Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5652824 Napisano: 14.05.2013 09:15:28 w Konkursy ABC
a czy ktoś się orientuje czy w którym s krakowskim ABC można dostać te napoje Monster?? Bede wdzieczna za odp tu lub na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5652653 Napisano: 13.05.2013 21:10:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No tak. Ace postanowiła zagrać wreszcie w konku ALpen Gold więc dziś zakupiła promocyjną czekoladę. W domu przygląda się opakowaniu a tam pisze, że konk trwał do wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5651992 Napisano: 13.05.2013 10:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pyt do konka Halls loteria. Bo w czw. mi napisali bym podala pilnie ( do konca dnia)nr tel dla kuriera. No i nie wiem czy jak nie podalam to wyslali juz i czekac na przesylke czy pisac do nich i podawac ten nr tel?



Na wszelki wypadek możesz wysłać. Albo go zignorują, o ile nagroda jest wysłana, albo im się przyda emotka


dziekuję za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5651972 Napisano: 13.05.2013 09:41:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pyt do konka Halls loteria. Bo w czw. mi napisali bym podala pilnie ( do konca dnia)nr tel dla kuriera. No i nie wiem czy jak nie podalam to wyslali juz i czekac na przesylke czy pisac do nich i podawac ten nr tel? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5651964 Napisano: 13.05.2013 09:34:05 w Kaufland konkursy
ekuc2 napisał(a):

ace napisał(a):

forget-me-not napisał(a):

ace napisał(a):

moj kuier znow zostawil mi bony po prostu w skrzynce. Powiem szczerze ze dla mnie tak wygodniej, ale zastanawia mnie jak on to zalatwia? Nie potrzeba mojego podpisu? Podrabia go?



Na to wygląda, nie widzę innej opcji...


no to ładnie... Az mnie korci by napisac do organizatora Kaufa ze boniki nie dotarly LOL


też miałam taką sytuację tyle że ja mu chciałam podpisać i nawet nalegałam ale kurier nie chciał podpisu emotka
też miałam chęć zgłosić że bony nie dotarły emotka ale wolę żyć w zgodzie z kurierami emotka


nie no ja chyba za uczciwa jestem by zgłosic ze nie dostalam nagrody która naprawde juz mam w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5651643 Napisano: 12.05.2013 15:20:54 w Kaufland konkursy
forget-me-not napisał(a):

ace napisał(a):

moj kuier znow zostawil mi bony po prostu w skrzynce. Powiem szczerze ze dla mnie tak wygodniej, ale zastanawia mnie jak on to zalatwia? Nie potrzeba mojego podpisu? Podrabia go?



Na to wygląda, nie widzę innej opcji...


no to ładnie... Az mnie korci by napisac do organizatora Kaufa ze boniki nie dotarly LOL Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5651580 Napisano: 12.05.2013 13:10:34 w Kaufland konkursy
moj kuier znow zostawil mi bony po prostu w skrzynce. Powiem szczerze ze dla mnie tak wygodniej, ale zastanawia mnie jak on to zalatwia? Nie potrzeba mojego podpisu? Podrabia go? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5650622 Napisano: 10.05.2013 10:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
słyszałam że w Dębicy w Delikatesach Centrum jest jakiś konk urnowy. Mozna wygrać rower, kask i cos tam jeszcze. Słyszałam to od koleżanki więc nie wiem nic wiecej (ani do kiedy, ani czy to tylko w dębickim sklepie). Jak ktos zainteresowany musi się sam dowiedziec emotka Jakby ktos wiedzial o czyms podobnym w krakowskich delikatesach bede wdzieczna za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5642597 Napisano: 26.04.2013 13:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Jeśli chodzi o dane ja nie zamazywałam.. wysłałam jak jest



Ja też nic nie zamazywałam.


ok dziękuję za odp emotka Bo czasami cztam, że niektórzy z Was zamazują, ale ze nigdy nie musiałam odsyłać skanu dowodu to mnie dotąd nie interesowało emotka Dziekuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5642579 Napisano: 26.04.2013 13:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tez mnie kolory zastanawiaja? Mogę sobie wybrac czy wysla losowy?
A ja ponawiam moje pyt odnosnie kopii dowodu. Zamazujecie jakies info? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5642381 Napisano: 26.04.2013 09:17:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z tego co ktos pisal (i ja chyba widzialam w sklepie to konk trwa do 30.04 nie?) Choc ja ostatnio sieje zamieszanie wiec nie jestem dobrm źródłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5642354 Napisano: 26.04.2013 08:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
POnawiam moje pytanie o zamazywanie pewnychinfo na dowodzie w konku Halls emotka (jeszcze raz sorry za wczorajszezamieszanie.... wczoraj wogóle nie był mój dzień. Zrobilam zakuy na konk w Superpharm, kupiłam za 55zł, a dziś jadąc do pracy uświadomiłam sobie że nie kupiłam coli emotka Brał już ktoś udział i mógłby powiedzieć jakieś przykładowe pytnie? tzn chodzi mi o to czy to są jakieś oczywiste pytanie czy trzeba głebiej wnikać w inforamcje o Superpharm? I odpowiada sie konkretnym wyrazem czy sa odp a, b, c?? Będę bardzo wdzieczna za odpowiedzi emotka Moze dzis pojade jeszcze raz do Superpharm ale skoro zmarnowalam jeden paragon to chcialabym wiedziec czy sa wogole jakiekolwiek szanse na jakakolwiek nagrode... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5641922 Napisano: 25.04.2013 13:06:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta85 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ace napisał(a):

Nie wiem czy ktoś już się pytał o to, ale jestm w pracy i nie bardzo mam kiedy przegladac forum. Dotycz konka Grześki.Czy wysyłając kopię dowodu można jakieś informacje na nim zamazać? Na odesłanie mam cały miesiąc tak?


