Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

lolo

#5085820 Napisano: 20.03.2012 12:23:44
bc14 napisał(a):

http://www.smolar...-rozstrzygni%C4%99ty


pod tym tekstem jest załącznik trzeba kliknąć i word się otwiera z listą
0 0

Gość: quaqua

#5085821 Napisano: 20.03.2012 12:24:22
oldrac napisał(a):

marta85 napisał(a):

jest juz lista nagrodzonych na smolar.pl i niestety wypiekacza u nie brak, jak ktos ma na zbyciu to prosze PW paragony mam


Widzę że nie zrozumiałem konkursu... Wymagali aby napisać wyzwanie dla kucharza, przykładowo: Żurek - że palce lizać!
Przykładowe z góry:
Kamis.Pewnego dnia poszlam po rozum do glowy,sukces kulinarny mam juz gotowy!Z Kamisem teraz tylko gotuje,poledwiczki z sezamem Wam wyczaruje!
KAMIS.Pyszne drobiowe zlociste piramidki,zrobie z Kamisem dla mojejkobitki,dla niej przyrzadze kulinarne cuda,bo z Kamisem wszystko upichcicsie uda!

Ja niestety pisałem przykładowo: Ryba xxx - aby smakowała jak nad morzem! itp itd. Jednak tu nie chodziło o potrawy a o rymowanki, cóż będę wiedział na przyszłość emotka



Piramidki z kurczaka zlociste uwielbia rodzinka i goscie - wysmienicie smakuja i szykownie sie prezentuja

No to to jest prawdziwe wyzwanie, nie?
0 0

petunija1

#5085824 Napisano: 20.03.2012 12:24:43
Mam! 2 wypiekacza. Uffff.... emotka emotka
0 0

wrrrryyy

#5085825 Napisano: 20.03.2012 12:24:50
petunija1 napisał(a):

fragles napisał(a):

A u mnie błędny sms na numer, z którego ani na Nuggettsy ani na Kucharza nie było słane, tylko na dawny konkuirs z TV emotka



A oni właśnie nie wzieli przez pomyłke jakiejs listy laureatów z listopada 2011 ?
Ktos pisał...



Ta pomyłka dotyczy chyba wyników konkursu z tabletami z Tesco: http://www.smolar...B3j-obiad-ze-smakiem
U mnie by sie zgadzało emotka
0 0

lolo

#5085826 Napisano: 20.03.2012 12:25:27
ja też nie zrozumiałam konkursu cóż podałam przepis wyzwanie dla kucharza a nie rymowankę....:(
0 0

petunija1

#5085827 Napisano: 20.03.2012 12:25:42
WYPIEKACZE - błędy ze szczęścia. emotka
0 0

luzak

#5085829 Napisano: 20.03.2012 12:25:48
czy mógłby ktos wkleić tę listę bo mi nie otwiera się ten program
0 0

melissa

#5085830 Napisano: 20.03.2012 12:25:53
monique1234 napisał(a):

jestem na liście:) choć nie było smsa emotka



Też znalazłam jeszcze swój numer (i mój tekst), a na ten telefon nie dostałam SMS-a. Trzeba do nich zadzwonić, czy po prostu odesłać paragon?
0 0

privatedo

#5085837 Napisano: 20.03.2012 12:29:21
czesc tych wyzwan brzmi jak dania, ktore kiedys sie do nich slalo na inny konkurs, a takze konkurs z piramidkami, jakby calkiem na inny temat.
Chyba sie Smolarowi cos z baza porobilo emotka
0 0

nique

#5085841 Napisano: 20.03.2012 12:30:15
melissa napisał(a):

monique1234 napisał(a):

jestem na liście:) choć nie było smsa emotka



Też znalazłam jeszcze swój numer (i mój tekst), a na ten telefon nie dostałam SMS-a. Trzeba do nich zadzwonić, czy po prostu odesłać paragon?



dzwoniłam emotka Pan powiedział że być może sms na bramce wisi. Trzeba po prostu odesłać paragon emotka
0 0

Gość: quaqua

#5085842 Napisano: 20.03.2012 12:30:23
privatedo napisał(a):

czesc tych wyzwan brzmi jak dania, ktore kiedys sie do nich slalo na inny konkurs, a takze konkurs z piramidkami, jakby calkiem na inny temat.
Chyba sie Smolarowi cos z baza porobilo emotka



