Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

dante84

#7191890 Napisano: dzisiaj o 15:26:17
katarzynap napisał(a):

A ktoś coś wie co z konkursem monnari na dzień mamy?

Dobre pytanie, sam jestem ciekaw, czy ktoś dostał jakąś informację. Pisałem też do nich ale też milczą.
Sprawdziłem na stronie w regulaminie nadal stoi, że: 
"Lista Laureatów Konkursu zostanie opublikowana na stronach konkursmonnari.pl, w terminie do dnia 15 sierpnia 2024r."
0 0

dante84

#7191892 Napisano: dzisiaj o 15:27:56
dante84 napisał(a):

dante84 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

medziks1 napisał(a):

Czy 105-ka Fortis informował?

Nie, na maila Też nie odpisują w sprawie konkursu.. 
czekam na info czy ktoś do nich zadzwonił. Ja mam tylko jeden numer i nie chce z tego z którego się zgłaszałam - wiadomo emotka

Też do nich pisałem 2 dni temu i milczą uparcie. Może zadzwonię ze służbowego i zobaczymy co powiedzą. Dam znać.

Pan ma do mnie oddzwonić w przeciągu godziny, bo akurat osoba odpowiedzialna za ten konkurs jest na spotkaniu i nie może uzyskać informacji...
zatem czekamy

Na razie brak odzewu z informacją czy już wybrali zwycięzców...

maryjane

#7191895 Napisano: dzisiaj o 15:31:29
dante84 napisał(a):

katarzynap napisał(a):

A ktoś coś wie co z konkursem monnari na dzień mamy?

Dobre pytanie, sam jestem ciekaw, czy ktoś dostał jakąś informację. Pisałem też do nich ale też milczą.
Sprawdziłem na stronie w regulaminie nadal stoi, że: 
"Lista Laureatów Konkursu zostanie opublikowana na stronach konkursmonnari.pl, w terminie do dnia 15 sierpnia 2024r."

Ja pisałam do nich jakiś czas temu i odpisali mi:

katarzynap

#7191902 Napisano: dzisiaj o 15:42:50
maryjane napisał(a):

dante84 napisał(a):

katarzynap napisał(a):

A ktoś coś wie co z konkursem monnari na dzień mamy?

Dobre pytanie, sam jestem ciekaw, czy ktoś dostał jakąś informację. Pisałem też do nich ale też milczą.
Sprawdziłem na stronie w regulaminie nadal stoi, że: 
"Lista Laureatów Konkursu zostanie opublikowana na stronach konkursmonnari.pl, w terminie do dnia 15 sierpnia 2024r."

Ja pisałam do nich jakiś czas temu i odpisali mi:


Do dnia 15.08? To znów przedłużyli o miesiac? Najpierw miały być do 15.06 potem do 15.07
0 0