Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6207812 Napisano: 04.06.2016 18:40:43 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):


Nie przyniesie pcheł, bo siedzi w domu.

Moja koteła nie wychodziła a i tak złapała pchły emotka Podejrzewam, że pies sąsiadów z góry miał pchły, a czesali go na balkonie i pewnie stąd osiedliył się na mojej kici. ALbo ktoś z domownikow na sobie przywlókł emotka


A co do bezpieczeństwa dzieciaków to mam wrażenie że dziś dzieciaki są trzymane w złotych klatkach, na pole wyjść mogą tylko pod bacznym okiem rodziców, jeśłi same to w zasięgu okna, o pójściu do szkoły samemu to w ogóle mowy nie ma (ach jak mnie wkurza jak sąsiedzi zawożą swoje latorośle do szkoły oddalonej niecały kilometr - no ale kogo obchodzi otyłość wśród młodych, brak ruchu, o świeżym pwoietrzu i korkach w Krakowie nie wspominając emotka ) Ja się wychowałam z kluczem na szyi i żyję, moja koleżanka z podstawówki z sąsiadami (jej równolatkami) codziennie piechotą pokonywała 7km w jedną stronę do szkoły (to akurat z braków środków na transport) i żyje, moje dwie kuzynki jeździły codziennie od 8 roku życia same do szkoły do innego miasta i żyją, moja babcia wychowana nad morzem w wieku 7 lat chodziła z jej równolatkami kąpać się w morzu (bez nadzoru dorosłych) i o ile może teraz część z nich juz nie zyje, ale kąpiele w morzu wszyscy przeżyli... Czasami mam wrażenie, że teraz wychowuje się pokolenie niedorajd życiowych, a każdy kto wychowuje w inny sposób pozwalając np 5 latkowi iść do osiedlowego sklepu po bułki jest traktowany jako zły rodzic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6207807 Napisano: 04.06.2016 18:03:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że nie mogę znaleźć paragonu z Dove Tesco! Czy ktoś wie gdzie go położyłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6207772 Napisano: 04.06.2016 15:34:19 w Pomocy!!!!
jomajd86 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy do kogoś z Was Lord jeszcze nie wysłał Somersby? Streetcom

do męża wysłał, ale utknęła gdzieś w TBA

No właśnie do mnie nie dotarła i sie zaczynam zastanawiać czy w ogóle dotrze.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6206223 Napisano: 02.06.2016 16:00:13 w Pomocy!!!!
Czy do kogoś z Was Lord jeszcze nie wysłał Somersby? Streetcom Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6202623 Napisano: 27.05.2016 14:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ej aż mnie zaciekawiliście tym zgłoszeniem Pani Kai. W którym tygodniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6202561 Napisano: 27.05.2016 12:46:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

ace napisał(a):





Skasowali chyba, ale chwilę wcześniej robiłam screen dla koleżanki emotka To nie jest całość, ale ogólny zarys da się wyłapać. Chodzi o tego gjeniusza od PP

WOW! Aż słów brak.... Facet tak pewny wygranej, że aż musiał pisać i dzwonić by przypadkiem nie pomięli jego twórczości...
Ale chyba tak jak większość uważam że pomysł fajny, na nagrodę dzienna zasługuje, ale na główną nie ma szans, bo każde z osobna gify już efektu wow nie tworza Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6202509 Napisano: 27.05.2016 11:34:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no jest taki post, ale on tam, nie pisze ze kontaktował sie z agencja by wyjasnic sprawe Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6202497 Napisano: 27.05.2016 11:00:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ace napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

mattadore napisał(a):

na fanpagu Prince Polo facebook na tablicy w postach gości, autor wyjaśnia jak to się stałoemotka emotka

Poczytałam sobie wyjaśnienia. Jestem w szoku, że ktoś pisze i wydzwania do agencji w takiej sprawie  emotka  Zgłoszenie wysyła się przez stronę. A takie wydziwianie, upominanie się, 'tłumaczenie' i wyjaśnianie jak należy oceniać/oglądać pracę są nie na miejscu, powiedziałabym, że wykraczają poza zasady regulaminu. Skoro zgłoszenie wymaga, aż takich zabiegów to chyba nie jest odpowiednie do tego konkursu, gdzie dodaje się emocje, którą łatwo odczytać. Po co do tego cała filozofia i historia?
I tak dodać zgłoszenie po sobie, żeby było obok siebie w galerii wcale nie jest tak łatwo emotka  Na moim głupim przykładzie - lody koral, historia z 3 zdjęć, szybko dodanych po sobie - w galerii rozdzielona 5! innymi, bo ktoś zdążył się wbić, mimo ekspresowego wysyłania kolejnego zgłoszenia.

usunął ten komentarz wyjaśniający? bo nie mogę znaleźć/...