Chyba z głową emotka emotka emotka
0 0

Gość: oldrac

#5085843 Napisano: 20.03.2012 12:30:25
Nagroda    nr tel. Laureata    Odpowiedź
kurs gotowania w domu Laureata    513 XXX 587    Kamis.zurek w chlebie,a chleb na zakwasie,z jajem, na pachnacej dymem jalowcowym kielbasie Doprawiony prawdziwa pasja i kminem by wokol stolu zgromadzic rodzine
kurs gotowania w domu Laureata    791 XXX 570    KAMIS.MARZY MI SIE PSTRAG ZE SWIEZYM KOPREM I ZIOLAMI,LEKKI,DELIKATNY,MIEKKI JAK AKSAMIT!JAKIE KAMISA DODAC DO NIEGO PRZYPRAWY,BY BYL SMAKOWITY,PACHNACY,CIEKAWY
kurs gotowania w domu Laureata    794 XXX 331    Kamis.A moze pieczona kaczuszka? Soczysta tuszka,nadziana jablkami i pomaranczami. Musnieta niech bedzie lyzeczka karmelu.To bedzie poezja dla podniebien wielu.
kurs gotowania w domu Laureata    798 XXX 244    KAMIS.Jestem kuchenna niezdara,wszystko ciagle przypalam i dreszcz mnie przenika-w prezencie dostalam krolika,co z nim zrobie,moze Kucharz Kamis poradzi sobie?
kurs gotowania w domu Laureata    889 XXX 753    Kamis.Pewnego dnia poszlam po rozum do glowy,sukces kulinarny mam juz gotowy!Z Kamisem teraz tylko gotuje,poledwiczki z sezamem Wam wyczaruje!
wypiekacz do chleba    500 XXX 436    Kamis.Bierzemy kapuste, ryz i mieso mielone, koniecznie przez Kamis doprawione i otrzymujemy golabki pyszne jak u mamy, ktore nie potrzebuja reklamy.
wypiekacz do chleba    500 XXX 477    KAMIS.KROLIK W BURACZKACH,PIECZONA KACZKA,SLEDZIK W PIERZYNCE,ROLADKI W SZYNCE,W CHLEBKU ZUREK,KAJMAKOWY MAZUREK,JAJKA FASZEROWANE I SWIETA BEDA UDANE!
wypiekacz do chleba    500 XXX 541    Kamis. Moje wyzwanie to wspolne z mym mezem gotowanie, on do kuchni ma dwie lewe rece, ale kucharz z Kamisa pewnie zdola podolac tej mece emotka
wypiekacz do chleba    500 XXX 696    KAMIS.Pyszne drobiowe zlociste piramidki,zrobie z Kamisem dla mojejkobitki,dla niej przyrzadze kulinarne cuda,bo z Kamisem wszystko upichcicsie uda!
wypiekacz do chleba    501 XXX 250    KAMIS.SZPARAGI W SOSIE ZE SWIEZYCH TRUSJAWEK TO POLACZENIE BYLOBY CIEKAWE.SZLACHETNE WARZYWO I SOSU PURPURA TO TEGO DANIA ISCIE KROLEWSKA JEST NATURA.
wypiekacz do chleba    501 XXX 459    Kamis.Zdrowe, szybkie, ladnie podane i tanie - wegetarianskie obiadowe danie. Niech Kucharz cos wymysli, a ja podpowiem tak: Najlepiej aby mialo KAMISa znak!
wypiekacz do chleba    501 XXX 620    Kamis.Wielkanoc nadchodzi, wiec czas stare przepisy odmlodzic, moje wyzwanie to domowy pasztet zapiekany, ale z pysznym sosem Tzatziki Kamis podawany.
wypiekacz do chleba    502 XXX 211    KAMIS.Bazant,zurawina faszerowany,ziolami Kamisa przyprawiony,na polmisku z owocami podany,prowansalskim aromatem otulony-to moj smak wymarzony.
wypiekacz do chleba    502 XXX 342    Kamis.Ja prawdziwa goralka jestem,z domu z tradycjami,wiec w szranki stane kapusta z zeberkami,siekanka i potrawa zwana kyciokami,przyprawiona Kamisa smakami!
wypiekacz do chleba    502 XXX 930    KAMIS.Niechaj zagosci w mym domu szalowy,COMBER JAGNIECY,PACHNACY,ZIOLOWY.Takie Kucharzowi rzucam wyzwanie,niech udowodni co to mistrzowskie gotowanie.
wypiekacz do chleba    504 XXX 314    Kamis.Ze szpinakiem cos pysznego-bo sie nie moge przekonac do niego.Niech potrawa mnie zacheci do tych zielonych wiechci.
wypiekacz do chleba    504 XXX 870    KAMIS.Kulinarne wyzwanie i zarazem przepis na pyszne danie-Delikatne poledwiczki wieprzowe w sosie zurawinowym z pieczonymi,chrupiacymi ziemniaczkami w ziolach
wypiekacz do chleba    504 XXX 928    Kamis.Dla dzieciakow babeczka,Dla meza po diabelsku jajeczka,Slodki mazurek dla gosci,A dla mnie zurek pelen milosci!
wypiekacz do chleba    505 XXX 053    KAMIS.Udziec z sarny w sosie z dzikiej rozy przygotuje,do tego puree z kasztanow zaserwuje i razem z salatka z marynowanych nasion nasturcji chetnych poczestuje
wypiekacz do chleba    506 XXX 139    KAMIS.Dla kucharza kulinarna zagadka...dla podniebienia prawdziwa gratka...KAMIS RYBA W SOSIE CYTRYNOWYM...bylaby dla prawdziwego Mistrza wyzwaniem honorowym...
wypiekacz do chleba    506 XXX 811    KAMIS.Dobra zona tym sie chlubi,ze przyprawia jak maz lubi,a wiec flakow pelna misa z przyprawami jest Kamisa!Pieprz i imbir,majeranek,oraz lubczyk na kochanie!
wypiekacz do chleba    507 XXX 012    KAMIS.Z kapusty kiszonej w beczce,niech powstanie bigos na goloneczce.Niech Kucharz KAMIS sie wykaze i wyczaruje bigos o jakim marze
wypiekacz do chleba    507 XXX 066    Kamis. Zrobcie dla mnie dobre spagetti takie jakie by Wlosi chetnie jedli, klasyczne, proste, oryginalne-cos mi mowi,ze kucharz Kamis przygotuje to genialnie.
wypiekacz do chleba    507 XXX 821    KAMIS.Najlepsze danie na swiecie,to dziczyzna z Kamisem w duecie,dla mnie to zbyt trudne zadanie,niech dla Kucharza Kamis wyzwaniem sie stanie!
