Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pink086

#6860322 Napisano: 19.05.2022 14:03:51
edziula napisał(a):

A czy Kinder informował o kartach do empiku?

był wpis w wygranych chyba w poniedziałek lub wtorek
0 0

adamo86

#6860326 Napisano: 19.05.2022 14:09:51
sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka


mixik

#6860339 Napisano: 19.05.2022 14:53:01
adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka

A tam takie poprawianie. Ciekawe, czy ten ktoś z 13-go został poinformowany, że ma nagrodę z pierwszego tygodnia, a tu nagle, że jednak nie. Mało to poważne
0 0

adamo86

#6860340 Napisano: 19.05.2022 15:00:47
mixik napisał(a):

A tam takie poprawianie. Ciekawe, czy ten ktoś z 13-go został poinformowany, że ma nagrodę z pierwszego tygodnia, a tu nagle, że jednak nie. Mało to poważne

Może ktoś inny potwierdzi, bo pamięta albo robił screeny. Ale wydaje mi się, że numer ten sam tylko data zmieniona.

mandarynka16

#6860344 Napisano: 19.05.2022 15:23:20
adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) 
Wg mnie to ten sam nr

sledzik860

#6860355 Napisano: 19.05.2022 16:10:23
Wg mnie też to jest ten sam numer, tylko data im się popierdzieliła. Co nie zmienia faktu, że nadal pozostaje nierozwiązana sprawa dziwnego braku rubryki na wpisanie ilości cukierków w 1 tygodniu. W serkach łaciatych też dziwnym zrządzeniem losu są osoby które wygrały nagrodę natychmiastową po wiele razy. Zaufania to ta agencja na pewno nie wzbudza.
1 mixik 0

ramaja

#6860359 Napisano: 19.05.2022 16:25:00
Hej brał ktoś udział w tej nowej loterii Balcerzak że skuterami ?
0 0

ramaja

#6860360 Napisano: 19.05.2022 16:25:33
Telefon polecającego mnie frapuje
0 0

simonapp

#6860367 Napisano: 19.05.2022 16:56:23
mandarynka16 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) Wg mnie to ten sam nr

Ale się cieszęemotka emotka , że pilnujemy swojego. 
Powinniśmy wyłapywać niedociągnięcia Agencji, ale i - chwalić -, wtedy kiedy trzeba. 
Myślę, że Forum czytają nie tylko Agencje, ale i sponsorzy nagród.
Cały czas bolą mnie - zapisy regulaminowe - innych Agencji,  gdzie z góry wiadomo, że znaczna część nagród nie trafi do konkursowiczów.  emotka
A tam w większości - brak-, nie tylko listy laureatów, ale również nie wybiera się rezerwowych.    ( Dlaczego?)
Wyłapujmy też takie sytuacje, bo chyba są groźniejsze od tego przypadku z Fortuny. 

 
2 ZetZ, DAIKOKU 0

Gość:

#6860371 Napisano: 19.05.2022 17:04:11
Czy przychodzą wam powiadomienia z loteria Tic Tac, bo ja mam problem z drugim zgłoszeniem tego samego dnia nie ma potwierdzenia.
0 0

sledzik860

#6860373 Napisano: 19.05.2022 17:07:49
sabanerro napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Wg mnie też to jest ten sam numer, tylko data im się popierdzieliła. Co nie zmienia faktu, że nadal pozostaje nierozwiązana sprawa dziwnego braku rubryki na wpisanie ilości cukierków w 1 tygodniu. W serkach łaciatych też dziwnym zrządzeniem losu są osoby które wygrały nagrodę natychmiastową po wiele razy. Zaufania to ta agencja na pewno nie wzbudza.

Mnie to zastanawia co jeśli nasze zgłoszenia bez wagi nie były brane pod uwagę. I czy jeśli wywalczymy, żeby ewentualnie wzięli je jednak pod uwagę to jak to zrobią? Wrzucą nas na jeden dzień razem, czy zrobią poprawkę w co wątpię...?

Ja osobiście jestem raczej natury, że pierniczę te 6 zł wydanych na cukierki i pogodziłem się z porażką, ale będę raczej omijał tą agencję, szczególnie w konkursach kreatywnych. Jednak zastanawiałem się, czy nie byłoby warto powiadomić fundatora o tych banialukach wyprawianych przez tą agencję. Ktoś pisał, że ma screeny. Bądź co bądź biorą kasę pewnie niemałą za organizację takich akcji, a tu błąd na błędzie i tak naprawdę nie wiadomo czy nie ma osób pokrzywdzonych, a oni butnie unoszą się zapisami z regulaminu, których sami nie zastosowali.
0 0

adamo86

#6860374 Napisano: 19.05.2022 17:08:29
mandarynka16 napisał(a):

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) Wg mnie to ten sam nr

Czy forum to nie wiem. Ale maile na pewno czytają  emotka
Nawet z tego co wiem to odpisują. Ale pomijają odpowiedź na pytanie czy te bez podania wagi też brały udział. 
0 0

monisss

#6860375 Napisano: 19.05.2022 17:11:19
adamo86 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) Wg mnie to ten sam nr

