Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6187469 Napisano: 22.04.2016 15:06:27 w Połączenia nieodebrane
0 0

ace

#6187462 Napisano: 22.04.2016 14:48:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Ej, przestańcie być tacy nadgorliwi. Chcieli datę urodzenia w młynkach a nie jakieś skany dowodów, bez przesady. Może im jeszcze Pit wyślecie dla udowodnienia pełnoletności  emotka

Ok już myślałam że jako jedyna nie byłam taka nadgorliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187443 Napisano: 22.04.2016 14:28:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

ace napisał(a):

aerdna napisał(a):

wea86 napisał(a):

Zastanawiam się nad nową loterią Kamisu, wg regulaminu w przypadku wygranej trzeba przesłać "kserokopię
pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania  posiadanego wieku" czy to nie przegięcie? Nr dowodu, pesel by wydać nóż czy młynek?

Albedo nawet na leżaki za 50 zł z Nescafe chciało dowód. U nich wszystko jest możliwe..

ale w Młynkach nie chcieli nie? Bo już wysłałam, a nie wyczytałam niczego takiego emotka

W Kamisie datę urodzenia chcieli

No tak, ale ja tylko napisałam datę na kartce obok adresu emotka Wystarczy czy mam to jeszcze jakoś prostować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187438 Napisano: 22.04.2016 14:22:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

wea86 napisał(a):

Zastanawiam się nad nową loterią Kamisu, wg regulaminu w przypadku wygranej trzeba przesłać "kserokopię
pierwszej strony dokumentu tożsamości w celu udokumentowania  posiadanego wieku" czy to nie przegięcie? Nr dowodu, pesel by wydać nóż czy młynek?

Albedo nawet na leżaki za 50 zł z Nescafe chciało dowód. U nich wszystko jest możliwe..

ale w Młynkach nie chcieli nie? Bo już wysłałam, a nie wyczytałam niczego takiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187338 Napisano: 22.04.2016 10:52:42 w Visa Konkursy
nataszka napisał(a):

Po zgłoszeniu kilkunastu transakcji,zorientowałam się ,że moja karta to mastercardemotka .Mam nadzieję ,że nie zadzwonią.....

Moja mam też tak zrobiła kilka edycji konkursu temu. Tyle, że zorientowała się dopiero przy weryfikacji bo wygrała 100zł no i kaska przepadła emotka Błąd mugola, choć trochę w tym mojej winy bo ja jej powiedziałam o konkursie, myśląc że ma kartę Visa (miała ją przy wcześniejszej edycji i tego byłam pewna na 100% bo widziałam), a okazało się, że miesiąc wcześniej wymieniła kartę na MC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187315 Napisano: 22.04.2016 10:01:59 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Moim,podkreślam moim zdaniem nie ma co się wkurzać.Życie takie jest,zdarza się,że umierają świadkowie,więc nie będziesz miała problemu z korektą.U naszych dzieci,my z mężem byliśmy świadkami-ja u córki,mąż u syna.A co do wytłumaczenia,to mężczyźni często nie potrafią się przyznać,że coś ich przerasta psychicznie i podają absurdalne powody,byle nie ujawniać swoich uczuć.Poza tym w takiej chwili,nie ma co się złościć,ale spytać czy nie trzeba im jakoś pomóc,wesprzeć w tej trudnej chwili.Ja niedawno byłam w podobnej sytuacji.Zmarł mój Teść i na tydzień nasze zycie zamarło.Choć mąż miał zobowiązania w pracy,to nikt nie naciskał,tylko kazdy pytał jak moze pomóc(choć stanęły klientom produkcje)!Kaźdy reaguje inaczej,a w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.Idź do księdza i zmień nazwisko świadka.:-)

Dokładnie! Są różne sytuacje i ludzie różnie reagują... A i śmierć nie wybiera i nie czeka bo ktoś ma bierzmowanie czy inne wydarzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187180 Napisano: 21.04.2016 20:42:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Konkurs rowerowy belvita.
Zgodnie z regulaminem każdy zapis na paragonie,który nie pozwala jednoznacznie stwierdzić że kupione właściwe ciasta MUSI być potwierdzony pieczątka sklepu.
To tak na przyszłość dla tych którzy jeszcze nie kupili;)
I gwarantuje,że oni będą sprawdzać te początki emotka

och nawet mi nie mów. Ja już mam posłany, a na paragonie jedne ciacha ładnie opisane a drugie masakra goni masakrę... Nie sądziłąm, że robią takie zamieszanie przy konkursie w jednej sieci sklepów... Teraz to już poczekam chyba na wyniki, bo jak będą chcieli teraz dać pieczątkę to chyba dadzą i później... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187175 Napisano: 21.04.2016 20:27:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Konkurs rowerowy belvita.
Zgodnie z regulaminem każdy zapis na paragonie,który nie pozwala jednoznacznie stwierdzić że kupione właściwe ciasta MUSI być potwierdzony pieczątka sklepu.
To tak na przyszłość dla tych którzy jeszcze nie kupili;)
I gwarantuje,że oni będą sprawdzać te początki emotka

kurcze, nawet mi nie mów... Ja kupiłam i jedne mam ladnie opisane a drugi smak to masakra... Rozumiem że sie pytałaś o to w agencji?


