Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

mikshi

#7202319 Napisano: dzisiaj o 16:50:58
Informują o pierwszym etapie Knoppersa.
1 adamo86 0

Miligili

#7202332 Napisano: dzisiaj o 17:53:36
Czy drugi etap Mionetto był rozstrzygnięty ? Chodzi mi o konkurs ze zdjęciem gdzie do wygrania są walizki
0 0

adamo86

#7202343 Napisano: dzisiaj o 19:04:28
Miligili napisał(a):

Czy drugi etap Mionetto był rozstrzygnięty ? Chodzi mi o konkurs ze zdjęciem gdzie do wygrania są walizki

A tam jakieś etapy są?
0 0

8igora9

#7202344 Napisano: dzisiaj o 19:06:48
Miligili napisał(a):

Czy drugi etap Mionetto był rozstrzygnięty ? Chodzi mi o konkurs ze zdjęciem gdzie do wygrania są walizki


A skąd my w ogóle wiemy, jakie tam są etapy? W regulaminie nic nie ma na ten temat. Na stronie jest jakaś lista laureatów. Stosunek ilość wygranych walizek do toreb nie ma żadnego sensu i odniesienia do ilości nagród, jakie mają do wydania. 🫣
0 0

Miligili

#7202345 Napisano: dzisiaj o 19:14:49
8igora9 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Czy drugi etap Mionetto był rozstrzygnięty ? Chodzi mi o konkurs ze zdjęciem gdzie do wygrania są walizki


A skąd my w ogóle wiemy, jakie tam są etapy? W regulaminie nic nie ma na ten temat. Na stronie jest jakaś lista laureatów. Stosunek ilość wygranych walizek do toreb nie ma żadnego sensu i odniesienia do ilości nagród, jakie mają do wydania. 🫣

Tak, są etapy. Wygrałam walizkę z pierwszym etapie, dlatego pytam osoby wtajemniczone o kolejne...
0 0