Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

maro27

#7199519 Napisano: dzisiaj o 19:07:48
Witam. Jak informuje Moya? Albo za który etap było ostatnie info i kiedy informują?
0 0

asiaaa85

#7199521 Napisano: dzisiaj o 19:38:42
maro27 napisał(a):

Witam. Jak informuje Moya? Albo za który etap było ostatnie info i kiedy informują?

Informują w każdy wtorek popołudniu tydzień po zakończeniu etapu . Teraz we wtorek był info za przedostatni etap , za ten etap który trwa do jutra info będzie we wtorek za ponad tydzień
1 maro27 0

karols

#7199525 Napisano: dzisiaj o 19:49:54
pusheen napisał(a):

karols napisał(a):

ananaska napisał(a):

Ami12 napisał(a):

margobb napisał(a):

Był już Cin Cin?
Odpisali mi, że wyniki są juz na stronie i @ poszly emotka  ale nie widzę nic na stronce...

Nagroda główna chyba opublikowana - etapy 7 i 8 nie widzę

są i zwycięzcy etapu 7 i 8 oraz drugiego miesiąca. Nagroda główna- to dla mnie jakiś żart...


Jestem zażenowana nagrodą główną... Ale cóż córka prezesa ciotecznej siostry szwagra musiała mieć fory

O tym konkursie piszecie? Konkurs "Freewolucja Cin&Cin Free" - e-Konkursy.info Jeśli tak to nie rozumiem, co jest niby żenującego w tej pracy. emotka


Moim zdaniem nie zasługuje na nagrodę główną.
1 sabaka 0

ciekawy_kotek

#7199534 Napisano: dzisiaj o 21:16:25
Też czekam na powiadomienia z Whiskas. Szkoda, że rozwiązania nie ma  bo nie wiem czy znów zdjęć  nie trzeba robić.
0 0

nanajka81

#7199535 Napisano: dzisiaj o 21:27:50
karols napisał(a):

pusheen napisał(a):

karols napisał(a):

ananaska napisał(a):

Ami12 napisał(a):

margobb napisał(a):

Był już Cin Cin?
Odpisali mi, że wyniki są juz na stronie i @ poszly emotka  ale nie widzę nic na stronce...

Nagroda główna chyba opublikowana - etapy 7 i 8 nie widzę

są i zwycięzcy etapu 7 i 8 oraz drugiego miesiąca. Nagroda główna- to dla mnie jakiś żart...


Jestem zażenowana nagrodą główną... Ale cóż córka prezesa ciotecznej siostry szwagra musiała mieć fory

O tym konkursie piszecie? Konkurs "Freewolucja Cin&Cin Free" - e-Konkursy.info Jeśli tak to nie rozumiem, co jest niby żenującego w tej pracy. emotka


Moim zdaniem nie zasługuje na nagrodę główną.

a który zasługuje? Obejrzałam kilka tych zwycięskich filmików i w żadnym nie dostrzegłam nic specjalnego. Nagroda główna  zrobiona profesjonalnie i właściwie można by ją jako reklamę wrzucić... Pewnie temu gość wygrał.
0 0