przypadkowa - Holland od standardowego nazewnictwa tych rowerów, 28 od wielkości kół i 3S jako skrót od 3 sztuki 🙈 współczuję Wam dziewczyny. Takie rozczarowania są najgorsze.
1 Miligili 0

asantesana

#7186490 Napisano: 27.06.2024 13:04:27
Widzę, że w Smolarze coś się zmieniło i robią coraz więcej baboli i dziwnych rzeczy (począwszy od Eveline). Teraz chciałam posłać zgłoszenie Bref i w regulaminie jest nr paragonu dolny na wizualizacji, a w formularzy górny. Czy ktoś pytał, który jest prawidłowy, czy mamy sobie losować? emotka

Finezyjna

#7186496 Napisano: 27.06.2024 13:33:20
magie1982 napisał(a):

Wygrał ktoś z Kubusia coś więcej niż Decathlon?

Podbijam, czy inne wygrane były ?
Słuchajcie, czy ktoś z Was miał większy zakup niż 4 napoje kubuś ?
0 0

nanajka81

#7186505 Napisano: 27.06.2024 13:55:01
mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

Nie przejdzie. A co się stało z oryginałem? Pies zjadł? emotka
0 0