Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5747897 Napisano: 02.10.2013 16:13:41 w Połączenia nieodebrane
A co to za numery 224609325 i 224609304? Jak probuje oddzwaniac to melodyjka mi sie wlacza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5747543 Napisano: 01.10.2013 23:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no do znajomych bym mogla pewnie... Tylko jutro kurier moze juz nie miec tej przesyłki... Dzis mial niby dac zapytanie do centrali czy przesyłka może poczekać 2tyg na mnie i ze wtedy zapytaja o to nadawce czy tez sie zgadza...
Cos mi wyglada ze nie bede miec ani nagrody ani udanych wakacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5747533 Napisano: 01.10.2013 23:40:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No właśnie moja nagroda jest wartościowa emotka A w miescie nie mam nikogo z rodziny... Zreszta juz mi powiedzial ze odesle... No i nie wiem czy pisac do Swiffta czy to oleja? Kurcze... Raz na jakis czas czlowiek ma wakacje i aurat wtedy cos wpada...
Dzieki za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5747519 Napisano: 01.10.2013 23:29:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam takie pytanie. Czy miał ktoś kiedys taką sytuację, że nagroda przyszła wtedy kiedy byliście na jakims wyjezdzie? bO JA własnie jestem za granicą, kurier domnie dzis dzwonil ze ma przesylke.Sasiadki tez nie bylo by odebrala.No powiedzial ze w takim razie skoro mnie nie bedzie2tyg to musi odeslac do nadawcy. Czy odzyskam jeszcze ta nagrode? Co w takiej syt najlepiej zrobic? Bede baaaardzo wdzieczna za pomoc. Prosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5745283 Napisano: 27.09.2013 17:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie sadzilam ze bede kiedys zalowala ze nie wygrałam. A włąsnie nadeszla taka chwila.
Walczcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742931 Napisano: 25.09.2013 08:55:30 w Zabawa - Zniszcz życzenie
W trakcie egzaminu na pilota rozbijasz się. Zabijasz instruktora, a sam ślepniesz, głuchniesz i jesteś sparaliżowany - cały.

Lot w kosmos - nawet gdybym miala przyplacic to życiem emotka

Masakryczna zabawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742805 Napisano: 24.09.2013 20:26:57 w Paragony
Mam paragon na "odkryj swoje piękno" z C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742760 Napisano: 24.09.2013 19:26:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
jkkp napisał(a):

mnie kiedyś namówił synek by jemu i bratu kupić zdarpkę pierwszy raz zaznaczam, ile się dziecku natłumaczyłam, że tam wygrać to graniczy z cudem, żeby się nie nastawiał, a on wziął tę zdrapkę i miał na niej 70 zł i mi mówi, mamo no co ty, a mówiłaś że tam się nie da wygrać emotka


Ty to synka wyślij do skreślenia 6 w Lotto - ale jak będzie kumulacja. Nie ma co marnować takiego talentu dla marnego miliona emotka Choc nie miliony w kumulacjach czekaja na mnie emotka Chyba pożyczę syna od sąsiadów emotka
A tak serio gratuluję i Toie i Cudaczkowi. Wygrana to wygrana. Czy wyrymowana, czy wydrapana... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742759 Napisano: 24.09.2013 19:20:58 w TESCO konkursy
czy w Leonie sa jakies ograniczenia znaków? Przeglądam i przeglądam regulamin i nie widze (ale jestem po piwie wiec moze cos mi sie przeozylo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742718 Napisano: 24.09.2013 18:25:20 w Carrefour konkursy
Nie wiecie jak dlugo dpd trzyma przesyłkę? Bo Swiift jest szybki w wysyłaniu a ja na 2 tyg wyjezdzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742248 Napisano: 24.09.2013 08:44:07 w Carrefour konkursy
ja tam bym wolala zwykly ekspres cisnieniowy emotka Dlatego konk raczej odpuszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5742048 Napisano: 23.09.2013 19:25:49 w Biedronka
isiulka napisał(a):

Jak Was czytam, to żałuje że mnie tam nie było emotka


prawda? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

ace

#5739990 Napisano: 19.09.2013 08:00:45 w Inne mniejsze markety
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Tylko podejrzewam, że nie w każdym sklepie wydadzą te kuponiki bez zakupów. Ja wtedy zrobilam zakupy na konka w DC i poprosilam o 3kupony - tak na zapas i na wszelki wypadek gdybym sie pomylila w wypelnianiu emotka


Masz rację. Ja sobie chyba w ogóle dam spokój z tym konkiem, bo na razie tylko nerwy straciłam niepotrzebnie... emotka
Dzięki. emotka emotka


