Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5797211 Napisano: 26.12.2013 20:40:37 w Rossmann
A mógłby mi ktoś powiedzieć ile jest znaków w konku 4 pory roku i konku fa? Bo nie wiem na ile się nastawić, z działam teraz na iPadzie i mi regulaminy rossnetu się na nim nie pojawiają. Będę bardzo wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5797170 Napisano: 26.12.2013 16:09:59 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

eveliina napisał(a):

serene napisał(a):

wkurza mnie podejście niektórych kasjerek do konkursów. Skoro jest konkurs-to Szanowne Panie powinny być poinformowane o zasadach.
Albo są i kręcą...
Byłam w Groszku na zakupach do Megaloterii. Zrobiłam zakupy-kuponu nie dostałam, na moje pytanie czemu nie dostałam -Pani irytująco powiedziała,że konkurs daaaaawno się skończył. Napisałam maila do Agencji.
Poprosili skan paragonu i nazwe sklepu. Następnie Pani z Agencji napisała maila,że właściciel sklepu bardzo przeprasza i zaprasza do sklepu po kupon emotka ...
Szkoda słów...
Ciekawe ile kuponów zebrali od nieświadomych klientów. ... emotka emotka emotka


Mnie w moim lewiatanie tez wkurzają... Tzn raz była pani która, gdy upomnialam się o kupon, spytała tylko ile kuponów chce i dała mi tyle o ile poprosiłam. Ale już za drugim razem inna kobita, najpierw powiedziała mi ze muszę kupić to co jest na plakacie. Wyjaśniłam jej ze nie koniecznie z plakatu, ale rownież ze str internetowej. Kręcąc głowa wyciągnęła kupon i mi wręczyła. Ale gdy już odchodziłam, jej bystre oko dostrzegło ze przypadkiem dała mi 2 kupony, wiec poszła za mną i mi ten jeden dosłownie wyrwała, stwierdzając ze przez przypadek dała mi za dużo... Normalnie śmiech na sali... Przecież ich z tych kuponów nie rozliczają, wiec co babie zależy...

o, mnie też to wkurza bo w Lewiatanie, w którym robię zakupy na konkurs za każdym razem toczę bój z paniami o kupon - a to rzekomo nie te produkty kupiłam, a to im się niby kwota nie zgadza, albo że konkurs już skończył - dla mnie robienie zakupów na ten konkurs to masakra! niestety do innych sklepów mam daleko więc jestem skazana na "uprzejme" panie
emotka


Ja miałam podobne zdarzenia na początku tej loterii. Nawet tam już nie pojechałam drugi raz - co mi z tego, że wydam kasę na dojazd, dostanę ów nieszczęsny kupon, wypełnię go na oczach tej "życzliwej" ekspedientki, przypnę do niego paragon, wrzucę do urny, wyjdę, po czym ona spokojnie go po prostu zniszczy. emotka
W temacie - wkurza mnie uciążliwy spam, który dostaję już od kilku dni dosłownie codziennie na moje prywatne konto mail o treści: "Twoje nagie fotki wyciekły do internetu, radziłbym się tym zainteresować". Normalnie - koszmar! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5796987 Napisano: 24.12.2013 22:51:13 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na sama siebie. Zabrałam cały plik paragonów, aby w święta moc coś powysylac, ułożyła haselko na Vanish a tu d... W całym pliku paragonów, paragonu na Vanisha brak emotka Kolejny paragon pójdzie się....

I wkurza mnie mój iPad który poprawia to co napisałam na coś czego wcale nie miałam na myśli... Pisze haselko, a iPad poprawia na masełko... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

ace

#5795948 Napisano: 20.12.2013 20:34:14 w Inne mniejsze markety
ivanotta napisał(a):

joan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

nie wiem czy już ktoś wspominał.. ale są już w superpharmie te darmowe kupony na RIMMEL Scandaleyes


Odbierałam wczoraj, zabrałam z półki cień w wybranym kolorze i zapłaciłam 1 grosz emotka


mi pewnie przepadnie bo mogę się nie wyrobić w terminie emotka
do 31.12


jak masz kogoś zaufanego to możesz podać mu swój nr pesel i przesłać kuponik to odbierze za Ciebie. Ja nigdy nie mam ze sobą mojej karty więc zawsze Pani dyktuje nr pesel i w ten sposob ona znajduje moje konto emotka nigdy nie ma problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795947 Napisano: 20.12.2013 20:30:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarł Hartuś - a myslalam ze sie nie zalapalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795762 Napisano: 20.12.2013 14:50:35 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

ace napisał(a):

a na ten cień dostawało się jakiegoś maila czy trzeba spr na stronie czy udalo sie ustrzelic??


