Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5780036 Napisano: 26.11.2013 10:55:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

ace

#5780026 Napisano: 26.11.2013 10:30:31 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

mightyb napisał(a):

izak1000 napisał(a):

a jak z tymi paragonami: musi na nich być "Kropka" czy też nie??


Obowiązkowo emotka musi być



dzwoniłem teraz do nich to babka mi powiedziała że nie musi być pozycji KROPKI TV na paragonie tym konkursowym, ze wystraczy tylko ten kupon. Pytała w dziale konkursowym od tego konkursu i tak jej powiedzili. także ja nie mam kropki TV na tym paragonie i taki wysyłam emotka

dziekuje za info emotka Bo kurcze u mnie po kropce tez nie ma sladu...A moja Babcia zawsze kupuje wiec bede miala kuponik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5779974 Napisano: 26.11.2013 08:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdzichoo napisał(a):

ace napisał(a):

dede napisał(a):

Może ktoś jest bardziej w temacie konka Marwit niż ja emotka Które oświadczenie odsyła osoba pełnoletnia? Dobrze myślę że tylko załącznik nr 2? już się zakręciłam bo pod tym oświadczeniem też jest mowa o osobach nieletnich itd. emotka


a wogole dzis z Marwitu do mnie kobitka dzwoniła, że zmienili adres wysyłki... Do Was też dzwonił ktoś w tej sprawie?



dede - tak dorosłych obowiązuje załącznik 2. Ale czy nie zastanowiło nikogo PO CO im tyle danych (PESEL, nr dowodu) do wydania nagrody typu bransoletka za 52 zł? Owszem, jest tam zapis: "GTO niezwłocznie po przeprowadzeniu Konkursu usuwa wszelkie posiadane dane osobowe Uczestników Konkursu." ale jakoś w to nie wierzę. Sprawdźcie zresztą w googlach info o firmie - np. facebook - ilość polubień 2 (słownie: dwa), na oficjalnej stronie w formularzu kontaktowym podany mail, a obok nr tel. puste miejsce... coś mi tu nie halo, osobiście odpuszczam tą bransoletkę, także trzymajcie paragony (bo kapsle zawsze sobie dozbracie) - będzie rezerwa!

ace - nie wiem, czy zauważyłaś, ale regulamin zmienił się 15.11. - dodali przypis: "1 Zmiana Regulaminu wchodzi w życie z dniem 15 listopada 2013 r. i nie dotyczy osób, które zgłosiły udział w Konkursie przed datą wejścia w życie zmiany." Być może słałaś w okolicach 15-go i poszło nie tam gdzie trzeba?


tzn. Kobitka sie mnie pytala czy juz wysłałam, a jesli nie to bym wysłała już na nowy adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5779804 Napisano: 25.11.2013 20:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia34 napisał(a):

cosmolinka napisał(a):

maximus napisał(a):

madzia34 napisał(a):

spursman napisał(a):

do kogoś dzwoniła VISA może?? jakie macie czasy w quizie? emotka


ja mam najlepszy 0,12 i niestety nie dzwonili:(



0,12 masz na myśli 0 minut i 12 sekund ?



to ja z moim 0,16 mogę się schować emotka


oczywiscie ze 12 sekund:)ale widac sa lepsi:(


janajlepszy mialam 0,12 ale mysle ze spokojnie mozna lepiej niz 0,12 Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5779762 Napisano: 25.11.2013 20:04:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Może ktoś jest bardziej w temacie konka Marwit niż ja emotka Które oświadczenie odsyła osoba pełnoletnia? Dobrze myślę że tylko załącznik nr 2? już się zakręciłam bo pod tym oświadczeniem też jest mowa o osobach nieletnich itd. emotka


a wogole dzis z Marwitu do mnie kobitka dzwoniła, że zmienili adres wysyłki... Do Was też dzwonił ktoś w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5779451 Napisano: 25.11.2013 14:14:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coś mi się wydaje, że w Saturnie mimo, że drogi konkurs to będzie duża konkurencja... Bo jak patrzylam na pralki tobaaardzo duzo wyprzedanych , a teraz pan dzwonil sie umowic na termin odbioru to dopiero w czwartek. Mowil ze po tym weekendzie niewiedziec dlaczego maja bardzo duzo zamowien....
A ja liczylam ze przynajmniej 1/3 wartosci pralki mi sie zwroci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5778257 Napisano: 22.11.2013 21:29:53 w TESCO konkursy
diabe napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

No właśnie sam się zastanawiałem, cz są takie małe pojedyncze w TESCO. W regulaminie jest napisane tylko, że chodzi o dwa opakowania, więc w sumie jeśli by były to może by dało radę emotka


U mnie nie ma żadnych pojedynczych. Przynajmniej teraz, w czasie konkursu. emotka

