Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5818468 Napisano: 05.02.2014 19:32:22 w Rossmann
ekuc2 napisał(a):



ja nawet jak wysyłam męża na zakupy konkursowe to 100x powtarzam że zakupy może zgubić ale paragon ma być!


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5817892 Napisano: 04.02.2014 19:00:26 w Rossmann
a ja muszę powiedzieć, że zawsze trafiam w Rossmanie na uczciwe kasjerki. Zawsze ładnie dają wszystko, a i przeważnie jeszcze mi tłumaczą co mam zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5817553 Napisano: 04.02.2014 10:44:52 w Kaufland konkursy
mariolakal napisał(a):

Moja karta leżała w skrzynce pocztowej... Ciekawe, kto pokwitował odbiór... emotka


u mnie często tak zostawia kurier. Ale jak dotąd zawsze dzwonił i się pytał czy może...

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5817368 Napisano: 03.02.2014 21:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

beciala napisał(a):

ace napisał(a):

Pamięta ktoś jak było w regulaminie Marvitu? Miałam 14 dni na odesłanie paragonu, ale chodziło o to że u nich miał się ten paragon znaleźć przed upływem 14dni, czy ja miałąm wysłać w ciągu 14 dni...


http://marwit.gto.com.pl/regulamin.php


regulamin, mam tylko nie wiem jak go interpretowac. Co znaczy dostarczyć? Że ma u nich się pojawić czy że ja mam wysłąc...:(


czyli ten pukt: Warunki, o których mowa w pkt 8.11, jakie musi spełnić Zwycięzca w celu odebrania nagrody, to dostarczenie Organizatorowi (poprzez wysyłkę na adres GTO wskazany w pkt 1.4)1 w terminie 14 dni od dnia otrzymania wiadomości o której mowa w pkt 8.11 o przyznaniu nagrody (warunki zawieszające):
rozumiem, że miało do nich dojść w to 14 dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5817366 Napisano: 03.02.2014 21:03:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

alamak napisał(a):

monikar napisał(a):

alamak napisał(a):

29renata napisał(a):

alamak napisał(a):

Czy na loterię Garnier można kupić dowolny produkt? Reg. mi się nie otwiera...

Tak.

Dzięki



a co to za loteria?

https://www.e-kon...ie.html#.Uu_g-tF3uM8
A widzieliście gdzieś produkt Garnier tańszy niż 8-9 zł?




dezodoranty po 5 czy 6,90

kaufland, real


są też maseczki do twarzy za 4-5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5817030 Napisano: 03.02.2014 14:31:12 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

Nie! Polski obywatel. Nie ma przymusu do posiadania adresu.


Ciekawa sprawa, akurat ostatnio Mój stwierdził, że do nowego dowodu nie poda adresu i "będzie bezdomny", ale nie widzę żadnych plusów takiej sytuacji, a minusów - sporo.

PS: Mogę spytać, dlaczego Twój znajomy/a się na to zdecydował? To ma jakiś ukryty sens emotka


ja mam znajomego prof. zwycz. który nie miał przez 10 lat wpisanego adresu meldunkowego (czasowego tez nie mial). A to dlatego, ze sprzedali z małżonką mieszkanie jeszcze przed odbiorem geodezyjnym nowowybudowanego domu. Niestety sąsiadka zaczęła robić straaaaaszne problemy z (mimoze mieli wczesniej wszystko uzgodnione) przeprowadzeniem przylaczy przez jej dzialke... W kazdym razie śmialiśmy się, ze jest bezdomnym prof emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5816786 Napisano: 03.02.2014 08:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beciala napisał(a):

ace napisał(a):

Pamięta ktoś jak było w regulaminie Marvitu? Miałam 14 dni na odesłanie paragonu, ale chodziło o to że u nich miał się ten paragon znaleźć przed upływem 14dni, czy ja miałąm wysłać w ciągu 14 dni...