Wchodzisz na stronkę, tam pojawiają się kupony do wydrukowania. Jednym z nich jest cień.


dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795679 Napisano: 20.12.2013 12:45:02 w Rossmann
iszhara napisał(a):

monikar napisał(a):

iszhara napisał(a):

monikar napisał(a):

może ktoś wie co należy kupić na konkurs Blend-a-Med? Jedynie pasta wchodzi w grę? Czy np nić także mogłaby być?



Według regulaminu należy kupić jeden z produktów: Pasta 3DWhite Luxe (warianty: Glamour, Healthy Shine, Pearl, Tabacco), pasta 3DWhite 150ml, pasta Complete 7 Extra Fresh 150ml, szczoteczki Oral B 3DWhite Luxe Pro flex oraz Oral B Pro expert Clinic Line Pro flex.



dziękuję Ci bardzo bo ogólnie nie przepadam za pastami BAM


Czyli zostaje zakup szczoteczki. emotka


tez by mi nic najbardziej pasowala emotka Past mam do końca życia w domu emotka Szczoteczek tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795667 Napisano: 20.12.2013 12:25:33 w Inne mniejsze markety
a na ten cień dostawało się jakiegoś maila czy trzeba spr na stronie czy udalo sie ustrzelic?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795433 Napisano: 19.12.2013 20:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdazylo Wam się że w Kit-Kat wyświetlił się komunikat, że podany nr paragonu został już zgłoszony???? emotka
jak wpiszę z gwaizdką na początku to potem ewentualnie zaakceptuja? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5795099 Napisano: 19.12.2013 11:01:17 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
rmf teraz
za godzine bodajze maja rozmawiać z rzecznikiem praw konsumentów czy kimś podobnym Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794873 Napisano: 18.12.2013 19:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

xpac napisał(a):

Właśnie Visa dzwoniła do narzeczonej 500zł wygrana z wczoraj emotka


o kurka alita ale masz fajowo-u mnie dobra passa sie skonczyla w ubiegly wtorek


a powiedzcie mi proszę jakie czasy wygrywają? Pytam tak teoretycznie bo ja nie umiem ugrać mniej niż 8s emotka Ale zastanawia mnie czy jest to 2s czy np 5s emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794528 Napisano: 18.12.2013 12:49:30 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

ace napisał(a):

asante napisał(a):

joan napisał(a):

ace napisał(a):

wdg mnie gdyby nie ambicja to dalej byśmy tkwili w średniowieczu... O rozwoju ludzkości decydowałoby przede wszystkim "szczęście"...


Ambicje są zbędne, gdy człowiekiem kieruje chęć zrobienia czegoś dobrego dla innych - tak sobie właśnie wymyśliłam emotka


Dla mnie są dwa rodzaje ambicji - zdrowa ambicja i chora ambicja. Dzieki tej zdrowej wstajemy z łóżka, wyłączamy tv itd. Niestety współczesny świat zalewany jest przez chorą ambicję, czego następstwem jest wyścig szczurów itp. Jak we wzsystkim to kwestia zdrowego rozsądku...


zgadzam się z Asante emotka Tylko może zdrowa ambicja nie do końca pomaga nam włączać telewizor , bo mój pies też to potrafi emotka
według mnie chęć niesienia pomocy innym to też w pewnym sensie ambicja emotka


Wyłączyć, wyłączyć - co oznacza nieleżenie przed TV cały dzień emotka


aaaa no tak to jest czytać z grubsza emotka sorki emotka W takim razie się zgadzam emotka choć jak Harnaś chce to tv też umie wyłączyć emotka jak go natura wzywa i chce na spacer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794522 Napisano: 18.12.2013 12:43:53 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

joan napisał(a):

ace napisał(a):

wdg mnie gdyby nie ambicja to dalej byśmy tkwili w średniowieczu... O rozwoju ludzkości decydowałoby przede wszystkim "szczęście"...


