Reklama na e-Konkursy.info

Rapsy z Liberem

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

hittmanka

#5091970 Napisano: 22.03.2012 05:39:05
azych2 napisał(a):

aga17 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy w żywiec.com wybierają hasła?
zwyciezca dnia: kto pierwszy rad, ten Curie-Skłodowska lepszy emotka
http://www.zywiec.../dzien/4,2/zwyciezca

gdzie tu logika emotka


Masakra


Co trzeba zrobić, by zrozumieć wybierającego takie hasła?


kto pierwszy rad, ten Curie-Skłodowska lepszy
tu można dopaczyć się głęboko ukrytego sensu... chociaż ja bym na to nie wpadła emotka
0 0

Gość: achemiczka

#5091987 Napisano: 22.03.2012 05:49:47
hittmanka napisał(a):

azych2 napisał(a):

aga17 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy w żywiec.com wybierają hasła?
zwyciezca dnia: kto pierwszy rad, ten Curie-Skłodowska lepszy emotka
http://www.zywiec.../dzien/4,2/zwyciezca

gdzie tu logika emotka


Masakra


Co trzeba zrobić, by zrozumieć wybierającego takie hasła?


kto pierwszy rad, ten Curie-Skłodowska lepszy
tu można dopaczyć się głęboko ukrytego sensu... chociaż ja bym na to nie wpadła emotka



To bardzo zmyślne i fajne hasło jeśli ktoś zna wielkie dokonania Marysi emotka
0 0

asantesana

#5091988 Napisano: 22.03.2012 05:50:09
kadjas123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

Ja miałam pecha,szczęście w nieszczęściu wklepałam parę razy przez stronkę kilka nrów paragonów fikcyjnych i fikcyjny czyjś nr telefonu podałam tak ze 4 razy po północy i co najdziwniejsze wyskoczył mi komunikat że wygrałam 200 zł, tym samym dowiedziłam się ze ten konk nie jest oszustwem. Meil też mi przyszedł ze wygrałam poźniej...a potem nie udało mi się wygrać gdy grałam z prawdziwymi paragonami ech


nie rozumiem logiki w Twoim działaniu: Grałaś w konkursie trefnymi numerami paragonów wiedząc,że jeśli wygrasz i tak nie masz szans na odebranie nagrody emotka Przecież wiadomo,że ten konk nie jest ustawiony, bo ludzie z forum chwalą się nagrodami w nim zdobytymi emotka Poza tym postępując w ten sposób powodujesz to,że osoba, która mając właściwy numer paragonu ze sklepu, identyczny z Twoim zmyślonym, otrzymuje komunikat o wykorzystanym paragonie, bo chyba nie można 2 razy wpisać tego samego emotka


Mogę potwierdzić, że na szczęście dzwonią do kolejnych zwycięzców jeśli nie dostaną paragonu więc nagrody nie przepadają emotka


Żeby coś potwierdzić to trzeba mieć pewność. Popatrz na wyniki, to Cię może oświeci, gdzie Ty widzisz tych kolejnych?
0 0

kalisto1986

#5092013 Napisano: 22.03.2012 06:08:25
asante sana a nie pomyślałeś, że jeśli nie dodzwonią się do kogoś, bądź ktoś powie, że nie ma paragonu, dzwonią do następnej osoby i o tym nie informują na stronie ? Wtedy oświecony nie będziesz, bo nawet nie będziesz o tym wiedział, do puki nie zadzwonią do ciebie
0 0

malenka89

#5092043 Napisano: 22.03.2012 06:24:37
agamaty napisał(a):

bartula napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Jeśli ktoś czeka na wyniki gellwe dzisiaj powinny być na stronie


czym pewnie dobiją mnie do końca.... emotka


no i dzisiaj chyba się pomału kończy, przynajmniej to robocze....



