Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

claudia

#5067379 Napisano: 11.03.2012 07:42:52
mia napisał(a):

claudia napisał(a):

ad. Palette

pomóżcie...jak rozumieć taki zapis;

Zwycięzca nagrody dodatkowej ma prawo do zdobycia nagrody głównej o ile spełni warunki określone w niniejszym Regulaminie. Natomiast jeden Uczestnik ma prawo do zdobycia wyłącznie jednej dodatkowej nagrody dziennej oraz wyłącznie jednej dodatkowej nagrody tygodniowej. Jeśli Zwycięzca nagrody dodatkowej po raz kolejny spełni zgodnie z treścią

niniejszego Regulaminu warunki do uzyskania kolejnej takiej samej nagrody dodatkowej, przedmiotową nagrodę dodatkową otrzyma Uczestnik, którego Zgłoszenie zakwalifikowało się na następnym miejscu w rankingu najciekawszych zgłoszeń konkursowych wybranych przez Jury.

nie dostrzegłam jakos tego wcześniej, i ze swojego numeru znowu wysłałam zgłoszenia, a juz udało mi sie wcześniej wygrać biżuterię...czy w takim razie odrzucą całkiem, czy na tygodniową się łapię, w kwestii formalnej oczywiście:)?


Sama się nad tym zastanawiałam...
To można interpretować dwojako, bo z jednej strony niby wynika, że można raz tygodniową i raz dzienną, więc niby dalej z tego samego numeru masz szanse na tygodniową (na dzienną już nie).
A z drugiej strony tygodniowe wybierają z dziennych danego tygodnia, więc jeśli odrzucą jako dzienną, to byłoby, że już po rybach... emotka
Chyba trzeba by ich samych zapytać, jak oni rozumieją ten regulamin...



no właśnie, takie to niejasne trochę, chyba spróbuję jutro zadzwonić

Dzięki emotka
0 0

asia670

#5067605 Napisano: 11.03.2012 10:03:21
a co preferuja w palette? rymowanki czy nie emotka
0 0

Gość: martalobos

#5067724 Napisano: 12.03.2012 06:59:28
szprotka napisał(a):

Ja też klikam w szybko słodko i nic, nic ale mam nadzieję, że w końcu się uda. emotka




Ja równiez, az muszę się wyżalić emotka Chyba ze 100 tych paragonów wbiłam, i ani 200 zł nie wygrałam, a nie wem czy zwróciliscie uwage, pełno nazwisk sie powtarza, ktos tam wygrał juz ponad 3 tyś zł emotka Ja nie wiem czy od razu kupuje batony za 100 zł na 100 paragonów czy jak oni to robią, ale to mnie zniechęca do dalszej rywalizacji...
0 0

deva

#5067725 Napisano: 12.03.2012 07:02:10
ciekawe, czy dziś zadzwonia z Palette...
0 0

ashley878

#5067749 Napisano: 12.03.2012 07:35:37
Jeśli jeszcze nie obdzwonili to pewnie będą kończyć monari a palet zaraz po emotka
0 0

deva

#5067764 Napisano: 12.03.2012 07:44:57
ashley878 napisał(a):

Jeśli jeszcze nie obdzwonili to pewnie będą kończyć monari a palet zaraz po emotka




to ta sama agencja? nie wiem, co w monari nie grałam
0 0

ashley878

#5067771 Napisano: 12.03.2012 07:50:29
deva napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Jeśli jeszcze nie obdzwonili to pewnie będą kończyć monari a palet zaraz po emotka




to ta sama agencja? nie wiem, co w monari nie grałam


Albedo Marketing
0 0

wrrrryyy

#5067864 Napisano: 12.03.2012 08:37:26
Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka
0 0

notta

#5067875 Napisano: 12.03.2012 08:41:59
dajcie znać jak będzie palette co nie będę czekać jak głupia emotka
0 0

deva

#5067885 Napisano: 12.03.2012 08:49:03
iva napisał(a):

dajcie znać jak będzie palette co nie będę czekać jak głupia emotka




też czekam emotka
0 0

isiulka

#5067888 Napisano: 12.03.2012 08:50:30
wrrrryyy napisał(a):

Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka


Wiadomo, że nadal nie działa emotka
0 0

cc_investigator

#5067913 Napisano: 12.03.2012 09:00:29
Ja dziś bez nerwów w Palette. Na razie dałam sobie spokój, ale za Was trzymam kciuki emotka
0 0

Gość: ladymarmolade

#5067922 Napisano: 12.03.2012 09:05:53
Co z konkiem na wiosnapachnaca.pl?
Chodzi o ogólnopolski konkurs.
ktoś coś wygrał z 1 etapie? laureaci powinni zostać powiadomien do 3ego marca br. .
Ktoś coś wie?