wypiekacz do chleba    508 XXX 615    Kamis.kaczka nadziewana jablkami z kluseczkami i modra kapusta serwowana-udekorowana czastkami granata to najwiekszy przysmak swiata!
wypiekacz do chleba    510 XXX 192    Kamis.Wez makaron Campaniole+piers z kurczaka-potrawa bedzie nie byle jaka,suszone pomidory,mleko kokosowe-stworzysz danie przebojowe+Kamisa czosnek-i gotowe!
wypiekacz do chleba    510 XXX 578    KAMIS. Smak dziecinstwa i domowej kuchni mi sie marzy wiec Kaszanka z pieca z musem jablkowo-musztardowym podana z kasza,cebulka i skwarkami. Pychotka!
wypiekacz do chleba    511 XXX 573    Kamis.Zwykla kielbaska i Wam zasmakuje,gdy z ketchupem Kamisa ja Wam zaserwuje,to on zawsze gosci na mym obiedzie,i prym smakowitosci w moim domu wiedzie! emotka
wypiekacz do chleba    512 XXX 486    KAMIS.Zraziki zawijane ze slonina,najlepsze danie z wolowina.Smakuja kazdemu o kazdej porze,kto raz sprobuje oprzec sie nie moze
wypiekacz do chleba    512 XXX 573    KAMIS.Na zeberkach goralsko kwasnico, co sie ma po niej rumiane lico, hej!
wypiekacz do chleba    512 XXX 591    Kamis.Przed Owocami Morza stracha mialam, ale na takie smaki ochoty nabralam, bo Kucharza Kamis talenty znakomite, sprawia ze nawet osmiornice beda wysmienite.
wypiekacz do chleba    512 XXX 828    Kamis.salatka sledziowa z burakami i jajkami zielenina udekorowana pieknie by wygladala wsrod bab wielkanocnych i obok cukrowego barana-moglabym ja przygotowac,gdyby kucharz Kamis zechcial mnie poinstruowac
wypiekacz do chleba    513 XXX 419    KAMIS.Piersi kurczecia dwa w sosie sojowym wykompac,marchewke,papryke w slupki postawic,pekinska kapusta cebulka doprawic i na koniec maka ziemiaczana zaprawic
wypiekacz do chleba    514 XXX 800    Kamis.Gdy Go masz nie musisz umiec gotowac Te przyprawy sa po to bys dobre potrawy sam mogl przygotowac Otocz rybe w jajku z przyprawa Usmaz posyp mielonym lnem
wypiekacz do chleba    516 XXX 009    Kamis.jagnie na ruszcie pieczone-ziolami Kamisa aromatycznie przyprawione-z zabielana kapusta z kminkiem i pieprzem ziolowym-z tym przepisem poradzi sobie tylko kucharz wyborowy!
wypiekacz do chleba    516 XXX 499    Kamis.Sznycel z mlodymi ziemniakami i tartymi buraczkami,taki by moja tesciowa z wrazenia rumiencem sie oblala i raz szczerze przyznala-takiego bym nie umiala!
wypiekacz do chleba    516 XXX 743    kamis.Niechaj kucharz pokaze mi Polskie korzenie,niech tradycyjnym smakiem rozpiesci me podniebienie
wypiekacz do chleba    517 XXX 164    KAMIS. ZAGLEBIOWSKA ZALEWAJKA CO SMAKUJE WPROST JAK BAJKA WEDLUG BABCI PATENTU BEZ SZTUCZNEGO PIGMENTU DOPRAWIONA KAMIS ZIOLAMI BEDZIE WYZWANIEM NAD WYZWANIAMI.
wypiekacz do chleba    517 XXX 572    Kamis.Cebulowo-porowa - w smaku odlotowa,z nuta czosnku dla smakoszy by piac mogli z rozkoszy.Dla Kamisa to wyzwanie-czy odpowie dzisiaj na nie?
wypiekacz do chleba    518 XXX 010    KAMIS.KOLOROWE SZASZLYKI,KURCZAKI CHRUPIACE,NIECH MISTRZ ZROBI DANIA OSZOLAMIAJACE
wypiekacz do chleba    518 XXX 219    Kamis.karkowka w ciemnym sosie,zebym gotowe sosy miala w nosie. Tak jaki babcia gotowala,takiego dania sprobowac bym chciala
wypiekacz do chleba    519 XXX 499    Kamis.W kuchni mam rozne kulinarne asy a najlepszy to zurek z dodatkiem bialej kielbasy, dorzucam chrzan, grzanki oraz jajka i zaczyna sie przepyszna bajka.
wypiekacz do chleba    519 XXX 697    KAMIS.Gdy na stole zobacze pachnace czosnkiem kartacze,kazdy miesem nadziewany,tluszczykiem polany,uwierze ze Kucharz Kamis podjal wyzwanie-to dla niego zadanie
wypiekacz do chleba    530 XXX 154    KAMIS.Zrob mi mazurka kolorowego a ja Ci zatancze cos ludowego i gdy wywijac bede obertasy Ty mozesz wrzucac skladniki do masy
wypiekacz do chleba    530 XXX 327    Kamis.Wielkanoc juz sie zbliza,wiec na mazurka zapraszam,ktorego Wasz kucharz szafranem Kamisa okrasza.Kuchnia jest moja pasja bowiem,chetnie Wam o niej opowiem
wypiekacz do chleba    530 XXX 370    Kamis.Kaprysna jestem,byle czego nie sprobuje,lecz pyszne przyjecie zaaranzuje.Wasz kuchasz w kuchni krolowac bedzie,zapach dziczyzny musi unosic sie wszedzie.
wypiekacz do chleba    531 XXX 211    KAMIS.Kucharzu drogi zrob mi ruskie pierogi wedlug wlasnego przepisu bo w moim cos jest zle i farsz od ciasta oddziela sie
wypiekacz do chleba    533 XXX 664    KAMIS.OWOCE MORZA CHETNIE BYM SPROBOWALA I ICH PYSZNYM SMAKIE SIE DELEKTOWALA.TAKIE DANIE TO PRAWDZIWE WYZWANIE NA NAJWYZSZYM POZIOMIE GOTOWANIE
wypiekacz do chleba    535 XXX 166    Kamis.Miod i sledzie-ten tajemniczy przysmak na mym stole wiedzie.Na kazdej imprezie to danie kroluje,nawet Emir Kataru je serwuje!
wypiekacz do chleba    535 XXX 273    Kamis.Ryby sa dobre na kazda pore, wiec pozwalam waszemu kucharzowi na swawole! Niech nauczy mnie przyrzadzac pstraga, sezon grillowy bowiem nadciaga!