http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/
0 0

margo466

#5092060 Napisano: 22.03.2012 06:34:19
kadjas123 napisał(a):

asante napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

Ja miałam pecha,szczęście w nieszczęściu wklepałam parę razy przez stronkę kilka nrów paragonów fikcyjnych i fikcyjny czyjś nr telefonu podałam tak ze 4 razy po północy i co najdziwniejsze wyskoczył mi komunikat że wygrałam 200 zł, tym samym dowiedziłam się ze ten konk nie jest oszustwem. Meil też mi przyszedł ze wygrałam poźniej...a potem nie udało mi się wygrać gdy grałam z prawdziwymi paragonami ech


nie rozumiem logiki w Twoim działaniu: Grałaś w konkursie trefnymi numerami paragonów wiedząc,że jeśli wygrasz i tak nie masz szans na odebranie nagrody emotka Przecież wiadomo,że ten konk nie jest ustawiony, bo ludzie z forum chwalą się nagrodami w nim zdobytymi emotka Poza tym postępując w ten sposób powodujesz to,że osoba, która mając właściwy numer paragonu ze sklepu, identyczny z Twoim zmyślonym, otrzymuje komunikat o wykorzystanym paragonie, bo chyba nie można 2 razy wpisać tego samego emotka


Mogę potwierdzić, że na szczęście dzwonią do kolejnych zwycięzców jeśli nie dostaną paragonu więc nagrody nie przepadają emotka


Żeby coś potwierdzić to trzeba mieć pewność. Popatrz na wyniki, to Cię może oświeci, gdzie Ty widzisz tych kolejnych?


Skoro napisałam,że potwierdzam to znaczy,że wiem na pewno. Zwycięzca nie odesłał paragonu w regulaminowym czasie więc pan zadzwonił i poinformował o wygranej, podał nr paragonu... Wcześniej ani na stronie, ani w @ nie było, że jest jakaś wygrana na ten nr !


pocieszyłeś mnie,że jest w takim razie rezerwa
emotka
0 0

Gość: asiasia

#5092077 Napisano: 22.03.2012 06:41:47


http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/


Straszne szczęscie co poniektórzy mają, wygrali w I i II edycji, co najmniej 5 osób (na siebie lub kogoś bliskiego), trzeba mieć duże wyczucie żeby tak trafiać w gust komsji. No chyba ze wyslali te same hasła co rok temu
emotka
Albo wyniki z kosmosu emotka
0 0

Gość: furbo

#5092095 Napisano: 22.03.2012 06:49:47
asiasia napisał(a):



http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/




Straszne szczęscie co poniektórzy mają, wygrali w I i II edycji, co najmniej 5 osób (na siebie lub kogoś bliskiego), trzeba mieć duże wyczucie żeby tak trafiać w gust komsji. No chyba ze wyslali te same hasła co rok temu
emotka
Albo wyniki z kosmosu emotka

Może się tak zdenerwowali telefonicznymi monitami o wyniki, że zrobili kopiuj - wklej? emotka
0 0

toka

#5092153 Napisano: 22.03.2012 07:17:51
asiasia napisał(a):



http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/




Straszne szczęscie co poniektórzy mają, wygrali w I i II edycji, co najmniej 5 osób (na siebie lub kogoś bliskiego), trzeba mieć duże wyczucie żeby tak trafiać w gust komsji. No chyba ze wyslali te same hasła co rok temu
emotka
Albo wyniki z kosmosu emotka
a może ktoś kto wygrał rok temu wysłał teraz wiecej zgłoszeń i pisząc podobnie jak rok wcześniej miał większe szanse na wygraną?
0 0