edit:
Kurde widzę, że znów są jakieś opóźnienia w łądowaniu komentarzy... Dlatego sorry, że dwa podrząd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186984 Napisano: 21.04.2016 13:51:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

ace napisał(a):

Dzieki za odp. i pisałaś na tego maila co info o wygranej? Jeśli tak to czekam cierpliwie

Tak na tego samego @

dziękuję emotka To czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186961 Napisano: 21.04.2016 13:22:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś z Was pisał zapytanie do Albedo w sprawie nr paragonu z Kamisa? Na jakiego maila? Bo napisałam do nich wczoraj a nie odpisują i nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy na innego maila wysłać zapytanie emotka

Mi odpisali nr paragonu na drugi dzień emotka

Dzieki za odp. i pisałaś na tego maila co info o wygranej? Jeśli tak to czekam cierpliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186948 Napisano: 21.04.2016 13:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś z Was pisał zapytanie do Albedo w sprawie nr paragonu z Kamisa? Na jakiego maila? Bo napisałam do nich wczoraj a nie odpisują i nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy na innego maila wysłać zapytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186732 Napisano: 21.04.2016 08:46:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

yolka123 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Kupilam belvita na konkurs.
Na paragonie mam...tadam!!! Platki musli 300 g...
Czy IQ Marketing to z tych wyrozumiałych czy raczej powinnam się obawiać.
Z tyłu paragonu mam pieczątkę,ale w tym konkursie w razie wygranej wysyła się tylko skan.
Będę wdzięczna za sugestie emotka

Te same kupiłyśmy emotka
Też tak identyczny zapis, więc jak widać Mila wszędzie tak samo to opisuje.
Myślę, więc, ,że nie będzie najmniejszego problemu 'jakby co do czego'  emotka


No właśnie nie wszystkie emotka
Niektóre nabija elegancko np belvita kakao
Rozumiem musli,ale po kiego grzyba te platki z przodu emotka

Właśnie też jedne kupiłam kakaowe i pięknie opisane, a drugie z owocami i brak dobrego opisu... Pieczątki oczywiście nie wzięłam, bo jakoś wyszłam z założenia, że jedna siec bierze udział więc nie powinno być problemu... No ale się okaże....Dlatego polecam kupować kakaowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186727 Napisano: 21.04.2016 08:33:44 w Biedronka
kammaro napisał(a):

ace napisał(a):

kammaro napisał(a):

ace napisał(a):

Chipsy informowały z jakiego etapu? Tego co sie zakończył w ostatni piątek?

Tak

Dzięki emotka  i raczej nie ma co liczyć na to ze nie wszystkim info wysłali? Bo na stronę widzę ze nie wszyscy laureaci są "ujawnieni" emotka

Tak, wszystkie maile poszły w jednej chwili (nagrody różnego stopnia). Np ja jeszcze nie odesłałam i nie ma moich danych, więc myślę, że dane są tylko tych, którzy już się zalogowali

ach no nic gram dalej emotka I gratuluję! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186722 Napisano: 21.04.2016 08:22:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję! Nagroda marzenie. Niech się bezpiecznie prowadzi! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186589 Napisano: 20.04.2016 19:49:55 w Biedronka
kammaro napisał(a):

ace napisał(a):

Chipsy informowały z jakiego etapu? Tego co sie zakończył w ostatni piątek?

Tak

Dzięki emotka  i raczej nie ma co liczyć na to ze nie wszystkim info wysłali? Bo na stronę widzę ze nie wszyscy laureaci są "ujawnieni" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6186586 Napisano: 20.04.2016 19:46:29 w Biedronka
Chipsy informowały z jakiego etapu? Tego co sie zakończył w ostatni piątek? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6185903 Napisano: 19.04.2016 14:59:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś z forum wygrał coś w Grześkach? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6185604 Napisano: 19.04.2016 11:31:25 w Biedronka
kate87 napisał(a):

HEJ. JAKI WYSYŁACIE PARAGON W KONKSURSIE VIP BIEDRONKI. BO NIE NAPISALI NUMERU A WYSYŁAŁAM NA SIEBIE I MĘŻAI TO NIE JEDEN I NIE WIEM KTÓRY NA KOGO:/

w czasie rozmowy telefonicznej albo podaja sami, albo trzeba zapytac Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6185213 Napisano: 18.04.2016 15:28:54 w WC - rozmowy o wszystkim
ok miałam dziś parszywy dzień w pracy, ale poczytałam kilka stron wstecz i mi się humor poprawił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6185077 Napisano: 18.04.2016 11:16:07 w Biedronka
ja kupiłam krówki, bo skład wydał mi się najlepszy, ale w smaku to sam cukier, bez smaku. Nie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0