Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6071153 Napisano: 10.09.2015 19:50:42 w Biedronka
kadett33 napisał(a):

ace napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy można wysłać ksero paragonu? Czy musi byc oryginał? 

Nie można. Ten temat był już powielany wiele razy. Poza tym jest informacja w Regulaminie emotka

Dziękuje za odpowiedz. emotka  a czy ta opcja z koperta i znaczkiem by odesłali, to ma to byc na list zwykły czy polecony? Jak lepiej?

tylko na polecony tak jest podane w regulaminie. Ale mogą zwrócić paragon do 20.11.2015

Och, racja rzeczywiście pisze jak byk, ze ma. Byc rejestrowana. Wiem ze taki termin sobie dają, ale moze jakbym wygrała na ten paragon cos innego (tez loteria, ale znaaaaaaacznie mniejsze szanse na wygrana) to jakbym wydzwaniała do nich i błagała to by mi odesłali jak najszybciej. Dziękuje za odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6071103 Napisano: 10.09.2015 18:06:08 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy można wysłać ksero paragonu? Czy musi byc oryginał? 

Nie można. Ten temat był już powielany wiele razy. Poza tym jest informacja w Regulaminie emotka

Dziękuje za odpowiedz. emotka  a czy ta opcja z koperta i znaczkiem by odesłali, to ma to byc na list zwykły czy polecony? Jak lepiej?

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6071082 Napisano: 10.09.2015 17:35:39 w Biedronka
Czy trzeba wysłać oryginał paragonu czy moze byc kopia? Chodzi mi o Moc Nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6071080 Napisano: 10.09.2015 17:34:47 w Biedronka
Czy można wysłać ksero paragonu? Czy musi byc oryginał?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6069500 Napisano: 08.09.2015 18:22:24 w Biedronka
No dziewczyny przyznać sie która z Was widziałam przed chwila w Biedronce niedaleko Kobierzynskiej w Krk? He emotka  ? ewidentna Konkursowiczka emotka  cztery albo 5zestawow chrupki plus sok poprzedzielane by każdy zestawił był na innym paragonie. Potem poszła szybciutko do białego samochodu na literkę S wpakowała zakupy i wróciła do biedry pewnie po kolejnym zestawy emotka Jak miło Was spotykać, poprawil mi ten widok humor emotka  aż sie dziwnie poczułam ze kupiłam tylko jeden zestawik emotka  Szczegolnoe ze chyba promocja na soki jest do dzisiaj nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6065199 Napisano: 02.09.2015 13:13:50 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
Dziękuję za odpowiedź dziewczyny emotka Chyba jednak nie obejdzie się bez dodania konkursów do bazy emotka Niby ostatnio prawie nie gram, ale jak taka obfitość w konki się szykuję to znów po uszy wpadnę w ten nałóg emotka Każdy musi kiedyś dojrzeć i przestać być pasożytem i obibokiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6065181 Napisano: 02.09.2015 12:58:11 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
ej jaka impreza emotka Uchylcie rąbka tajemnicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6065075 Napisano: 02.09.2015 11:16:34 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
czy w Biedronce sprzedają w ogóle małe Pepsi/7upy/Liptony/Mirindy? Kurcze bo u mnie w rodzinie takie 2l starczą na cały rok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6057884 Napisano: 18.08.2015 10:00:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon 100zł z Kaufa z Nestle, myślałam, że nie przyślą, bo wysłałam paragon po terminie 1 dzień (na wakacje pojechałam bez paragonów, co ze mnie za Konkursowicz?), a Pani przez tel. mówiła że im wcześniej wyśle się tym lepiej, bo to już rezerwa rezerwy XD Wane że dotarł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6053773 Napisano: 06.08.2015 18:53:29 w Pomocy!!!!
ondine napisał(a):

ace napisał(a):

spin napisał(a):


10tka to taka 7ka z dodatkiem 8semki, kwestia przyzwyczajenia

Ale przyznam się szczerze że ja nawet nie wiem jak wygląda 7 emotka Ja na moim poprzednim lapku miałam Viste (na którą wszyscy narzekali, a ja ją na prawdę lubiłam emotka ). A w pracy na starożytnym XP działamy. Muszę po prostu poobczajać emotka

Wg mnie siódemka jest dużo lepsza niż ósemka, ale mówię to z punktu widzenia "amatora" emotka Używałam przez jakiś czas ósemki i kompletnie nie mogłam się przyzwyczaić emotka Dlatego tak się obawiam dziesiątki, że będzie podobna do ósemki, ale skoro większość opinii mówi co innego to chyba zaryzykuję emotka

Ja nie wiem jak 7 wyglada ale juz widzę ze z 8 sie nie polubimy.... Oj i to bardzo sie nie poubimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6053489 Napisano: 06.08.2015 10:27:21 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):


10tka to taka 7ka z dodatkiem 8semki, kwestia przyzwyczajenia

Ale przyznam się szczerze że ja nawet nie wiem jak wygląda 7 emotka Ja na moim poprzednim lapku miałam Viste (na którą wszyscy narzekali, a ja ją na prawdę lubiłam emotka ). A w pracy na starożytnym XP działamy. Muszę po prostu poobczajać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6053453 Napisano: 06.08.2015 09:13:50 w Pomocy!!!!
ondine napisał(a):

mixik napisał(a):