W dużych sklepach nie ma na sztuki emotka Tak jak i papieru toaletowego też nie kupicie -zasada dużych sklepów


u mnie też nie ma emotka
Mam nadzieje ze te paczkowane po 10 też będą ok.
Ale wkurzaja mnie firmy ktore nas oszukuja. Kiedyś w małej aczce bylo 10 chusteczek 3warstwowych, potem pojawily się 2warstwowe, a teraz cwaniaki (w tym Velvet) 9 chusteczek 3 warstwowych. Dziady. Dlatego ich nie lubie, ale kupilam wyjątkowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5778203 Napisano: 22.11.2013 20:13:16 w GFK
słone przekąski (od kiedy ciastka Hit są słone? emotka ) 127 pkt i zamówione doładowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5778137 Napisano: 22.11.2013 18:58:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sakwa rowerowa z fundacji allegro - troche im zeszlo wysłanie tej nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5777926 Napisano: 22.11.2013 13:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a dziękuję emotka Właśnie wiem, że mogę dokupić, tylko chodzilo mi o to czy jest po co emotka Skoro wystarczy ze wysle 1 paragon +3 kapsle emotka nie bede musiala dokupywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5777540 Napisano: 21.11.2013 20:55:02 w Konkursy ABC
nigdy w abc nie wygrałam, ale jak czytałam ten wątek to pojawiały się, też takie wątpliwości i zawsze były rozwiewane emotka Tzn podobno uznają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5777531 Napisano: 21.11.2013 20:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do tych co wygrali w Marwicie. Bo grałam 2 razy (mam 2 paragony) i teraz rozumiem, że odsyłam oba, kapsle też mam odesłać wszystkie? Na jednym paragonie mam 3 soczki a na drugim 5 soczków - czy mam odsyłać 8 kapsli czy wystarczy 6? albo wogole 1 paragon i 3 kapsle?
Problem mam taki że paragony się uchowały, ale kapsli wszystkich nie mogę zaleźć emotka

ogólnie bardzo ciężko znaleźć konki które jeszcze nie zostały dodane... Ja dziś próbowałam z godzinę, udało mi się jeden który nie krzyczał na stronie, że już dodany, więc szczesliwa dodałam, dodało mi po jakimś czasie ten konk do mojego licznika, ale potem znikął... nie wiem czemu? Byl zdublowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5777103 Napisano: 21.11.2013 09:32:51 w Czas na zmiany...
ciasssteczko napisał(a):

mam pewną sugestię - czy dla konkursów typu: kup produkt i odbierz gratis nie można by zrobić osobnej kategorii lub wrzucać ich do działu nagrody gwarantowane? fala tego typu akcji zalała konkursy promocyjne, a w rzeczywistości to nie są nawet konkursy, tylko promocje...


popieram! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5777101 Napisano: 21.11.2013 09:30:38 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

anta napisał(a):

to jednak 30 dni, a nie 50 dni?


obecnie zlicza 50 dni, ale to termin umowny...
Czekam, że ktoś coś zaproponuje poza marudzeniem emotka


ja proponuje informować wcześniej o tak poważnych ograniczeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776904 Napisano: 20.11.2013 21:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w konku Tesco wody S. Pellegrino trzeba podać nr paragonu czy nr transakcji? Bo już zgłupiałam... Jak smolar sobie życzy? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776822 Napisano: 20.11.2013 19:10:12 w Czas na zmiany...
swibek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zarania napisał(a):

wredzia napisał(a):

ja bym zablokowała jeszcze dyskusje na temat konkursów


Dodatkowo zablokowałabym zakupy na konkursy-usługi, bo to także dotyczy konkursów promocyjnych. Skoro blokujemy wątki dotyczące konkursów promocyjnych, to dlaczego nie ten?



a ja bym zablokowała wszystkie wątki na forum i byłby święty spokój emotka


emotka wogóle zamknąć forum na święta.. emotka a co! emotka


a tam na święta, całkiem zamknąć! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776809 Napisano: 20.11.2013 18:44:49 w WC - rozmowy o wszystkim
mnie to najbardziej to uderzyło, że te wszystkie zmiany pojawiły się bez zapowiedzi, ot tak, musisz sprawdzić coś w tej chwili na forum, a tu d... zbita - nie masz dostępu... Tak sie po prostu nie robi... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776799 Napisano: 20.11.2013 18:27:12 w PLAGIATY
ciasssteczko napisał(a):

hehe w przypadku plagiatu mojego hasła to podobno wcale nie odebrali, tylko "laureat" wspaniałomyślnie zrezygnował (a właściwie posługująca się jego danymi żona - niektórzy mieli wątpliwości, więc potwierdzam, że mąż nie miał z tym nic wspólnego). poza tym nie skopiowała, tylko przypadkiem zapamiętała słowo w słowo 6 wersów mojego tekstu sprzed dwóch lat, a tak w ogóle skradziony tekst nie był na kuponie, tylko na doklejonej pracy, więc to się tak jakby nie liczy - to na wypadek, gdyby ktoś liczył na okazanie jakiejkolwiek skruchy emotka emotka emotka


och chciałabym mieć taką pamięć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776783 Napisano: 20.11.2013 18:01:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no i znowu nulll emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5776302 Napisano: 20.11.2013 10:39:10 w Czas na zmiany...
a i rozumiem, że jako ze nie mam dostepu do watku "teraz" jak znajde taki konk i wygram to moge sie pochwalic wygrana? W koncu nie mam gdzie nawet umiescic takiego info ze jest ten konk ... Wyświetl w wątku >>
0 0