Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5613841 Napisano: 15.03.2013 20:41:22 w RMF
Moja mam miala problem z kupnem kosmetyków ze zniżką -30%, ale zaczęła się kłócić ze sprzedawczynią, że to bon płatniczy, że córka w Krakowie kupiła bez problemu itd itp więc Pani zaczęła dzwonić do centrali, gdzie została oświecona i nakazano jej sprzedać kosmetyki ze zniżką emotka Więc kłócić się i domagać swego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5613770 Napisano: 15.03.2013 19:11:45 w Kaufland konkursy
aurorcia napisał(a):

agusia222 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Robiliście już zakupy konkursowe?Po ile są alwaysy małe paczki te cienkie??Wiem, że ok. 5zł,a ale ile dokładnie?

opłaca się podpaski naturella kupic, bo 2.70 za paczke



Mam ich tyle po ostatnim konkursie (tak samo zresztą jak fairy),że chyba jednak nie emotka A chodzi też o to,że mam kilka tych bonów po 20 i dziś jak mąż będzie mi robił zakupy to chcę, żeby za 10zł kupił mi produkty konkursowe i za drugie 10zł wziął mi kartę podarunkową emotka


ja te cieńkie (10sztuk) kupiłam po 4,99zł Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5612946 Napisano: 14.03.2013 20:16:53 w RMF
Reni napisał(a):

ace napisał(a):

Reni napisał(a):

Info dla Krakusów emotka
Byłam w Bonarce, za 4 kupony zostały zakupione 4 komplety (dopłata 20zł z groszami). Niestety większość przecenionego towaru dzisiaj wróciła na magazyn, więc nie zdążyłam... emotka Za kupony można kupić przecenione rzeczy (ale baaardzo mały wybór) no i oczywiście nową kolekcję-drugi komplet wtedy jest 50% taniej. Kupony sprawdzają z dowodami tożsamości i jeśli są na róże osoby nawet o tym samym nazwisku (tak jak w moim przypadku) nabijają na oddzielny paragon emotka


Ja dziś byłam w Solvay Parku i też bez problemu kosmetyki kupiłam ze zniżką -30% emotka (wiecie do kiedy będzie ta zniżka?. Bardzo miłą Pani, był problem z bonem, ale okazało się, że komputer nie był widoczny przez sieć i musieli zadziałąć firmowi informatycy emotka Ale się udało emotka Jakies przeceny bielizny widziałam ale bez szału (niewiele tego). A mój rozmiar wogóle jest w deficycie emotka Kurcze ale skoro promocje sie kończą to może źle zrobiłam, że dziś jednak czegoś nie znalazłam emotka Czyli do Bonarki za przecenami nie ma co jechac?? A ktos wie czy w Bonarce dużow większy jest ten sklep niż w Solvay?



Nie miałam siły na Solvay i nie wiem jak duży tam jest sklep. W każdym bądź razie w Bonarce jest całkiem spory, na pewno większy niż w M1 emotka


Dzięki emotka To chyba jednak się wybiorę do Bonarki (choć jak nie ma już promocji to nie wiem emotka ). A w M1 w sumie też nie wiem jak duży jest ten sklep emotka Bo w Solvay to raczej sklepik niewielki emotka (ale Pani bardzo sympatyczna, więc gorąco polecam emotka . Poszłam do SP bo mam najbliżej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5612890 Napisano: 14.03.2013 18:44:45 w RMF
Reni napisał(a):

Info dla Krakusów emotka
Byłam w Bonarce, za 4 kupony zostały zakupione 4 komplety (dopłata 20zł z groszami). Niestety większość przecenionego towaru dzisiaj wróciła na magazyn, więc nie zdążyłam... emotka Za kupony można kupić przecenione rzeczy (ale baaardzo mały wybór) no i oczywiście nową kolekcję-drugi komplet wtedy jest 50% taniej. Kupony sprawdzają z dowodami tożsamości i jeśli są na róże osoby nawet o tym samym nazwisku (tak jak w moim przypadku) nabijają na oddzielny paragon emotka


Ja dziś byłam w Solvay Parku i też bez problemu kosmetyki kupiłam ze zniżką -30% emotka (wiecie do kiedy będzie ta zniżka?. Bardzo miłą Pani, był problem z bonem, ale okazało się, że komputer nie był widoczny przez sieć i musieli zadziałąć firmowi informatycy emotka Ale się udało emotka Jakies przeceny bielizny widziałam ale bez szału (niewiele tego). A mój rozmiar wogóle jest w deficycie emotka Kurcze ale skoro promocje sie kończą to może źle zrobiłam, że dziś jednak czegoś nie znalazłam emotka Czyli do Bonarki za przecenami nie ma co jechac?? A ktos wie czy w Bonarce dużow większy jest ten sklep niż w Solvay? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5611026 Napisano: 12.03.2013 16:56:54 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):


