Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5720009 Napisano: 15.08.2013 21:16:07 w Paragony
Sprzedam paragon Freschmarket Valbon z 31.07. albo wymienię go na jakiś paragon z konka trwającego (tak samo mam paragony z C4 z Valbon) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5720008 Napisano: 15.08.2013 21:14:45 w Paragony
Sprzedam paragon z Freshmarketu Valbon Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5719857 Napisano: 15.08.2013 15:24:22 w Rossmann
też widzę tą samą osóbkę nagrodzoną w 2 konkach jednoczesnie emotka sprawdzaja to chyba zaleznie od wolnego czasu i od humoru... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

ace

#5719399 Napisano: 14.08.2013 16:48:33 w Pomocy!!!!
zadzwonienie do PiPu to jest dobry pomysł, tylko dodzwonić się do nich to wielki sukces... Cały dzień dzwonie do krakowskiego i do katowickiego. W katowickim najbzej bylam jako 5 oczekująca i to przez 20 min wiec dalam sobie spokoj. Moze w pt beda pracowac to sie dodzwonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5719186 Napisano: 14.08.2013 12:56:51 w Pomocy!!!!
to na co pozwala polskie prawo to jakaś masakra. Wielcy właściciele a jak przyjdzie co do czego nie mają nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718997 Napisano: 14.08.2013 09:54:40 w Biedronka
richemaya napisał(a):

Zwycięzcą konkursu
z dnia 06.08.2013 r.
jest
Sylwia L. z Zamość
za zdanie:
Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Bydgoszczy , bo...
tam urodzony,tam wychowany-niech Romecik będzie blisko mamy


no i znowu hasełko które mi się podoba emotka A już dawno takiego nie było emotka Choć były czasy (w okresie pamietnego odwolanego meczu barcy, że codziennie mi przypadaly do gustu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718994 Napisano: 14.08.2013 09:51:27 w Biedronka
mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Co do konkursu Disney w Biedronce, napisałęm do nich maila i odpisali:

Witam,

Załącznik jest dokumentem uniwersalnym stosowanym przy różnych konkursach w tym wypadku powinien być podpisany przez rodzica lub ustawowego opiekuna, uczestnikiem w tym konkursie może być osoba niepełnoletnia..

Pozdrawiamy
Agencja Kiora


I dalej nie są ściśli - "może" nie oznacza "musi"... emotka


dokładnie! gdyby do tego "może" dodali "tylko i wyłącznie" byłoby jasne. A tak dla mnie ten konk ciągle jest dla wszystkich...
Ja wysyłam na siebie. Jak mnie beda chcieli nagrodzic widzac moj wiek to super, a jak nie trudno... nie bede pożyczała dzieci sąsiadów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718948 Napisano: 14.08.2013 08:43:17 w Pomocy!!!!
dolly
No właśnie wiem, że mnie nie chroni nic emotka Moja kolezanka miala w tej samej firmie tak ze jej nie wyplacili po odejsciu 2 pensji zaległych to wystarczylo że postraszyła ich inspekcja z PiPu i podzialalo. A ja nawet nie moglam ich czyms takim zastraszac emotka
Właśnie najważniejsze to musze po prostu podjac decyzje że walczę i czy odpuszczam. ALe chce wiedzieć która z nich będzie najbrozsądniejsza. Bo jeśli mam szanse odzyskac kasę to moge nawet zainwestowac by tak sie stalo, ale jesli szanse są nikłe to nie ma co. DLatego może ktoś wie ile takie rozpatrzenie wierzytelności koszttuje?
Albo tak jak piszesz zadzwonię do PiPu to może mi podpowiedzą emotka

hittmanka
Oj to by była wygrana.
A najlepsze jest że właściciele tej firmy słyną z tego, że pogrążają kolejne firmy - to ich już 3. Kupują isteniejącą dobrze prosperującą firmę i wyciskają z niej ostatnie soki i ogłaszają upadłość... Taki sobie sposób znaleźli na robienie kasy... Najgorsze że polskie prawo na to pozwala emotka

joan
No tak wiadomo, że Państwo musi swoje odzyskać emotka Kolejni w kolejce są pracownicy. Dlatego jakieś inne firmy , banki itp próbują odzyskać co ich jeszcze przed upadłością - bo po ogłoszeniu upadłośći juz maja bardzo marne szanse...

Dzięki dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718792 Napisano: 13.08.2013 21:00:30 w Rossmann
tye wyników i znowu nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718765 Napisano: 13.08.2013 20:21:53 w Pomocy!!!!
Dzięki Dolly emotka No właśnie nie wiem czy mam po co jeszcze inwestować kasę i tracić włosy z głowy (bo już z tych nerwów chyba wypadają mi jak przy chemii). No winni są 2500 emotka Właśnie podobno pierwsi w kolejce do odzyskania kasy są pracownicy - tylko ja jez bylam taki pracownik na umowe o dzielo i umowe zlecenie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718749 Napisano: 13.08.2013 19:55:09 w Pomocy!!!!
Hej.