0 0

ktosiu

#5067952 Napisano: 12.03.2012 09:14:30
isiulka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka


Wiadomo, że nadal nie działa emotka


Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.
0 0

ismena

#5067957 Napisano: 12.03.2012 09:16:39
ktosiu napisał(a):

isiulka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka


Wiadomo, że nadal nie działa emotka


Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.



jest wiążący na daną chwilę, ale jak ktoś wyśle hasło dzień przed końcem konkursu i wygra nim, to nie zdąży już być w rankingu - o to chodzi w regulaminie emotka
0 0

joan

#5067962 Napisano: 12.03.2012 09:19:13
ktosiu napisał(a):

Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.


Ranking jest wiążący, ale można wygrać, nie będąc w rankingu, jeśli:
- zgłoszenie załapie się na ostatnią chwilę,
- osoba z listy nie prześle wymaganej liczby paragonów -> rezerwa,
- jedna osoba znajdzie się na liście 2x (każdy może wygrać tylko 1 iPADa) -> rezerwa.
0 0

ktosiu

#5067971 Napisano: 12.03.2012 09:22:37
ismena napisał(a):

ktosiu napisał(a):

isiulka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka


Wiadomo, że nadal nie działa emotka


Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.



jest wiążący na daną chwilę, ale jak ktoś wyśle hasło dzień przed końcem konkursu i wygra nim, to nie zdąży już być w rankingu - o to chodzi w regulaminie emotka


Dla mnie to nie jest jednoznaczne. Pkt.7.2. reg.:
Na liście najlepszych Rymów dany Rym może znaleźć się niezależnie od tego, czy w trakcie Konkursu znajdował się przejściowo w Rankingu najlepszych Rymów. Więc jest tu mowa o przejściowym rankingu. Cokolwiek to znaczy...
0 0

ismena

#5067972 Napisano: 12.03.2012 09:23:33
ktosiu napisał(a):

ismena napisał(a):

ktosiu napisał(a):

isiulka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wiadomo coś w sprawie rankingu Adidas emotka


Wiadomo, że nadal nie działa emotka


Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.



jest wiążący na daną chwilę, ale jak ktoś wyśle hasło dzień przed końcem konkursu i wygra nim, to nie zdąży już być w rankingu - o to chodzi w regulaminie emotka


Dla mnie to nie jest jednoznaczne. Pkt.7.2. reg.:
Na liście najlepszych Rymów dany Rym może znaleźć się niezależnie od tego, czy w trakcie Konkursu znajdował się przejściowo w Rankingu najlepszych Rymów. Więc jest tu mowa o przejściowym rankingu. Cokolwiek to znaczy...



przejściowy, bo co tydzień się zmienia...

joan wytłumaczyła powyżej wszystko jasno i klarownie emotka
0 0

ktosiu

#5067974 Napisano: 12.03.2012 09:23:44
joan napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Ale też nie ma się co gorączkować z powodu rankingu Adidasa, skoro w regulaminie jest napisane, że zwycięzcą I Pada może zostać osoba nie będąca w ogóle w rankingu najlepszych. Rozumiem z tego, że ranking pokazuje tylko preferencje komisji, ale nie jest wiążący.


Ranking jest wiążący, ale można wygrać, nie będąc w rankingu, jeśli:
- zgłoszenie załapie się na ostatnią chwilę,
- osoba z listy nie prześle wymaganej liczby paragonów -> rezerwa,
- jedna osoba znajdzie się na liście 2x (każdy może wygrać tylko 1 iPADa) -> rezerwa.


Ok. Dzięki emotka
0 0

deva

#5068057 Napisano: 12.03.2012 09:50:38
ladymarmolade napisał(a):

Co z konkiem na wiosnapachnaca.pl?
Chodzi o ogólnopolski konkurs.
ktoś coś wygrał z 1 etapie? laureaci powinni zostać powiadomien do 3ego marca br. .
Ktoś coś wie?

nic nie słychać, ale nagroda 1 na tydzień, może sie nie chwali...





0 0