Ambicje są zbędne, gdy człowiekiem kieruje chęć zrobienia czegoś dobrego dla innych - tak sobie właśnie wymyśliłam emotka


Dla mnie są dwa rodzaje ambicji - zdrowa ambicja i chora ambicja. Dzieki tej zdrowej wstajemy z łóżka, wyłączamy tv itd. Niestety współczesny świat zalewany jest przez chorą ambicję, czego następstwem jest wyścig szczurów itp. Jak we wzsystkim to kwestia zdrowego rozsądku...


zgadzam się z Asante emotka (Choć mi ambicja kojarzy się głównie w pozytywny sposób). Tylko może zdrowa ambicja nie do końca pomaga nam włączać telewizor , bo mój pies też to potrafi emotka Bardziej chodzi by być ambitnym by się rozwijać i robić coś w czym jest się dobrym i stawać się coraz lepszym... to coś co popycha ludzkość do rozwoju, ja przynajmniej tak rozumiem słowo ambicja i swojej definicji będę się trzymać emotka
według mnie chęć niesienia pomocy innym to też w pewnym sensie ambicja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794484 Napisano: 18.12.2013 12:01:05 w Wkurza mnie...
wdg mnie gdyby nie ambicja to dalej byśmy tkwili w średniowieczu... O rozwoju ludzkości decydowałoby przede wszystkim "szczęście"... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794480 Napisano: 18.12.2013 11:55:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
nie ma to jak dobrze zakońcyzć rok, a wyjazdem zacząć kolejny emotka Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794364 Napisano: 18.12.2013 09:38:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


A nie jesteś Ty czasem z tych ludzi, co ich otumaniono słowem "ambicja"?


a od kiedy to ambicja stała się negatywną cechą? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794360 Napisano: 18.12.2013 09:37:02 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

z tego co sie orientuje to fanpejdze nie moga same zainicjowac kontaktu prywatnego z fanami (nie moga pierwsze napisac wiadomosci prywatnej). moglby to zrobic ktos od nich z konta prywatnego, ale takie wiadomosci laduja czesto w folderze inne i fan nie dostaje o nich powiadomienia.


ale to chyba nie problem (bo jakoś wiele fanpagów tak robi) łączy linkiem nazwiskoze stroną FB zwycięzcy i takiej osobie wyświetla się informacja, że taka i taka firma/strona o nim wspomniała... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794180 Napisano: 17.12.2013 20:50:22 w Wkurza mnie...
konkursowiczka_marnotrawna napisał(a):

ace napisał(a):

wkurzają mnie konkursy na FB gdzie ogłaszają wyniki i proszą o kontakt laureatów... Jakby to był problem dla nich czy połączyć linkiem ich nazwiska - by pojawilo im się info o wynikach, czy też napisać o tym w Wiadomości...
Dziękuję wszystkim, którzy publikują wyniki w temacie wyniki z FB... Gdyby nie Wy to by mi nagroda przepadła, bo zapomniałam totalnie o konku...


O tak, mnie też to wkurza. Ogłaszają, potem przypominają, wołają, jakby nie mogli napisać tej pw czy oznaczyć w wiadomości...


dokładnie! Mi się już zdażyło, że ja pisałam do takiej nieświadomej osóbki... Bo też chciałąbym by kiedyś gdy mi się uda wygrać, by ktoś mi dał jednak znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5794164 Napisano: 17.12.2013 20:25:54 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie konkursy na FB gdzie ogłaszają wyniki i proszą o kontakt laureatów... Jakby to był problem dla nich czy połączyć linkiem ich nazwiska - by pojawilo im się info o wynikach, czy też napisać o tym w Wiadomości...
Dziękuję wszystkim, którzy publikują wyniki w temacie wyniki z FB... Gdyby nie Wy to by mi nagroda przepadła, bo zapomniałam totalnie o konku... Wyświetl w wątku >>
0 0