Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5783523 Napisano: 01.12.2013 20:20:25 w Kaufland konkursy
a ile znakow mozna wpisac? 160?
ok juz znalazlam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5783059 Napisano: 30.11.2013 19:35:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkło też bym uznała za 3D bo w końcu grubość szkła można zmierzyc, kartki już niekoniecznie emotka

a ja mam pyt odnosnie chrunchips. Rozumiem ze nie musze dzis wykonywac tego zadania? dzis tylko musialam kody wklepac? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5783025 Napisano: 30.11.2013 18:16:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mam nadzieje ze grudzien skopie tyłek całemu roku 2013 i wygram wreszce nagrode roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5783021 Napisano: 30.11.2013 18:07:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja bym powiedziala, ze praca przestrzenna to taka która jak sama nazwa mowi jest w 3D. Prace wyklejana plastelina uznalabym za 3D, ale wyklejana bibuła czy zdjęciami (w płaszczyńie kartki) uznalabym za 2D Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782730 Napisano: 29.11.2013 21:06:21 w Inne mniejsze markety
cudaczek121 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ja nie lubię takich imprez, raczej trzymam się zawsze pod ścianą emotka Te zakupy kosztowały by mnie dużo stresu, wole je robić raczej na spokojnie bez zbędnej publiczności, ale również zazdroszczę zwycięzcom emotka



ja bym wiele dała za możliwość takich zakupów, choć do Warszawy mam jakieś 360 km emotka


ja bym chciala takie zakupy, ale wolałabym bez publiki. Chcesz sobie stanik przymiezyc a tu Ci fotograf do przymierzalni aparat wtyka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782501 Napisano: 29.11.2013 14:22:04 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

ace napisał(a):

ciekawe czy do nowaków i kowalskich tez dzwonią emotka


Jak co konkurs mieszkają gdzie indziej, to pewnie tak emotka Choć ja znam dwóch Nowaków, co mają tak samo na imię, a w różnych miastach mieszkają. Ino że oni oczywiście nie są aktywni konkursowo emotka


ja mam bardzo popularne nazwisko, imię już nie tak popularne, ale mimo to w przychodni na małym osiedlu wiem, że są 2 osoby o takim samym imieniu i nazwisku, wiec wole nie myslec ile takich osob jest w calym Krakowie, nie wspominajac o calej Polsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782497 Napisano: 29.11.2013 14:15:39 w Inne mniejsze markety
monikar napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

W Złotych Tarasach trwają przygotowania do imprezy ferrero-rocher
http://zlotetaras...kursu-ferrero-rocher



W najbliższą sobotę na poziomie 1, przy fontannie odbędzie się finał akcji Złoty Miesiąc Ferrero, który poprowadzą Olivier Janiak wraz z Irkiem Jakubkiem.

Finalistom będzie towarzyszyć Zofia Ślotała, która pomoże w doborze strojów i biżuterii, Anna Nowak Ibisz doradzi w kwestii nowinek technologicznych i akcesoriów do dom, a Dorota Wellman podpowie w jakim kierunku wybrać się na idealny urlop

ja bym jednak wolała dokonać wyboru bez udziału osób trzecich emotka


dokladnie... masakra. choc i tak oczywiscie zazdroszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782405 Napisano: 29.11.2013 12:20:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
coś na konkursowego głoda by się przydało... plissss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782389 Napisano: 29.11.2013 12:09:10 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

isiulka napisał(a):

Albo Koza sie przymierza do zagrania i probuje odstraszyc konkurencje emotka



oj że do mnie nie dzwonili?? dziwne wiec informacji nie traktuję na poważnie emotka
Ciekawe czy ktoś by odesłał skan dowodu skoro nie było w regulaminie


ciekawe czy do nowaków i kowalskich tez dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782382 Napisano: 29.11.2013 12:03:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

Naprawdę nikt oprócz mnie w VISA jeszcze nie wygrał??
Najlepsze jest to że niby chodzi o najszybszy czas, ale w mailu z wygraną w temacie pisze: "Konkurs Visa - potwierdzenie wyników losowania"

Losowania??
emotka


no to wszystko jasne dlaczego nikt od nas nie wygral emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5782263 Napisano: 29.11.2013 09:14:59 w PLAGIATY
pewnie powiedza ze paragon sie niezgadzal/uszkodzony/zly nr itd...
Szkoda ze takich ludzi nie za bardzo mozna po sadach przeciagnac... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5781693 Napisano: 28.11.2013 12:00:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

ivanotta napisał(a):

rachel napisał(a):

gratuluję!!!! Marzannie


gratuluje serdecznie! Przyjemna wiadomość tym bardziej że plagiaty poszły z torbami emotka



ja również gratuluję emotka

Iva a jak się rozwiązała Twoja sytuacja? Udało się zdobyć paszporty? Stroje kąpielowe gotowe? emotka


we wtorek już wróciliśmy z Brazylii do polskiej szarej rzeczywistości emotka


och a Wam dobrze emotka Cieszę się, że udało się i mogłaś wypocząć po tym stresie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5781633 Napisano: 28.11.2013 11:18:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
ivanotta napisał(a):

rachel napisał(a):

gratuluję!!!! Marzannie


gratuluje serdecznie! Przyjemna wiadomość tym bardziej że plagiaty poszły z torbami emotka



ja również gratuluję emotka

Iva a jak się rozwiązała Twoja sytuacja? Udało się zdobyć paszporty? Stroje kąpielowe gotowe? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5781584 Napisano: 28.11.2013 10:35:45 w TESCO konkursy
normafia napisał(a):

mia napisał(a):

normafia napisał(a):

