Reklama na e-Konkursy.info

Giełda Kodów ; )

Urbanucci

#7187341 Napisano: dzisiaj o 14:35:13
Cześć! Tylko mnie zlinczujcie, że wklejam tu tą ofertę, bo nie wiem gdzie ją wrzucić, ale Jak ktoś chce KOD na zniżkę na abonament  telefoniczny w sieci Premium Mobile to łapcie: gphadk 
 
Z tym kodem uzyskacie zniżkę 50 % na pierwsze 3 miesiące abonamentu, a później jak poniżej we wklejonej ofercie. Ja przeszedłem z oferty na kartę w T-Mobile i jestem zadowolony, bo umowa jest od razu na czas nieokreślony i mogę rozwiązać w każdym czasie z miesięcznym okresem wypowiedzenia i nie muszę bawić się w doładowanie na kartę. Jest tanio, solidnie (Premium Mobile korzysta z nadajników Plusa, więc z reguły w dużych miastach problemów nie ma najmniejszych, a jak ktoś mieszka gdzieś na wsi to przed włączeniem oferty zalecam kupić prepaid Plus na kartę przykładowo w Żabce i sprawdzić jaki ma zasięg i jak hula internet, jak jest dobrze, to dołączyć do Premium Mobile, jak źle to olać to i szukać innej sieci). Kod należy podać sprzedawcy, dzwoniąc na numer +48 222 300 782  Powiem szczerze, wziąłem najtańszy abonament i te 30 gb mi wystarcza, nawet ich nie wykorzystuje i we Wrocławiu to mi się sprawdza rewelacyjnie, ale wiadomo, każdy ma inne potrzeby wiec może wziąć większy. Dla kogoś kto liczy domowy budżet to jest mega tania oferta i lepszej raczej nie ma na rynku. Oferty na kartę z różnych sieci oferują po 5000 gb rocznie, ale z tego się nawet nie korzysta a trzeba doładować co miesiąc za 35, 40, 45 zł. Także zostawiam do przemyślenia emotka  jeśli post jest w złym wątku to dajcie znać gdzie takie cos powinienem zamieścić. Dzięki!

0 0

29renata

#7187366 Napisano: dzisiaj o 16:11:12
Mam kody Cocacoli, które wymienię na paragony na loterie lub kody piwne.
0 0