Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5902675 Napisano: 14.08.2014 11:47:09 w Lotto i inne
Ok mam ochote przestać być zdrapkową dziewicą emotka Chce kupić pierwsza zdrapke w życiu. Czy w tych wszystkich zdrapkach drapie się wszystkie pola cz tylko kilka które samemu sie wybiera? Głupie pyt ale tak jak piszę, nie znam się. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5902385 Napisano: 13.08.2014 17:04:31 w Kaufland konkursy
a ja mam takie pyt nie konkursowe. Czy te buty adidasy, nike itp są dokłądnie takie jak na zdj czy jakieś inne modele? I czy dla kobiet jest tylko Asics? Bede wdzieczna za odp emotka

tereniagno napisał(a):

Byłam dziś w Kauflandzie kupić bryzę na konkurs i nic nie kupiłam,ponieważ nie było małego proszku emotka emotka


tez chcialam i tez u mnie juz nie bylo emotka wiec nie kupilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5900959 Napisano: 11.08.2014 11:10:40 w Biedronka
brudny napisał(a):

ace napisał(a):

masakrycznie szybko poszlo emotka
w ogole wiadomo o ktorej zaczynaja sie te zapisy? Bo czychalam od rana na śłepo i sie nie udalo emotka



chyba nie ma godziny podanej, odpalaja przed 12 przewaznie, chociaz weteranem tego nie jestem, może ktoś ma większe pojęcie emotka

edit: dzieki maggi za info emotka


ach szkoda ze sie nie udalo emotka Dziekuje za info emotka moze nastepnym razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5900952 Napisano: 11.08.2014 11:05:23 w Biedronka
masakrycznie szybko poszlo emotka
w ogole wiadomo o ktorej zaczynaja sie te zapisy? Bo czychalam od rana na śłepo i sie nie udalo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5899366 Napisano: 06.08.2014 18:30:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Monika11 napisał(a):

zubi napisał(a):

Bieronka kosmetyki z 3 etapu


i u mnie też emotka


i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5898934 Napisano: 05.08.2014 20:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

ace napisał(a):

teoretycznie tak, ale w całę studia wchodziłam na karte pożyczoną od koleżanki, która ma kartę na swojego tatę i nigdy mnie nie upomnieli, czy nie cofneli. Koleżanki zresztą też nie emotka DLatego pytam, czy jak wejdę na kartę kogoś to czy nagroda powędruje do niego czy do mnie. Czy weryfikacjakarty bedzie tylko przy wejsciu do sklpu, a sam konk to już inna bajka i agencji nie interesuje czy w ogóle weszłąm na kerte emotka


Na każdym paragonie/fakturze z Makro masz numer karty klienta. Columbit, 4Frame (i nie wiem, które jeszcze z agencji) weryfikują w Makro, czy nr karty klienta jest zgodny z podanymi przez laureata danymi.
W niektórych konkach możesz zagrać na firmę (czyli bierzesz fakturę) i wtedy firma rozlicza się z US, nie organizator konkursu.
Więc nie wiem, czy Twój szef byłby z tego zadowolony. emotka


dokładnie tak jest emotka emotka


100% racja!!
Możesz wejść i kupować, ale brać udziału w konkursach już nie bardzo, chyba że chcesz wygrana przekazać swojemu szefowi emotka


właśnie dlate pytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5898920 Napisano: 05.08.2014 20:07:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

ace napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

assal napisał(a):

Nie wiem, czy w każdym konkursie, ale często jest emotka
Bywałam rezerwą u nich emotka


a ja nigdy prze całą moją 6 letnią karierę "konkursowicza" nigdy nie znalazłam się w żadnej "rezerwie"...


Piszesz dobrze i zawsze w pierwszym rzucie Cię nagradzają emotka

a swoją drogą wytłumaczy mi ktoś jak wygląda sprawa z konkursami w makro? Trzeba mieć kartę? A żeby założyć kartę należy być przedsiębiorcą?


Tak, trzeba mieć kartę a aby ją założyć musisz dać im wpis do ewidencji działalności-sprawe załatwiasz w BOK przy wejściu


a jak się wygra to oni potem jakos to ozliczaja z ta firmą na którą była założona karta? Bo bym zagrała na firmową, pożyczoną od szefa, ale nie wiem jak potem w razie ew wygranej? Gdzieś potem się podaje z jakiej firmy itd?


z tego co wiem, na karcie musi być Twoje imię i nazwisko emotka


teoretycznie tak, aleprzez całe studia wchodziłam na karte pożyczoną od koleżanki, która ma kartę na swojego tatę i nigdy mnie nie upomnieli, czy nie cofneli. Koleżanki zresztą też nie emotka DLatego pytam, czy jak wejdę na kartę kogoś to czy nagroda powędruje do niego czy do mnie. Czy weryfikacjakarty bedzie tylko przy wejsciu do sklpu, a sam konk to już inna bajka i agencji nie interesuje czy w ogóle weszłąm na kerte emotka
sorry za literówki ale z komórki piszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5898894 Napisano: 05.08.2014 19:27:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

assal napisał(a):

Nie wiem, czy w każdym konkursie, ale często jest emotka
Bywałam rezerwą u nich emotka


a ja nigdy prze całą moją 6 letnią karierę "konkursowicza" nigdy nie znalazłam się w żadnej "rezerwie"...