I jeszcze jedno mi się nasuwa (z obserwacji znajomych po rozwodzie) - nie staraj się pokazywać dziecku, jaki Ty jesteś fantastyczny a mama zła - kochaj, ucz i wychowuj, a nie rozpieszczaj, by pokazać, że u Ciebie jest fajniej niż u mamy. Powodzenia! emotka


Nie jestem matką, ale mogę się wypowiedzieć trochę z innej pozycji. Ja jestem dzieckiem rozwodników i też rodzice mieli niezłe przeprawy w sądzie i nie tylko. Zgodzę się z tym stwierdzeniem asante sana. Moja mam nigdy źle o ojcu się nie wypowiadała (choć jak po latach, już jako dorosła dowiedziałam się, że to on był tym złym i jedyna wina mojej mamy była taka, że za niego wyszła,a później że tak późno ojca zostawiła), zawsze mówiła dobrze zarówno o nim jak i jego rodzinie, natomiast ojciec zarówno o niej jak i mam rodzinie wypowiadał się jak najgorzej. Owszem jako dziecko miałam mamę i tatę, ale jak widać mama zaostałą mamą, tata to już tylko ojciec. Przejżałam na oczy...
No i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dziecku nie wyrządzi się krzywdy tylko wtedy gdy rozpad nastąpi w całkowitej przyjaźni i cała rodzina będzie mieszkać w niedalekiej odległości i dziecko kiedy tylko zapragnie będzie mogło się widywać z obydwojgiem rodziców (no ale jak wiadomo bardzo mało możliwy scenariusz, niestety...) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5611007 Napisano: 12.03.2013 16:38:00 w RMF
barti978 napisał(a):

kupię bony 30zl/sztuka
pw


Ktoś wogóle w takiej cenie sprzedaje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5610847 Napisano: 12.03.2013 14:52:59 w RMF
a odiwedzał ktoś już Krakowski sklep? Jak patrzą na kupowanie ze zniżkami? Jest jakaś promocja na kosmetyki? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5610600 Napisano: 12.03.2013 11:02:11 w RMF
używa ktoś tej maski do biustu?? Bo planuję kupić (zanim grawitacja zacznie działać emotka ) ale nie wiem czy warto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5610309 Napisano: 11.03.2013 21:55:29 w Rossmann
ach tyle czekania, a tu jedna wielka d... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5609896 Napisano: 11.03.2013 16:49:18 w Rossmann
frodo napisał(a):

ace napisał(a):

no nie czyżby Ross chciał znó nas wykiwać???


Jak na razie wszystko na to wskazuje emotka emotka


tik-tak, tik-tak.
Rossmanie czas ucieka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5609827 Napisano: 11.03.2013 16:10:38 w Rossmann
no nie czyżby Ross chciał znó nas wykiwać??? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5609239 Napisano: 11.03.2013 09:51:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

Zero bujdy dla mnie to...


Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5609231 Napisano: 11.03.2013 09:47:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mógłby mi ktoś powiedzieć jakie jest pytanie w grześkach? emotka Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608818 Napisano: 10.03.2013 14:07:07 w RMF
Realizował już ktoś w Krakowie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608579 Napisano: 09.03.2013 21:54:30 w Oddam za darmo
2 kody z małych kinderek dla pierwszej osoby na pw

oddane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608559 Napisano: 09.03.2013 21:22:40 w Konkursy ABC
Chyba musze zmienić ABC. W moim jest tylko jedzonko dla kota w puszkach, a mój rozpieszczony gadzik takiego się nie tknie.... Nie wiem dlaczego, przeciew w saszetkach jest to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608413 Napisano: 09.03.2013 17:59:27 w Rossmann
koper napisał(a):

bethan napisał(a):


(...) Bo jakoś sobie nie wyobrażam, by pozwolili komuś wziąć udział w konkursie PO jego zakończeniu. A co! Oni nie dotrzymują terminów, to czemu by nie emotka ?



A mnie właśnie kusi, żeby wysłać im tak ze 3 dni po zakończeniu jakiegoś konkursu wysłać mailem odpowiedź na pytanie konkursowe. Oczywiście dokładnie bym im w tym mailu napisała dlaczego to robię emotka


To samo pomysłałam. Napisałabym im, że z przyczyn technicznych nie mogłam wcześniej wysłać zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608303 Napisano: 09.03.2013 15:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie z Sante też porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5608190 Napisano: 09.03.2013 13:45:22 w RMF
Wydaje mi się, że wszystkie maile do Was dotrą. Wczoraj mieli jakiegoś crusha na stronie. Więc może to rozwiązują. Myślę, że w pon powinno się wyjaśnić. RMF to chyba jednak firma która nie pozwoli by konk zle wplynal na ich markę, więc rozwiąza problem. Tylko rzeczywiście szkoda, że nie odpisują Wam na maile i posty na FB. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5607923 Napisano: 08.03.2013 23:31:13 w RMF
NO jednak kto rano wstaje temu pan bóg daje emotka W pierwszych 3 edycjach się udało. 1xbielizna, 2xkosmetyki (w tym 1x dla mojej mam emotka Później już sie nie udało emotka
I co najwazniejsze wszystkie maile są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0