Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6094826 Napisano: 16.10.2015 10:12:03 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu jesiennego. Czy mozna do tych konkursów z bonami kupowac tampaxy? Bo onie niby są z logo discreet, ale ogólna nazwa to tampax... Tak pytam na przyszłość, bo juz zakupy mam zrobione na inne produkty, a to pytanie pojawia sie ilekroć staje przed polka w każdej edycji konkursu.

Możesz kupić Naturellę emotka

Czy Syoss już cały poinformowany?

wiem, wiem. ALe Naturelli mam już całą szufladę emotka A tamponów nie (OB nie lubię emotka ) Stąd moje pytanie, czy taki zakup by przeszedł? Ale rozumiem, że nikt nie ma takich rozterek tamponowych jak ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6094026 Napisano: 14.10.2015 21:43:56 w Kaufland konkursy
Mam pytanie odnośnie konkursu jesiennego. Czy mozna do tych konkursów z bonami kupowac tampaxy? Bo onie niby są z logo discreet, ale ogólna nazwa to tampax... Tak pytam na przyszłość, bo juz zakupy mam zrobione na inne produkty, a to pytanie pojawia sie ilekroć staje przed polka w każdej edycji konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6094025 Napisano: 14.10.2015 21:41:37 w Biedronka
Agnes napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

dysia napisał(a):

wygrał ktoś z was na mocy króciutkim hasłem? tak ok 100 znakow? czy raczej dluzsze?

W zasadzie wiekszosc, ktora wyslalam tyle miala... Najkrotsze mialo 4 wyrazy emotka

u mnie najkrótsze wygrane to 3 wyrazy

Ja tez krótkimi wygrywam. Max 10wyrazow Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6094023 Napisano: 14.10.2015 21:38:59 w Biedronka
agamaty napisał(a):

ace napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu jesiennego. Czy mozna do tych konkursów z bonami kupowac tampaxy? Bo onie niby są z logo discreet, ale ogólna nazwa to tampax... Tak pytam na przyszłość, bo juz zakupy mam zrobione na inne produkty, ale zawsze jak staje przed polka gdy trwa konkurs to pojawia mi sie to pytanie emotka

a to w biedronce?

No właśnie nie, w kaufie... Tematy pomyliłam. Sorki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6094020 Napisano: 14.10.2015 21:35:54 w Biedronka
Sorry zły temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6093061 Napisano: 13.10.2015 18:47:13 w Biedronka
masza napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Od 30.10 do 1.12 pewnie będą oświadczenia ogarniać, a później dopiero przelewy emotka .

ja myślałm, że oświadczenia już częsciowo ogarniają

Bo ogarniają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6090466 Napisano: 08.10.2015 21:06:49 w Sport
Macie moze jakiś link do oglądania w necie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6089926 Napisano: 08.10.2015 11:05:19 w Biedronka
joan napisał(a):

bandit napisał(a):

witam 
w konkursie wedla było podobno ponad 50 000 zgłoszeń - stąd część osób nic nie wygrała,
nawet wygranie biletów okazało się być nie lada sztuką emotka


Tym bardziej dziwi mnie, że zestawów biletów przyznali ok. 3.600, zamiast 5.000 emotka
1.400 nierozdanych zestawów biletów x 100 zł/zestaw = 140.000 zł zostaje dla agencji, dobrze liczę? Bo oczom nie wierzę. emotka

BTW: ciekawe, po ile będą sprzedawały bilety te osoby, co nie mają u siebie Multikina. Nadal trwa akcja "Środy z Orange", gdzie za jeden bilet normalny wychodzi 11 zł...

a może będą wymieniać na inne kino. Ja tak planuję, bo Multikino to w moim mieście jest, ale na drugim końcu miasta, więc będę próbowała zamienić sie z kimś kto ma kody do CC emotka a bardziej preferuje, lub ma bliżej Multi Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6088154 Napisano: 05.10.2015 19:56:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluje autek emotka  to chyba Wasze najlepiej wydane 20zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083856 Napisano: 29.09.2015 20:39:34 w Biedronka
victorious napisał(a):

benasia napisał(a):

ace napisał(a):

benasia napisał(a):

Wg mnie to nie kwestia banów - po prostu dużo osób gra: paragony są tanie, towar łatwo dostępny. Tyle osób deklarowało na początku,że grać nie będzie bo co to tylko 50zł a teraz większość forum gra w Moc.

