Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6038290 Napisano: 29.06.2015 19:36:27 w SZUKAM....
Kodów zniżkowych do Decathlonu lub intersportu Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6037932 Napisano: 29.06.2015 09:30:54 w Pomocy!!!!
Muszę kupić korony islandzkie. Czy ktoś wie czy w Krk jest jakiś kantor który takowe sprzedaje? Czy może lepiej kupić Euro lub funty brytyjskie i wymienić na miejscu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6036257 Napisano: 24.06.2015 14:42:55 w SZUKAM....
Ok dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6036192 Napisano: 24.06.2015 12:44:58 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi na pytanie gdzie mogę zrealizować czek z USA? Tylko tak by ze mnie nie zdzierali. Bo czek mam na całe 10$ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6036050 Napisano: 24.06.2015 09:49:16 w Biedronka
czy kupował może ktoś już coś w sklepie sportowym  intersport (chyba) z tą zniżką -20%. Obozowiązuje ona tylko na ubrania i buty? Czy może uwzględni mi też przy zakupie maty do ćwiczeń i karimaty? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6032609 Napisano: 16.06.2015 19:12:00 w Kaufland konkursy
A ja właśnie na nestle posłałam zgłoszenie i chciałam sie podzielić z Wami moimi "przemyśleniami" bo śmiac mi sie chciało jak weszłam na stronę zyjzdrowoisportowo.pl emotka  . ja dziś za wszelka cenę chciałam znaleźć wsród produktów biorących udział cos zdrowego i mi sie to nie udało emotka  a oni mnie na stronie przekonują do zdrowego życia emotka  masakra!tak czytam teraz temat i widzę ze nie tylko mnie to bawi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6031684 Napisano: 15.06.2015 09:36:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

ace napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

ace napisał(a):

Jak megaturniej zawiadamia? Bo na liście zwyciezców widzę swoje imię i pierwsza literkę nazwiska i nie wiem czy powinnam żyć nadzieja ze to moze ja?

Przychodzi wiadomość sms.

A co pojawia sie pierwsze? Lista na stronie czy smsy? Bo nie rozwiązało to mojego dylematu, czy moze to ja na tej liście widnieje emotka

Najpierw smsują a potem jest lista, za ostatni etap (21 V-3VI) smsy były 8 czerwca. Moje inicjały są w każdym etapie a wygrałam dopiero w ostatnim. Pewnie setkom osób te inicjały tez pasują   emotka

Dziękuję z odpowiedź emotka
Właśnie tak podejrzewałam, że za dużo szczęscia jak na jedno zgłoszenie. A jak to mówią nie jednemu psu Burek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6031634 Napisano: 14.06.2015 22:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

ace napisał(a):

Jak megaturniej zawiadamia? Bo na liście zwyciezców widzę swoje imię i pierwsza literkę nazwiska i nie wiem czy powinnam żyć nadzieja ze to moze ja?

Przychodzi wiadomość sms.

A co pojawia sie pierwsze? Lista na stronie czy smsy? Bo nie rozwiązało to mojego dylematu, czy moze to ja na tej liście widnieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6031561 Napisano: 14.06.2015 17:03:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak megaturniej zawiadamia? Bo na liście zwyciezców widzę swoje imię i pierwsza literkę nazwiska i nie wiem czy powinnam żyć nadzieja ze to moze ja? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6031334 Napisano: 13.06.2015 00:42:09 w Rossmann
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6031325 Napisano: 12.06.2015 23:25:43 w Rossmann
Czy wiecie moze czy aby ta karte rossne wyrobić to koniecznie trzeba być w ciąży lub mieć dziecko? Tzn jak oni to weryfikują? Trzeba dzieciaka przyprowadzić? Machnąć brzuchem przed oczami? Bo jest teraz promocja na oliwkę hipp, która uwielbiam. Jest sporo tańsza, ale niestety trzeba mieć karte emotka  dziś juz jedna kupiłam, świecie przekonana ze ta promocja jest dla wszystkich, zauważyłam ze policzyło normalna cenę dopiero jak odeszłam od kasy... Kupiłabym jeszcze ze 2 ale w cenie promocyjnej. Stad moje pytanie o karte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6029507 Napisano: 09.06.2015 20:07:30 w Pomocy!!!!
Hej. Mam mały problem z moim iPadem. Otwórz wyświetla mi strony internetowe tak jakbym była poza granicami polski. Np reklamy przed filmikami na yt są po angielsku z arabskimi napisami, safari tez wyświetla mi jakieś reklamy z slimaczkami arabskimi. Do tego jak chce obejrzeć jakiś filmik polski to mi nieraz pisze ze film nie jest dostępny dla osób spoza terytorium Polski... No i nie wiem co to... Wirus? Czy moze cos w ustawieniach sie poplątało? Miał moze ktos styczność z podobnym problemem? Bo dr google nie zna odpowiedzi. Albo ja nie umiem znaleźc emotka  bede wdzięczna za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6023912 Napisano: 28.05.2015 10:38:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy w megaturnieju paragon musi być dokładnie opisany? Wczoraj wreszcie trafiłam do sklepu ABC biorącego udział (bo moje w których robię zakupy nie biorą udziału emotka ) i dostałam paragon typu: nabiał, piwo itd. Będzie problem przy ewentualnej wygranej? Mam lecieć i męczyć panią sprzedawczynię o pieczątkę?