wypiekacz do chleba    535 XXX 646    Kamis.Jak smakuja okonie morskie? Czy poprosze o podwojna porcje? Zapraszam Waszego kucharza do kulinarnego podboju,niech ugotuje danie na poprawienie humoru.
wypiekacz do chleba    535 XXX 659    KAMIS.PIEKNAkarkowkeWsklepieWYBIERAM,przyprawaKAMISAtroskliwieNACIERAM,potemWbrytfannieJApiekeSTARANNIEiJESTjuzPYSZNEdanieNAstol - takDZIALAmagiaKAMISOWYCHziol!
wypiekacz do chleba    535 XXX 975    KAMIS.MAZ MA DELIKATNY ZOLADEK,PRZEJRZALAM TONE KULINARNYCH KSIAZEK,NAJBARDZIEJ MU SMAKUJE GDY POLEDWICZKI MARYNOWANE W ZUBROWCE PRZYGOTUJE
wypiekacz do chleba    602 XXX 050    Kamis. Ponoc przez zoladek prowadzi droga do serca meskiego, wiec niech Kamis przyrzadzi mi cos tak pysznego, bym mogla zdobyc serce przystojniaka pewnego emotka
wypiekacz do chleba    602 XXX 805    Kamis.Startej marchewki pelna misa, doprawiona czosnkiem i pieprzem Kamisa,lyzeczka majonezu,garsc rodzynek oraz do smaku jeszcze kminek.
wypiekacz do chleba    603 XXX 264    KAMIS.Golabki z grzybkami w koperkowym sosiku Kamisa i gdy poloze na stole w ciagu pieciu minut znika cala misa.
wypiekacz do chleba    603 XXX 480    Kamis.Male,zgrabne choc napakowane,ich smak uwielbiaja Panowie i Panie.Brzuszkami do gory sie wyleguja,czy Kucharza Kamis tez zainspiruja?:-)(PIEROGI DOMOWE)
wypiekacz do chleba    604 XXX 072    KAMIS.MisKA MIStrza chili,czyli Ku czci zupy panegiryk! Ostrrry miks warzyw i miesa... Uwaga na ksztalty Rubensa!:-D
wypiekacz do chleba    605 XXX 939    Kamis.Moja potrawka z zajaca jest bardzo kuszaca.Gdy z Kamisem ja przyprawieni wyzwanie dla kucharza zostawie.Na pewno mi nie dorowna moje mistrzostwo uzna!
wypiekacz do chleba    606 XXX 132    Kamis.WIOSNE MAMY W SERDUSZKU,WIEC KUCHARZU KAMIS MIESZAJ CIASTO W GARNUSZKU.DODAJ SKADNIKI WEDLUG STAROPOLSKIEGO PRZEPISU Z UZYCIEM PRZYPRAW DO CHLEBA Z KAMISu
wypiekacz do chleba    606 XXX 561    KAMIS.ode mnie kulinarne wyzwanie to tajemnicze jest rownanie: mieszanka mies + mineralna woda = gulasz jako nagroda
wypiekacz do chleba    606 XXX 770    KAMIS.MAZUREK TO WYZWANIE NAJLEPSZEMU KUCHARZOWI DEDYKOWANE.PYSZNY MAZUREK NIECH NA STOLE ZAGOSCI WSZYSCY UWIELBIAMY TAKIE SLODKOSCI
wypiekacz do chleba    606 XXX 826    KAMIS.JAKI PODAC PRZEPIS OD RANA SIE GLOWIE,BY POZNAC WASZEGO KUCHARZA WE WLASNEJ OSOBIE.KURKI CZEKAJA JUZ PODSMAZONE,RESZTE ZDRADZE GDY POJMIE MNIE ZA ZONE
wypiekacz do chleba    607 XXX 244    Kamis.Poledwiczki wieprzowe w orientalnej Kamisa marynacie-smakuja mym dzieciom i mojemu tacie-soczystym wnetrzem zachwycaja-moi domownicy je wprost uwielbiaja
wypiekacz do chleba    607 XXX 627    Kamis.Torcik miesny z nalesnikami, aby przelamac lody miedzy nami, aby ukochana serce mi oddala, ot potrawa to wg mnie doskonala.
wypiekacz do chleba    608 XXX 056    KAMIS.Dziczyzna po staropolsku,jak to drzewiej bywalo gdy u naszych przodkow jadlo ze stolow spadalo.
wypiekacz do chleba    608 XXX 178    Kamis.Przepyszny sos musztardowy, w chwile moze byc gotowy, dodajemy bekon i gotowane jajka, nasze danie jest jak cudowna bajka!
wypiekacz do chleba    609 XXX 728    Kamis.Wielkanocny zurek z biala kielbasa i chrzanem, z pieprzem z kolendra Kamis mlotkowanym, do tego listek laurowy dodany i swiateczny obiad musi byc udany!
wypiekacz do chleba    661 XXX 194    KAMIS.zurek z kielbaska co na kolana powali, taki jak serwowala babcia jak bylismy mali!
wypiekacz do chleba    662 XXX 480    KAMIS.Watrobka drobiowa z musem zurawinowym i odrobina miety sprawia,ze jestem wniebowziety,z pieczonymi ziemniakami w ziolach podana,to rozkosz nieopisana.
wypiekacz do chleba    662 XXX 918    Kamis.przyznam szczerze kiepsko gotuje i kuchnia Mamy od smierci glodowej mnie ratuje.Ale o kopytkach z sosem marze,by przyzadzic je z kucharzem!
wypiekacz do chleba    665 XXX 348    Kamis.Kaszanka,salceson i kielbasa,ale tylko swojsko zrobiona,czy Kucharz Kamis temu podola-ja takim potrawom chyle czola:-)
wypiekacz do chleba    665 XXX 874    Kamis.Kucharzu Kamis masz mnie za nic?Kazde danie ugotujesz i znow zakrolujesz!RzucamCi wiec wyzwanie odpowiedz daniem na mnie:czarnina z barana w rosole podana
wypiekacz do chleba    666 XXX 129    Kamis.Gotowanie nie jest juz nudne i banalne, bo Kamis to moje wsparcie kulinarne, wiec proponuje lososia grilowanego, pod pierzynka ze szpinaku zapiekanego.
wypiekacz do chleba    666 XXX 270    KAMIS. Kozi ser we francuskiej roladzie, z kurczakiem w gorzkiej czekoladzie, a do tego, doprawiona KAMISEM, z cytrusami salata. Zapraszam! Czym chata bogata!
wypiekacz do chleba    666 XXX 393    KAMIS.Piekielna zupa gulaszowa smakuje anielsko, a potrzebne do niej... Kamisa anielskie zielsko! A gdy dojdzie Kamisa lisc laurowy, znak, ze gulasz gotowy.
wypiekacz do chleba    666 XXX 991    KAMIS.Kwasnica na zeberku ugotowana,kminkiem przyprawiana,pelna grzybow,boczku i swojskiej kielbasy,mocna jak tur-najlepsza dla czlowieka z gor!