Szczerze ja tez bym tu nie dorabiała teori spiskowej. Jakos nie wydaje mi sie by im sie chciało sprawdzać ile razy kto wygrał w przeciągu ilu dni... Za dużo nagród by prowadzić czarna listę i pamietać by "sciągnąć" osobę z niej po okresie "kwarantanny" ... 

dokładnie  emotka

To nie są żadne teorie spiskowe, tylko fakty. A w dobie komputeryzacji twoje wątpliwości, jak to trudno sprawdzić, czy ktoś już wygrał są śmieszne. Wyślij maila do "Avanti" i spytaj czy wybierając nagrodzone hasła ( o ile nie losują ) mają na liście dane autora, czy też nie. Jeżeli mają, to znaczy, że wybór nie jest uwarunkowany jedynie jakością sloganu reklamowego. Według mnie hasła powinny być jedynie ponumerowane, a dopiero po wyborze najlepszych odczytywano by personalia autorów. Tak, jak postępuje się przy konkursach literackich, gdzie prace są oznaczane godłem autorów, żeby nie było żadnych podejrzeń.

Ja sobie zdaje sprawę ze ze babeczka by sprawdzic kto, z jakiego miasta, o jakim nazwisku wygrał ile razy w całym konkursie/w przeciągu ilu dni ile razy, jaka była jego średnia skuteczność, jaka mediana nie musi włazić do pokoju wypełnionego zgłoszeniami i szukać ręcznie emotka  ale mimo to sprawdzenie każdej dodatkowej informacji zabiera czas, wiec dolicz sobie ze na każda z 500 wygranych dziennie musza poświecić dodatkowe 5s. A biorąc pod uwagę ze w wyniku tej kontroli mogą znów trafiać na zbanowana osobę to juz rachunek jest prosty, albo jak to nazywasz fakty.... Ile godzin dziennie by im sie wydłużyło wybieranie.... Na prawdę nie wierze ze maja tak oddanych pracownikow, którzy dla "dobra" ogółu posiedzą codziennie kilkagodz dodatkowych w pracy emotka Owszem można napisać program który specjalnie na potrzeby konkursu będzie robił czarna listę, ale to tez kosztuje, a watpię by w agencji reklamowej siedział programista który dwa razy do roku napisze program emotka , albo ktos z zewnątrz stworzy cos takiego za free. Wierzyłbym ze weryfikują s"skuteczność osób przy 50nagrodach dziennie ale nie przy 500. No cóż każdy wierzy w co chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083814 Napisano: 29.09.2015 19:28:25 w Biedronka
U mnie jest tez lipton 2l za 2.99 (małych niestety juz nie ma emotka ) a co gorsza moje ulubione cheetosy serowe sie skończyły emotka  (smak z dzieciństwa XD). A w ogóle szkoda ze nie ma zwykłych laysow solonych, bo takie lubię najbardziej... Są wszystkie smaki świata, ktorych skład przypomina tablice mendelejewa, a tych najzwyklejszych niet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083812 Napisano: 29.09.2015 19:26:51 w Biedronka
benasia napisał(a):

Wg mnie to nie kwestia banów - po prostu dużo osób gra: paragony są tanie, towar łatwo dostępny. Tyle osób deklarowało na początku,że grać nie będzie bo co to tylko 50zł a teraz większość forum gra w Moc.

Szczerze ja tez bym tu nie dorabiała teori spiskowej. Jakos nie wydaje mi sie by im sie chciało sprawdzać ile razy kto wygrał w przeciągu ilu dni... Za dużo nagród by prowadzić czarna listę i pamietać by "sciągnąć" osobę z niej po okresie "kwarantanny" ...  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083289 Napisano: 29.09.2015 09:48:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

taalvikki napisał(a):

przeraża mnie, że ludzie zbierają czyjeś paragony i jeszcze na farcie chcą na nie grać i kombinować... tak trudno samemu zrobić zakupy zgodne z regulaminem? a zgodne z regulaminem jest wydanie 20 złotych.

Co złego jest granie na znaleziony paragon? 
Dużo gorsze jest granie bez paragonu, albo wysyłanie tego samego numeru paragonu z różnych numerów... Ale granie na paragon znaleziony w koszyku?

