Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6659119 Napisano: 20.11.2019 21:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy to już koniec na dzisiaj nestle - 1 zegarek na forum i Dino wawel - 1 bon na forum. Jak na 50 nagród to słaby wynik.

No właśnie, też dziwię się, że na 50 nagród tylko 1 osoba wygrała emotka
U mnie pusto emotka
Tic Tac znowu wysyp, a u mnie od początku loterii NICO emotka

to samo co u mnie...
No cóż, niektórzy niezbyt zadowoleni, że nagrody się powtarzają, a ja nie mam żadnej...
A paragonów bardzoooo dużooo poszło  t
Dino zagadka, tak samo jak Wawel w ITM...

To samo u mnie. Poluje na okulary (do okulisty juz sie zapisałam ) a tu nie tylko okulary nie wpadają ale ogolnie wielkie nico. Wyświetl w wątku >>

ace

#6658696 Napisano: 19.11.2019 20:55:55 w WC - rozmowy o wszystkim
jest ktos w stanie polecic dobrego okuliste w Krakowie (z nowoczesnym sprzetem, a nie tylko tabliczka z literkami na drzwiach). I najlepiej by sie nie czekalo do niego rok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6656521 Napisano: 12.11.2019 20:14:25 w Wkurza mnie...
to ze jakdojade.pl (do ktorego aby zaplanowac trase odsyla samo mpk) podaje nieprawidlowe godziny odjazdu autobusow! Jutro wylatuje skoro swit i sprawdzilam sobie jak jada autobusy. 'Dobrze', ze juz kiedys sie na to nacielam i tym razem sprawdzilam z rozkladem jazdy podanym przez mpk... no i ten rozklad ma sie nijak do tego co proponuje jakdojade.pl .... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ace

#6656326 Napisano: 12.11.2019 15:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

stelka napisał(a):

W temacie Milki i Biedronki- odpowiedź od organizatora:


Dzień dobry,Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy  od  Jeronimo Martins, właściciela
sieci Biedronka  sklepy przy stacjach benzynowych i stacjach PKP są
otwarte również w święta państwowe.  Dlatego konkurs został uruchomiony
11.11.2019 i  zgodnie z regulaminem, zwycięzcy zostaną wyłonieni również
 spośród zgłoszeń z tego dnia. Z dnia 12.11.2019 zostanie wyłonionych
10 laureatów, tak jak z każdego kolejnego dnia trwania konkursu.Pozdrawiamy, Organizator

Powiem tak, OSZUŚCI!!!! emotka

Przecież ktoś pisał, że na infolinii powiedzieli, że zamkniete... no chyba, że na infolinii kłamali... ktoś znalazł otwartą biedre?

Ja podeszlam do Krakowskiej Biedronki na dworcu i byla zamknieta emotka Wiec cos tu smierdzi Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6655400 Napisano: 08.11.2019 10:53:49 w SZUKAM....
ameryka napisał(a):

rare85 napisał(a):

Pytanie może z tych oczywistych, ale serio nie wiem... Czy w kasach samoobsługowych można płacić kartą podarunkową? Np. w C4 czy w Biedronce. Jeśli tak, to jak się "to robi"?

w kaufland i tylko wybrane kasy

w Kaufach samoobslugowe kasy ktore przyjmuja karty podarunkowe to te co przyjmuja tez normalne karty platnicze. Tez opcja bez karty platniczej nie maja opcji platnosci bonem podarunkowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6655396 Napisano: 08.11.2019 10:50:58 w SZUKAM....
perlshine napisał(a):

Szukam kodów/bonów na booking. PRIV - pilne emotka

ja rowniez emotka jakby ktos mial bylabym wdzieczna Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6651648 Napisano: 25.10.2019 20:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe czy veneo usuwaja ze statystyk tych przekletych, cholernych konkursowiczow Pewnie nie bo by tego miliona zgloszen by sie bez nich niedoliczyli I to sie nazywa hipokryzja  https://veneo.pl/...acebook-i-google-ads Wyświetl w wątku >>

ace

#6651628 Napisano: 25.10.2019 18:55:16 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Czuje się taka bezsilna,zła ,bo nie wiem jak pomoc siostrze. Właśnie teraz w 16 tygodniu dowiedziała się, ze serduszko jej dziecka przestało bic. Czeka na tzw łyżeczkowanie , a ja nie nogę jej w niczym pomoc. Siostra jest załamana , a ja nie znam słów, które mogły by ukoić jej ból 

Bardzo mi przykro emotka  Ale moze zglos sie do fundacji Ernesta Wojcickiego (pomagaja kobieta i jet rodzinie po stracie ciazy) zalozona przez mame ginekolog. Mozesz obczaic ich profil na instagramie Fundacjaernesta. Moze ich psycholog bedzie w stanie nakierowac Cie jak pomoc Siostrze  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6650064 Napisano: 20.10.2019 13:30:43 w Oddam za darmo
Cztery kody (dwa dla doroslych i dwa dla dzieci do lat 14) na film 2D do sieci kin cinemaworld.co.uk do wykorzystania w Wielkiej Brytanii do konca pazdziernika.

nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6646719 Napisano: 08.10.2019 16:31:18 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktos z Was kiedys skladal reklamacje odnosnie zniszczenia bagazu (urwanie uchwytu w walizce) przez obsluge lotniska? Dokladnie chodzi o lot Ryanairem...