Piszesz dobrze i zawsze w pierwszym rzucie Cię nagradzają emotka

a swoją drogą wytłumaczy mi ktoś jak wygląda sprawa z konkursami w makro? Trzeba mieć kartę? A żeby założyć kartę należy być przedsiębiorcą?


Tak, trzeba mieć kartę a aby ją założyć musisz dać im wpis do ewidencji działalności-sprawe załatwiasz w BOK przy wejściu


a jak się wygra to oni potem jakos to ozliczaja z ta firmą na którą była założona karta? Bo bym zagrała na firmową, pożyczoną od szefa, ale nie wiem jak potem w razie ew wygranej? Gdzieś potem się podaje z jakiej firmy itd? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5898866 Napisano: 05.08.2014 18:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Kiorze w tych Disneyowkich konkursach to już we wszystkich tylko dzieci mogą grać? Kurcze bo laptop mi jest na gwałt potrzebny, a tam (w Biedrze) jest ich 100. Tyle ze za już pełnoletnia od jakiegoś czasu jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5898132 Napisano: 04.08.2014 14:28:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

seybel napisał(a):

Mam pytanie czy moge teraz wrzucic kupony z megaloterii z zakupow przed 1 lipca czy teraz licza sie tylko paragony po 1 lipca


Ja będę wrzucała z czerwca-nie ma w regulaminie zapisu,że nie mozna


ja tez mam zamiar rzucic stare.
Jest ktos moze z krakowa kto wie gdzie tu jest sklep z urna?
Przez cały czerwiec mialam urne w lewiatanie, ale z poczatkiem lipca urna zniknela. Objechalam okoliczne sklepy z loterii i tez urn nie widzialam.... Bede wdzieczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5895702 Napisano: 29.07.2014 11:14:29 w TESCO konkursy
szkoda emotka
Dziękuję za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5895686 Napisano: 29.07.2014 10:41:07 w TESCO konkursy
a były już wyniki konka gdzie mozna było wygrać remont kuchni? (ciągle jestem na konkursowym urlopie, dalego rzadko tu zagladam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5892844 Napisano: 22.07.2014 20:46:44 w Biedronka
niunia-k napisał(a):

10 dni kalendarzowych


dziekuje Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5892545 Napisano: 22.07.2014 12:27:39 w Biedronka
przepraszam ze pytam tutaj, ale jestem w pracy i nie mam dostpu do regulaminu. Ile jest czasu na odesłanie paragonu w konkursie z kosmetykami, piłkami i telewizorami?
Bede wdzieczna za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5888349 Napisano: 13.07.2014 23:15:19 w Biedronka
a jak informuje Smolar? Bo nie wiem jak bardzo mam pilnować telefonu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5888023 Napisano: 12.07.2014 18:55:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nie no ja wiem, że to jest narzucone im z góry, ale mnie to strasznie denerwuje. Jak będę potrzebowała pomocy to o nia poproszę i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5887966 Napisano: 12.07.2014 15:24:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

mirai napisał(a):

Zastanawia mnie brak informacji, czy ktoś cokolwiek wygrał w konkursie "Samochód za jeansy" https://www.e-kon.../137918#.U8EiL5R_uNA
Nagród tygodniowych jest sporo, chyba że coś przegapiłem... emotka

Nie brałam udziału i w MDW nic nie widziałam, ale gdzieś mi mignęło, że ktoś pisał iż informowali... Wynikałoby z tego, że ktoś coś wygrał. emotka


ktos tez sie pytał czy można wygrać samochód jak się wygrało tygodniową - nie wiem ale ja to odebrałam tak jakby ten ktos wygrał emotka
A ja włąsnie tu weszlam by poszukac osoby która wygrała. Czy zgłaszałą paragon przez sms czy mail? Bede wdzieczna za odpowiedz emotka
A tak w ogóle to kupiłąm dziś spodnie, ale nigdy wiecej do nich nie pojde, ci ludzie tam mnie dobijaja. ja ledwie sciagne swoje spodnie w przymierzalni a tam wyskakuja z pytaniami: czy rozmiar dobry, może przynieść inny, a może kolor inny? czy wszystko u Pani w porządku? Nie do jasnej ciasnej, umarłam w tej przymierzalni... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5887004 Napisano: 10.07.2014 21:58:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

ace napisał(a):

petunija1 napisał(a):

ace napisał(a):

a zmieniając temat. Czy w tym konku Big Stara można robić zakupy przez neta? Bo nie wiedze takiej opcji ale nie jestem pewna?



Można.


super emotka Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka



Proszę.Oczywiście przez neta z ich firmowego sklepu. emotka


tak, tak oczywiście emotka Tylko nie widziałam w zgłoszeniu tym internetowym po rozwinieciu paska ze sklepami dlatego się pytam emotka Jeszcze raz dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5886961 Napisano: 10.07.2014 21:03:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

ace napisał(a):

a zmieniając temat. Czy w tym konku Big Stara można robić zakupy przez neta? Bo nie wiedze takiej opcji ale nie jestem pewna?



Można.


super emotka Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5886937 Napisano: 10.07.2014 20:33:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a zmieniając temat. Czy w tym konku Big Stara można robić zakupy przez neta? Bo nie wiedze takiej opcji ale nie jestem pewna? Wyświetl w wątku >>
0 0