Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5572298 Napisano: 02.02.2013 07:04:09 w Rossmann
kurcze a ja chyba spaliłam konk z tuszami na rossnecie emotka Nie wiecie może czy można się z nimi skontaktować i zapytać jaki nr paragonu wpisalam w formularzu?? Bo dziś pakowałam wszystkie wysłane paragony w tym tyg do puszeczki i zauważyłąm że rossnetowy jest, ale zły bez tuszu (ten z tuszem leży sobie na tv emotka ). No i prawdopodobnie wpisałam zły nr ze zlego paragonu. Czy mogę się z nimi jakoś skotaktowac by spr ten nr paragonu, albo przynajmniej zgłosić by mnie wykreślili z tego konka? Bo nie chce mieć kwarantanny i braku nagrody emotka Gapa ze mnie i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5572179 Napisano: 02.02.2013 05:06:57 w TESCO konkursy
Ja też grałam wczoraj emotka Mam nadzieje że mi się uda emotka Co prawda ekspres na kapsulki nie jest szczytem moich marzen, bo wolalabym cisnieniowy emotka Ale nie mialabym nic przeciwko by taki przygarnac powniewaz narazie mam tylko kawiarkę ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5570233 Napisano: 31.01.2013 05:47:14 w TESCO konkursy
ekuc2 napisał(a):

arta napisał(a):

miało być za 20 zł?
w regulaminie jest 15zł - mówię o Jacobs


to są różne konkursy ale rzeczywiście wprowadzają ludzi w błąd bo miał być dowolny jacobs a w regulaminie że za min 15zł wg mnie dowolny to wchodzę biorę najtańszy Jacobs i wychodzę a tu pisze że dowolne produkty Jacobs za 15zł emotka

a 20,00 wydane na cokolwiek to w konku palmolive/colgate


No i mnie właśnie to załatwiło emotka W pracy nie mialam jak spr w regulaminie, ale jak poszłam do tesco to przy kawach wilki napis kup DOWOLN¡ kawę Jacobs i wygraj ekspres. Trochę nie fair wobec klientów emotka No w każdym razie pomysłałąm, ok skoro dowolna to dowlona i kupiłam 100g za 4.99zł (na szczęscie a miałam ochote kupic 250g za 12zł emotka ). No i dzisiaj grać nie mogę jak się dowiaduje emotka .d... emotka
Ale dla tych co zaszaleją w tym konku to mogą skorzystać z promocji. Gdy kupi się 2kg kawy Jacobs i wyśle puste opakowania to otzymuje sie ceramiczna puszke na kawę. z tego co pamietam strona www.jacobsart.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5566714 Napisano: 28.01.2013 08:38:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
też mam sms 2x emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5566669 Napisano: 28.01.2013 08:07:35 w Kaufland konkursy
kto zgarnął Kraków i Dębice?? Przyznać się emotka PW może być emotka Chciałabym wiedzieć czy ktoś z forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5566378 Napisano: 28.01.2013 04:44:06 w Kaufland konkursy
emotka kaufland domnie nie napisal emotka 0/2 emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5563435 Napisano: 25.01.2013 07:00:35 w Pomocy!!!!
targicola napisał(a):

ace napisał(a):

A ja mam takie pytanie. Jeśli wynajmuję komuś mieszkanie to do czyjego obowiązku należy malowanie ścian?


Zależy czy masz taki punkt w umowie. można wziąć kaucje na taki cel ale ogólnie przyjęte jest,że osoba wynajmująca(i zarabiająca na tym)odświeżenie lub remont mieszkania ma wliczone w koszta(zyski i straty) emotka


ok dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5563417 Napisano: 25.01.2013 06:38:34 w Pomocy!!!!
A ja mam takie pytanie. Jeśli wynajmuję komuś mieszkanie to do czyjego obowiązku należy malowanie ścian? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557488 Napisano: 20.01.2013 09:17:42 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

trebor1 napisał(a):

ace napisał(a):

och nie pocieszylyscie mnie emotka Tak play emotka Ale bardzo dzikuję za odp emotka


play się sam nie odblokuje, nawet po paru godzinach
ja mam prawie same play'e, i za każdym razem musiałem dzwonić na infolinię, żeby mi odblokowali opcje wysyłania smsów premium,
można to też uczynić w każdy salonie play,
więc dzwoń do nich i będzie po krzyku emotka


ja dzis specjalnie kupilam na konkurs startery w tym 2 z play i rozumiem,ze nie wysle z nich smsa ? super emotka


ja też właśnie dziś kupiłąm starter playa , ale juz działą. Zadzwon pod *500 to Ci odblokują (tak jak radził trebor1 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557487 Napisano: 20.01.2013 09:16:14 w Kaufland konkursy
trebor1 napisał(a):

ace napisał(a):

och nie pocieszylyscie mnie emotka Tak play emotka Ale bardzo dzikuję za odp emotka


play się sam nie odblokuje, nawet po paru godzinach
ja mam prawie same play'e, i za każdym razem musiałem dzwonić na infolinię, żeby mi odblokowali opcje wysyłania smsów premium,
można to też uczynić w każdy salonie play,
więc dzwoń do nich i będzie po krzyku emotka


