Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5687293 Napisano: 01.07.2013 14:49:24 w Biedronka
margo466 napisał(a):

marta85 napisał(a):

wygral ktos mniej gadzetow niz mial zgloszen?


ja - nie dostałam na gmaila


moze masz główną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5687162 Napisano: 01.07.2013 12:25:25 w Rossmann
bede sie smiala jak jakis facet wygra w konku OB. Ja wiem ze tam nie ma ograniczen plciowych, ale jednak trzeba bylo zaznaczyć, czego się używa podpasek czy tamponu, jak często LOL Choc moze ktos stosuje je niczym ściereczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5685069 Napisano: 27.06.2013 17:01:46 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):



ale ten Twój kurier taki... lotny, że rano twierdził, że książki wiezie


Myślał tak bo jest na paczce napisane Bis Media emotka
A Kurier to przede wszystkim maksymalny cwaniak. Najchetniej podrzucilby do mojego sklepu pół paczek z ruczaju, reszte do sklepu z innej czesci rejonu i po godzinie wrócił do domu i sie obijal emotka

a zna ktos pytanie z fruga??? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5685048 Napisano: 27.06.2013 16:45:54 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):

ace napisał(a):

i ja sie dziwie ze w krk nie wygrywam emotka Wlasnie pan przywiozl mojego ipada i powiedzial ze dokladnie 4 takie same przesylki dostarczyl dzis na ruczaju ... 4/10 w samym ruczaju to ciekawe ile ogolnie zgarnal krk emotka



nie z 10

z 20, bo w obydwu konkach były identyczne nagrody


ale na protokole ktory mi podstawial pod nos była napisana nazwa konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5685023 Napisano: 27.06.2013 16:22:21 w Carrefour konkursy
i ja sie dziwie ze w krk nie wygrywam emotka Wlasnie pan przywiozl mojego ipada i powiedzial ze dokladnie 4 takie same przesylki dostarczyl dzis na ruczaju ... 4/10 w samym ruczaju to ciekawe ile ogolnie zgarnal krk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684841 Napisano: 27.06.2013 13:23:16 w Biedronka
bethan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

luko922 napisał(a):

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Sandomierza , bo...
Ojciec Mateusz musi iść z duchem czasu

Świetne!! emotka


a mi np. nie podoba się w ogóle...
co pokazuje, że mamy różne preferencje (i dobrze!), podobnie jak komisje konkursowe w różnych konkursach.


Mi też się nie podoba za grosz. Ale zaraz będzie krzyk, że odbieramy radość z wygranej.


mi tez nie, ale moze dlatego ze nigdy nie ogladalam OM Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684717 Napisano: 27.06.2013 11:02:26 w Carrefour konkursy
wożą ipady. Ale ten kurier to jakis niemily buc..
Jednak najmilszy kurier u mnie to jest z DHL i z 7 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684660 Napisano: 27.06.2013 09:47:50 w Carrefour konkursy
no ale ja sie im dzwie. Przeciez jak taka paczka zaginie (i to dlatego ze nie doreczyli do rak wlasnej tylko do Pani Heli ze sklepiku to nie oni ponosza odpowiedzialnosc? Czy oni licza ze wszystko bedzie ok? emotka
No i tak jest fajnie. Ja mam jednego kuriera ktory w moje rejony moze przyjechac tylko miedzy 10-12... No i ze co? Ze mam sobie urlop brac z powodu wizyty kuriera?I tylko kombinuje i podrzuca zwykle paczke koledze z innego rejonu ktory przywozi mi nastepnego dnia do pracy.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684657 Napisano: 27.06.2013 09:39:38 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):

ace napisał(a):

czy to mozliwe by juz wozili ipady z konka pokaz swoje piekno (czy jakos tak). Bo dzwonil kurier i ma przesylke, mowi ze to chyba ksiazka i chce zostawic w osiedlowym sklepie... Jesli to ksiazka to ok, ale srednio by bylo gdyby okazalo sie ze to tablet. Ktos z wygranych juz otrzymal nagrodę? ALbo czy moze ktos wie jak z wysylka nagród u tej agencji jest? nie spiesza sie czy wysylaja od razu? Bardzo bede wdzieczna za odp emotka



możliwe

jaki kurier ?