wypiekacz do chleba    667 XXX 538    KAMIS. Pasztet z zajaca. Won pieczonego mocno zmysly jest pobudzajaca. Kucharz nie moze zapomniec o Kamis przyprawach, najwazniejszych w kuchni sprawach!
wypiekacz do chleba    667 XXX 745    Kamis.Wolowina w przyprawach Kamis marynowana, na ogniu soczyscie grilowana, do tego rydze na oliwie smazone i mamy danie wymarzone.
wypiekacz do chleba    668 XXX 417    KAMIS.Chcemy smacznie, chcemy zdrowo, na talerzach kolorowo WARZYWA NA PARZE Z RYBA BEZ OSCI niech przyrzadzi kucharz dla naszej radosci.
wypiekacz do chleba    668 XXX 574    KAMIS. To chyba nic trudnego dla kucharza doswiadczonego, by przygotowac takie ZEBERKA Z MIODEM, ktore rozpala emocje od dawna skute lodem.
wypiekacz do chleba    669 XXX 422    Kamis.Pyszne pierogi z kapusta i grzybami, moja rodzina wcina kilogramami, chetnie Kucharzowi Kamis zaprezentuje, jak u mnie w domu to danie sie przygotowuje.
wypiekacz do chleba    669 XXX 532    Kamis.kociolek rozmaitosci,ktory zachwyci wszystkich moich gosci. Kazdy znajdzie w nim cos dobrego,dla siebie smakowitego
wypiekacz do chleba    693 XXX 868    KAMIS.Dziki miesa kawalek na modrej kapuscie z pyrami w mieszance ziol pielegnowany, na deser fircyki dwa w objeciach czekolady,na przystawke kwicol blady:)
wypiekacz do chleba    694 XXX 396    KAMIS.Danie jakich wiele-rosol na wesele, wiec smaki musza byc wspaniale, oka wiecej niz okazale, klarownosc ze dno widac w garze. Niech Kucharz co umie-pokaze
wypiekacz do chleba    694 XXX 670    Kamis.Rzucam mu wyzwanie by ugotowal pachnace wiosna danie.Niech pieprzem cytrynowym i aromatem bazyli uwodzi i do tego ma malo kalorii i na talie nie szkodzi
wypiekacz do chleba    694 XXX 693    Kamis.Zupa golabkowa - ja gwarantuje, ze zupa takowa jednakowoz smakuje jak tradycyjnych golabkow wariacje. Ps. Dopraw zupe KAMISEM i przyznaj mi racje!!!
wypiekacz do chleba    695 XXX 405    Kamis.Dan na swiecie jest cala masa a co powie kucharz na miks pierwsza klasa? Golabki holenderkie i francuskie pierogi? Czas na wyzwanie kucharzu drogi.
wypiekacz do chleba    696 XXX 179    Kamis.Barszcz bialy na wielkanoc doskonaly, w chlebku podany jest ze smakiem w mojej rodzinie zajadany
wypiekacz do chleba    696 XXX 563    Kamis. Jajka faszerowane szpinakiem, zaszczyca smakiem, lecz by smak sięgał nieba użyć przypraw Kamis trzeba
wypiekacz do chleba    697 XXX 428    KAMIS.Lin w smietanie to wykwintne danie,nie wystarczy jednak ryba i smietana,bym byla ukontentowana,talentu Kucharza Kamis potrzeba,by wyczarowac smak z nieba.
wypiekacz do chleba    697 XXX 625    KAMIS.Moje corki to fanki kazdej zapiekanki,mam wedline,ser,pomidory,do wspolpracy jestem skory,niech Kucharz Kamis cos z tego wyczaruje,bo pomyslow mi brakuje.
wypiekacz do chleba    697 XXX 787    KAMIS.Moje dla kucharza wyzwanie to karasie w duszone w smietanie, takze karp krolewski z patelni podany na smazonych prawdziwkach z torcikiem ziemniaczanym.
wypiekacz do chleba    721 XXX 107    Kamis.Poledwiczki wieprzowe z borowikami pod beszamelem pieczone-ich smakiem uwiodlem zone-moze Kamisa skusze daniem i jego kuchasz podejmid wyzwanie!
wypiekacz do chleba    721 XXX 448    KAMIS.Jest pewne danie,nie na moje wykonanie.To baranina duszona z fasolka szparagowa,niech wiec dla kucharza bedzie potrawa popisowa.
wypiekacz do chleba    721 XXX 451    KAMIS.ZEBERKA PIECZONE W ZLOCISTYM SZAFRANIE-CHYBA NIE DUZE MAM WYMAGANIE.TAKIE KULINARNE CHCE SPELNIC MARZENIE BY W ZACHWYT WPRAWIC MOJE PODNIEBIENIE
wypiekacz do chleba    721 XXX 520    Kamis.Moj apetyt ckliwy w dobrej kuchni mamy kochliwy ma ochote na ZUPE OGORKOWA...przysmak z dzieciecych lat gdy tradycyjny smak potraw byl wiele wart...
wypiekacz do chleba    721 XXX 841    KAMIS.BIALEJ KIELBASY PACHNACE PETA W ZIOLOWEJ POSYPCE,NIECH DOMINUJE MIETA!DO TEGO WLASNEJ ROBOTY BULKI Z MAJERANKIEM-TAKIM SNIADANKIEM ROZKOSZOWAC SIE RANKIEM
wypiekacz do chleba    723 XXX 424    KAMIS.COS CO BEDZIE SMAKOWALO, ALE ROWNIEZ WYGLADALO, COS CO NAZWAL BYM 'PRZYGODA'... ooo... JUZ KONIEC? JAKA SZKODA.
wypiekacz do chleba    724 XXX 039    Kamis.my kucharzowi trudne zadanie damy-niech ugotuje obiad taki jak u mamy! By o dokladke kazdy jeszcze poprosil a brzuszki az mruczaly z rozkoszy!
wypiekacz do chleba    724 XXX 143    KAMIS.Wielkanoc zbliza sie duzymi krokami,lecz przywitam ja jajkami,choc zajac kruszeje,zzielenieje,niech Kamis rozprawi sie z szarakiem-Swieta beda ze smakiem!
wypiekacz do chleba    724 XXX 651    Kamis.Bialy barszcz w chlebie podany, ale chleb musi byc samodzielnie wypiekany, takie mam kulinarne marzenia, przez kucharza Kamis do spelnienia.
wypiekacz do chleba    725 XXX 215    Kamis.flaczki wolowe z majerankiem i pieprzem zielonym-to marzenie mojej zony-jesli kucharz Kamis nauczy mnie gotowac,bede mogl jej w koncu czyms zaimponowac!
