Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

kumulacja

#7201421 Napisano: dzisiaj o 12:42:50
wiolka252 napisał(a):

Metaxa informowała już ?.Czas do dziś mają chyba

Metaxa zamieści listę laureatów na swojej stronie. Pewnie trzeba zaczekać do poniedziałku. Opóźnienie wynika albo z nadmiaru zgłoszeń, albo z powodu urlopu pracowników.
0 0

FBmagdalena17

#7201437 Napisano: dzisiaj o 13:50:37
8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

maryjane napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Dzisiejszy Kujawski to za 3 etap? Ja nawet nie dostałam potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia z tego etapu. 🤔

A jak są podzielone te etapy? Ktoś mi powie? emotka  wysyłałam zgłoszenie 18.08 czy to znaczy że już po wszystkim? emotka

Tak, jeśli dzisiaj były wyniki z 3 etapu, to znaczy, że że zgłoszeń do 18/08. U mojego męża jednak był ten mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, ale dopiero dzisiaj, godzinę przed tym, jak pojawił się pierwszy wpis w "moje dzisiejsze wygrane". Także ten.. wychodzi na to, że maksymalnie w godzinę wybrali zwycięskie prace i jeszcze zdążyli wysłać maile o nagrodach. 😱

To samo u mnie. Mam nadzieję, że ktoś po prostu wpisał się z jakąś zaległością.

coś śmierdzi mi ten konkurs. Nikt się nie chwali termomixem ani robotem... tylko oleje...


Niekoniecznie osoby nagrodzone chcą się chwalić Thermomixami, żeby potem słuchać uwag, że bezczelnie wygrały piątego w tym roku. 🤣 Mam wrażenie, że jak ludzie widzą Thermomixa albo iPhona, to im się jakaś korbka w mózgu przekręca i zazdroszczą bardziej niż, gdy do wygrania jest hajs albo wakacje. 🤪

Ale to rozwiązanie konkursu w niespełna godzinę mnie zszokowało... Nawet pomyślałam sobie, że może oni ręcznie wklepują te zgłoszenia i one tak naprawdę idą do puli zgłoszeń z tego tygodnia, w którym zostały wklepane, a nie w którym został wysłany mail?


Koleżanka wygrała robot, ale to w pierwszym etapie. Ja olej wczoraj. Najpierw było info o akceptacji zgłoszenia, potem po godzinie info o wygranej. Także szybko się uwinęli. Ludzie się nie chwalą z powodów które wyżej zostały przedstawione. Tam wbrew pozorom wcale nie jest łatwo wygrać te roboty. Poziom obstawiam jest wysoki. Profesjonalne zdjęcia mają przewagę.
1 8igora9 0