Nie wiem emotka Bo dzwonil do mnie rano i nie odebralam, a jak oddzwoniłam to akurat jechal samochoodem i krotko rozmawialismy. Powiedzial tylko ze zadzwoni jak bedzie mial moja paczke w rece... No ale jak ipad to ja wole sama odebrac. ALbo u zaufanego sasiada zostawic... A taka przesylka nie jest przypadkiem ubezpieczona i z adnotacja do rak wlasnych lub cos takiego? Bo tak kazdy sobie moze odebrac???
Dziekuje za odp emotka
Do Ciebie juz dotarł? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684653 Napisano: 27.06.2013 09:35:34 w Carrefour konkursy
czy to mozliwe by juz wozili ipady z konka pokaz swoje piekno (czy jakos tak). Bo dzwonil kurier i ma przesylke, mowi ze to chyba ksiazka i chce zostawic w osiedlowym sklepie... Jesli to ksiazka to ok, ale srednio by bylo gdyby okazalo sie ze to tablet. Ktos z wygranych juz otrzymal nagrodę? ALbo czy moze ktos wie jak z wysylka nagród u tej agencji jest? nie spiesza sie czy wysylaja od razu? Bardzo bede wdzieczna za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5684093 Napisano: 26.06.2013 13:38:30 w Biedronka
no właśnie ta rezerwa jest masakryczna. Ludzie tylko poczuja kurz za odjezdzajacym sprzed nosa skuterem emotka

Pytanie sie nie zmienilo ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5683616 Napisano: 25.06.2013 20:07:40 w Rossmann
ej czyli jak wygralam tusz to nawet nie mam co sie starac w Colgate? emotka

tusz w sensie róż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5683035 Napisano: 25.06.2013 08:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No wlasnie. Głównąustrzelić to marna szansa, a kosmetyki Nive jak dla mnie bez rewelacji... Nawet sobie szansy nie dam i nic nie posle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5683029 Napisano: 25.06.2013 08:05:12 w Rossmann
wow. Jestem w szoku. 2 zaproszenia i róż... Ale widze ze niektórzy mnie przebili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5682172 Napisano: 23.06.2013 23:20:12 w Biedronka
No włąśnie ja tak samo. Na trzech różnych kompach, na różnych przeglądarkach, u różnych dostawców neta, próbowałąm na zakladac inne konta i nic... Masakra!

Dzięki Koper emotka Wysylam tak samo (a najlepsze ze tez mam dokladnie 189 znaków emotka Ale mi nie przyjmuje i wywala błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5682144 Napisano: 23.06.2013 22:42:26 w Biedronka
barti jak Ci sie to udaje? Na jakiej przegladarce? Ile znaków? Nie wiem co jeszcze moze miec znaczenie? Mi za kazdym razem wyskakuje: Warning: sprintf() : Too few arguments in /home/lukaszp/dolaczdogry.pl/class/db.class.php on line 50
Query was empty

Tak sie cieszylam z tego konka a poki co nosem mi wychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5682136 Napisano: 23.06.2013 22:33:14 w Biedronka
no zaraz sie wkurze i grafowi wysle moje haslo na maila! Ilez mozna probowac? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5682058 Napisano: 23.06.2013 20:07:42 w Biedronka
dzasmina napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

Da się w konkursie zagrać dziś Coca Coli emotka


przed chwilą wysłałam zgłoszenie i poszło bez przeszkód


ja przed chwila wreszcie tez z sukcesem sie zalogowalam i ba nawet poslalam jedno hasełko! Ale na tym musialam poprzestac bo już drugiego nie przyjmuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5681811 Napisano: 22.06.2013 23:46:46 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

ace napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ace napisał(a):

Udalo komus zarejestrowac na str zwiazana z konkiem coli? Bo ja probuje i mnie wywala emotka



Ja się męczę już z tą stroną od kilku dni... Mogę się zalogować, ale zgłoszenia nie przyjmuje... emotka


to i tak jestes o krok dalej ode mnie. Ja nie moge sie zalogowac. Wpisuje dane haslo i wraca mnie do strony do logowania... Udalo sie wogole komus? Jest jakis sposob? Na jakiejs przegladarce przechodzi?

A do tego tyds temu kupilam ta paskudna chemie pod logiem zupek amino... I co? I zapomnialam poslac zgloszenie... Czy ja sobie juz nie obiecywalam: najpierw haslo, potem lece do sklepu a nastepnie szybciutko wysylam haselko? Nigdy sie nie naucze...


no ja tez z mozzili probowalam... Jutrosprobuje na innym kompie. Moze pojdzie...
u mnie na mozilli poszlo bez problemu

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5681751 Napisano: 22.06.2013 21:03:35 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

ace napisał(a):

Udalo komus zarejestrowac na str zwiazana z konkiem coli? Bo ja probuje i mnie wywala emotka



Ja się męczę już z tą stroną od kilku dni... Mogę się zalogować, ale zgłoszenia nie przyjmuje... emotka


to i tak jestes o krok dalej ode mnie. Ja nie moge sie zalogowac. Wpisuje dane haslo i wraca mnie do strony do logowania... Udalo sie wogole komus? Jest jakis sposob? Na jakiejs przegladarce przechodzi?

A do tego tyds temu kupilam ta paskudna chemie pod logiem zupek amino... I co? I zapomnialam poslac zgloszenie... Czy ja sobie juz nie obiecywalam: najpierw haslo, potem lece do sklepu a nastepnie szybciutko wysylam haselko? Nigdy sie nie naucze... Wyświetl w wątku >>
0 0