Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5826263 Napisano: 18.02.2014 22:34:51 w Rossmann
agatt napisał(a):

u mnie też wyskakuje błędna data ..


ach czyli ogólny problem maja... Już im zgłosiłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826199 Napisano: 18.02.2014 21:01:27 w Rossmann
kurcze ktos miał problem we wklepaniu kodu? Bo mi się pojawia, że błędna data... i to na dwóch różnych paragonach... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826113 Napisano: 18.02.2014 18:43:43 w Rossmann

ace

#5825993 Napisano: 18.02.2014 17:10:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no to nagród jest wiecej niz odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5825967 Napisano: 18.02.2014 16:57:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a w Elmexie to tylko 50 osob brało udzial? Czy już sobie wybrali pulę osób? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5825032 Napisano: 17.02.2014 12:35:15 w Paragony
mam paragon Hochland Real... chciałam dziś zagrać a tu się okazuje że się skończyło emotka Najchętniej wymienię na Leclerca na konkurs henkel&schwarzkopf Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5824485 Napisano: 15.02.2014 22:00:08 w PODZIĘKOWANIA
Serdecznie dziękuję za paragonik isiulce, ale również dzasminie, kaki76 oraz cc_investigator za chęc pomocy emotka Jesteście fantastyczne! I za takich ludzi uwielbiam to forum. Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5824386 Napisano: 15.02.2014 18:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

magnus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

malutka456 napisał(a):

emotka nie wiem jak Wam, ale mnie by było przykro gdybym czytała publiczne wywody na temat swej urody.... nie znam Pani, nie podoba mi się Jej postępowanie, ale to jak dla mnie już lekka przesada emotka



Publicznie wywody, publicznie dane, publicznie zdjęcia... Mi by nie było przykro, ja bym pokusiła się o coś więcej. Jak rozumiem ta kobieta dostaje za to, że gra na rodzinę? Proszę Was, ile razy czyta się w wątku "moje dzisiejsze" wygrane, że coś się trafiło na męża, siostrę, babkę czy kuzynkę? Ręce opadają...




Macie rację. W każdym kto zna ten temat jest zaiste zazdrość, może złość za wygrywanie łamaniem Regulaminów i za te cholerne świecidełka. Wygrane w tym przypadku tu to nie kosmetyki czy jakieś bony ale duże wygrane. Niemniej nazwiskami nie należy szarżować.



Mi też nie podoba się nadinterpretacja regulaminu, też nie lubię laurek i cekinów, nigdy nie pokusiłam się o takie ozdabianie prac, ale uważam, że żal można mieć jedynie do organizatora, że nie przestrzega własnych zasad. Przecież każdy wysyła na własną odpowiedzialność, ktoś chce łamać regulamin? Ok, jego sprawa. Ale to organizator powinien się wstydzić i to jemu należy się lanie - bo to on powinien takie prace odrzucać a nie nagradzać. więc może lepiej napisać do niego, zamiast na forum wyśmiewać czyjś wygląd?


zgadzam się w 100%. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5824382 Napisano: 15.02.2014 18:04:58 w Kaufland konkursy
benasia napisał(a):

Kochani mam kilka pytań odnośnie tych kart:
1) czy jesli wpłaciłam na karte jakąś kwote mogę ja bez żadnych dodatkowych opłat przelać z powrotem na konto z którego wpłacałam?
2) czy taką kartą da sie płacic za zakupy w internecie i jesli tak to jak?
będę wdzieczna za odp bo właśnie miałam nią zapłacic za zakupy w sklepie internetowym, przelałam kase dodatkową na nia a ostatecznie nie umialam i musiałam normalnie zapłacić...


1) wydaje mi się że nie, ale nie powiem na 100%
Da się płacić. Wybierasz płatność jak przy karcie kredytowej (Visa lub MasterCard), później rodzaj karty prepaid i dalej już powinnas wiedziec instynktownie jak się płaci emotka Ja zawsze płacę taką kartą za samoloty i w sklepach które akceptują tylko płatności kartami. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5823454 Napisano: 13.02.2014 20:27:02 w Rossmann
magnus napisał(a):

ace napisał(a):

magnus napisał(a):

ace napisał(a):

No i co? No i tradycyjnie nic emotka Opelkiem nie pojeżdżę (ale ja ciągle liczę na Megaloterię emotka ), ba nawet chusteczek w R nie kupię za wygrany bon na otarcie łez emotka




Chyba powinny być jeszcze majle o kosmetykach emotka


no to może mój facet przynajmniej na tym skorzysta emotka



No w końcu Walentynek emotka


Mam nadzieję że się odwdzięczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5823440 Napisano: 13.02.2014 20:07:39 w Rossmann
magnus napisał(a):

ace napisał(a):

