Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukunamuniu

kukunamuniu

#6205419 Napisano: 01.06.2016 16:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Premiakibica:

Kupiłam laysy  karbowane paprykowe i cebulowe. Na paragonie widnieją jako ChipsyKar Papr165g - bez wzmianki, że to to Lays. Myślicie, że ewentualnie w przypadku wygranej zostanie to uznane? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6205418 Napisano: 01.06.2016 16:43:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
40 zł w zdrapkach lotto... czyli około 25 zł do przodu. Zawsze coś. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6199911 Napisano: 20.05.2016 08:11:05 w Visa Konkursy
Ostatni tydzień już także poinformowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6196272 Napisano: 13.05.2016 14:13:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
paula9891 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

W loteriach ciągle porażki. A przez Desperadosa to wpadnę w desperację...albo alkoholizm. emotka

Mam to samo emotka  Biedronka też mnie nie lubi...

A o Biedronce już nie wspominam. Jestem stałym klientem, a w loteriach jak na złość zeeeero szczęścia. emotka
zwierzyniec napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

W loteriach ciągle porażki. A przez Desperadosa to wpadnę w desperację...albo alkoholizm. emotka

Ty masz szansę, a ja parę razy w roku wypijam Somersby, a reszta piwnych i alkoholowych konkursów mnie omija  emotka . Jedynym sposobem na udział w piwnym konkursie, to dla mnie dofinansowanie miejscowych podbiedronkowych  konsumentów i zabranie paragonu, niestety oni wolą tańsze mózgotrzepy albo jakieś Vipy emotka

Zdradziłam Redd'sa z Desperadosem już kilkakrotnie - póki co mi to na dobre nie nie wyszło. Ale nie poddaję się! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6195915 Napisano: 12.05.2016 22:31:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W loteriach ciągle porażki. A przez Desperadosa to wpadnę w desperację...albo alkoholizm. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6195910 Napisano: 12.05.2016 22:27:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła karta podarunkowa Deichmann (stylizacje margaret) emotka

To mi się podoba, że jest to karta podarunkowa...a nie voucher, który stawia ultimatum kupna jednej pary butów krótkim okresie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6195044 Napisano: 11.05.2016 14:38:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj dotarł PowerBank Danio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6193155 Napisano: 07.05.2016 20:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie odnośnie Desperadosa - gdzie się znajduje kod pod zawleczką? Trzeba jakoś rozwinąć te zagięcia? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6191991 Napisano: 04.05.2016 23:27:05 w Giełda Kodów ; )
boss75 napisał(a):

posiadam bardzo dużo desperadosów,chetnie sprzedam calośc lub na sztuki

Jaka cena?  emotka (za całość lub sztukę) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6191672 Napisano: 04.05.2016 13:14:03 w Informują
Mail Stylizacje Margaret - tydzień VII Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6191591 Napisano: 04.05.2016 10:54:46 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z konkursu "Jak otula Cię natura?" DG? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6191565 Napisano: 04.05.2016 09:55:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon do Deichmann - stylizacje Margaret Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6181105 Napisano: 07.04.2016 07:56:02 w Czy informują/ informowali?
Kate92 napisał(a):

Czy dostał już ktoś emaila z konkursu Małego Głoda - Danio Pościg? ? Zwycięzcy są już na stronie https://danio.com.pl/konkurs/zwyciezcy ale u mnie emaila nadal brak.

Ciocia dostała wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6176248 Napisano: 23.03.2016 20:42:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie także Milka Umila emotka
...ostatnio przez milkę to tylko kilogramy przybywają (próby w ciachnijselfie robią swoje emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175963 Napisano: 22.03.2016 23:01:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie...
- brak weny...
- niepowodzenie na ostatnich rozmowach kwalifikacyjnych
- brak zapału do treningów
- pech w loteriach  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175960 Napisano: 22.03.2016 22:57:49 w Czy informują/ informowali?
https://www.faceb...ts/10153577461574332 z tego konkursu może informowali? Wie ktoś coś? emotka
(Konkurs na ASUS Polska) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175923 Napisano: 22.03.2016 22:06:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joasiajulia napisał(a):

Niech ktoś podpowie jak zgłoszenia wysyłać na te loterie ,bo Ja nie mam już sił Wysyłam raz rano,raz wieczorem,o pełnej godzinie,co kwadrans ,na chybił trafił i nic.....
Jedynie paczka sprzątaczka na 10 zgłoszeń 3 wpadły....ot cały dorobek loteryjny......