Prawda? Szczególnie, że nie zaglądam do wszystkich koszyków w poszukiwaniu tego w którym jest jakiś paragon....emotka Ludzie mają za mało wrażeń w życiu, że takie coś ich "przeraża" XD Koleżanka pewnie jak znajdzie na ziemi 5zł to też nie podniesie bo to ją przeraża ... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083287 Napisano: 29.09.2015 09:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

ace napisał(a):

Powiedzcie mi proszę. Znalazłam paragon na wedla do C4 w moim koszyku. Tyle ze ktos zrobił zakupy w opcji jeden produkt plus drugi za 1zl. No i na paragonie mam tort waflowy za 12zl razy 2. Tyle ze pod koniec paragonu jest odliczane 11 zł w związku z promocja. Stad moje pytanie czy moge grać na taki paragon? Bo teoretycznie pisze ze produkty maja mieć wartość min  20 zł a nie to co pod koniec paragonu jest wybite (chyba)....Ale z drugiej strony pewnie tak oni na to nie patrzą.... ja sie nie znam wiec moze ktos mądrzejszy ode mńie mnie upewni. emotka

Skoro nie są łącznie za 20 zł to nie są. Proste emotka  
Jak kupujesz coś za 2 zł to nie możesz przecież mówić, że właściwie to kosztuje 4 zł, bo dziś akurat jest w promocji, a normalnie kosztuje 4 zł.

No nie do końca takie proste, bo wartość produktu jest podawana po prawej stronie zaraz przy produkcie a ja mam:
tort waflowy wedel 12zł
tort waflowy wedel 12zł
więc ten sklep wycenił sam sobie (ja nic nie wyceniałam emotka ) tak produkty. Inna sprawa by była gdyby zrobili promocję (którą sama przytaczasz) i przekreślili cenę 12zł na 9zł np... wtedy nie byłoby wątpliwości

Tzn rozumiem, że by się organizatorowi konkursu nie opłacało takie patrzenie na to . Dlatego pytam by potwierdzić, że paragon jest zły.

Dzięki Joan za odp emotka i gratuluję wygranej na znaleziony paragonik emotka

mam190 gdyby to była mniejsza nagroda, a nie samochód to pewnie bym zaryzykowała, ale tak to w razie czego zal nerwów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6083144 Napisano: 28.09.2015 21:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiedzcie mi proszę. Znalazłam paragon na wedla do C4 w moim koszyku. Tyle ze ktos zrobił zakupy w opcji jeden produkt plus drugi za 1zl. No i na paragonie mam tort waflowy za 12zl razy 2. Tyle ze pod koniec paragonu jest odliczane 11 zł w związku z promocja. Stad moje pytanie czy moge grać na taki paragon? Bo teoretycznie pisze ze produkty maja mieć wartość min  20 zł a nie to co pod koniec paragonu jest wybite (chyba)....Ale z drugiej strony pewnie tak oni na to nie patrzą.... ja sie nie znam wiec moze ktos mądrzejszy ode mńie mnie upewni. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6079559 Napisano: 23.09.2015 17:37:30 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Czepiacie się. Ta sama sceneria- źle, ta sama pani- źleemotka . A ja tam tej pani życzę samych wygranych emotka .

Dokładnie.... Jej sprawa... Niech i sobie samego kciuka fotografuje.... Dopóki jest to jej zdjęcie, a nie ściągnięte z neta, to git. Nie lubię takiego wyśmiewania  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6078801 Napisano: 22.09.2015 21:27:59 w Biedronka
Ja to durna istota jestem (albo zmęczona, bo sie czymś zatrulam - pewnie cheetosami emotka  i dogorywał na przemian w łożku i łazience). A mianowicie, poczytałam sobie ten wątek, o tym ze w Wedlu podajemy nr systemowy, ten w prawym dolnym rogu itd itp. Potem jeszcze do regulaminu zajrzałam. I wzięłam sie za formularz zgłoszeniowy. Uzupełniłam wszystko, przepisałam wcześniej przygotowane hasło i dałam wyślij. Przyszedł mail z potwierdzeniem, wiec dumna z siebie, odłożyłam iPada... A tu po chwili otrzeźwiałam, bo sie zorientowałam jaki nr wpisalam w formularzu... Oczywiście ten prawy górny.... No rzecz kurna jego mućka. Piec minut pózniej wysłałam to samo hasło z poprawnym juz numerem... Mam nadzieje ze w razie cze nie będzie problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6077239 Napisano: 20.09.2015 22:39:28 w Biedronka
A miał ktos z Was przypadek, ze wyświetla sie ze podany dowód zakupu został juz wykorzystany? emotka  nie wiem co robić. Wpisać jakiś inny nr z paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6076837 Napisano: 19.09.2015 19:07:17 w Biedronka
ok skonczyły mi sie pomysły na moc nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6071733 Napisano: 11.09.2015 16:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Ekstra... żeby dostać z Amino miskę wartą 10 zł, trzeba wysłać im paragon listem poleconym emotka Chyba sobie daruję emotka

o tym samym pomyślałam,he,he.

Właśnie chciałam pytać czy nie wiecie czy ta miska warta odsyłania paragonu emotka  jak widzę trzeba sobie darować emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0