Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6013433 Napisano: 05.05.2015 19:50:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi z tym Nivea? Bo nie bardzo kapuje. Mogę kupic dezodorant gdziekolwiek czy mam omijać jakieś sklepy? Będe wdzięczna za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6012428 Napisano: 03.05.2015 20:41:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w danio zbiera sie jeszcze te kody z opakowań? Bo nie widzę tego na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6010849 Napisano: 29.04.2015 11:48:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

ace napisał(a):

czy komuś udało się ustrzelić jakąś nagrodę w loterii castoramy?

Scyzoryk emotka

a czyli się da emotka Dzięki emotka Bo właśnie remont robię i staram się w castoramie zaopatrywać, ale póki co dają mi szansę tylko na wygraną samochodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6010838 Napisano: 29.04.2015 11:34:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało się ustrzelić jakąś nagrodę w loterii castoramy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6010644 Napisano: 28.04.2015 22:30:58 w Paragony
Sprzedam paragon Bic z C4 (ostatnio przestałam grać, ale co jakiś czas widząc konkurs odruchowo kupuje z zamiarem zagrania i potem zapominam, tak było z Bic, i tak było z ostatnimi 100 z Kaufa emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5995959 Napisano: 24.03.2015 09:06:17 w Rossmann
barszcz napisał(a):

alusia29 napisał(a):

ace napisał(a):czy wiecie może czy z ipada można brać udział w konkach na rossie? Tzn czy obsługują one stronę konkursową? Komp mmi sie zepsuł, do pracy zapomnialam wziąć kodziku, a w domu tylko ipada mam emotka I nie wiem czy się martwić czy nie emotka

Da się emotka

Ja tak działam,tylko regulamin mogę otworzyć,dopiero po odblokowaniu konkursu:-(

O super emotka Dziękuję za odpowiedź emotka To spokojnie wracam do domku, bez szukania sprzętu zastępczego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5995936 Napisano: 24.03.2015 07:59:00 w Rossmann
czy wiecie może czy z ipada można brać udział w konkach na rossie? Tzn czy obsługują one stronę konkursową? Komp mmi sie zepsuł, do pracy zapomnialam wziąć kodziku, a w domu tylko ipada mam emotka I nie wiem czy się martwić czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5990743 Napisano: 12.03.2015 08:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A odnośnie Wawelu. To czy można kupić te cukierki czekoladowe na wagę? I czy może być opisane na paragonie "praliny" czy musi konkretnie wskazywac ze chodzi o Wawel? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5989603 Napisano: 09.03.2015 20:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z forum wygrał bony podarunkowe z konkursu kraków czy warszawa? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5986528 Napisano: 02.03.2015 20:34:02 w WC - rozmowy o wszystkim
katrin22 napisał(a):

ace napisał(a):

sorry, że Was tak zamęczam tą zmywarką, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy po myciu naczyń, jak zmywarka jest mokra w środku to trzeba ja wycierać do sucha? Czy może sobie sama schnąć? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

Nic nie wycierasz emotka  sama sobie schnie emotka

dziękuję za odpowiedź emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5986516 Napisano: 02.03.2015 20:07:35 w WC - rozmowy o wszystkim
sorry, że Was tak zamęczam tą zmywarką, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy po myciu naczyń, jak zmywarka jest mokra w środku to trzeba ja wycierać do sucha? Czy może sobie sama schnąć? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5985061 Napisano: 26.02.2015 12:21:44 w WC - rozmowy o wszystkim
snowflake napisał(a):

bzowapani napisał(a):

A niech mi ktos powie czy nabłyszczacza w zmywarce musze zawsze używać?

Nie ale o soli lepiej nie zapominaj emotka

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź emotka Tak pytam bo ja ogólnie uważam że im mniej chemii przy jedzeniu (i tym co ma styczność z jedzeniem) tym lepiej. A pytam bo nie wiem czy mi się zmywarka nie będzie rzucała, że nie ma nabłyszczacza więc odówi pracy emotka
Będę robiła w takim razie tak jak Cudaczek podpowiada, raz na jakis czas emotka

Sól właśnie wyczytałam, że do zmiękczania wody, więc konieczna emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984929 Napisano: 25.02.2015 22:14:31 w WC - rozmowy o wszystkim
trebor1 napisał(a):

cena wynikała z liczby mnogiej... "hydraulicy",  we dwóch to tam mnie było co robić, ale po 100 chcieli przytulić
było próbować to robić, za pomocą 1-szego lepszego mężczyzny po ręką

Na przyszłość tak też zrobię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984880 Napisano: 25.02.2015 20:13:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Trebor na pewno masz rację emotka