Czy jest tu może jakiś prawnik? Albo ktoś kto miał podobny problem i może mi poradzić?
Firma która była winna mi kasę ogłosiła upadłość. Dostałam od nich list, że jeśli mam jakieś roszczenia to mam je zgłosić do sądu w przeciągu 1 mies. od ogłoszenia upadłości w monitorze sądowym i gospodarczym. Ogłoszone to zostało 25 czerwca. Ja list dostałam kilka dni przed upływem tego miesiąca. Niestety mam dosc tej firmy więc list otworzylam dopiero po tyg czyli po terminie... W tym ogłoszeniu piszą, żę wierzytelności zgłoszone po terminie będą rozpatrywane na koszt wierzyciela. I stąd zmoje pytanie. Ile takie rozpatrzenie kosztuje? I jaka jest szansa, że odzyskam w takim wypadku kase (tzn czy wogóle bedzie mi sie oplacało to zgłaszać teraz?). A druga sprawa bo w tym liście mam napisane, że "wierzyciel osobisty upadłego, który chce uczestniczyć w postępowaniu upadłościowym, jeśli niezbędne jest ustalenie jego wierzytelności, powinien w terminie oznaczonym w postanowieniu o ogłoszeniu upadłości zgłosić sędziemu-komisarzowi swoją wierzytelność" - czy w moim przypadku jak miałam podpisaną umowę o dzieło i umowę zlecenie jest niezbędne ustalenie mojej wierzytelnośći?? Bo jak dla mnie to oni chyba wiedza doskonale że są mi winni kasę?
Już mam dość tej firmy, i chce zamknąc ten rozdział - tylko nie wiem czy lepiej nie tracić nerwó i dać sobie spokój czy walczyć o swoje? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5718026 Napisano: 12.08.2013 20:41:56 w Kaufland konkursy
u mnie nic emotka Ale czego ja sie spodziewałam grając w krk?? emotka Krakusy! Na wakacjach mieliście być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5716770 Napisano: 10.08.2013 15:15:17 w Paragony
sprzedam 2 paragony c4 Valbon Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5716463 Napisano: 09.08.2013 19:29:17 w Kaufland konkursy
wątpię emotka ale nawet jeśli to weźmiesz udział w kolejnym konku z tego nr i juz bedzie znów w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5716458 Napisano: 09.08.2013 19:23:58 w Kaufland konkursy
dlatego ja słysząc słowo "ankieta", "badanie" czy inne "zawracanie d..." mówię nie dziękuję i szybciutko odkładam słuchawkę, by nie dać szansy rozmówcy próbę powstrzymania mnie z tym zamiarem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5716455 Napisano: 09.08.2013 19:17:49 w Biedronka
a wdg mnie może być osoba pełnoletnia. Ja myślę że może (ale nie musi) niepełnoletnia czyli to nie jest zakaz dla pełnoletnich emotka
Wdg mnie warto spróbować. Lepei to niż grać na dzieci sąsiadów, czy tworzyć cuda samemu, a podpisac pod tym 4letnie dziecko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5715104 Napisano: 07.08.2013 18:50:28 w Carrefour konkursy
mia napisał(a):

Rewelacja. Wczoraj nie wysłałam żadnego maila, bo już kompletnie odechciało mi się tego, natomiast przed samą północą z bólem węża w kieszeni skusiłam się na dwa długie smsy... Oczywiście fiasko.

Za to teraz - z przyzwyczajenie patrzę w skrzynkę - jest mail o wygranej. emotka
Jasne, że się cieszę, ale bardziej popie***onego konkursu dawno nie widziałam! emotka


jak to? Zaskocz był totalnie zaskakujący i pokręcony emotka

a ja juz tradycyjnie, pewna ze konk do 8.08 trwa wiec wczoraj odpuscilam. Dis wchodze na str, a tu mi pisze ze konk zakonczony.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5714997 Napisano: 07.08.2013 17:03:19 w Paragony
sprzedam 3 paragony z Valbon z C4 i zrobie zakupy na OBI Dekoral - taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5714974 Napisano: 07.08.2013 16:24:10 w GFK
ludzka_istota napisał(a):

marlencia napisał(a):

rachel napisał(a):

ankieta o kosmetykach ale nie działa:(


dokładnie u mnie to samo emotka emotka



a myslalam, że tylko ja mam problem emotka


to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0