O jaki konkurs pytasz? Ogólnopolski?


A tam trzeba było kopię dowodu wysyłać? emotka


No właśnie ode mnie nikt nie chciał kopii dowodu emotka



Ode mnie chcieli ale na zero bujdy z beyonce, o ogolnopolskim narazie niestety nie moge sie wypowiedziec emotka


jej sorry. Od rana myślęo hasełku na grześki ze sie pomyliłam. CHodziło mi o halls.Sorki, za podniesione ciśnienie emotka Ale przynajmniej kawki już nie trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5641871 Napisano: 25.04.2013 11:45:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy ktoś już się pytał o to, ale jestm w pracy i nie bardzo mam kiedy przegladac forum. Dotycz konka Grześki.Czy wysyłając kopię dowodu można jakieś informacje na nim zamazać? Na odesłanie mam cały miesiąc tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5640417 Napisano: 23.04.2013 13:43:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

malgol napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ale po co mam wnikać w regulamin jak dostałam od nich wytyczne co mam przysłać? emotka nie sądzę, aby to oświadczenie było potrzebne


Dzwoniłam tam, oświadczenie jest konieczne, można dosłać emotka



A ktos wczesniej psial ze wyslala tylko to co chcieli w mailu i dzwonil i Pani mowila ze jest OK i teraz tylko czekac na nagrode... to juz nie wiem emotka ja wysyalalam tez jedynie opakowania, skan dowodu i tyle, mozecie podac numer do ncih?


jakbyście coś wiedzieli więcej to dajcie znać emotka Będę wdzięczna emotka Bo nie wiem ani ile opakowań odsyłać ani czy z oświadczeniem czy bez... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5639044 Napisano: 21.04.2013 14:58:15 w Rossmann
alita napisał(a):

papillon napisał(a):

hej, dzis spotkała mnie dosć dziwna sytuacja. Mianowicie moja siostra wygrała tusz maxfactora (na jej imie i nazwisko) ja brałam udział, ale nie wygrałam. Dziś, bo ona nie mogła pojechałam z pisemną zgodą podpisaną przez nią po ten tusz...pani przynosi, ja przygotowuje się do wyciągnięcia zgody, a tusz jest na...moje imię i nazwisko! (WTF?) Nie zdenerwowałoby mnie to gdyby nie to, że wygrałam w konkursie ajaxa (a jest niby to, że mozna wygrać jedną nagrodę w miesiącu bla, bla) jestem na liście na rossnecie, ale wcale nie dostałam maila. Wolę nagrodę z ajaxa, niż głupi tusz który winien być na siostrę...Miałyście kiedyś taką sytuację?:(



Ja kiedyś wygrałam w konkursie na kreatywność, w którym nie brałam udziału, potrzebny był paragon. Wysłałam maila z zapytaniem do rosska, OCB? odpowiedzi nie otrzymałam.


Ja kiedyś wygrałam nagrode w jednym konku, odebrałam ja w rossmanie, zapakowaną i podpisana ze to nagroda w tym konku co bralam udzial i wygralam, ale w domu po otworzeniu paczki okazalo sie ze w srodku jest nagroda z innego konka.... Tez wysłałam zapytanie do Rosmana ale odpowiedzi sie nie doczekalam...
Wiec prawda niezly b... tam maja... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5638003 Napisano: 19.04.2013 09:38:43 w Rossmann
aleksandra12 napisał(a):

Nie wiem co mam zrobić bo na stronie jest info że wygrałam nagrodę II stopnia w jednym konkursie a jeszcze nie dostałam maila z informacją. Wyniki były 10- tego ogłoszone. Piszą, że jak nie ma maila to trzeba 2- tyg poczekać i do nich pisać, ale zastanawiam się czy czekać z tym mailem, bo na stronie nie ma już tego Rossmana w którym mam odebrać nagrodę ( pisze, że nieczynny). emotka


narazie chyba nie musisz się martwić. Bo maile rzychodzą teraz z opóźnieniem. popytaj czy ktos juz z tego konka dostał maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5637486 Napisano: 18.04.2013 12:57:05 w Rossmann
wpadła latarka.
I widzę, że moja mam ustrzeliła kosmetyki Kamilli LOL Normalnie dumna jestem Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5634854 Napisano: 14.04.2013 20:33:56 w Pomocy!!!!
zna ktoś może z Was jakiś tani hostel w Barcelonie? A najlepiej w Gironie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5634690 Napisano: 14.04.2013 15:14:01 w Biedronka
kristof23 napisał(a):

ace napisał(a):

jak jest z tym konkiem biedronki E. Jak wezmę w nim udział mogę tym samym paragonem zagrac w ogolnopolskim? Będę wdzięczna za odp emotka


możesz emotka


dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0