Ja skladalam reklamacje dot. Zagubienia bagażu w liniach air France.. po 6h juz mialam bagaz u siebie w hotelu.

Ja składałam,u nas na lotnisku, po przylocie. Po kilku dniach przysłali nowiutką walizkę.

mczarna w Ryanairze? Tzn w mojej sytuacji juz za pozno (juz ponad miesiac odkad byl lot), bo nie wiedzialam ze moge za cos takiego skladac reklamacje... ale tez zastanawiam sie czy takie cos konczy sie sukcesem. Gdzies czytalam ze za elementy odstajace (jak kolka, ale pewnie i raczki) linie lotnicze (a pewnie w szczegolnosci tanie) nie chca placic... No i tak sie pytam juz teoretycznie, na przyszlosc. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6646452 Napisano: 07.10.2019 20:11:29 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktos z Was kiedys skladal reklamacje odnosnie zniszczenia bagazu (urwanie uchwytu w walizce) przez obsluge lotniska? Dokladnie chodzi o lot Ryanairem... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6642168 Napisano: 22.09.2019 23:35:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wlasnie mialam wysylac zgloszenie na konkurs Almette Lewiatan, a tam widze ze tylko Almette Mini bierze udzial emotka Slepa jestem! Jak byk jest napisane! Przynajmniej na loterie sie nadaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6639272 Napisano: 12.09.2019 19:20:16 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

I ludzie po psach sprzataja. Na chodnikach samochody nie parkuja. Rowery tylko na ulicy. A kierowcy ogarnieci, nie mają odgórnie narzucone jazdy na światłach 24/7/365... 
W parku mozna sie opalać na zielonej trawce ... -  inna forma normalności i nawet ludzie na wózkach inwalidzkich sa w stanie funkcjonować, bo chodnik jest tez dla nich...

O prawda! Choc wiem, ze tam tez idealnie nie jest. To sprzatanie po psie jest, ale (chyba przez mala ilosc koszy-choc co szkodzi wyrzucic do kosza pod domem) czesto kupa owszem laduje w worku foliowym, ale worek laduje na ziemi (widzialam kampanie reklamowa ktora zwracala uwage na ten problem 'Whatever some people may believe, there's no such thing as the dog poo fairy. ') . Wiec nie wiem co gorsze. Masa plastiku ( obrane, umyte jablko wlozone w plastikowy kubeczek (sic!) albo rzodkiewka w plastikowych workach), no I jednak rzucanie smieci na ziemie to tam normalka (ja wracajac z U.K. Stwierdzam ze Polska jest bardzo czysta, ale znajomi wrocili z 4 letniego pobytu w Szwajcarii stwierdzili ze w Polsce masakrycznie zasmiecone sa Ulice).
Ale co do zarobkow I kosztow to zdecydowanie zycie w U.K. Jest znacznie latwiejsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6639266 Napisano: 12.09.2019 18:48:51 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Mamy firmę 24 lata i mimo, że było na prawdę gorzej nikt nie uciekał za granice- teraz też nie mamy ochoty uciekać. W końcu nie po to rodzice( w tym też i moi) walczyli o nasz kraj żeby teraz sprzedawać się za granicami jako sługusy. Poza tym normalne też, że ludzie chcą podwyżki. Fachowcy i tak zarabiają sporo powyżej najniższej a lepsze pensje zachęcą do pracy. Pracodawcy spokojnie sobie dadzą radę, bo mam ich też sporo wokół siebie. Każdy narzeka na rząd a jednak dług Polski maleje a nam nie ubywa więcej z kieszeni...
https://www.usdeb...dGS08t8p60wMRW7MQ-cw

Co z tego, ze ktos tam "zarobi wiecej", jak na bochenek chleba bedzie musial wywalic 40 zl. Do niczego innego to nie prowadzi. Jestem 