Byli hydraulicy i podlączyli. Zawinszowali sobie 260zeta (podłączenie, dojazd, materiały (syfon, zawór kombinowany, wężyki na ciepłą i zimną wodę)) - wydaje mi się, że dużo, ale w Krk już chyba żadna cena mnie nie zdziwi emotka
A niech mi ktos powie czy nabłyszczacza w zmywarce musze zawsze używać? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984165 Napisano: 24.02.2015 11:57:40 w WC - rozmowy o wszystkim
jak tak piszecie to wydaje się rzeczywiście łątwe emotka Gdyby nie ten gaz to sama bym się podjęła tego podłączenia emotka (bo dobrze wiedzieć jak niektóre rzeczy zrobić czy naprawić w domu emotka )Dziękuję wszystkim za odpowiedzi emotka
Budownictwo raczej nowe, budynek ma ok 11 lat, ale wydaje mi sie ze syfon jest jednak bez wejscia na zmyware. (nie pamietam juz jak to wyglada ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984143 Napisano: 24.02.2015 11:28:52 w WC - rozmowy o wszystkim
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

napisał(a):koper napisał(a):*Ace a musisz robić nowe wejście na wodę i odpływ? Zmywarkę można podłączyć do zlewozmywaka, wodę czerpać z baterii, a ścieki odprowadzać do syfonu. Trzeba sprawdzić, czy mają dodatkowe odprowadzenia, jak nie to zmienić na takie, które mają, ale to chyba i tak będzie tańsze niż dodatkowe odpływy i wejścia na wodę. 
Jak my kupiliśmy pierwszą zmywarkę, to okazało się, że nasz zlewozmywak jest do tego przystosowany, mąż chyba dokupił tylko jakieś przedłużki i sam podłączył zmywarkę.

:D Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka Bo właśnie się bałam tego całego kucia (bo byłam przekonana że inaczej się nie obejdzie) i zwlekam chyba od pół roku z tą zmywarka emotka A takie rozwiązanie jak piszesz było by idealne emotka Dziękuję emotka

Musisz kupić kranik do baterii i syfon z odprowadzaniem dla zmywarki jeśli takiego nie masz emotka Jeśli ustawisz gdzieś zmywarkę blisko zlewozmywaka to tylko podłączasz jeden przewód do wody, drugi do syfonu, tak jak napisała koper, i po sprawie emotka Jedynie problem może być z podłączeniem przewodu do kranu, bo jeśli masz zabudowany zlewozmywak to ciężko będzie przeciągnąć przewód do wody, ale samo podłączenie zmywarki to łatwa sprawa, sama byś sobie poradziła emotka

Właśnie chcę zmywarkę ustawić zaraz obok zlewu (nie jest zabudowana). Tylko to wiąże się z przesunięciem kuchenki gazowej (bo dotąd ta stoi prawie obok zlewu), więc tak czy tak będę musiała kogoś do tego wezwać emotka Bo z gazem to jednak nie ma żartów emotka W każdym razie będę bacznie obserwować hydraulika by na przyszłość poradzic sobie samej emotka Pralkę podłączyłam sama (ale tam miałam wszystke podejscia gotowe ). Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984102 Napisano: 24.02.2015 10:14:38 w WC - rozmowy o wszystkim
koper napisał(a):

*Ace a musisz robić nowe wejście na wodę i odpływ? Zmywarkę można podłączyć do zlewozmywaka, wodę czerpać z baterii, a ścieki odprowadzać do syfonu. Trzeba sprawdzić, czy mają dodatkowe odprowadzenia, jak nie to zmienić na takie, które mają, ale to chyba i tak będzie tańsze niż dodatkowe odpływy i wejścia na wodę. 
Jak my kupiliśmy pierwszą zmywarkę, to okazało się, że nasz zlewozmywak jest do tego przystosowany, mąż chyba dokupił tylko jakieś przedłużki i sam podłączył zmywarkę.

:D Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka Bo właśnie się bałam tego całego kucia (bo byłam przekonana że inaczej się nie obejdzie) i zwlekam chyba od pół roku z tą zmywarka emotka A takie rozwiązanie jak piszesz było by idealne emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5984076 Napisano: 24.02.2015 09:18:14 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego hydraulika w Krakowie? Chodzi o usunięcie dwóch drobnych (chyba drobnych) awarii i zamontowanie zmywary (nie mam odpływu i dopływu wody specjalnie do zmywarki w kuchni, będzie to moje pierwsze takie urzadzenie). Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

A może ktoś się orientuje ile może kosztować podłączenie zmywarki? Tzn wykonanie wejścia na wodę i odplyw? Bo nie wiem na jaka stawkę się szykować, a w necie nie znalazłąm. Będę wdzięczna za odp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5982085 Napisano: 19.02.2015 10:14:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego hydraulika w Krakowie? Chodzi o usunięcie dwóch drobnych (chyba drobnych) awarii i zamontowanie zmywary (nie mam odpływu i dopływu wody specjalnie do zmywarki w kuchni, będzie to moje pierwsze takie urzadzenie). Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#5973078 Napisano: 29.01.2015 12:30:23 w Pomocy!!!!
Szukam hydraulika w Krakowie (Ruczaj/Kobierzyn) z uprawnieniami do gazu (chce przesunąć kuchenkę gazową by wcisnąć zmywarkę). Możecie polecić kogoś sprawdzonego? Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0