http://marwit.gto.com.pl/regulamin.php


regulamin, mam tylko nie wiem jak go interpretowac. Co znaczy dostarczyć? Że ma u nich się pojawić czy że ja mam wysłąc...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5816641 Napisano: 02.02.2014 20:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pamięta ktoś jak było w regulaminie Marvitu? Miałam 14 dni na odesłanie paragonu, ale chodziło o to że u nich miał się ten paragon znaleźć przed upływem 14dni, czy ja miałąm wysłać w ciągu 14 dni... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5815323 Napisano: 30.01.2014 21:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Dokładnie! Jak się urządza konkurs to trzeba się przygotować. A tu w tym Lewiatanie (całkiem blisko mojego domu emotka - odkąd przesiadłam się z roweru na tramwaj, codziennie obok niego przechodzę emotka ) są chyba wszelkie możliwe produkty loteryjne, wreszcie na konkurs kupiłam coś zdrowego: mam cały zapas kasz, płatków owsianych, fasoli i soczewicy emotka Nawet jak nie wygram to nie będę topić smutków w konkursowej czekoladzie, a wręcz zyskam trochę zdrowia emotka


emotka Rewelacja! emotka W sumie to jest też ważne, aby był w miarę rozsądny wybór produktów, bo przecież to zakładał regulamin. W odwiedzonych przeze mnie sklepach ABC z reguły były dostępne tylko wyroby czekoladowe, a i tak sprzedające w nich panie bezradnie rozkładały ręce, bo nie miały wymaganych "gadżetów" do tej loterii. emotka


Właśnie! Każdy znalazł co chciał - tzn teoretycznie, bo w moim abc to w pierwszych 2 miesiacach trwania Megaloterii, urna a owszem była, ale produktów loteryjnych jak kot napłakał, właściwie to tylko słodycze i piwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5815315 Napisano: 30.01.2014 20:30:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

a ja pod koniec konkursu (wczoraj dokładnie) znalazłam przyzwoitego Lewiatana. Jest wszystko, łącznie z kuponami, ba kuponów leżały dwie sterty grubości encyklopedii emotka , każdy może sobie wziąć kiedy chce i ile chce (nie wiem może wcześniej tak nie było, a teraz chca sie kuponow pozbyć, nieważne). Urna stoi na stoisku monopolowym, przy pani kasjerce. Co prawda otwór do urny jest przyłożony stertą gazetek i ulotek, ale dzięki temu nikomu nie przyjdzie do głowy by tam śmiecie wrzucać, czy grzebać emotka A i przy każdym produkcie, przy cenie widniała plakietka, że zakup tego produktu pozwala wziąć udział w loterii emotka Super sklep


I powiem Ci, Kochana, tak być powinno! emotka Ja też wszystko idealnie przygotowane odkryłam dopiero w jednym, jedynym Lewiatanie, chyba w drugim miesiącu trwania loterii, całkiem przypadkowo i daleko od mojego domu, podczas przesiadki, w drodze z pracy, natomiast najbliższe sklepy ABC nie miały kompletnie nic. emotka


Dokłądnie! Jak się urządza konkurs to trzeba się przygotować. A tu w tym Lewiatanie (całkiem blisko mojego domu emotka - odkąd przesiadłam się z roweru na tramwaj, codziennie obok niego przechodzę emotka ) są chyba wszelkie możliwe produkty loteryjne, wreszcie na konkurs kupiłam coś zdrowego: mam cały zapas kasz, płatków owsianych, fasoli i soczewicy emotka Nawet jak nie wygram to nie będę topić smutków w konkursowej czekoladzie, a wręcz zyskam trochę zdrowia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5815298 Napisano: 30.01.2014 19:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

bruce napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

dlatego ja chrzanię taki konkurs emotka emotka


Jednak, sama przyznaj - jak to wkurza, prawda? emotka emotka



ja zleciałam ostatnio 10 z 15 na liście - w żadnym urny!! a nie no sorry! w jednym była ale towarów konkursowych jak na lekarstwo a ceny masakryczne!!! trzeba było odpuścić latanie po pierwszych 3, ale nieeeee...a może w następnym...a może w następnym...przy 10 krew mnie zalała


