Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Gość: trampek

#5055300 Napisano: 05.03.2012 08:31:20
mundek2004 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

weronetka napisał(a):

a ja wlasnie przegladam paragony do odesłania i mam na paragonie z carrefura ziele angielskie i nic ze to prymat, czy mi to uwzglednią?


ja w poprzednim miesiącu miałam tylko przy jednej przyprawie słowo prymat, przy 2 nie. To im wzięłam w kółeczko 3 i zaliczyli emotka 100 doszła.



ja też wysyłałem paragon na którym pisało: bazylia, oregano i tymianek bez nazw firmy i stówka doszła emotka

a i zaznaczyłem zakreślaczem


Dziękiz ainfo czyli juz się nie martwię, ze mi nie zalicza emotka
P.S czy ktoś widział smakowitą promocyjną ? bo u mnie wszystkie bez promocyjnego opakowania?
0 0

klaudia011

#5055313 Napisano: 05.03.2012 08:40:52
nocti napisał(a):

melissa napisał(a):

Coś chyba na szybko wklejali te wyniki, bo na męża wysłałam tylko 1 zgłoszenie, a ma 100zł i segregator emotka


U nas też ten sam problem. Przez chwile myślałam, że coś sobie źle zanotowałam, ale nie... Na jedno zgłoszenie 2 nagrody emotka I jak teraz odeślę jeden paragon to co? emotka emotka

A gdzie jest informacja, że trzeba wysłać paragony tylko z danego etapu? Czytałam regulamin, ale jakoś mi się nie rzuciło w oczy...




u mnie dokładnie ta sama sytuacja
1 zgłoszenie -wpadło 100zł i segregator...
0 0

cudaczek121

#5055324 Napisano: 05.03.2012 08:45:02
mundek2004 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

melissa napisał(a):

Coś chyba na szybko wklejali te wyniki, bo na męża wysłałam tylko 1 zgłoszenie, a ma 100zł i segregator emotka


na męża rónież wysłałam 2 zgłoszenia i ma 100 zł i segregator, a ja na siebie ok. 10 zgłoszeń i nawet segregatora nie mam emotka



u mnie podobnie... emotka



ja też tak mam, może mieli za dyżo segregatorów



u mnie ta sama sytucja.Mam nadzieję,że jednak się nie pomylili i mam stówkę emotka Czy orientujecie się czy jak w styczniu wygrałam segregator,to czy teraz muszę na tą stówkę odsyłać też ten paragon styczniowy emotka
0 0

petunija1

#5055326 Napisano: 05.03.2012 08:46:30
trampek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

weronetka napisał(a):

a ja wlasnie przegladam paragony do odesłania i mam na paragonie z carrefura ziele angielskie i nic ze to prymat, czy mi to uwzglednią?


ja w poprzednim miesiącu miałam tylko przy jednej przyprawie słowo prymat, przy 2 nie. To im wzięłam w kółeczko 3 i zaliczyli emotka 100 doszła.



ja też wysyłałem paragon na którym pisało: bazylia, oregano i tymianek bez nazw firmy i stówka doszła emotka

a i zaznaczyłem zakreślaczem


Dziękiz ainfo czyli juz się nie martwię, ze mi nie zalicza emotka
P.S czy ktoś widział smakowitą promocyjną ? bo u mnie wszystkie bez promocyjnego opakowania?



U mnie Smakowita była wczoraj w PiP -pełno. Poszłam dzis kupić i ani jednej. Masakra jakaś. emotka
0 0

Gość: nocti

#5055342 Napisano: 05.03.2012 08:55:56
cudaczek121 napisał(a):


u mnie ta sama sytucja.Mam nadzieję,że jednak się nie pomylili i mam stówkę emotka Czy orientujecie się czy jak w styczniu wygrałam segregator,to czy teraz muszę na tą stówkę odsyłać też ten paragon styczniowy emotka



Już się wyjaśniło. Wysłać trzeba tylko paragony zgłoszone w tym etapie.
0 0

cudaczek121

#5055347 Napisano: 05.03.2012 08:57:12
nocti napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):


u mnie ta sama sytucja.Mam nadzieję,że jednak się nie pomylili i mam stówkę emotka Czy orientujecie się czy jak w styczniu wygrałam segregator,to czy teraz muszę na tą stówkę odsyłać też ten paragon styczniowy emotka



Już się wyjaśniło. Wysłać trzeba tylko paragony zgłoszone w tym etapie.


Dzięki,właśnie doczytałam na fb
emotka
0 0

Gość: kaczunia

#5055511 Napisano: 05.03.2012 10:22:40
ciekawe czy zadzwonią że wygrałam pralke z MONNARI:)
0 0

cc_investigator

#5055682 Napisano: 06.03.2012 07:04:53
Otwieram ponowne oczekiwanie na Palette. Jak mi dzisiaj tel nie zadzwoni, to chyba rzucam konki, po tej wczorajszej i piątkowej nerwacji emotka
Serio - moje oczekiwania się zmniejszyły/urealniły po wczorajszym segregatorze z prymatu emotka
0 0

notta

#5055694 Napisano: 06.03.2012 07:21:59
cc_investigator napisał(a):