Gość: bloblebla2

#5092156 Napisano: 22.03.2012 07:20:29
hej a wiecie czemu wot jest czerwony(strona ma złą reputację) na stronie www.serenada.com.pl gdzie teraz można wygrać 1 z 5 lodówek i 1 z 2000 nagród gwarantowanych dla pierwszych osób?. Konkurs dziś się zaczął..
0 0

agamaty

#5092163 Napisano: 22.03.2012 07:22:38
toka napisał(a):

asiasia napisał(a):



http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/




Straszne szczęscie co poniektórzy mają, wygrali w I i II edycji, co najmniej 5 osób (na siebie lub kogoś bliskiego), trzeba mieć duże wyczucie żeby tak trafiać w gust komsji. No chyba ze wyslali te same hasła co rok temu
emotka
Albo wyniki z kosmosu emotka


a może ktoś kto wygrał rok temu wysłał teraz wiecej zgłoszeń i pisząc podobnie jak rok wcześniej miał większe szanse na wygraną?

A ja mam nagrodę dodatkową, w zeszłym roku nie miałam nic, więc jest progres, za rok wycieczka, hehe emotka
0 0

marzanna

#5092176 Napisano: 22.03.2012 07:27:42
agamaty napisał(a):

toka napisał(a):

asiasia napisał(a):



http://www.gellwe...we/ii-edycja/wyniki/




Straszne szczęscie co poniektórzy mają, wygrali w I i II edycji, co najmniej 5 osób (na siebie lub kogoś bliskiego), trzeba mieć duże wyczucie żeby tak trafiać w gust komsji. No chyba ze wyslali te same hasła co rok temu
emotka
Albo wyniki z kosmosu emotka


a może ktoś kto wygrał rok temu wysłał teraz wiecej zgłoszeń i pisząc podobnie jak rok wcześniej miał większe szanse na wygraną?



A ja mam nagrodę dodatkową, w zeszłym roku nie miałam nic, więc jest progres, za rok wycieczka, hehe emotka

Ja grałam pierwszy raz i od razu sukces emotka
0 0

Gość: bloblebla2

#5092177 Napisano: 22.03.2012 07:27:52
bloblebla2 napisał(a):

hej a wiecie czemu wot jest czerwony(strona ma złą reputację) na stronie www.serenada.com.pl gdzie teraz można wygrać 1 z 5 lodówek i 1 z 2000 nagród gwarantowanych dla pierwszych osób?. Konkurs dziś się zaczął..



zaczal sie 19 marca* nie dzis
0 0

agamaty

#5092190 Napisano: 22.03.2012 07:33:58
czy ktoś pamięta co jest nagrodą dodatkową w Gellwe?
0 0

anus

#5092201 Napisano: 22.03.2012 07:36:36
agamaty napisał(a):

czy ktoś pamięta co jest nagrodą dodatkową w Gellwe?


zestaw produktów
0 0

biokoo

#5092236 Napisano: 22.03.2012 07:50:05
margo466 napisał(a):

- szybko i słodko -
pocieszyłeś mnie,że jest w takim razie rezerwa
emotka


czyli trzymac paragony?
0 0

slodkamary

#5092681 Napisano: 22.03.2012 11:05:06
Kiedy informują ze smakowitej?
0 0

Gość: jola 267

#5092735 Napisano: 23.03.2012 04:34:40
biokoo napisał(a):

margo466 napisał(a):

- szybko i słodko -
pocieszyłeś mnie,że jest w takim razie rezerwa
emotka


czyli trzymac paragony?




Super ale jak mi wyskakuje info że tym razem się nie udało to paragon wyrzucam emotka
0 0

ziolko

#5092745 Napisano: 23.03.2012 06:17:05
LUDZIE, CZY NAPRAWDÊ MUSICIE WKLEJAÆ CAAAAŁY DŁUGAŚNY POST, KTÓRY MA KILKADZIESI¡T LINIJEK TYLKO PO TO, BY DOPISAÆ J E D N ¡ LINIJKÊ???

NAUCZCIE SIÊ SKRACAÆ WPISY!! to nie boli
emotka
0 0

Gość: vilemo

#5092855 Napisano: 23.03.2012 07:55:18
czy jest sens czekać dziś na Palette? emotka
0 0