Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5789687 Napisano: 10.12.2013 19:54:46 w Inne mniejsze markety
izak1000 napisał(a):


chyba tak nie będzie, chociaż dwa lata temu na konkurs mikołajkowy moje kupony "Pani" włożyła do szklanej urny na datki dla chorej Ani...i tak sobie leżały aż do maja..Kierownik oczywiście mnie przeprosił i tyle...


żartujesz???? Masakra!! Ach odechciewa sie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789685 Napisano: 10.12.2013 19:52:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

ace napisał(a):

porażka na całej linii emotka Somersby olało, Saturn tez...Natura tak samo...


Kochana, nie przebijesz mnie. emotka
U mnie oprócz wymienionych jeszcze Visa, Polo i Platinum.
Tak, jak przeinwestowałam w listopadzie/grudniu to jeszcze mi się nie zdarzyło. Sam palec Boży urlop od konkursów mi wskazuje: "Weź się, kobito, za to za co powinnaś, a konta więcej nie zubażaj!" emotka


oj to łączę się w bólu . Ja też trochę za bardzo poszalałam z kasą na konki promocyjne w listopadzie i narazie grudzień zapowiada sie tak samo...
To znak, że trzeba się za normalną robotę wziąć, a nie jak czasami zbliżają sie wyniki to ciągle tylko lukam tutaj, zamiast pracowac. I tak mnie los karze za to emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789683 Napisano: 10.12.2013 19:48:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dołądowanie z GFK Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789658 Napisano: 10.12.2013 19:28:00 w Inne mniejsze markety
izak1000 napisał(a):

ace napisał(a):

masakryczny jest ten konk w Polomarkecie. Ten z urnami. Zrobilam dzis zakupy, szczesliwa przy półkach z promocyjnymi artykuami walały się ulotki - pomyślałąm więć że z urną też nie bedzie problemu.... taaaa jasne... dwie panie powiedzialy mi ze urna jesli jest to na dziale z alkoholami. Pani na stoisku nic o tym nie wiedziala, wiec wyslala mnie do kierowniczni. Pani kierownczka tez nic o tym nie wiedziala - a przynajmniej takie wrazenie sprawiala... Pszukała na zapleczu i znalazla jakas urne - tyle że nie z tego konka tylko jakąś drenianą, na kluczyk z napisem Polomarket. Wziela moj kupon i wrzucila. PO czym zaczela chodzic po sklepie gdzie by ta urne ustawic...
Ale piszecie ze u as to jest jakas papierowa urna... WIec podejzewam ze moj kupon poszed sie ... Bo znajac zycie o urnie zapomna (skoro wyglada inaczej od konkursowej...). Jedna wielka porażka....


w moim sklepie też jest drewniana i czerwona zamykana na kluczyk i napisem ale stoi na półce przy stoisku monopolowym i każdy może osobiście do nie wrzucać kupony..


to może jest szansa ze moj kupon sie nie zmarnuje? Albo zmarnuja sie te w moim i Twoim sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789624 Napisano: 10.12.2013 18:45:13 w Inne mniejsze markety
koza.k90 napisał(a):

ace napisał(a):

masakryczny jest ten konk w Polomarkecie. Ten z urnami. Zrobilam dzis zakupy, szczesliwa przy półkach z promocyjnymi artykuami walały się ulotki - pomyślałąm więć że z urną też nie bedzie problemu.... taaaa jasne... dwie panie powiedzialy mi ze urna jesli jest to na dziale z alkoholami. Pani na stoisku nic o tym nie wiedziala, wiec wyslala mnie do kierowniczni. Pani kierownczka tez nic o tym nie wiedziala - a przynajmniej takie wrazenie sprawiala... Pszukała na zapleczu i znalazla jakas urne - tyle że nie z tego konka tylko jakąś drenianą, na kluczyk z napisem Polomarket. Wziela moj kupon i wrzucila. PO czym zaczela chodzic po sklepie gdzie by ta urne ustawic...
Ale piszecie ze u as to jest jakas papierowa urna... WIec podejzewam ze moj kupon poszed sie ... Bo znajac zycie o urnie zapomna (skoro wyglada inaczej od konkursowej...). Jedna wielka porażka....



na Gertrudy byłaś?


nie, na komandosów Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789620 Napisano: 10.12.2013 18:36:08 w Paragony
mogę kupić Somersby w Żabce lub Freshmarkecie emotka - 4zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789618 Napisano: 10.12.2013 18:34:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
porażka na całej linii emotka Somersby olało, Saturn tez...Natura tak samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789615 Napisano: 10.12.2013 18:30:14 w Inne mniejsze markety
masakryczny jest ten konk w Polomarkecie. Ten z urnami. Zrobilam dzis zakupy, szczesliwa przy półkach z promocyjnymi artykuami walały się ulotki - pomyślałąm więć że z urną też nie bedzie problemu.... taaaa jasne... dwie panie powiedzialy mi ze urna jesli jest to na dziale z alkoholami. Pani na stoisku nic o tym nie wiedziala, wiec wyslala mnie do kierowniczni. Pani kierownczka tez nic o tym nie wiedziala - a przynajmniej takie wrazenie sprawiala... Pszukała na zapleczu i znalazla jakas urne - tyle że nie z tego konka tylko jakąś drenianą, na kluczyk z napisem Polomarket. Wziela moj kupon i wrzucila. PO czym zaczela chodzic po sklepie gdzie by ta urne ustawic...
Ale piszecie ze u as to jest jakas papierowa urna... WIec podejzewam ze moj kupon poszed sie ... Bo znajac zycie o urnie zapomna (skoro wyglada inaczej od konkursowej...). Jedna wielka porażka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789576 Napisano: 10.12.2013 17:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Może wy pomożecie mi coś ogarnąć..
konkurs http://zapachybeyonce.pl/

regulamin:
pytanie: b"Napisz, dlaczego Twoim zdaniem właśnie ten zapach Beyoncé pasuje do Ciebie?". znaków 160

formularz:
Napisz, dlaczego jesteś fanką Beyoncé? znaków 20

o co tutaj chodzi teraz?