Otwieram ponowne oczekiwanie na Palette. Jak mi dzisiaj tel nie zadzwoni, to chyba rzucam konki, po tej wczorajszej i piątkowej nerwacji emotka
Serio - moje oczekiwania się zmniejszyły/urealniły po wczorajszym segregatorze z prymatu emotka



ja w paragonach bardzo rzadko wygrywam emotka . Jednak wiarę w te konkursy przywrócił mi Orsay gdzie stówkę trafiłam emotka . Nie ma się co poddawać ;]
0 0

mundek2004

#5055704 Napisano: 06.03.2012 07:29:10
kaczunia napisał(a):

ciekawe czy zadzwonią że wygrałam pralke z MONNARI:)



mają jeszcze dużo czasu emotka
0 0

marionzzz

#5055730 Napisano: 06.03.2012 08:14:35
petunija1 napisał(a):

trampek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

weronetka napisał(a):

a ja wlasnie przegladam paragony do odesłania i mam na paragonie z carrefura ziele angielskie i nic ze to prymat, czy mi to uwzglednią?


ja w poprzednim miesiącu miałam tylko przy jednej przyprawie słowo prymat, przy 2 nie. To im wzięłam w kółeczko 3 i zaliczyli emotka 100 doszła.



ja też wysyłałem paragon na którym pisało: bazylia, oregano i tymianek bez nazw firmy i stówka doszła emotka

a i zaznaczyłem zakreślaczem


Dziękiz ainfo czyli juz się nie martwię, ze mi nie zalicza emotka
P.S czy ktoś widział smakowitą promocyjną ? bo u mnie wszystkie bez promocyjnego opakowania?



U mnie Smakowita była wczoraj w PiP -pełno. Poszłam dzis kupić i ani jednej. Masakra jakaś. emotka



wynieśli na zaplecze,wysłali kody i czekają-jak się promocja skończy i nie wygrają to wywiozą ją z powrotem na sklep emotka
0 0

madanafi

#5055751 Napisano: 06.03.2012 08:32:52
marionzzz napisał(a):

petunija1 napisał(a):

trampek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

weronetka napisał(a):

a ja wlasnie przegladam paragony do odesłania i mam na paragonie z carrefura ziele angielskie i nic ze to prymat, czy mi to uwzglednią?


ja w poprzednim miesiącu miałam tylko przy jednej przyprawie słowo prymat, przy 2 nie. To im wzięłam w kółeczko 3 i zaliczyli emotka 100 doszła.



ja też wysyłałem paragon na którym pisało: bazylia, oregano i tymianek bez nazw firmy i stówka doszła emotka

a i zaznaczyłem zakreślaczem


Dziękiz ainfo czyli juz się nie martwię, ze mi nie zalicza emotka
P.S czy ktoś widział smakowitą promocyjną ? bo u mnie wszystkie bez promocyjnego opakowania?



U mnie Smakowita była wczoraj w PiP -pełno. Poszłam dzis kupić i ani jednej. Masakra jakaś. emotka



wynieśli na zaplecze,wysłali kody i czekają-jak się promocja skończy i nie wygrają to wywiozą ją z powrotem na sklep emotka


u nas w netto to samo w niedzielę pełno a w poniedziałek ani jednej
0 0

ashley878

#5055815 Napisano: 06.03.2012 09:01:12
magnus napisał(a):

Ciekawe czy Palette jutro się odezwie i rzuci coś emotka


Czasem lepiej nie czekać emotka Ja udaje że nie czekam:P i mam nadzieję że przyniesie to wymierne efekty emotka
0 0

notta

#5055817 Napisano: 06.03.2012 09:03:20
ashley878 napisał(a):

magnus napisał(a):

Ciekawe czy Palette jutro się odezwie i rzuci coś emotka


Czasem lepiej nie czekać emotka Ja udaje że nie czekam:P i mam nadzieję że przyniesie to wymierne efekty emotka



Ja udaje że nie czekam:P

padłam emotka

p.s. ale coś w tym prawdy jest emotka
0 0

marionzzz

#5055823 Napisano: 06.03.2012 09:07:23
Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html
0 0

notta

#5055827 Napisano: 06.03.2012 09:09:10
marionzzz napisał(a):

Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html



Teraz trzeba zgłaszać w każdym konkursie hasełkowym po piętnaście razy te hasło to stwierdzą że nie jest oryginalne emotka
0 0

mia

#5055834 Napisano: 06.03.2012 09:18:31
marionzzz napisał(a):

Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html


Osobiście bardzo żałuję, że w Prymacie nie zgłosiłam hasła Prymat - dodaj do ulubionych. Może bym miała stówkę zamiast segregatora, a może i spa, kto wie emotka
0 0

efelinkaaa

#5055836 Napisano: 06.03.2012 09:19:46
mia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html


Osobiście bardzo żałuję, że w Prymacie nie zgłosiłam hasła Prymat - dodaj do ulubionych. Może bym miała stówkę zamiast segregatora, a może i spa, kto wie emotka


ja w prymacie dałam: z miłości do czegoś tam i miałam stówkę emotka
0 0

olmix

#5055839 Napisano: 06.03.2012 09:20:31
efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Wymiękłam -mieli 1600!! haseł a jednym z 6 wybranych jest :dodaj do ulubionych
TRAGEDIA-myślałam,że komisje już się na to nie łapią emotka
http://konkurs.ricoh.pl/vote.html


Osobiście bardzo żałuję, że w Prymacie nie zgłosiłam hasła Prymat - dodaj do ulubionych. Może bym miała stówkę zamiast segregatora, a może i spa, kto wie emotka


ja w prymacie dałam: z miłości do czegoś tam i miałam stówkę emotka


Teraz jest taka kampania społeczna język ojczysty - dodaj do ulubionych, zatem byłby plagiat! emotka
0 0

bartula

#5055848 Napisano: 06.03.2012 09:26:39
taki ruch - myślałam że coś się ruszyło i już mogę zapomnieć o Palette, bo wysłałam w pierwszy dzień a tu dyskusja o ulubionych hasłach emotka
Zapomnieli o nas czy co?
0 0