Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Gość: czarna2318

#5081462 Napisano: 18.03.2012 10:50:34
troyd napisał(a):

Jakie macie odczucia, po chociażby dzisiejszych wynikach Żywca?
http://www.zywiec.../dzien/7,1/zwyciezca
Ja się czuję trochę oszukany! (pewnie lepszy byłby dział Wkurza mnie emotka )

Jeżeli zadanie polega na ułożeniu zwrotki z przysłowiem Oko pańskie tuczy konia i nie ma tu wspomnienia o możliwości własnych interpretacji, to ja się nieśmiało pytam co jest grane?!

Ciekaw jestem jakby Abradab niektóre z tych prac zaśpiewał? Wiele z prac to zwykłe rymowanki, które nie leżały nawet blisko zwrotek hiphopowych, nie mają tego klimatu.

Jak tydzień temu przeglądałem zgłoszenia to widziałem kilka lepszych prac.

Ehh, powoli mi przechodzi ten konkurs, bo jury ma swoje różne dni.


Faktycznie,to zwycięskie hasło niezbyt ale cóż nie my jesteśmy jurorami i nie ma co przeżywać.Ale mogli napisać,że można dowolnie interpretować to przysłowie,bo ja zrozumiałam,że w tej zwrotce ma być zawarte to przysłowie jako całość.I zgadzam się z tym,że większość to rymowanki,a nie tekst hip-hopowy ale cóż nie my tu jesteśmy specjalistami od hip-hopu.
0 0

Gość: czarna2318

#5081466 Napisano: 18.03.2012 10:53:26
A dzisiaj to super zadanie i zgłoszeń masa emotka
0 0

Gość: nocti

#5081482 Napisano: 18.03.2012 11:03:20
troyd napisał(a):

Jakie macie odczucia, po chociażby dzisiejszych wynikach Żywca?
http://www.zywiec.../dzien/7,1/zwyciezca
Ja się czuję trochę oszukany! (pewnie lepszy byłby dział Wkurza mnie emotka )

Jeżeli zadanie polega na ułożeniu zwrotki z przysłowiem Oko pańskie tuczy konia i nie ma tu wspomnienia o możliwości własnych interpretacji, to ja się nieśmiało pytam co jest grane?!

Ciekaw jestem jakby Abradab niektóre z tych prac zaśpiewał? Wiele z prac to zwykłe rymowanki, które nie leżały nawet blisko zwrotek hiphopowych, nie mają tego klimatu.

Jak tydzień temu przeglądałem zgłoszenia to widziałem kilka lepszych prac.

Ehh, powoli mi przechodzi ten konkurs, bo jury ma swoje różne dni.



Nie podoba mi się zwycięskie hasło, ale... kiedy jest zadanie w którym nie można modyfikować słów to te słowa są zablokowane - tak jak dziś i tak w czwartki gdy jest początek i koniec.
Tak więc nie czuję się oszukana i choć nie liczyłam na nic z niedzieli (hip hop to nie moja broszka) to hasła średniej klasy. Jedno z wyróżnionych jak dla mnie bardzo dobre i już w tamtą niedzielę wpadło mi w oko.
0 0

Gość: troyd

#5081492 Napisano: 18.03.2012 11:13:00
czarna2318 napisał(a):

A dzisiaj to super zadanie i zgłoszeń masa emotka



Dzisiaj pod wieczór pewnie znowu im się licznik przekręci tak jak to było w piątek, bo mają go przewidzianego tylko do 9999, chyba że już poprawili emotka

W takie dni jak dziś zdecydowanie sobie odpuszczam, wolę te dni kiedy się trzeba bardziej pomęczyć
0 0

notta

#5081505 Napisano: 18.03.2012 11:22:14
hmm.. wygrał ktoś od nas w żywcu?
0 0

Gość: troyd

#5081512 Napisano: 18.03.2012 11:30:25
nocti napisał(a):


Do dziś. Dzisiejsze hasła (z ubiegłej soboty) trochę takie... średniej klasy.



Dokładnie, miałem wczoraj identyczne przemyślenia, hasła do piątku włącznie w większości mi się podobały, od soboty już nie bardzo.

czarna2318 napisał(a):


Faktycznie,to zwycięskie hasło niezbyt ale cóż nie my jesteśmy jurorami i nie ma co przeżywać.Ale mogli napisać,że można dowolnie interpretować to przysłowie,bo ja zrozumiałam,że w tej zwrotce ma być zawarte to przysłowie jako całość.I zgadzam się z tym,że większość to rymowanki,a nie tekst hip-hopowy ale cóż nie my tu jesteśmy specjalistami od hip-hopu.



Żeby się tylko za tydzień nie okazało, że nie jesteśmy też specjalistami od limeryków emotka
0 0

netka2000

#5081528 Napisano: 18.03.2012 11:40:13
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba dopasować się do poziomu jurora, który raczej nie czuje języka polskiego. Samo rapowanie nie wystarczy. Dziwię się tylko, że przy takiej kasie na nagrody nie zaprosili dobrych copywriterów np. Przyborę czy Zaniewskiego z PZL.
0 0

netka2000

#5081531 Napisano: 18.03.2012 11:43:15
Z tymi limerykami może być kłopot. Należało ułożyć klasyczny limeryk, a taki limeryk ma dość rygorystyczne reguły. Wg mnie ok. 80 % nie spełniało tych warunków.
0 0

Gość: wsciekly

#5081541 Napisano: 18.03.2012 11:49:04
zwłaszcza dwuwersowe rymowanki emotka
0 0

Gość: kotmarian

#5081727 Napisano: 18.03.2012 02:14:19
nocti napisał(a):

troyd napisał(a):

Jakie macie odczucia, po chociażby dzisiejszych wynikach Żywca?
http://www.zywiec.../dzien/7,1/zwyciezca
Ja się czuję trochę oszukany! (pewnie lepszy byłby dział Wkurza mnie emotka )

Jeżeli zadanie polega na ułożeniu zwrotki z przysłowiem Oko pańskie tuczy konia i nie ma tu wspomnienia o możliwości własnych interpretacji, to ja się nieśmiało pytam co jest grane?!