Czy forum to nie wiem. Ale maile na pewno czytają  emotka Nawet z tego co wiem to odpisują. Ale pomijają odpowiedź na pytanie czy te bez podania wagi też brały udział. 

tak biorą.
1 adamo86 0

assal

#6860377 Napisano: 19.05.2022 17:19:11
Można było wygrać w Wawelu, bez podania wagi  emotka
Wcześniejszy błąd w dacie to prawdopodobnie automatyczne podliczanie daty w programie. Nie ma co tu się dopatrywać sensacji. Ta agencja nagrody daje, czasem publikuje teksty nagrodzone np. autem, więc można w miarę wyłapać, co lubią. Ja się z nimi w końcu zaczęłam dogadywać emotka  

aleksandra008

#6860387 Napisano: 19.05.2022 18:05:59
simonapp napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) Wg mnie to ten sam nr

Ale się cieszęemotka emotka , że pilnujemy swojego. Powinniśmy wyłapywać niedociągnięcia Agencji, ale i - chwalić -, wtedy kiedy trzeba. 
Myślę, że Forum czytają nie tylko Agencje, ale i sponsorzy nagród.
Cały czas bolą mnie - zapisy regulaminowe - innych Agencji,  gdzie z góry wiadomo, że znaczna część nagród nie trafi do konkursowiczów.  emotka
A tam w większości - brak-, nie tylko listy laureatów, ale również nie wybiera się rezerwowych.    ( Dlaczego?)
Wyłapujmy też takie sytuacje, bo chyba są groźniejsze od tego przypadku z Fortuny. 

 

Gdzie jest link do tej listy zwycięzców bo na stronie konkursu nie widzę?
0 0

giti

#6860420 Napisano: 19.05.2022 22:49:07
czy jak wysyłacie odpowiedź na portalu medialnym - to też zawsze wyskakuje wam biała strona bez żadnej informacji? Bo ja nie wiem czy te odpowiedzi w ogóle przechodzą czy nie? emotka
0 0

roksana2802

#6860425 Napisano: 20.05.2022 07:21:37
Czy Kinder wczoraj informowało tylko za 17.05 czy za 18.05 też?
0 0

aleksandra008

#6860427 Napisano: 20.05.2022 07:26:44
[quote=sabanerro]
aleksandra008 napisał(a):

simonapp napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

rufus napisał(a):

http://slodkismakwygranej.pl/Ktory numer paragonu tutaj sie wpisuje?

Znowu Fortuna. Wiem tyle, że w loterii serków łaciatych, które organizowali wymagali standardowo numeru u góry po prawej stronie, o czym świadczył formularz zgłoszenia. 

Jeszcze raz zapytam: Dobrze widzę, że nagrodę tygodnia (6-12.05) wygrał ktoś zgłoszeniem z drugiego tygodnia (13.05.)?

Na to wygląda. Ta agencja wyprawia sobie, co jej się żywnie podoba. Regulamin mówi o 7 nagrodach dnia i 1 jednej tygodniowej wybieranej w dniu 13.05. Czyli spośród zgłoszeń 6-12.05.2022. Teoretycznie może być 8 zwycięzców, choć powinno być 7, z tym, że jeden podwójny, tak jak w większości agencji i to też jest dziwne. Na pewno nie powinno być tam wpisu zwycięzcy z 13.05, bo to już drugi tydzień, a wygląda to tak, że w trakcie ich obrad ktoś nadesłał ogłoszenie i nagle ich olśniło, że to będzie ten jedyny zwycięzca tygodnia xD. 

Już poprawione emotka

czyli czytają forum emotka  Fortuna pozdawiamy emotka :) Wg mnie to ten sam nr

Ale się cieszęemotka emotka , że pilnujemy swojego. Powinniśmy wyłapywać niedociągnięcia Agencji, ale i - chwalić -, wtedy kiedy trzeba. Myślę, że Forum czytają nie tylko Agencje, ale i sponsorzy nagród.Cały czas bolą mnie - zapisy regulaminowe - innych Agencji,  gdzie z góry wiadomo, że znaczna część nagród nie trafi do konkursowiczów.  emotka
A tam w większości - brak-, nie tylko listy laureatów, ale również nie wybiera się rezerwowych.    ( Dlaczego?)
Wyłapujmy też takie sytuacje, bo chyba są groźniejsze od tego przypadku z Fortuny. 

 

Gdzie jest link do tej listy zwycięzców bo na stronie konkursu nie widzę?

Jest na samym dole strony listaNie widzę. Jest tylko to:
0 0

paula9891

#6860428 Napisano: 20.05.2022 07:29:42
aleksandra008 napisał(a):

Jest na samym dole strony listaNie widzę. Jest tylko to:

Bo to nie ten konkurs emotka
Wyniki są z konkursu spałaszujesz czy podarujesz (ten w C4 to inny konkurs).
0 0

andii

#6860430 Napisano: 20.05.2022 08:22:55
andii napisał(a):

Hello.  Czy ktoś mógłby mi zdradzić do czego służą kody pod zakrętkami w Coli ?A te pod etykietą ?emotka

UP emotka
0 0