Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6196016 Napisano: 13.05.2016 09:25:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
może jak zacznę dzień w ten sposób (od narzekania) to posypie się deszcz nagród dziś w piątek 13tego XD Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6195968 Napisano: 13.05.2016 08:04:06 w Biedronka
a jak wysyłacie skany paragonów z biedronkowymi piłkami? Muszę wysłać skany wszystkich paragonów z całej loterii jakie zarejestrowałam na dany numer czy wystarczy wygrywający? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6194759 Napisano: 11.05.2016 08:24:03 w Zakupy na konkursy - usługi
Ktoś wybiera się do Intermarche po zakupy na Kamis? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6194293 Napisano: 10.05.2016 12:10:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Nałęczowianka. Porobiłam zapasy wody, a tu zero boników emotka A moje palce w starych butach do biegania już sobie wywietrzniki zaczęły robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6193012 Napisano: 06.05.2016 21:49:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy na konkurs Mila Carlsberg/Okocim mozna kupic 4xOkocim Mocne? Mój tak kupił i nie wiem czy moge grać na ten paragon czy nie emotka  A wogole konkurs trwa do 15nie? Bo w bazie wyskakuje ze do dzisiaj...

Możesz spokojnie wziąć udział.
Smolar określił w regulaminach swoich piwnych konkursów dla poszczególnych sklepów , gdzie życzy sobie by na paragonie był TYLKO Okocim Jasne Pełne lub Carlsberg ( Żabka,Carrefour) a gdzie dowolny Okocim i Carlsberg ( w Mili tak jest ).

Super emotka  Dzięki emotka  właśnie w regulaminie nie widziałam wyszczegolnionych konkretnych produktów, a zdjęcie promocyjne mnie troche zmyliło bo tam jest tylko calsberg i jasne emotka  w takim razie gram i nie bede suszyć głowy mojemu facetowi o to ze kupił mocne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6193003 Napisano: 06.05.2016 21:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Mila Carlsberg/Okocim mozna kupic 4xOkocim Mocne? Mój tak kupił i nie wiem czy moge grać na ten paragon czy nie emotka  A wogole konkurs trwa do 15nie? Bo w bazie wyskakuje ze do dzisiaj... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6192664 Napisano: 06.05.2016 10:54:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
WOW parę godzin mnie nie było na forum a tu taki wysyp! Gratuluję! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6191530 Napisano: 04.05.2016 08:39:52 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

buncia88 napisał(a):

moniazr napisał(a):

tusienka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy tylko w moim Lewiatanie takie uparte idiotki pracują ??? Za cholerę nie chcą mi tego głupiego kuponu dać. W regulaminie jest tylko adres pocztowy do korespondencji a właściwie wiele i na który pisać tą reklamację???
Na tekst ,że nawet na kuponie jest napisane,że zakupy za 20 zł baba się spojrzała jakbym do niej po chińsku mówiła i nic ją to nie obeszło. 
Macie w tych sklepach pieczątki na kuponach?
Przecież to jakaś porażka. A to dopiero kilka dni konkursu.....emotka emotka  emotka emotka emotka

u mnie też nie wydają emotka

A u Ciebie jaki powód? U mnie wciąż uparcie się kłóci ,że muszą być zakupy za 100 zł

U mnie same nie dają, za każdym razem trzeba się o kupon upomnieć. Pytają wtedy zdziwione czy miałam produkt promocyjny. Kupony wydają bez pieczątek i podpisu. O pieczątkę zapytam się właścicielki sklepu jak ją spotkam, bo z kasjerkami nie chce mi się już gadać.

Mój Lewiatan jest cały wyklejony plakatami konkursowymi na których jest jasno napisane jakie produkty biorą udzial w konkursie i, że należy zrobić jednorazowy zakup za 20zł. Kupony nie mają pieczątek, ale kasjerka podpina pod kupon paragon i wypisany wrzucam do urny. Od pierwszego dnia nikt nie robił problemów. Wydrukuj regulamin, złap za czubek i zmuś do czytania emotka emotka

No... Ja tez nie mialam zadnych pieczatek ani podpisu kasjerki, a w regulaminie czytam wlasnie, ze bez tego zgloszenia sa niewazne. Troche mnie to zaniepokoilo...