Znam to. Loterie kuszą nagrodami...ale jednak ja mam do nich totalnego pecha. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175919 Napisano: 22.03.2016 22:01:41 w Biedronka
wojowniczka napisał(a):

Pomoże ktoś?
konkurs garnier- szczegóły mogę prosić? Na telefonie nie otwiera się regulamin :-/
Jaki jest schemat wiadomości? Garnier.odp   tylko tyle? Bez paragonu? Standardowo 160 znaków?
Z góry dziękuję!!

Dokładnie tak. Nr o ile dobrze pamiętam to 71100 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175341 Napisano: 21.03.2016 13:18:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
skaki napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

aerdna napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

U mnie ostatnio też cienko... Kiedyś kurierzy lub poczta dobijali się do drzwi i się zastanawiali (pytali tatę) czy prowadzę jakąś działalność czy co, że tak ciągle pod nasz adres kursują. Ale póki co te czasy minęły.:(

Myślę, że nie tylko u Ciebie te czasy minęły... Sama nie wiem.. albo jestem już za stara, albo nowi są dużo lepsi, albo nie poświęcam już tyle czasu, co kiedyś... emotka Jak odczarować los ?

Akurat ja nigdy nie byłam wyżeraczką konkursów, ani też nie traciłam kasy na loterie. Chyba mi ostatnio zapał minąl na kreatywność, z drugiej strony mam wrażenie że po prostu organizatorzy już nie doceniają większej kreatywności. Ciężko stwierdzić. emotka

Doskonale Cię rozumiem, tez piszę jak pisałem ale chyba już nikomu moje teksty nie odpowiadają....

Pozostaje nam tylko ponarzekać i czekac na odczarowanie losu. emotka
marionzzz napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

U mnie ostatnio też cienko... Kiedyś kurierzy lub poczta dobijali się do drzwi i się zastanawiali (pytali tatę) czy prowadzę jakąś działalność czy co, że tak ciągle pod nasz adres kursują. Ale póki co te czasy minęły.:(



Mi też ostatnio kurier powiedział: "coś ostatnio bardzo rzadko u Pani bywam..."
co miałam mu powiedzieć? - że to nie z mojej winy?  może i z mojej ale mam wrażenie,że jest coraz gorzej...niestety

Może jak się uzbroimy w cierpliwość, to zostanie nam to wynagrodzone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukunamuniu

#6175224 Napisano: 21.03.2016 01:57:24 w Smolar
donia7 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Nie ukrywam, że jestem tu nowa. Ostatnio w którymś z wątków dojrzałam, że nie wszyscy są że tak powiem...zadowoleni ze Smolara i z tego, że jest organizatorem loterii. Mogłabym się dowiedzieć, czemu tak? I czego można się spodziewać po Smolarze, wyborze laureatów itp? emotka

Niektórzy Smolara uwielbiają, a inni już niekoniecznie. Smolar jest jak chorągiewka, spodziewać się można po nim wszystkiego.

Czyli np w kreatywnych raz docenia naprawdę dobre prace, a innym razem jak jej się 'uwidzi'?
defed napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Nie ukrywam, że jestem tu nowa. Ostatnio w którymś z wątków dojrzałam, że nie wszyscy są że tak powiem...zadowoleni ze Smolara i z tego, że jest organizatorem loterii. Mogłabym się dowiedzieć, czemu tak? I czego można się spodziewać po Smolarze, wyborze laureatów itp? emotka

Nie jestem zadowolona ze Smolara bo coraz czesciej organizuje loterie zamiast konkursow. W konkursach Smolara wygralam nie raz. W loterii jeszcze nigdy mnie nie wylosowal. Konkursowicze lubia konkursy, jak nazwa wskazuje emotka
Jest tez inna grupa niezadowolonych ze Smolara-to tacy, co jeszcze nigdy nie wygrali w ich konkursie. Takie niezadowolenie jest zrozumiale, bo gdy konkursowicz zdobywa duzo nagrod we wszystkich innych konkursach, a u Smolara nie trafia w gusta swoja tworczoscia, to moze irytowac...

No ja w losowaniach nie mam za grosz szczęścia. Czasami dziwi mnie, że niektóre osoby ciągle w losowaniach wygrywają i wtedy pojawia się myśl na ile to przypadek...a na ile ustawka ( o ile może to być ustawka, bo nie oskarżam nikogo bez dowodów). Jednak już nie wnikam. emotka
A kto nie wygrał to wiadomo, że będzie mieć żal, co się odbija na niezadowoleniu i szukaniu dziury w całym. Ja (jak wyżej wspomniałam) wolę nie wnikać ani w losowania ani w gusta, bo nie ma sensu tracić na to czasu. Tak po prostu pytałam, bo opinie różne o tej agencji czytałam, ot co. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0