NOrmalnie jesteś wielki emotka Dzięki emotka dzwoniłąm i już działą . Super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557479 Napisano: 20.01.2013 09:09:22 w Kaufland konkursy
arta napisał(a):

ace napisał(a):

fryteczka napisał(a):

ace napisał(a):

kurcze kupiłam sobie starter ale nie chce mi wysłać z niego smsa na konka emotka wiecie dlaczego?


moze musisz najpierw z niego wykonac krotkie polaczenie



no właśnie to nie działą. JUz wykonałam z niego polączenie, dzwoniłąm na niego, wysłałam smsa i nic emotka


pewnie kretyńska Heyah. Tez wlasnie o tym pisalam we Wkurza Mnie...


nie. WIdac wszystkie sieci tak mają bo to play... A tak na przyszłość to która sieć polecacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557459 Napisano: 20.01.2013 08:55:18 w Kaufland konkursy
och nie pocieszylyscie mnie emotka Tak play emotka Ale bardzo dzikuję za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557440 Napisano: 20.01.2013 08:45:09 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

ace napisał(a):

kurcze kupiłam sobie starter ale nie chce mi wysłać z niego smsa na konka emotka wiecie dlaczego?


moze musisz najpierw z niego wykonac krotkie polaczenie



no właśnie to nie działą. JUz wykonałam z niego polączenie, dzwoniłąm na niego, wysłałam smsa i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5557439 Napisano: 20.01.2013 08:44:15 w Kaufland konkursy

ace

#5557430 Napisano: 20.01.2013 08:41:01 w Kaufland konkursy
kurcze kupiłam sobie starter ale nie chce mi wysłać z niego smsa na konka emotka wiecie dlaczego? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5550230 Napisano: 13.01.2013 06:35:57 w Kaufland konkursy
czy za wygrane bony można kupić alkohol? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5549624 Napisano: 12.01.2013 05:12:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś link do listy zwyciezców Soray? Bo na stronie widze tylko tych od pierscionków, a ten pdfco byl wrzucony pare str wczesniej nie dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5541148 Napisano: 05.01.2013 07:34:23 w Kaufland konkursy
asante napisał(a):

mahuska napisał(a):

asante napisał(a):

Właśnie udało mi się zdobyć numer do kuriera, dzwonie z pytaniem co z moja przesyłką. Kurier najpierw tata odebrał, co jest fizycznie niemożliwe, noga mojego taty nigdy w tym mieszkaniu nie stanęła, w końcu sobie przypomniała że dała jakiejś sąsiadce starszej pani, nie mam pojęcia gdzie, bo nie wie kto się podpisał. O ile owa pani nie przyniesie to zrobię taką rozróbę, że kurierowi odniechce się zostawiania moich bonów starszym paniom, a starsza pani będzie miała zakupy do emerytury. Ale mi to ciśnienie podniosło.




yhmm ja bym i tak grzecznie w siedzibie zwróciła uwagę. ciężko jej było zadzwonic czy może zostawic i gdzie to zostawia... przecież nie my mamy szukac swoich paczek ;-(


Zobaczę jak się rozwinie sytuacja, jeśli paczka się nie znajdzie i tak będzie miała kłopoty, jeśli się znajdzie, zwrócę najpierw uwagę jej.


Mój kurier kiedys dzwonil z pytaniem czy moze zostawić paczkę u sąsiadów (zawsze sie zgadzałam), a i tak zostawiał awizo gdzie pisał że paczka do odebrania u sąsiadów pod 1. Teraz juz nie dzwoni tylko od razu zostawia u sasiadów, ale awizo i tak zostawia emotka

ale Opek wczoraj mnie zdiwil ze te bony zostawil w skrzynce... Bez podpisywania sie je odbiera? Pierwszy raz wygrałam w kaufie Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5540939 Napisano: 05.01.2013 04:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ktosiu napisał(a):

(...) Bo do urny to mi jakoś głupio pracę wciskać emotka


To może nadeszły czasy, gdy urnę trzeba wcisnąć w pracę? emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5540228 Napisano: 04.01.2013 09:47:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony z Kaufa - ale dziwne bo nic nie podpisywałam, kurier zostawił kopertę w skrzynce... Wyświetl w wątku >>
0 0