mozesz przekroczyc te 20 znaków. Jak je przekroczysz to zacznie znow liczyc tym razem od 140 chyba wiec w sumie bedzie to 160 emotka
O ile dobrze pamietam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789301 Napisano: 10.12.2013 13:05:05 w Inne mniejsze markety
izak1000 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Agencja Smolar Dobra wiadomość: akceptujemy również zakup piwa Somersby w sklepach Freshmarket! emotka


dla mnie to dobra wiadomość emotka


dla mnie świetna wiadomość! Bo do Żabki musze "zboczyc" z drogi, a Fresha mam prawie pod blokiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789179 Napisano: 10.12.2013 10:58:01 w TESCO konkursy
iszhara napisał(a):

Kupował może ktoś dziś kapsułki Persil z kuponem rabatowym z kalendarza Clubard? Jaka jest cena tych kapsułek? Chodzi o tę akcję:

http://kalendarzadwentowy.tesco.pl/


kupić proszek/kapsułki bez konkursu? Zbrodnia! emotka

Ja to ostatnio postanowilam ruszyc wreszcie moj zapas Bryzy. Zawsze obwiałam się tego proszku i jak sie okazalo moje obawy sa zasadne emotka Myślałam ze pralka mi eksploduje - tyle mi sie piany zrobilo w pralce.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5789161 Napisano: 10.12.2013 10:45:16 w Inne mniejsze markety
a czy ktos sie kontaktował ze Smolarem z zapytaniem odnosnie tego czy Somerby mozna tez kupowac w Freshmarketach? Bo w regulaminie nie ma a w gazetce Frescha jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788924 Napisano: 09.12.2013 20:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

ace napisał(a):

monikar napisał(a):

Czy w klubie ekspertek ofeminin biorą w ogóle pod uwagę ilośc dodanych opinii o produktach? Ma to jakiekolwiek znaczenie?


chyba nie. Ja zostalam wybrana do testowania stanika na którym baaaardzo mi zalezalo. Wtedy też się zapisałam, wys łałam zgłoszenie i tyle. A mnie wybrali emotka A później już głucha cisza od nich. niczego wiecej nie udalo mi sie testowac



no właśnie ja swój pierwszy i jedyny produkt wygrałam tuz po rejestracji a później głucha cisza...już ponad 2 lata emotka


kurcze to w takim razie ja mam podobnie. Tez jestem od jakis 2 lat i nic potem nie wygralam... Choc w sumie rzadko się zgłaszam emotka Moze oni nowych nagradzaja dla zachety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788919 Napisano: 09.12.2013 20:46:11 w Biedronka
joan napisał(a):

kamcia napisał(a):

czy w zakupomanii jeśli nie macie na paragonie kropki, to wysyłacie do tego wygranego paragonu i kuponu jeszcze inny paragon z kropką?, nie wiem jak wysłać emotka


Mam paragon na Kropkę, ale skoro posiadam kupon, to chyba nie muszę udowadniać, że posiadam gazetę emotka Odesłałam dziś kupon i wybrany przeze mnie paragon, finito.


zawsze mogłaś zwinąć z półki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788907 Napisano: 09.12.2013 20:32:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
super emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788899 Napisano: 09.12.2013 20:25:22 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

że nie można nigdzie wygrac na głosy bo wszędzie oszuści, programiści. Nawet przed świętami nie można sobie zbierać głosów bo w 1 dzień zbiorą tyle głosów ile ktoś w tydzień emotka Jak można w 1 dzień zebrac prawie 1000 głosów?


to mnie rozbroily wyzwania w endomondo... Tam mozna sobie nastawic ze się intensywny aerobik uprawia 24h na dobę 7dni w tyg.... Juz jak robia takie konki to by przynajmniej dawli opcje ze na pokonanie odleglosci jakiejs... A nie d... na kanapie a tu kalorie się magicznie spalają na smartfonie.... taaaa Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788896 Napisano: 09.12.2013 20:23:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a powie mi ktoś uprzejmy czy nr dowodu zakupu da smolara to ten nr przy dacie (nr wydruku u mnie na paragonie) czy nr transakci na dole? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788883 Napisano: 09.12.2013 20:07:40 w Wkurza mnie...
wkurza mnie FB. Cały dzień nie mogę sie dostać na moje kont, bo niby jaies modernizacje prowadza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788875 Napisano: 09.12.2013 20:02:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a to moze powinnam zaczac sie jednak udzielac emotka dzieki za doinformowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5788871 Napisano: 09.12.2013 19:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Czy w klubie ekspertek ofeminin biorą w ogóle pod uwagę ilośc dodanych opinii o produktach? Ma to jakiekolwiek znaczenie?


chyba nie. Ja zostalam wybrana do testowania stanika na którym baaaardzo mi zalezalo. Wtedy też się zapisałam, wys łałam zgłoszenie i tyle. A mnie wybrali emotka A później już głucha cisza od nich. niczego wiecej nie udalo mi sie testowac Wyświetl w wątku >>
0 0