może być jak najbardziej emotka  ja mam na jednym paragonie piwo*8 emotka

To super emotka Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6023869 Napisano: 28.05.2015 09:45:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w megaturnieju paragon musi być dokładnie opisany? Wczoraj wreszcie trafiłam do sklepu ABC biorącego udział (bo moje w których robię zakupy nie biorą udziału emotka ) i dostałam paragon typu: nabiał, piwo itd. Będzie problem przy ewentualnej wygranej? Mam lecieć i męczyć panią sprzedawczynię o pieczątkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6021672 Napisano: 24.05.2015 16:34:50 w Pomocy!!!!
Mam takie pytanie. Planuje kupic laptopa takiego... Inżynierskiego ze tak powiem. Nie będe na nim grała w gry ani nic takiego. Chodzi o to bym bez problemu mogła korzystać z inżynierskiego oprogramowania typu microstation, autocad itp. No i wiadomo jakiś film czy internet ale to chyba standard. Czy możecie coś polecić w rozsądnej cenie? A może na własnym przykładzie wiecie co mam omijać szerokim łukiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6017467 Napisano: 14.05.2015 22:20:40 w TESCO konkursy
mikki85 napisał(a):

ace napisał(a):

mikki85 napisał(a):

ace napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

Czy wie ktoś coś o konkursie cydru lubelskiego? Widziałam w Tesco urnę na hali, miejsce na kupony (kuponów brak, tylo długopis tam leży emotka ), na stoisku pisze, kup 2 (albo 4 już nie pamietam) produkty, wypełnij kupon w rzuć do urny. Do wygrania tablet/tablety. Nic więcej tam nie pisze. W POK babeczka nic nie wie... Może Wy mnie oświecicie? Może jutro jeszcze podjadę to będzie w POKu ktoś bardzie bardziej ogarnięty.

konkurs widmo?

No chyba tak.... Jak tam będe to chyba zajrzę do tej urny czy w ogóle ktos coś tam wrzucił...


Kapelanka czy Wielicka ?

Kapelanka


I wiesz coś więcej ?

ja będę dopiero w weekend

Nie, nie byłam. Pojechałam dziś do praćy na rowerze i mnie zlało jak wracałam XD wiec sie nigdzie nie zatrzymywałam. Ale konkurs może rzeczywiście widmo.. Albo przygotowali juz i sie niedługo zacznie... Albo juz sie skończył... Opcji jest dużo emotka  ja będe dopiero w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6017002 Napisano: 14.05.2015 08:23:41 w TESCO konkursy
mikki85 napisał(a):

ace napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

Czy wie ktoś coś o konkursie cydru lubelskiego? Widziałam w Tesco urnę na hali, miejsce na kupony (kuponów brak, tylo długopis tam leży emotka ), na stoisku pisze, kup 2 (albo 4 już nie pamietam) produkty, wypełnij kupon w rzuć do urny. Do wygrania tablet/tablety. Nic więcej tam nie pisze. W POK babeczka nic nie wie... Może Wy mnie oświecicie? Może jutro jeszcze podjadę to będzie w POKu ktoś bardzie bardziej ogarnięty.

konkurs widmo?

No chyba tak.... Jak tam będe to chyba zajrzę do tej urny czy w ogóle ktos coś tam wrzucił...


Kapelanka czy Wielicka ?

Kapelanka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6016921 Napisano: 13.05.2015 21:40:18 w TESCO konkursy
ivanotta napisał(a):

ace napisał(a):

Czy wie ktoś coś o konkursie cydru lubelskiego? Widziałam w Tesco urnę na hali, miejsce na kupony (kuponów brak, tylo długopis tam leży emotka ), na stoisku pisze, kup 2 (albo 4 już nie pamietam) produkty, wypełnij kupon w rzuć do urny. Do wygrania tablet/tablety. Nic więcej tam nie pisze. W POK babeczka nic nie wie... Może Wy mnie oświecicie? Może jutro jeszcze podjadę to będzie w POKu ktoś bardzie bardziej ogarnięty.

konkurs widmo?

No chyba tak.... Jak tam będe to chyba zajrzę do tej urny czy w ogóle ktos coś tam wrzucił... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6016671 Napisano: 13.05.2015 12:04:24 w TESCO konkursy
Czy wie ktoś coś o konkursie cydru lubelskiego? Widziałam w Tesco urnę na hali, miejsce na kupony (kuponów brak, tylo długopis tam leży emotka ), na stoisku pisze, kup 2 (albo 4 już nie pamietam) produkty, wypełnij kupon w rzuć do urny. Do wygrania tablet/tablety. Nic więcej tam nie pisze. W POK babeczka nic nie wie... Może Wy mnie oświecicie? Może jutro jeszcze podjadę to będzie w POKu ktoś bardzie bardziej ogarnięty. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6013438 Napisano: 05.05.2015 19:59:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

O co chodzi z tym Nivea? Bo nie bardzo kapuje. Mogę kupic dezodorant gdziekolwiek czy mam omijać jakieś sklepy? Będe wdzięczna za odp emotka

Możesz kupić gdziekolwiek, ale było zamieszanie z numerem, który należy podać. To numer kasy i jak ktoś przed Tobą kupił przy danej kasie dezodorant to strona nie chciała zaakceptować numeru, tak jakby był "wykorzystany" emotka

Dziękuje za odpowiedz emotka  czyli najlepiej kupic w jakimś osiedlowym sklepie? Choć ńikt nie wie gdzie sie konkursowićze zaopatrują XD Wyświetl w wątku >>
0 0