No to nie dokonca Prawda. Ja ostatnia rok spedzilam w Szkocji (studiowalam) I po powrocie stwierdzam ze przeliczajac na zlotowki wydalam niewiele wiecej na jedzenie niz w Polsce przez taki Sam okres (a wszyscy mnie tak ostrzegali ze tam tak Drogo). A myslac o osobie ktora zarabia w funtach to w ogole grosze. Bo mozna powiedziec ze 1zl dla Polaka to tyle co 1funt dla brytyjczyka. Wiec jak z tej perspektywy spojrzy sie na ceny to zdamy sobie sprawe ze to w Polsce jest mega drogo (np 400g truskawek 2 funty (1funt w sezonie) poza sezonem, nie spotkalam sie z cana 5zl za kg truskawek poza seaonem w Pl, dobry chleb 2funty- gdzie w Pl znajde dobry chleb za 2zl???). 
Teraz wrocilam, ale juz po przejsciu kilku rozmow kwalifikacyjnych widze ze jednak wyjade na wyspy. Nawet w korpo na specjalistyczne stanowisko wymogi wogorowane, a zarobki jak dla kazdego. Te same korpo tyle ze na zachodnim rynku na to samo stanowisko, wymogi minimalne a kasa bardzo atrakcyjna... Dlatego nie dziwie sie ze mlodzi po studiach wyjezdzaja. Tymbardziej jak widze jak piszecie ze stolarz przyuczany do zawodu na reke zarabia 3500zl, to rece opadaja. Tyle zarabia uprawniony geodeta czy inzynier w Krakowie. A odpowiedzialnosc Ogromna przy tych zawodach. I nie piszcie ze Polacy to tak wyjezdzaja tylko tylki podcierac na zachodzie, bo pracuje tam masa ludzi wyksztalconych, na stanowiskach zgodnych z ich wyksztalceniem za godne pieniadze (z moje go roku przynajmniej 50% osob wyjechala).


A co do starych mebli to ja  w moim mieszkaniu mam meble po tacie I obu Babciach. Duza czesc z nich przedwojenna, z litego drewna (a nie z przemielonych wiorkow, zalanych klejem i oklejonych najmodniejsza okleina)( jedyny nowy mebel to stolik z IKEA). Od zawsze mi sie podobaly, wedrowaly z moja rodzina po calej Polsce, I jak mi przyjdzie sie wypriwadzic nawet za granice to tez ich tu nie zostawie, zabiore ze soba. Jakosc nigdy sie nie nudzi;) w ogole w kwestii mebli to moja krolowa jest Joanna Glogaza ktora pomimo dobrych zarobkow, wlasnej firmy nie wstydzie sie zabierac (I mowic o tym) mebli spod smietnika. Wyświetl w wątku >>

ace

#6558534 Napisano: 21.12.2018 12:06:29 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 

Kojarzę, że ktoś na forum pisał, że udało mu się to z bonami bodajże z lidla Na pewno warto zapytać (w centrali, na ich facebooku)

Wlasnie tez cos takie go kojarze, ze ktos tez mial taka sytuacje I ze Mimo wszystko udalo mud sie bin zrealizowac. Bardzo dziekuje za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

ace

#6558331 Napisano: 20.12.2018 15:54:44 w WC - rozmowy o wszystkim
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700). 

Pytanie jaki zakres przeglądu. Przy nowym aucie nie oszczędzał bym tych 2 stówek. Jak po przeglądzie będzie coś nie tak Aso może się migać. Przepisy swoje a życie swoje emotka

No wlasnie nie wiem. Przez swieta sie moze w rodzinie popytam. Poki co umowilam sie na przeglad w obu miejscach na po swietach. Ale wlasnie myslalam ze ktos forumowych posiadaczy nowych (np wygranych emotka  w koncu calkiem sporo ich tutaj emotka ) samochodow podzieli sie swoimi doswiadczeniami emotka  
Bardzo dziekuje za odpowiedz petarda emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6558324 Napisano: 20.12.2018 15:31:44 w WC - rozmowy o wszystkim
petarda napisał(a):

ace napisał(a):

Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad poza salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic?

Przeczytaj warunki gwarancji ale raczej aby utrzymać gwarancję wymagane są przeglądy w ASO niestety nie tanie.

No wlasnie w necie przeczytalam ze dealer nie moze wymagac przegladow tylko u nich, UE zakazala takich procederow. Znalazlam jakas siec warsztatow ktora zajmuje sie takimi przegladami. Wycenili na 400zl (w aso wycenili na 600-700).  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6558286 Napisano: 20.12.2018 14:16:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej. Mam jeszcze Jedno pytanie. Mam nowy samochod na gwarancji. Musze przeprowadzic przeglad po Roku by nie utracic gwarancji. No I pytanie czy przeglad po za salonem jest duzo tanszy niz w serwisie salonowym? No I jesli tak to czy ktos z Krakowa poleca takie miejsce w Krakowie gdzie mozna to zrobic? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6557980 Napisano: 19.12.2018 12:43:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy komus z Was udalo sie wykorzystac bony po utracie waznosci? Przegapilam termin w Mili I teraz sie zastanawiam czy wyrzucac do kosza czy jest jak as szansa? 
A drugie pytanie do krakusow. W ktorej zabce nie bede robic problemow z wykorzystaniem bonow (waznych emotka ). W jednej jak bylam obslugiwala mnie jakas studentka ktora popatrzyla na mnie jak na kosmite gdy chcialam placic bonami... a w ogole jest jakas instrukcja obslugi tych bonow? Kiedys pamietam jakas afere ze ekspedienci dezaktywowali bony przypadkowo, ale nie pamietam czy to byla zabka.... Wyświetl w wątku >>
0 0