Ciekaw jestem jakby Abradab niektóre z tych prac zaśpiewał? Wiele z prac to zwykłe rymowanki, które nie leżały nawet blisko zwrotek hiphopowych, nie mają tego klimatu.

Jak tydzień temu przeglądałem zgłoszenia to widziałem kilka lepszych prac.

Ehh, powoli mi przechodzi ten konkurs, bo jury ma swoje różne dni.



Nie podoba mi się zwycięskie hasło, ale... kiedy jest zadanie w którym nie można modyfikować słów to te słowa są zablokowane - tak jak dziś i tak w czwartki gdy jest początek i koniec.
Tak więc nie czuję się oszukana i choć nie liczyłam na nic z niedzieli (hip hop to nie moja broszka) to hasła średniej klasy. Jedno z wyróżnionych jak dla mnie bardzo dobre i już w tamtą niedzielę wpadło mi w oko.




może moje??:) emotka
0 0

kimolotek

#5081777 Napisano: 18.03.2012 03:07:30
mam pytanie czy myslicie ze hortex z intermache zostal rozeslany do wszystkich czy do czesci???
0 0

monikar

#5081806 Napisano: 18.03.2012 03:41:45
kimolotek napisał(a):

mam pytanie czy myslicie ze hortex z intermache zostal rozeslany do wszystkich czy do czesci???



myśle że do wszystkich
0 0

Gość: wsciekly

#5081840 Napisano: 18.03.2012 04:15:34
Żywiec - nagroda główna z 1-go tygodnia

Trafiło się śpiącemu,
że nie śpi samemu.

gdzie tu logika i gramatyka emotka emotka
0 0

79magda

#5081852 Napisano: 18.03.2012 04:27:13
Zespół odpowiadający za moderację limeryków wczoraj się spisał - napisałam limeryk o Samancie z Krakowa, którą ustawicznie boli głowa i której mąż obdarzony wigorem w zamian za to został aktorem i... nie przyjęli emotka emotka emotka

(żona jurora to Samanta emotka )
0 0

Gość: wsciekly

#5081858 Napisano: 18.03.2012 04:31:03
Od piwa
puszczam... pawia na dywan

i tez nie przyjęli emotka
0 0

79magda

#5081860 Napisano: 18.03.2012 04:32:48
wsciekly napisał(a):

Od piwa
puszczam... pawia na dywan

i tez nie przyjęli emotka



Zdziwiłabym się, gdyby przyjęli - jaki to pijar dla Żywca, takie hasło
emotka
0 0

Gość: wsciekly

#5081861 Napisano: 18.03.2012 04:34:48
wyślę do Smolara emotka
0 0

cc_investigator

#5081862 Napisano: 18.03.2012 04:34:55
wsciekly napisał(a):

Żywiec - nagroda główna z 1-go tygodnia

Trafiło się śpiącemu,
że nie śpi samemu.

gdzie tu logika i gramatyka emotka emotka


No wiecie co...

Ja zarzuciłam ten konkurs parę dni temu i chyba już do niego nie wrócę. Za bardzo zniesmaczona się czuję...
0 0

radosna

#5081906 Napisano: 18.03.2012 05:05:58
cc_investigator napisał(a):

wsciekly napisał(a):

Żywiec - nagroda główna z 1-go tygodnia

Trafiło się śpiącemu,
że nie śpi samemu.

gdzie tu logika i gramatyka emotka emotka


No wiecie co...

Ja zarzuciłam ten konkurs parę dni temu i chyba już do niego nie wrócę. Za bardzo zniesmaczona się czuję...



Mnie się wydaje, że wybrali takie hasło, które jest najłatwiej narysować. Bo przecież oprócz 20 000 zł jest rysunek p. Raczkowskiego. A nie do wszystkich haseł może powstać ciekawy rysunek.
0 0

Gość: nocti

#5081909 Napisano: 18.03.2012 05:08:35
wsciekly napisał(a):

Żywiec - nagroda główna z 1-go tygodnia
Trafiło się śpiącemu,
że nie śpi samemu.

gdzie tu logika i gramatyka emotka emotka


Moim zdaniem? Lepsze to niż wtorkowe. Mnie się podobało bo właśnie jest nielogiczne tak jak przysłowia, które reklamowały konkurs w pierwszej kolejności.
79magda napisał(a):

Zespół odpowiadający za moderację limeryków wczoraj się spisał - napisałam limeryk o Samancie z Krakowa, którą ustawicznie boli głowa i której mąż obdarzony wigorem w zamian za to został aktorem i... nie przyjęli emotka emotka emotka
(żona jurora to Samanta emotka )


Za bardzo biorą do siebie
emotka

netka2000 napisał(a):

Z tymi limerykami może być kłopot. Należało ułożyć klasyczny limeryk, a taki limeryk ma dość rygorystyczne reguły. Wg mnie ok. 80 % nie spełniało tych warunków.


Też mi się tak wydaje, ale poczekamy i zobaczymy. Może się okazać, że klasyczny oznaczało dla nich pilnowanie rymów, sylab i ilości wersów, np. bez akcentowania emotka
0 0