Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5886395 Napisano: 10.07.2014 10:05:19 w SZUKAM....
Mam pytanko. Szuakm jakiejś firmy, lub kogoś kto się tym zajmuje. Potrzebuje przenieść kredens (taki jak byl w kuchniach naszych Babć) izmywarkę z piwnicy na niskie pierwsze piętro. Możecie kogoś polecić w Krakowie? Na Ruczaju? Ile to może w ogóle kosztować?

I szukam jakiegoś hydraulika do zainstalowania zmywarki, ale takiego który ma uprawnienia też do gazu, bo musze przesunąc kuchenkę. I też napiszcie też proszę ile może to kosztować emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5877771 Napisano: 20.06.2014 11:27:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wie ktoś może jak zapakowany jest 20to pak Żywca? Widać że to piwo? Bo nie wiem czy chce kuriera przekierowac do pracy - nie chce wyjsc na pijaczke emotka
Czy to są butelki czy puszki? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5856598 Napisano: 30.04.2014 10:34:01 w Pomocy!!!!
Mam pytanie do osób z Krakowa. Znacie może kogoś sprawdzonego do zainstalowania zmywarki? Tzn wszystko trzeba zrobić bo nie miałam nigdy zmywary wiec nie mam odpływu i łącza do wody dla zmywarek w kuchni. I nie wiem czy nie będzie trzeba przesunąć kuchenkę gazową, więc też przydałby się ktoś kto ma uprawnienia do działania z gazem emotka Będę wdzięczna za info o sprawdzonych osobach/firmach działających w obszarze Ruczaju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5851683 Napisano: 18.04.2014 00:35:25 w Pomocy!!!!
help! zlapalam (a raczej moj laptop) zlapal wirusa ktory pozmienial mi wszystkie pliki txt word pdf jpg itd tak ze nie moge ich otworzyc emotka czy da sie to jakos naprawic? wogole antywir tez cos zaczal szalec i nie chce skanowac przy rozruchu kompa emotka help
wirus bitcrypt2. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5843419 Napisano: 30.03.2014 20:41:31 w Paragony
mam paragon na kawę z freshmarketu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5841184 Napisano: 24.03.2014 18:42:52 w Rossmann
saloema napisał(a):

mia napisał(a):

Skoro są "na linii", to może przypadkiem się ktoś pytał o ten nieszczęsny, olany konkurs z Xenną? emotka




No właśnie, dziwna sprawa emotka


właśnie weszłam tu bo to już ostatni konkurs na którego wynniki czekam (robię sobie konkursowy detoks - wierzcie mi trudna sprawa emotka ) a tu nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5835911 Napisano: 11.03.2014 10:46:43 w Inne mniejsze markety
zubi napisał(a):

malgol napisał(a):

zubi napisał(a):

ace napisał(a):

A Swifft z natury dawał już znać?


jeszcze nie



dawał w piątek


o, to już wiemy, dzięki


och gratuluję.
Chyba się pogniewamy ze Swifftem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5835848 Napisano: 11.03.2014 08:38:51 w Inne mniejsze markety
A Swifft z natury dawał już znać? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5834846 Napisano: 07.03.2014 16:13:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmalkowska napisał(a):

http://poland.vic...1_etapu_konkursu.pdf


(Vichy)


dzieki emotka no mnie niestety szczescie tez niekopnelo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5834817 Napisano: 07.03.2014 14:35:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selenes napisał(a):

frodo napisał(a):

A gdzieś są w ogóle wyniki Vichy?



Frodo, w topiku wyniki emotka Ktoś tam wrzucił plik PDF.

Ja się trochę dziwię, że na 100 zestawów nikt nie wygrał, szczególnie że nieźle się naskakałam przy tym emotka


kurcze nie widze tego posta z wynikami... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5833371 Napisano: 04.03.2014 14:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

ace napisał(a):

a byly wyniki swifft z natury?


nie było emotka


to dobrze, bo ciągle się łudzę emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5833368 Napisano: 04.03.2014 14:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a byly wyniki swifft z natury? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5831597 Napisano: 28.02.2014 22:29:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

ace napisał(a):

Swifft z Natury juz puscił?