wypiekacz do chleba    725 XXX 691    KAMIS. KUCHARZU KOCHANY, CZY WYCZARUJESZ MI MAZUREK LUKREM OBLANY, TAKI JAK KIEDYS BABCIA PRZYGOTOWYWALA, BO CALA RODZINA GO WRECZ UWIELBIALA
wypiekacz do chleba    727 XXX 109    Kamis.Wegierski bogracz z soczystej wolowiny to aromatyczna podroz na kulinarne wyzyny, z pachnaca papryka, swiezymi pomidorkami i drobnymi cebulkami, czosnkiem i kminkiem przyprawiony jest popisowym daniem mojej zony + jej wielka tajemnica - przyprawa do gulaszu Kamisa
wypiekacz do chleba    727 XXX 127    KAMIS.Barani mostek z ryzem bialym jest daniem niemal doskonalym,to potrawa godna kulinarnego mistrza,na pewno mu sprosta Kucharz KAMISa
wypiekacz do chleba    728 XXX 982    KAMIS. dodaj troche inwencji, szczypte tajemnicy, tutaj kreatywnosc najbardziej sie liczy! musi smakowac dzieciom ale i mamusi, danie to musi aromatem nas kusic
wypiekacz do chleba    781 XXX 030    Kamis.jagniecina z estragonem w sosie z czerwonego wina-jej smak podnieca mnie bardziej niz moja dziewczyna-aromatem tak kusi,ze czlowiek jesc musi!
wypiekacz do chleba    781 XXX 532    KAMIS.Wojownicze poledwiczki w sosie tatarskim musniete sloncem egipskim z odrobina dzikiej namietnosci, wtulone w kalafiorowe rozyczki
wypiekacz do chleba    781 XXX 877    KAMIS.Poledwiczki wieprzowe w sosie grzybowym,przyprawiaja o zawrot glowy,z aromatem jalowca i rozmarynu-to nie sprawa prosta,ale Kucharz Kamis zadaniu sprosta!
wypiekacz do chleba    782 XXX 028    KAMIS.Barszcz czerwony na zytnim zakwasie,zniewalajacy purpura,gdy go widze,nie stresuje sie figura i kolduny litewskie do tego-czy moze byc cos smaczniejszego?
wypiekacz do chleba    782 XXX 323    Kamis.Krokiety z grzybami i barszcz czerwony, to moj posilek ulubiony, grzyby zebralam, krokiety przygotowalam, ale barszcz to wyzwanie i dla Kamis moje zadanie
wypiekacz do chleba    783 XXX 774    Kamis.Super kucharz!Tak na mnie wolaja,w mej kuchni rarytasy wcinaja!Dzisiaj pstraga z grilla serwuje,moc kulinarnych wrazen obiecuje!
wypiekacz do chleba    784 XXX 042    KAMIS.GrilLOVE zeberka marynowane w sreberkach. Marynata barwe nada i do smaku je doprawi, wiec sie mozna w grilla bawic.
wypiekacz do chleba    787 XXX 396    KAMIS.Schabik w sosie sojowym przegryziony,z papryka 3kolory podsmazony,z pieczarka duszony,jabluszkiem przypruszony i Kamis przyprawami doprawiony!
wypiekacz do chleba    787 XXX 469    Kamis.Cos zdrowego i pysznego dla glodnego Smoka Wawelskiego czyli jagniecina faszerowana przysmakami Kamisa i do tego koniecznie pelna wody misa.
wypiekacz do chleba    788 XXX 134    Kamis.mam juz dosc dan nijakich z Kamisem chce poznac wyjatkowe smaki-klasyczny kurczak na obiad,pikantny na wieczorne party-przekonaj mnie kt grzechu jestWarty
wypiekacz do chleba    788 XXX 880    KAMIS.Zbliza sie swiateczny czas,niech wiec rzuconym przeze mnie wyzwaniem bedzie potrawa jajeczna na Wielkanocne sniadanie.
wypiekacz do chleba    788 XXX 961    Kamis.Nie pierogi ruskie...nie ciasta francuskie...nie makarony wloskie...ale racuchy polskie...solidnie wypieczone...cukrem pudrem przystrojone...zjem z checia
wypiekacz do chleba    788 XXX 997    Kamis.Moje wyzwanie to zurek na zakwasie, w czasie Wielkanocy danie na czasie, moja tesciowa przepysznie go gotuje i podejrzewam ze z Kamis wspolpracuje.
wypiekacz do chleba    789 XXX 283    Kamis.Zapiekanka ziemniaczana Kamis po zbojnicku co smakuje zarowno chlopu jak i wielkiemu pansku, niebo w gebie, Mistrz ja przygotuje i wielka uczta bedzie.
wypiekacz do chleba    789 XXX 485    Kamis.Pieczony pstrag w sosie borowikowym jest mym odkryciem nowym, na przepis miejsca jest tutaj zbyt malo, a chcialbym by tesciowej z wrazenia kapcie spadly
wypiekacz do chleba    790 XXX 080    Kamis.w piwie kaczka,na pagorku z ziemniaczka,w lesie z brokulow,polana tluszczykiem bez skrupulow!
wypiekacz do chleba    790 XXX 448    KAMIS KUCHARZU O KOREPETYCJE PROSZE-DZIS TEMATEM GLOWNYM BEDA NALESNIKI Z CHILI I MIESEM, PRZYJEDZ Z KAMISEM PROSZE,A CALA RODZINE NA PYSZNY OBIAD ZAPROSZE:-)
wypiekacz do chleba    790 XXX 677    KAMIS.Babka Wielkanocna Gotowana,lukrem bialym polana- tak slodka i zmyslowa,ze z kazdym kesem czuje sie zniewolona.
wypiekacz do chleba    790 XXX 923    KAMIS. Mam wyzwanie dla kucharza - schab z koscia panierowany, spoczywajacy na kapuscie zasmazanej z gotowanymi ziemniakami
wypiekacz do chleba    791 XXX 662    Kamis.zupa krem z dyni z grzanka z ciemnego pieczywa aksamitna i delikatna jak jedwab-to dla kazdego lasucha gratka prawdziwa!
wypiekacz do chleba    791 XXX 687    Kamis.poledwica w sosie borowikowym z zielona pietrurzka i pieprzem kolorowym-palce lizac danie,ale tylko ten je sprobuje,komu kucharz Kamis sposob wykonania zaprezentuje