to chyba Lewiatan po prostu ogólnie zatrudnia ludzi z problemami z myśleniem lub z czytaniem (nie wiem skąd się to bierze...) Ja miałam w Lewiatanach krakowskich problem przy megaloterii, też panienki nie chciały mi wydawać kuponu "bo za 10zł to proszę pani trzeba kupić same produkty promocyjne a nie jeden"... No i kłóć się z taką... szczególnie gdy twierdzi że w regulaminie tak jest... No cóż albo problemy z czytaniem, albo pinokio.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6190991 Napisano: 01.05.2016 18:02:45 w Inne mniejsze markety
czy w Mili na konk Carlsberg/Okocim można kupić Okocim Mocne? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6190856 Napisano: 30.04.2016 21:29:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki dziewczyny/chłopaki. W takim razie wysle co mi wyjdzie moim zdaniem lepiej emotka Ja chyba u smolara nigdy nic nie ugrałam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6190846 Napisano: 30.04.2016 21:10:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może ktoś mnie oświeci. Co woli smolar, prozę czy rymy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188874 Napisano: 26.04.2016 13:37:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ace napisał(a):

A co z kobietami które czują się mężczyznami/są w trakcie zmiany płci (albo na odwrót)? emotka A w ogóle to kobieta wąsa nie może już mieć?

Określenie że w konkursie mogą brać udział tylko kobiety lub mężczyźni to chyba nie byłoby zgodne z prawem? Bo dyskryminacja emotka To tak jakby powiedzieć, że w tym konkursie mogą brać udział tylko biali lub czarni emotka


Skoro są konkursy tylko dla dzieci, mogą być i tylko dla mężczyzn emotka

No w sumie racja, tylko dlaczego dzieci nie mogą papierosów kupować? emotka
defed - znam ten ból bo też pracuję w męskim zawodzie. No cóż już tak w Pl to wygląda... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188864 Napisano: 26.04.2016 13:31:22 w Wkurza mnie...
A co z kobietami które czują się mężczyznami/są w trakcie zmiany płci (albo na odwrót)? emotka A w ogóle to kobieta wąsa nie może już mieć?

Określenie że w konkursie mogą brać udział tylko kobiety lub mężczyźni to chyba nie byłoby zgodne z prawem? Bo dyskryminacja emotka To tak jakby powiedzieć, że w tym konkursie mogą brać udział tylko biali lub czarni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188760 Napisano: 26.04.2016 11:06:45 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

donia7 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

donia7 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

chyba pierwszy raz cieszę się że nie wygrałem nagrody I stopnia w Colgate emotka

boisz się dentysty? emotka

a ja nie zagrałam, żałuję trochę emotka

gdyby w tym pakiecie był dentysta to może bym żałował, ale ja go tam nie widzę

to co tam jest? emotka ja nie patrzyłam nawet...

tak naprawdę to nic, albo bardzo nic
Plan obejmuje:
• dostęp do placówek własnych Grupy LUX MED (LUX MED i Medycyna Rodzinna)  • dostęp do ogólnopolskiej sieci 700 placówek współpracujących (zakres usług placówek wymieniony na Portalu Pacjenta)  • ogólnopolska rezerwacja terminów wizyt i badań (telefoniczna 22 33 22 888 lub poprzez Portal Pacjenta)  • SMS-owe przypomnienie o umówionych wizytach w placówkach własnych Grupy LUX MED (z opcją odwołania wizyty)  • 24h Telefoniczna Informacja Medyczna  • rozszerzone konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne • rozszerzone badania diagnostyczne • szczepienia przeciwko grypie sezonowej oraz tężcowi wraz z kwalifikacją  • 20% rabatu na skórne testy alergiczne oraz testy alergiczne z krwi w placówkach własnych Grupy LUX MED  • 10% rabatu na szczepienia ochronne dla dzieci  • dla dziecka - 3 wizyty domowe w roku  • dla rodzica - profilaktyczny przegląd stanu zdrowia  • 10% rabatu na pozostałe usługi ambulatoryjne świadczone w placówkach własnych Grupy LUX MED  • 10% rabatu na procedury medyczne oferowane w Szpitalu LUX MED  • 10% rabatu na procedury medyczne oferowane w Carolina Medical Center  • rabat na usługi stomatologiczne w sieci placówek LUX MED i Dent-a-Medical   • rabaty w ramach programu Zdrowie Piękno Harmonia udzielane osobom posiadającym abonament LUX MED przez partnerów programu, m.in. sklepy internetowe, hotele, instytucje kultury  

wow i to jest nagroda główna? WOW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188753 Napisano: 26.04.2016 10:45:10 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

elwira652
poniżej wklejam foto mojego opakowania po laysach z  wyciętym fragmentem, na którym był nadrukowany kod - wpadł mi w oko zaraz po otworzeniu paczki emotka

to tak jak mi emotka Jakoś nie miałąm problemu ze znalezieniem kodu. Wręcz uważam że taka metoda nadruku jest lepsza- trwalsza. Bo z tymi czerwonymi naniesionymi farbką to różnie bywało i czasami się rozmywało.
A tu może jakąś partię paczek po prostu zapomnieli opatrzyć w kody?