Nie


Dziękuję za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5831561 Napisano: 28.02.2014 21:34:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Swifft z Natury juz puscił? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5827808 Napisano: 21.02.2014 09:59:58 w Inne mniejsze markety
ivanotta napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Kurde, dziś byłam w polo... Przy pomarańczach, których nie kupuję, ale zawsze kogoś znajomego spotykam... Dzwoni telefon... Megaloteria/lewiatan, a więc miałam pełne gacie... Po pierwsze: pomyślałam, że wygrałam... Po drugie: przecież nie grałam po raz drugi. gdyż tylko raz można wygrać... Po trzecie: samochód mi się nie należał.., Odebrałam w końcu fona, a tam miła Pani Agnieszka powiadomiła mnie, że zapomniała ode mnie wziąć numer dowodu osobistego i ma jakieś problemy związane z tym... Przy okazji zapytałam o wygrane ze stycznia... Będzie info 28 lutego SMS-em, a 3 marca telefonicznie... Czekajcie więc...
emotka


Dzięki Kochana! Robisz mi jeszcze nadzieje emotka


ja czekam na smochodzic wlasnie ze stycznia emotka ALeż mnie spotka rozczarowanie zapewne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826555 Napisano: 19.02.2014 13:39:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

ace napisał(a):

a czy zdazyło Wam się że kurier chciał od Was paragon zobaczyć przed odbiorem? Bo paragon dostałam od forumowiczki, ale tylko skan, a kureier teraz dzwoni ze paragon bedzie potrzebny... Da sie to obejsc jakos? Niby mi pisal organizator ze bedzie potrzebny ale uznalam ze tak tylko pisze... Nie wiem co robic teraz...


Wydrukuj skan. emotka
Az tak się chyba nie orientuje, czy musi być oryginał, czy kopia.


ok dziękuję emotka Tak zrobię. Gorzej jak będzie chiał go zabrać, bo w sumie nie dopytałam czy mam mu oddac ten paragon czy nie... ach


To zabierze. emotka
A Tobie w tym czasie forumowiczka dosle oryginalny paragon, jeśli zaczną do Ciebie wydzwaniać, kaj oryginał. emotka


mia dziękuję za pociesze emotka Mam nadzieje że nie będzie robił problemów że musi widzieć oryginał... Jeszcze ma dzwonic jak wroce z pracy czy mam ten paragon... dziady jedne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826549 Napisano: 19.02.2014 13:32:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ace napisał(a):

a czy zdazyło Wam się że kurier chciał od Was paragon zobaczyć przed odbiorem? Bo paragon dostałam od forumowiczki, ale tylko skan, a kureier teraz dzwoni ze paragon bedzie potrzebny... Da sie to obejsc jakos? Niby mi pisal organizator ze bedzie potrzebny ale uznalam ze tak tylko pisze... Nie wiem co robic teraz...


Wydrukuj skan. emotka
Az tak się chyba nie orientuje, czy musi być oryginał, czy kopia.


ok dziękuję emotka Tak zrobię. Gorzej jak będzie chiał go zabrać, bo w sumie nie dopytałam czy mam mu oddac ten paragon czy nie... ach

mahuska nie strasz emotka Ja bylam pewna ze kurier nie bedzie chcial paragonu bo to nie lezy w jego obowiazkach...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826541 Napisano: 19.02.2014 13:26:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy zdazyło Wam się że kurier chciał od Was paragon zobaczyć przed odbiorem? Bo paragon dostałam od forumowiczki, ale tylko skan, a kureier teraz dzwoni ze paragon bedzie potrzebny... Da sie to obejsc jakos? Niby mi pisal organizator ze bedzie potrzebny ale uznalam ze tak tylko pisze... Nie wiem co robic teraz... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826365 Napisano: 19.02.2014 09:06:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

marzanna napisał(a):

grandprix napisał(a):

frodo napisał(a):

ace napisał(a):

a w Elmexie to tylko 50 osob brało udzial? Czy już sobie wybrali pulę osób?


Wygląda na to, że usunęli zgłoszenie mające więcej niż 250 znaków i zostało im 50 zgłoszeń emotka


Mojego zgłoszenia nie ma, a nie miało więcej niż 250. emotka



Tak samo moje...miało dokładnie 250 znaków.... emotka Co robić?


Co robić? Pisać: promocje@graf.torun.pl


a moze to po prostu aplikacja wyswietla kilka ostatnich recenzji, a reszta nie jest uusunieta wcale emotka albo sami robia juz sobie selekcje z tych co im się podobają... Nie wiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5826358 Napisano: 19.02.2014 08:52:08 w Rossmann
anet napisał(a):

anet napisał(a):

spursman napisał(a):

agatt napisał(a):

u mnie też wyskakuje błędna data ..



i umnie też - trzeba pisać do nich chyba



Też tak miałam ostatnio, wpisałam datę odwrotnie i pomogło- tj raz wpisałam 2014 na początku, a raz na końcu; może pomoże.



Właśnie sprawdziłam i np zamiast 2014-02-11 trzeba wpisać ręcznie 11-02-2014 i odblokuje emotka


jak wrócę do domu to sprobuje.. choc troche to nie fajne jesli tak jest.... bo ja ta date wybieram z tego ich kalendarza... powinni miec to prawidlowo ustawione... Wyświetl w wątku >>
0 0