wypiekacz do chleba    792 XXX 011    KAMIS.Zlocisty Bochen Chleba- cudownie chrupiacy,wloski,litewski,staropolski z przyprawami od serca Kamis plynacych.
wypiekacz do chleba    792 XXX 077    KAMIS.moje wyzwanie dla Waszego kucharza sledz ktory zachwyci nawet marynarza. Z dodatkiem miodu oraz ananasa no i oczywiscie Kamisa przypraw pierwsza klasa
wypiekacz do chleba    792 XXX 082    KAMIS. Warzywny Teatr - grillowane warzywa, ktorych smak mnie wzywa z aromatyczna przyprawa Kamis w roli glownej, ktora nie ma sobie rownej. Slinka juz cieknie.
wypiekacz do chleba    792 XXX 282    KAMIS. Udziec z sarny pieczony, w ktorego przygotowanie najlepszy kucharz jest wtajemniczony. Niech uzyje wina czerwonego i Kamis tymianek, zadnych podmianek.
wypiekacz do chleba    794 XXX 410    KAMIS.Widzialam w filmie pewne danie ktore zachwycalo nieslychanie.Chce poznac jak ono smakuje wiec zrob mi RATATUJE
wypiekacz do chleba    795 XXX 419    KAMIS.Jak smak dziecinstwa i milych wspomniej przywolac? Trzeba o pomoc do kucharza Kamis wolac! Chce znow poczuc smak prawdziwego chleba na zakwasie-rarytasie!
wypiekacz do chleba    795 XXX 769    Kamis.BEDE MIALA USMIECH OD UCHA DO UCHA, GDY KUCHARZ ZROBI ZIEMNIACZANEGO TARCIUCHA. NIECH NIE ZAPOMNI O SMIETANIE... OJ BEDZIE PYSZNE DANIE!
wypiekacz do chleba    795 XXX 855    KAMIS Ryba w sosie cytrynowym- oto wyzwanie,ale kucharz na pewno z przyjemnoscia wykona to zadanie,gdy z Kamisem bedzie wspoldzialanie:-)
wypiekacz do chleba    796 XXX 694    Kamis.U mnie na stole sa same pysznosci,czesto serwuje supes nowosci.Moje popisowe danie to placki po wegiersku,ktore kazdemu zapadaja w sercu!
wypiekacz do chleba    796 XXX 722    Kamis.To krol na moim stole-i ja tu nie mysle o rosole.Glownym skladnikiem bedzie baranina,ktora kazdy z checia wcina!
wypiekacz do chleba    796 XXX 839    KAMIS.zabich udek z pol tuzina kropla wytrawnego wina hokus pokus czary mary do jedzenia zaloz sari
wypiekacz do chleba    798 XXX 017    KAMIS.Slodki suflet serowy z sosem malinowym, do tego waniliowe macchiato - w niedzielny poranek pokroic dam sie za to!
wypiekacz do chleba    798 XXX 154    Kamis.maz upolowal dzika i klops,bo nie wiem jak sie zabrac do niego-moze kucharz Kamis na wysokosci zadania stanie i przyrzadzi z dzika jakies danie!
wypiekacz do chleba    798 XXX 489    Kamis.ponoc zupa na swinskij ogonie doskonale smakuje,ale by ja sprobowac,trzeba ja ugotowac-to przerasta moje mozliwosci-wiec Kucharza Kamis zapraszam w gosci.
wypiekacz do chleba    798 XXX 892    Kamis. Niech Kamis zmierzy sie z polskimi tradycjami i upiecze chleb z najlepszymi przyprawami, na zakwasie, ze skorka chrupiaca, zlocista i goraca!
wypiekacz do chleba    798 XXX 945    Kamis.Z kuchni wloskiej dla Kamisa mam zadanie-carbonara to wyzwanie. Tak by pyszna i sycaca byla prawdziwie wloska-od poczatku az do konca.
wypiekacz do chleba    799 XXX 410    Kamis. Krolika upolowac,na sposob Polski go przygotowac! Podac z ziemniakami i buraczkami!To danie najlepsze na swiecie,w staropolskiej kuchni je znajdziecie!
wypiekacz do chleba    799 XXX 619    Kamis. Drob, jajka, ziemniaki,tylko to jadaja moje dzieciaki, wiec tego ktory 7 dniowe menu z tych produktow wyczaruje, krolem kucharzy bezdyskusyjnie mianuje!
wypiekacz do chleba    880 XXX 344    Kamis. Do duszonego krolika w smietanie, dodajemy ziela angielskiego kilka ziaren, troszke Kamisa czosnku i cebuli, a smak wysmienicie podniebienie otuli.
wypiekacz do chleba    880 XXX 441    KAMIS.Cielecina faszerowana borowikami,pietruszka i ziolami,otulona czosnku aromatem,w wykonaniu Kucharza Kamis zawladnie calym kulinarnym swiatem!
wypiekacz do chleba    883 XXX 524    Kamis.Aromatyczny i soczysty pasztet z krolika,ktory na Wielkanocnym stole zachwyci kazdego domownika!
wypiekacz do chleba    883 XXX 728    Kamis.Piramidki z kurczaka zlociste uwielbia rodzinka i goscie - wysmienicie smakuja i szykownie sie prezentuja
wypiekacz do chleba    883 XXX 798    Kamis.Kuchnie polska Waszemu kucharzowi zaproponuje,niech slaski obiad dla nas wyczaruje.Rolada na pierwszym planie bedzie,jej zapach niech unosi sie wszedzie.
wypiekacz do chleba    886 XXX 204    Kamis.Zrobic kotleta mielonego wcale nie jest latwo,dla wielu ludzi niby proste a jest zagadka,pomylic przyprawy albo przesolic-pozwole sie wiec nim zadowolic.
wypiekacz do chleba    886 XXX 360    Kamis. Bewsztyk na ruszcie przypieczony, piwem dobrze skropiony, z sosem pieprzowym podany, pietruszka i koperkiem dekorowany!
wypiekacz do chleba    886 XXX 449    Kamis. Poniewaz nie ma ponoc rzeczy niemozliwych wiec niech kucharz Kamis nauczy mnie robic gulasz prawdziwy!
wypiekacz do chleba    888 XXX 320    Kamis.Moja propozycja to Frittata, to danie poznalam ostatniego lata, najczesciej z tunczykiem ja przygotowuje, ale Kucharz Kamis nowe smaki mi zaproponuje.
0 0

