Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#5970094 Napisano: 21.01.2015 17:41:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

marielu napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma w mailu od Łowickiego kody wskazane z kosmosu?

marielu napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma w mailu od Łowickiego kody wskazane z kosmosu?

tak trzy moje a trzy z kosmosuemotka a na dodatek piszą że to kody do kubka a ja wygrałam bonemotka

a mi pisza ze wygralam kubek, a mnie na liście nie ma XD
Ale rozumiem, że moje zgłoszenie nie ma szans na inna nagrode juz? Bo dla kubka to szkoda kasy na znaczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5965923 Napisano: 12.01.2015 18:27:57 w Pomocy!!!!
maa napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktoś może korzystał z serwisu komputerowego w Krakowie przy ul. Kobierzynskiej? Zepsuł mi sie laptop i muszę gdzieś zanieść do naprawy. A może ktoś zna jakiś porządny serwis w centrum lub na południu Krakowa? Będę wdzięczna emotka

polecam tych na miasteczku studenckim AGH - Aristo. Naprawiałam tam kilka razy różne laptopy i zawsze było dość szybko, dobrze i w miarę tanio.

Dziękuje za odp emotka  już zaniosłam na kobierzynska, ale będę mieć na uwadze na przyszłość emotka  Jak sie nie sprawdza ci na kobierzynskiej to będę wiedziała gdzie uderzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5965377 Napisano: 11.01.2015 15:37:16 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może korzystał z serwisu komputerowego w Krakowie przy ul. Kobierzynskiej? Zepsuł mi sie laptop i muszę gdzieś zanieść do naprawy. A może ktoś zna jakiś porządny serwis w centrum lub na południu Krakowa? Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5945860 Napisano: 20.11.2014 21:18:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
50zł nestle kauf Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5933242 Napisano: 20.10.2014 18:59:45 w Kaufland konkursy
danaaa napisał(a):

ace napisał(a):

a czy wysyłali już bony 50zł z Nestle? Bo ja ciagle nie dostałam ;/



Ja też nie dostałam.


dzięki emotka To moze jeszcze nie wysyłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5933230 Napisano: 20.10.2014 18:37:08 w Kaufland konkursy
a czy wysyłali już bony 50zł z Nestle? Bo ja ciagle nie dostałam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5931979 Napisano: 17.10.2014 09:49:43 w Pomocy!!!!
Mam problem z lapkiem emotka Jakiś miesiąc temu zaczął mi wydawać dziwne dźwięki... Tzn może nie dziwne - bo dźwięk błedu systemowego, ale chodzi o to że wydaje je cały czas (tzn gdy coś przetwarza np oglądam film, ładuję stronę w necie itp to z różną częstotliwością się odzywa. co pare-paredziesiąt sekund). Problem zlikwidowałam (a raczej ukryłam) poprzez wyłączenie dźwieków systemowych i przez to zapomnałam o problemie... Tyle, że teraz doszło mi jeszcze miganie ekranu... W takich samych sytuacjach jak dźwięk... Czy ktoś się z tym spotkał? Może wiecie jak rozwiązać taki problem? Tzn czy mogę to załatwic jakoś sama czy nie obejdzie się bez serwisu? Wspomnę, że laptop ma już ok 7lat. Czas pewnie wymienić go, ale kasy nie mam więc póki co muszę go reanimować emotka Nie szykuje się może jakiś konk gdzie można wygrać lapka?
Z góry dziękuję za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5926296 Napisano: 03.10.2014 21:49:52 w Hochland
izak1000 napisał(a):