Aj tam aj tam... W zasadzie wystarczy ze masz naklejke z kluczem windowsa. Reszte mozna sobie sciagnac. Nawet czysty obraz plyty z windowsem mozna legalnie sciagnac i podczas instalacji wklepac swoj klucz. Poza tym od 29 lipca jest dostepny do sciagniecia za darmo dla wszystkich legalnych posiadaczy windowsa 7 i 8 najnowszy windows 10. Polecam bo przesiadka jest ZUPELNIE gratis tylko przez rok czasu, za rok trzeba bedzie juz placic. Aktualizacja trwa max godzinke. To taki mix 7 i 8 czyli intuicyjnosc obslugi 7 z lekka dawka nowoczesnych rozwiazan 8. I jak raz zainstalujesz na swoim kompie, to mozna potem bez obaw reinstalowac ile sie chce bo kopia 10 przypisuje sie dodanego komputera na zawsze i zadnych oplat nie bedzie.

No właśnie! Mi od kilku dni się wyświetla info, żeby zainstalować 10 za darmo i tak trochę się obawiam i odwlekam aktualizację, jakoś się boję tego systemu. Jest podobny bardzo do 8? Bo ja działam na 7, a ósemki za nic bym nie chciała, nie mogę się w niej odnaleźć. Poproszę o więcej opinii o "dziesiątce" jeśli masz ją zainstalowaną emotka

Chyba właśnie naklejki nie mam...
Wiem właśnie, że 10 mogę mieć za darmo. Ale szczerze to nie wiem jak działa 8.1 (którą mam) i nie wiem jak działąć będzie 10. Muszę poczytać. Zresztą jak zwykle przez początkowy okres programy i oprogramowanie zwykle okazują się bublem, potem naprawiają te największe błędy. Zobaczę jeszcze emotka Dziękuję za odpowiedź emotka

Spin
kiedyś miałam na ukrytej partycji ale i do niej wirus czy coś innego mi się dobrało emotka Jednak wolę mieć na odobnym nośniku kopię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6053010 Napisano: 05.08.2015 08:24:09 w Pomocy!!!!
Ok to kupię z 10 sztuk na zapas emotka Dziękuję emotka
A na płytę DVD nie wejdzie? I w ogóle mogę zrobić kilka kopii zapasowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6052888 Napisano: 04.08.2015 18:56:17 w Pomocy!!!!
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi emotka  zadzwoniłam do sklepu sie upewnić i Pan mi powiedział ze juz nie dają żadnych płytek, przy pierwszym włączeniu będzie instrukcja co i jak i wtedy będzie można zgrać na płytkę kopie zapasowa. (Teraz musze sie uzbroić w płytkę, bo chyba nie mam w domu emotka ) Ale szczerze mówiąc to kicha trochę.... Dużo by stracili załączając płytkę z systemem? Nie podoba mi sie to emotka  
Joan tez w tym nowym lapku mam tylko 2USB a w starym 4.... I tez mi sie to nie podoba!

Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6052862 Napisano: 04.08.2015 18:30:07 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

ace napisał(a):

Kupiłam laptopa który teoretycznie powinien mieć Windowsa. Ale otwieram pudełko a tu żadnej płytki instalacyjnej, żadnych sterowników, nic! Jak mój stary laptop kupowałam 7lat temu to dołączone miałam z 3-4 rożnego rodzaju płytki.... Czy cos od tego czasu sie zmieniło? Nie chce włączać na razie lapka bo jak jest wybrakowany to bede chciała oddać... A moze ten Windows jest juz wgrany? Ale co w takim razie w razie potrzeby przeinstalowanie systemu?

wgrany-teraz wgrywają 

A to jak należy postąpić w razie chęci przeinstalowywania systemu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6052854 Napisano: 04.08.2015 18:12:21 w Pomocy!!!!
Kupiłam laptopa który teoretycznie powinien mieć Windowsa. Ale otwieram pudełko a tu żadnej płytki instalacyjnej, żadnych sterowników, nic! Jak mój stary laptop kupowałam 7lat temu to dołączone miałam z 3-4 rożnego rodzaju płytki.... Czy cos od tego czasu sie zmieniło? Nie chce włączać na razie lapka bo jak jest wybrakowany to bede chciała oddać... A moze ten Windows jest juz wgrany? Ale co w takim razie w razie potrzeby przeinstalowanie systemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6051087 Napisano: 31.07.2015 09:37:01 w Połączenia nieodebrane
sprawdzałam tę stronę. Nic tam nie pisze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6050966 Napisano: 30.07.2015 19:09:59 w Połączenia nieodebrane
A to co to moze byc ? Po 15 dzwonili.  505752329? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6048428 Napisano: 23.07.2015 23:30:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzięki za odpowiedz dziewczyny emotka jutro pójdę i spróbuje wymienić emotka

Oj Kocie, Kocie emotka co ja poradzę na to ze mój IPad zmienia wszystko co pisze. Taki z niego łobuz! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6048345 Napisano: 23.07.2015 19:38:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Tak sie zastanawiam czy można oddać cos co upiłam, a w domu okazało sie ze jest potłuczone? Bo kupiłam dzis szklane miseczki, które jednak są włożone jedna w druga i fabrycznie ofoliowane, a co za tym idzie nie byłam w stanie sprawdzić w sklepie czy są całe.... W domu okazało sie ze jedna z miseczek jest potłuczona (i to oczywiście ta o najfajniejszej pojemności emotka  ). No i tak sie zastanawiam czy przyjmą mi taka reklamacje? Wyświetl w wątku >>
0 0