Jej ja byłam pewna że jesteś facetem emotka (sorry). Niektórzy z Was mają bardzo mylące nicki emotka

Ja chyba tez dam sobie spokoj z tym konkiem. Szanse marne, a duze pole do popisu ma obsluga sklepu... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5739851 Napisano: 18.09.2013 21:09:56 w Inne mniejsze markety
Tylko podejrzewam, że nie w każdym sklepie wydadzą te kuponiki bez zakupów. Ja wtedy zrobilam zakupy na konka w DC i poprosilam o 3kupony - tak na zapas i na wszelki wypadek gdybym sie pomylila w wypelnianiu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5739843 Napisano: 18.09.2013 20:59:00 w Inne mniejsze markety
U to dzięki dziewczyny emotka i dzięki Bruce emotka za odp i uświadomienie emotka Przynajmniej w jednym Pani miała rację emotka
To dobrze ze tylko jeden kupon bez paragonu wrzucilam... Choc rzeczywiście to byloby dziwne ze nie wpisuje sie na nim nawet nr paragonu... Ale odczepienie od tego kuponu to pikus emotka
Tez zrobilam w moim osiedlowym groszku zakupy, a jak poprosilam o kuponik to Pani zrobila wielkie gały o co mi chodzi. Dlatego wzielam kupon z innego sklepu i wrzucilam tam z adresem sklepu w ktorym zrobilam zakupy - mam nadzieje ze to nie problem emotka
No kupilam 3 princessy i reszte uzupelnilam innymi produktami. Paragon wyszedl na 12zł z kawałkiem Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5739826 Napisano: 18.09.2013 20:42:21 w Inne mniejsze markety
Pani w Lewiatanie mnie dzis chyba wymugolowała. Kupowalam te produkty na megaloterie. Kupilam 3princessy a pani mowi ze zagrac moge dopiero jak kupie za 10zl produktow promocyjnych. Uparlam sie jednak ze tak moge (choc pani pokazala mi regulamin gdzie niby pisze inaczej). Ale potem bylo najlepsze... Zabrała mi paragon i przyczepila do kuponu... I zgłupialam.... Wrzucalam w innych sklepach juz te kupony i nigdzie nie doczepialam paragonu... Ale Pani mi powiedziala ze ona ma taki nakaz i inaczej ma nie przyjmowac... Bo jak niby oni maja sprawdzic czy kupilam promocyjne produkty... Urna lezala pod lada - wiec nawet nie mam pewnosci czy wrzucila kupon do niej, czy na bok by potem paragon odczepic i na siebie wrzucic... zaluje ze nie podpisalam paragonu...
Jak to u Was wyglada? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5738976 Napisano: 17.09.2013 17:35:25 w Carrefour konkursy
luko922 napisał(a):

arya napisał(a):

mia napisał(a):

Nudny i paskudny - u mnie normalnie listopad. emotka
Jeszcze mnie coś jakby rozkładać zaczyna, bo i gardło i głowa... emotka



U mnie za oknem dokładnie tak samo. Ze zdrowiem zresztą też emotka



U mnie też! A zaraz tak będzie codziennie... To Ci, co narzekali na upały w lipcu w wątku "Wkurza mnie..." są zadowoleni mam nadzieję emotka


ja w wątku "wkurza mnie" nie narzekałam (ale ogólnie narzekalam na upały) i tak teraz jestem szczesliwa emotka Mi deszc nie przeszladza wogole emotka

Jutrzenka informuje o wygranych na nast dzien? Tel czy sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5738953 Napisano: 17.09.2013 17:00:29 w Połączenia nieodebrane
kto teraz dzwoni z prywatnego? Nienawidze gdy dzwonia z prywatnych... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5737035 Napisano: 13.09.2013 22:13:43 w Rossmann
mi pani wydała wszystko bo w moim rossie paragoniki drukowaly sie jako jeden długi emotka

Ja kupiłam maseczkę do twarzy za 4zł z kawałkiem.

Mi sie wydaje ze jednak do pazdziernika mozna kupowac te produkty... Bo jak nie to strasznie mylace by bylo skoro przed wprowadzeniem koodu nie mozna przeczytac regulaminu... Bo powiedzmy 13 wchodzisz na strone i widzisz "o konkurs Nivea, a właśnie skończył mi się kremik, w weekend kupie", kupujesz a tu d... zbita... I jak tu Ross się wytłumaczy? Że wiążący jest regulamin? Tylko trzeba miec do niego dostęp emotka (chyba ze to zmienili i juz mozna zobaczyc przed zakupem - za leniwa jestem by spr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0