Nie wiem dlaczego macie takie domysły,że ktoś "spisuje kody",przecież po otwarciu tej naklejki nad kodem wyraźnie pisze "Zachowaj paragon i ten kod". Ja uważam,że te naklejki są otwierane z ciekawości .... emotka


ale forumowicze piszą, że na półce z wszystkich serków są pozdzierane etykiety. Gdyby to była ciekawość to ludzie by zaglądali do tych już zdartych ew byłoby zdratych z 3-4 serków a nie ze wszystkich Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5926292 Napisano: 03.10.2014 21:40:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja po raz pierwszy postanowiłam w lewiatanie dziś wziąć udział. Nakupowałam za te 20 zeta, a tu przy kasie babeczka nie daje mi zdrapy. No to daje z pytaniem, gdzie moja zdrapa? A kasjerka, a mogę paragon, bo nie wiem co Pani kupiła (dokładnie to co Pani skanowała przed sekundą). No ale ok, daje jej paragon, a ta że tu nie ma konkursowych produktów... No ale jak mają być jak wszystko jest typu: makaron, serek śmietankowy, orzechy... No więc dawaj wywalam wszystko z torby by kobitkę oświecić, co kupiłam. Ostatecznie udało się wydobyć zdrapkę. Na szczęście pod nią kod, a nie jakieś orzeszki czy soczek bo bym sie załamała... ALew w takich sytuacjach odechciewa się... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5926287 Napisano: 03.10.2014 21:33:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a tak z ciekawości.. po co w konkursie lubelli jest pole do wpisania konta bankowego emotka ?


jak wygrasz warszttay to oni przeleja Tobie pieniadze na owe


Przeleją ryczałt na dojazd emotka


ale mam nadzieje ze wystarczy jak podam przy ewentualnej wygranej ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5925874 Napisano: 03.10.2014 10:48:35 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie biorę udziału w żadnych plastycznych konkursach, więc Kiorę znam tylko z opisówek. Ale dla mnie treść, którą właśnie przeczytałam wyżej jest dobitnym dowodem na to, że w końcu to międolenie i wydzwanianie, czyli po prostu zawracanie d.py skończy się dla nas - jako konkursowiczów - bardzo źle.

Czy naprawdę Ci telefoniczni maruderzy nie widzą, że wszyscy mają ich już dość i kolokwialnie mówiąc rzygają na te telefony?! Rozwiązują konki? Rozwiązują! Listy zamieszczają? Zamieszczają! Maile i eski ślą? Ślą! Naprawdę tak trudno poczekać dzień czy godzinę dłużej na wyniki emotka żenada



To już skończyło się dla nas bardzo źle, ale ludzie dalej nie wyciągają wniosków i dalej zachowują się jakby to oni byli w tym wszystkim najważniejsi. Już teraz jest więcej loterii, a agencje spadły na psy- a dlaczego ? Bo zamiast wysłuchiwać ciągłych pretensji o opóźnienia, wieczne fochy i bezsensowne pytania, wolą wylosować /"wybrać" nie czytając i mieć z głowy maruderów. Zwłaszcza,że wtedy zwiększają prawdopodobieństwo wygrania różnych osób.
Jedyne co mnie bardziej wkurza to teksty "obiecałem dziecku,że wygra" lub "taką piękną pracę moje dziecko zrobiło i co ja mu teraz powiem " - od lat czytam takie teksty i za każdy razem nie tylko ręce mi opadają emotka


Mnie wkurzają teksty typu: Dziecku przecież obiecałam tego laptopa. emotka
Ja mojemu nawet nie mówię, że to na konkurs, bo po co ma się nakręcać. Zwłaszcza, że gramy od dawna bez rezultatu.


tacy rodzice tak nauczą dzieci, że te w przyszłości też będą składały obietnice bez pokrycia... Nie obiecuj czehoś czego nie możesz gwarantować... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5925353 Napisano: 02.10.2014 11:41:35 w TESCO konkursy
no cóż mnie Columbit też znów olał. I też go jeszcze nie rozgryzłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5925046 Napisano: 01.10.2014 19:41:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rozumiem że systarczy kupić kawe tchibo family 100g? A ja bez czytania regulaminu, coś sobie ubzdurałam że trzeba wydać min 15zł i nakupowałam kawy za 18 zeta a teraz moge zagrać tylko raz, zamiast 3 razy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5923732 Napisano: 29.09.2014 13:28:50 w Biedronka
nariam napisał(a):

ace napisał(a):