A ja nie umiem sobie tego wytłumaczyć, ponieważ w celu zablokowania tego oklepanego pomysłu wysłałam podobne zgłoszenie (z fałszywym numerem paragonu), więc to co wygrało, nie było już oryginalne, z uwagi na fakt, że jeden pomysł wykorzystało dwóch uczestników. Ja jednak nie wtryniłam tam słowa GLAMOUR, a GRACJA. Blokowałam ten pomysł, bo za często ostatnio wygrywał auta (TCHIBO w Tesco). Również często blokuję "Dodaj do ulubionych", wysyłając 20 identycznych haseł. emotka


To dosyć duże ryzyko. A gdyby to hasło wygrało? emotka
Jak widać, nie brakowało wiele - może tylko nie ta godzina.



Raczej nie zakładałam, że wygra takie coś, więc tworzyłam większe ilości to co dotąd SMOLAR lubił (też liczyłam zgłoski) emotka Jasne, że jest to ryzyko, że jeśli wygra fałszywy numer paragonu, to będę sobie w brodę pluć. Nie mogę do każdego konkursu kupować hurtowych ilości promocyjnych produktów, bo zbankrutuję. Parę lat temu jednak bardzo żałowałam, że w konkursie TOP GEAR na hasło reklamowe nie blokowałam zwycięskiego sloganu z Auto Świat (Auto Świat, tygodnik z napędem na wszystkie strony!), bo Lancię wygrał plagiator z mojego miasta TOP GEAR- napęd na wszystkie strony!. Zgłaszałam plagiat, udowodniłam, pokazałam nawet, że plagiator też brał udział w tamtym konkursie z "Auto Świat"... i NIC!


a ja tu bym sie zastanawiala czy to plagiat... Bo to jakos takie ... popularne mi sie wydaje. Zreszta dopoki haslo sklada sie z 1 zdania niezlozonego to jestem w stanie uwierzyc ze ktos po prostu wpadl na ten sam pomysl... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5781544 Napisano: 28.11.2013 09:56:50 w PLAGIATY
giulietta napisał(a):

joan napisał(a):

krynio napisał(a):

hasło z 5.10

http://www.geozet...artykuly,Europa,56,3

emotka


K* mać, ludzie wstydu nie mają! emotka

Mam (być może złudną) nadzieję, że ani jeden plagiator nagrody nie dostanie. Zostały 2 dni na reakcję...



dokładnie, brak słów.... i szkoda osób, które grały uczciwie


moze plagiator uzanl ze autor hasła się już nie upomni emotka Ale mam nadzieje ze bedzie ją straszył nocami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5781482 Napisano: 28.11.2013 08:00:32 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

babariba napisał(a):

A ja idealistka czekam na czasy, kiedy plagiator będzie dotkliwiej karany niż tylko zabraniem nagrody, którą "wygrał" kradzionym tekstem. Bo uważam, że takich ludzi nauczy dopiero wyrok sądowy i kara - np finansowa.


albo uciąć łapę tasakiem, że się takiego czynu dopuściła.


mam podobną wizję sprawiedliwości emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5780843 Napisano: 27.11.2013 11:51:26 w Biedronka
nie pomyslalam by poszukac w koszykach... ale u mnie chyba wczoraj nie lezaly... w kazdym razie udalo mi sie zrobic zakupy na ladną kwotę 100,64 gr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5780698 Napisano: 27.11.2013 09:30:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

isiulka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nie ma to jak kreatywne i oryginalne hasło:

http://simset.pl/pl/i/Konkurs/14 emotka


Mi się podoba.



Nie jest złe, ale... nie jest oryginalne. " SKROJONE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB" już było w jakiejś reklamie i to nie jednej.
To tak jakby wysłać. SIMSET connecting people emotka


dokladnie. Hasło ok, ale mam wrażenie że już słyszałam w jakiejś reklamie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5780463 Napisano: 26.11.2013 19:56:21 w TESCO konkursy
och no powiem, że zwycięskie hasełko z wody S.P. nie przypadło mi do gustu emotka Ale ja we Włoszech nigdy nie byłam więc się nie znam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5780045 Napisano: 26.11.2013 11:08:15 w Intermarche
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

aaaa czy teraz tylko chrunchipsy sa , czy cos jeszcze?


Ino Crunchips. W dodatku skończyła się promocja - kosztowały 2,99 zł, a teraz prawie 5 zł. Otwarłam 2 paczki z wczorajszych zakupów, obie promocyjne, w obu kodu Heyah brak...


bo ktoś wcześniej otworzył, naklejke odkleił, paczke ponownie napompował i ponownie zakleił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0