No i co? No i tradycyjnie nic emotka Opelkiem nie pojeżdżę (ale ja ciągle liczę na Megaloterię emotka ), ba nawet chusteczek w R nie kupię za wygrany bon na otarcie łez emotka




Chyba powinny być jeszcze majle o kosmetykach emotka


no to może mój facet przynajmniej na tym skorzysta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5823425 Napisano: 13.02.2014 19:32:15 w Rossmann
No i co? No i tradycyjnie nic emotka Opelkiem nie pojeżdżę (ale ja ciągle liczę na Megaloterię emotka ), ba nawet chusteczek w R nie kupię za wygrany bon na otarcie łez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5823385 Napisano: 13.02.2014 17:50:01 w Paragony
Nieaktualne emotka Serdecznie dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5823001 Napisano: 12.02.2014 22:48:51 w TESCO konkursy
mariolakal napisał(a):

doris1 napisał(a):

ace napisał(a):

masakryczny jest ten temat z Colgate. Jedyne co mi przychodzi do głowy to mydło tańczące z pastą emotka

ide spać, może jeszcze coś w łóżku mądrzejszego wymyślę emotka



a nie jest do dzisiaj ten konk emotka czy coś pochrzaniłam...



Do dzisaj... Wstawaj, ace i myśl... emotka


emotka wstalam wstalam emotka wlasnie sie dziwilam skad ten guz na mojej glowie emotka juz poslane ale takim haslem samochodu nie zgarne, ba nawet na kosmetyki nie zasluguje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5822998 Napisano: 12.02.2014 22:45:35 w TESCO konkursy
do dzisiaj do dzisiaj. dlatego mam malo czasu emotka ale swoja droga to szybko chca wylonic zwyciezcow bo juz 14lutego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5822978 Napisano: 12.02.2014 22:21:03 w TESCO konkursy
masakryczny jest ten temat z Colgate. Jedyne co mi przychodzi do głowy to mydło tańczące z pastą emotka

ide spać, może jeszcze coś w łóżku mądrzejszego wymyślę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5821626 Napisano: 10.02.2014 20:13:59 w Rossmann
ja dziś kupowałam krem Kamilii konkursowy, zwykły do rąk i dostałam od pani przy kasie gratis w postaci drugiego pełnowartościowego produktu czyli kremu do rąk kamilii. Więc jeśli ktoś po 4 porach roku nie ma nadmiaru kremów to może się też zalapie (tylko nie wiem czy to we wszystkich Roskach)

Edit:
Dopiero doczytałam post Ivy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5820686 Napisano: 09.02.2014 15:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

i zastanawia mnie, że jeszcze nikt słuchawkami z Pop Coli się nie chwalił...



A myślisz, że ktoś kupił 500 opakowań tych chipsów ? emotka

Bo wg zapisów z regulaminu wygrywa średnio 1 na 500 paczek (ktoś tu na forum to wyliczył ładnie kiedyś).

Ja na 4 paczki mam 0 trafień i nie będę więcej próbować emotka


jedna osoba pisała że udało jej się ustrzelić. I z tego co pamietam 1 opakowanie kupiła i od razu niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5820252 Napisano: 08.02.2014 15:42:57 w Kaufland konkursy
takie hece że chyba lepsze już są bony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5818838 Napisano: 06.02.2014 14:38:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

maggie napisał(a):

http://www.palmolivemen.pl/#!
A w tym, koleżanki- kobiety, będziecie brać udział, bo w końcu to dla facetów? Nie wiem, będziecie odpowiadać, jakbyście były facetem? Z góry dzięki za odp:)



kiedyś,przeglądając forum wstecz,natknęłam się na mały dym w wątku rossnet,po ogłoszeniu wyników konkursu w którym do wygrania wózki były a pytanie było "jak bedąc w ciązy dbasz o zdrowie" czy jakoś tak
na liście laureatów byli panowie i niektórzy byli nieco...hmm powiedzmy że wzburzeni emotka
i tak czytając Twoje pytanie tak mi się jakoś to przypomniało
wypadało by teraz,aby wszystkie Panie tak zawzięcie wtedy pomstujące na uczestnictwo panów w tamtym konkursie,powinny sobie odpuścić ten emotka emotka emotka emotka


pamiętam emotka Panów tłumaczono, że teraz się mówi JESTEŚMY w ciąży, a obrywało się nawet kobitkom, był pomysł by... trzeba było udowdnić swoją ciążę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0