Cudaczek, moja kumpela jeszcze w czasie studiów, cały czas była zagadywana przez rodziców: a kiedy się ustatkujesz? Przyprowadziłabyś kogoś do domu, byśmy mogli poznać itd... No i Ania w końcu przyprowadziła... Koleżankę, którą przedstawiła jako swoją dziewczynę emotka Od tamtej pory rodzina zamilkła z pytaniami o ustatkowanie się emotka A dziś Anka już zamężna i dzieciata, a historia ta jest anegdotką emotka
A tak serio to chyba ilonar2301 ma rację, najlepiej się wyprowadzić i zmienić pracę. Bo w moim przypadku, tak jak i Joan, wyprowadzka tylko pogłębiła nasze rodzinne więzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188167 Napisano: 25.04.2016 12:03:26 w Biedronka
darog napisał(a):

ace napisał(a):

nelunia napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jokan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja wysłałem może 5 zgłoszeń i bez zaskoczenia - NIC emotka

hehe, ja jeszcze mniej, bo aż 2 i czekam na telefon emotka , chyba by musial się cud zdarzyć emotka

Podobno nadzieja umiera ostatnia emotka

eee spoko, w drugim etapie wysłałam 3 zgłoszenia i miła pani uraczyła mnie kartą na stówkęemotka

Ja na cały konkurs posłałałam 4 zgłoszenia (po jednym na etap) i jak na razie stówka wpadła z 1 i 2 etapu, ale czekam teraz na 3 etap (tylko coś nie dzwonią... emotka ), bo liczę na 100% skuteczność emotka

To może taka taktyka agencji, by "hurtowników" nie nagradzać i moje 32 puszki...to za dużo...

no właśnie jak druga stówka mi wpadłą to, aż na forum weszłam sprawdzić jak dużo osób wysyła, bo myślałam, że konk jakieś ma małe wzięcie... a tu widzę, że nie... No cóż loteria... ALe tak jak mówię z 3 etapu coś do mnie nie dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6188163 Napisano: 25.04.2016 11:55:22 w Biedronka
nelunia napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jokan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja wysłałem może 5 zgłoszeń i bez zaskoczenia - NIC emotka

hehe, ja jeszcze mniej, bo aż 2 i czekam na telefon emotka , chyba by musial się cud zdarzyć emotka

Podobno nadzieja umiera ostatnia emotka

eee spoko, w drugim etapie wysłałam 3 zgłoszenia i miła pani uraczyła mnie kartą na stówkęemotka

Ja na cały konkurs posłałałam 4 zgłoszenia (po jednym na etap) i jak na razie stówka wpadła z 1 i 2 etapu, ale czekam teraz na 3 etap (tylko coś nie dzwonią... emotka ), bo liczę na 100% skuteczność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187929 Napisano: 24.04.2016 17:12:19 w Biedronka
agicho napisał(a):

Jakie w końcu lody CarteD'or biorą udział - mam na paragonie LodyCarteBluebe 900 ml -cena 9,88 - to dobry paragon?

A to jest jakis problem które lody biorą udział? Nie wszystkie? Ja mam lodyCart 1000ml... czyli w takim razie ok czy nie ok? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187476 Napisano: 22.04.2016 15:14:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

O proszę dzisiaj w wygrajzglade wygrał numer paragonu o numerze Rafał Woźniak emotka

oj dziś wszystko można spersonalizować emotka widocznie numer paragonu również emotka wiesz jaki szpan, przed kolegami można się popisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6187471 Napisano: 22.04.2016 15:08:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alusia29 napisał(a):


Regulamin mówi jasno, punkt 4.10.2 o scanie pierwszej strony dowodu osobistego w celu potwierdzenia posiadanego wieku. Resztę się zamazuje i po problemie.

ale my tu wyżej rozważamy konkurs który się zakończył z młynkami Wyświetl w wątku >>
0 0