a ja pod koniec konkursu (wczoraj dokładnie) znalazłam przyzwoitego Lewiatana. Jest wszystko, łącznie z kuponami, ba kuponów leżały dwie sterty grubości encyklopedii emotka , każdy może sobie wziąć kiedy chce i ile chce (nie wiem może wcześniej tak nie było, a teraz chca sie kuponow pozbyć, nieważne). Urna stoi na stoisku monopolowym, przy pani kasjerce. Co prawda otwór do urny jest przyłożony stertą gazetek i ulotek, ale dzięki temu nikomu nie przyjdzie do głowy by tam śmiecie wrzucać, czy grzebać emotka A i przy każdym produkcie, przy cenie widniała plakietka, że zakup tego produktu pozwala wziąć udział w loterii emotka Super sklep

a co do Moli, to u mnie tez null emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5814000 Napisano: 28.01.2014 19:34:04 w Połączenia nieodebrane
teraz telefon z zastrzeżonego... To chyba nie z konka żadnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5813095 Napisano: 27.01.2014 13:39:04 w Inne mniejsze markety
Mariolka jeszcze raz wielkie gratki emotka Tylko dlaczego Twój jest taki obojętny na tych zdj? emotka Powinien skakać z radości i być rozrywanym z dumy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5811163 Napisano: 23.01.2014 14:06:07 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
w wiadomościach na rmfie znow bylo o czekoladach. rzecznik praw konsumenta (czy jak to sie tam nazywa) wysyla cos na cypr by oni sie tam tym zajeli Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5810465 Napisano: 22.01.2014 12:07:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś jeszcze nie dostał bransoletki z Marwitu?? Bo nie wiem czy im wysłałam zły pragon? Moze chodzic o to ze zakupy zrobilam w 2tygodniu a zgłoszenie słałam w 3?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5809960 Napisano: 21.01.2014 13:52:17 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
magnus napisał(a):

assal napisał(a):

To wygląda na oficjalne materiały prasowe o produkcie.
Inne sklepy też mają je na stronie - niektóre podają z adresem, inne ten fragment ucinają.
Materiały prasowe są powszechnie dostępne emotka



Nie do końca tak to wygląda.
Reakcja E.WEDEL :
E. Wedel napisał(a): „Działania prowadzone na wspomnianym serwisie dzieją się niezależnie od nas i nie jesteśmy w stanie kontrolować treści tam umieszczanych. Dziękujemy bardzo za Waszą czujność i dbanie o nasze dobre imię, a jednocześnie informujemy, że podejmujemy kroki prawne. Umieszczenie produktów naszej firmy nie było wystarczającym powodem, gdyż nasze słodycze są ogólnodostępne i każdy może je kupić i zaproponować np. jako nagrodę. W momencie, gdy pod produktami pojawiają się nasze dane może nosić to znamiona przestępstwa jako podszywanie się pod naszą firmę i wprowadzanie Was w błąd, co daje nam argumenty do wszczęcia działań prawnych przeciwko tej firmie. Jeszcze raz dziękujemy Wam za czujność.”


Dobrze by było aby Wedel dobrał się im do tyłka... Z gigantem spozywczym nie wygrają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5809901 Napisano: 21.01.2014 12:49:09 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

ace napisał(a):

co najtaniej wychodzi na konk Bonda?
A jesli chodzi o Venus to w regulaminie jest wyszczególnione co trzeba kupić? (jestem w pracy i mi sie reg. nie otwiera)


ja kupiłam mini piankę Bonda za 3,69 i na venus też kupiłam mini produkt (też mi się regulaminy nie otwierają)


super emotka Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5809874 Napisano: 21.01.2014 12:19:06 w Rossmann
co najtaniej wychodzi na konk Bonda?
A jesli chodzi o Venus to w regulaminie jest wyszczególnione co trzeba kupić? (jestem w pracy i mi sie reg. nie otwiera) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5809628 Napisano: 20.01.2014 20:00:48 w Biedronka
u mnie w Getin brak przelewu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5808903 Napisano: 19.01.2014 12:56:15 w Oddam za darmo
Kod Mola z chusteczek
KWKXE9PX9 Wyświetl w wątku >>
0 0