luzak

#5085848 Napisano: 20.03.2012 12:31:20
bardzo dziękuję
0 0

melissa

#5085853 Napisano: 20.03.2012 12:33:26
monique1234 napisał(a):

melissa napisał(a):

monique1234 napisał(a):

jestem na liście:) choć nie było smsa emotka



Też znalazłam jeszcze swój numer (i mój tekst), a na ten telefon nie dostałam SMS-a. Trzeba do nich zadzwonić, czy po prostu odesłać paragon?



dzwoniłam emotka Pan powiedział że być może sms na bramce wisi. Trzeba po prostu odesłać paragon emotka



Dziękji nique emotka
0 0

aneta411

#5085854 Napisano: 20.03.2012 12:33:51
Bewsztyk na ruszcie przypieczony, piwem dobrze skropiony, z sosem pieprzowym podany, pietruszka nie moje
0 0

gocha542

#5085900 Napisano: 20.03.2012 12:49:02
monique1234 napisał(a):

jestem na liście:) choć nie było smsa emotka


i u mnie taka sytuacja x 2 emotka
0 0

79magda

#5085909 Napisano: 20.03.2012 12:52:12
I ten jeden raz, gdy nie chciałam głównej... Moja kuchnia ma dwa na trzy kroki... emotka
0 0

Agnes

#5085970 Napisano: 20.03.2012 01:13:25
lolo napisał(a):

ja też nie zrozumiałam konkursu cóż podałam przepis wyzwanie dla kucharza a nie rymowankę....:(


ja wysłałam samą nazwę potrawy jakos do głowy mi nie przyszło by tu rymowankę pisać
nic będę wiedzieć na przyszłość
0 0

Gość: noever

#5085973 Napisano: 20.03.2012 01:15:43
Agnes napisał(a):

lolo napisał(a):

ja też nie zrozumiałam konkursu cóż podałam przepis wyzwanie dla kucharza a nie rymowankę....:(


ja wysłałam samą nazwę potrawy jakos do głowy mi nie przyszło by tu rymowankę pisać
nic będę wiedzieć na przyszłość


i ja napisałem samą nazwe (z Ugotowanych) i nie dali emotka mmm 160 znaków i mam napisac przepis dobre...
0 0

monikar

#5085974 Napisano: 20.03.2012 01:15:52
Agnes napisał(a):

lolo napisał(a):

ja też nie zrozumiałam konkursu cóż podałam przepis wyzwanie dla kucharza a nie rymowankę....:(


ja wysłałam samą nazwę potrawy jakos do głowy mi nie przyszło by tu rymowankę pisać
nic będę wiedzieć na przyszłość



ja tak samo, myślałam, że wymyśl nazwę potrawy znaczy wymyśl nazwę potrawy
emotka
0 0