Was tez kropka dalej zasypuje smsami?



tez


dzieki. Myslalam ze znalezliscie na nia jakis sposób... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5923720 Napisano: 29.09.2014 13:12:38 w Biedronka
Was tez kropka dalej zasypuje smsami? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5922678 Napisano: 25.09.2014 21:14:30 w Pomocy!!!!
malenka napisał(a):

ace napisał(a):

b011375 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka


a skad jestes bo jesli z jakiegos duzego miasta to bedzie dzialac aero moj facet ma tez ale mieszkamy na wsi i roznie to bywa raz ok a raz nie


Tak z Krakowa. Tylko mnie intryguje fakt ze to darmowy internet emotka A ja nie wierze w nic co jest za darmo emotka Dlatego w takich przypadkach szukam haczyka emotka
A na czym to polega? Przysyłają jakieś hasło? jakiś sim czy coś? Bo nie wyobrazam sobie tego za bardzo?



Ja szczegółów technicznych nie znam bo mi to mój TŻ załatwił żebym się nie wściekała, że limity w PLAYu przekraczam. Zdaje się, że jakiś wniosek przez neta składasz, płacisz 20 zł, a oni Ci przesyłają kartę SIM pocztą. Modem musisz mieć własny. Faktycznie jest za darmo, działa cały czas, chociaż prędkość neta oczywiście nie powala i czasem zbuforowanie krótkiego filmiku trwa lata świetlne. Ale jak na darmowy internet jest super.


ale ogólnie rozumiem że warto emotka Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5922670 Napisano: 25.09.2014 20:51:37 w Pomocy!!!!
malenka napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka



A chodzi nie chodzi Ci może o Aero? emotka Ja mam już prawie rok, działa dobrze, chociaż od czasu do czasu trzeba wklepywać kod żeby znów się połączyć z internetem. Ale zdaje się, że musisz mieć wbudowany modem 3g żeby Ci to Aero na ipadzie chodziło.

edit: mi na wsi też działa bez problemu, ale może to od regionu zależy.


Nie no jasne ze o Aero emotka Literówka taka emotka

a tak w ogole dziękuję dziewczyny za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5922669 Napisano: 25.09.2014 20:50:52 w Pomocy!!!!
b011375 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka


a skad jestes bo jesli z jakiegos duzego miasta to bedzie dzialac aero moj facet ma tez ale mieszkamy na wsi i roznie to bywa raz ok a raz nie


Tak z Krakowa. Tylko mnie intryguje fakt ze to darmowy internet emotka A ja nie wierze w nic co jest za darmo emotka Dlatego w takich przypadkach szukam haczyka emotka
A na czym to polega? Przysyłają jakieś hasło? jakiś sim czy coś? Bo nie wyobrazam sobie tego za bardzo? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5922666 Napisano: 25.09.2014 20:39:13 w Pomocy!!!!
Czy ktoś z Was korzysta z Areo? Albo Areo 2? Czym to się różni? Bo chce sobie neta na ipadzie zainstalować, a nie wiem jak to wszystko ugryźć. Bedę wdzięczna za pomoc, lub opinię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5922104 Napisano: 24.09.2014 21:13:17 w Kaufland konkursy
ivanotta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ace Twoje zgłoszenie ma być di 250 znaków.dalej nie mam zwrotki, nawet w spamie


Ja też nie mam.
Na wp.pl mam tylko:
Temat:
Autoreply: "KONKURS SYOSS W KAUFLAND"
Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy. emotka


u mnie 2h temu zwrotka przyszła poprawna


ja właśnie wysłąłąm i od razu mam zwrotkę Wyświetl w wątku >>
0 0