Najwyraźniej.
Za to Prince Polo staje w obronie autora aż do przesady... Dziwne. Przecież w ten sposób mu nie pomagają, chyba że faktycznie chcą mu dać główną... emotka

pewnie na forum siedzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6202486 Napisano: 27.05.2016 10:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

mattadore napisał(a):

na fanpagu Prince Polo facebook na tablicy w postach gości, autor wyjaśnia jak to się stałoemotka emotka

Poczytałam sobie wyjaśnienia. Jestem w szoku, że ktoś pisze i wydzwania do agencji w takiej sprawie  emotka  Zgłoszenie wysyła się przez stronę. A takie wydziwianie, upominanie się, 'tłumaczenie' i wyjaśnianie jak należy oceniać/oglądać pracę są nie na miejscu, powiedziałabym, że wykraczają poza zasady regulaminu. Skoro zgłoszenie wymaga, aż takich zabiegów to chyba nie jest odpowiednie do tego konkursu, gdzie dodaje się emocje, którą łatwo odczytać. Po co do tego cała filozofia i historia?
I tak dodać zgłoszenie po sobie, żeby było obok siebie w galerii wcale nie jest tak łatwo emotka  Na moim głupim przykładzie - lody koral, historia z 3 zdjęć, szybko dodanych po sobie - w galerii rozdzielona 5! innymi, bo ktoś zdążył się wbić, mimo ekspresowego wysyłania kolejnego zgłoszenia.

usunął ten komentarz wyjaśniający? bo nie mogę znaleźć/... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6201242 Napisano: 24.05.2016 07:53:45 w Zdjęcia naszych wygranych
mdepfs napisał(a):

Powiem Wam, że fakt - jest piękny, ale kiedyś daawno temu wygrałam błękitno-białą Electrę i jej będę wierna. Rower znalazł już drugiego właściciela w rodzinie emotka  A miejsce do przejażdżek mamy faktycznie dobre, bo mieszkamy w .... lesie 30 km od Wawy emotka

w takim razie co tam rower, dom w lesie to dopiero wygrana!!!
A co do roweru to też jeżdżę na starym wygranym parę lat temu, a ten wygrany rok temu czeka aż go sprzedam emotka i się zebrać nie mogę Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6200755 Napisano: 22.05.2016 22:31:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
A to na wszelki wypadek zapytam w agencji emotka
O kurde dopiero zauważyłam, że w złym wątku napisałam emotka emotka emotka emotka Byłam pewna, że piszę w Dyskusje o innych konkursach.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6200736 Napisano: 22.05.2016 21:49:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosia16 napisał(a):

ace napisał(a):

Jak jest traktowany sześciopak Nałęczowianki w wyskocz z kapci? Tzn jako produkt nie konkursowy (jako sześciopak nie istnieje w załączniku) czy jako 6 nałęczowianek? Bo wysłałam mojego TŻ po zakupy i wyraźnie powiedziałam 6 butelek na dwóch paragonach, po 3 na jednym paragonie.... I co dostałam? Sześciopak bo przecież ilościowo tyle chciałam... No i gadaj tu z takim... I teraz sie zastanawiam czy przynajmniej jedno zgłoszenie bede miała emotka

zależy jak pisze ,u mnie pisało nałęczowianka 1 x 8,89 a to był sześciopak i na fb napisali mi że musi być dokładna ilośc czyli minimum 3 emotka  ,przypuszczam że jeśli pisałoby 6 x 1,73 to może być

Dziękuje za odpowiedz. No u mnie pisze nałęczowianka 6x1,5l (to w opisieproduktu) i cena 1x10,14 wiec pewnie nie przejdzie... Normalnie kiedyś uduszę tego mojego faceta... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6200723 Napisano: 22.05.2016 20:59:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak jest traktowany sześciopak Nałęczowianki w wyskocz z kapci? Tzn jako produkt nie konkursowy (jako sześciopak nie istnieje w załączniku) czy jako 6 nałęczowianek? Bo wysłałam mojego TŻ po zakupy i wyraźnie powiedziałam 6 butelek na dwóch paragonach, po 3 na jednym paragonie.... I co dostałam? Sześciopak bo przecież ilościowo tyle chciałam... No i gadaj tu z takim... I teraz sie zastanawiam czy przynajmniej jedno zgłoszenie bede miała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6200380 Napisano: 21.05.2016 09:17:44 w Biedronka
brudny napisał(a):

ace napisał(a):

Jako ze juz po konkursie jedz i wygrywaj, moze ktoskto wygrał cos tam napisze jakim tekstem? Tzn rymy czy proza? Na śmiesznie czy na poważnie? Ciekawość mnie zżera emotka

ja napisałem żartobliwie jak to chipsy (topchipsy konkretnie emotka  ) pomagają w komunikacji i słuchawka wpadła... emotka  bez rymów, czy innych udziwnień

Super emotka  Dziękuje za odpowiedz i gratuluje! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6200378 Napisano: 21.05.2016 09:07:46 w Biedronka
Jako ze juz po konkursie jedz i wygrywaj, moze ktoskto wygrał cos tam napisze jakim tekstem? Tzn rymy czy proza? Na śmiesznie czy na poważnie? Ciekawość mnie zżera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6199993 Napisano: 20.05.2016 10:44:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
Och Rio <marzy> Genialna nagroda! Gratuluję! Rozumiem, że Visa? Mam nadzieję, że jeszcze ktoś bedzie urzadzał konk z taką nagrodą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6199353 Napisano: 19.05.2016 12:35:18 w WC - rozmowy o wszystkim
dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

ziolko napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy ktoś pije yerba mate? chcę rozpocząć z nią przygodę, gdzie mogę ją kupić na necie? sugerowano mi poyerbani.pl

czy rzeczywiście ma dobry wpływ na zdrowie?

kiedyś oglądałam program Cejrowskiego... można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat yerby i kupić naczynia emotka  http://www.sklepk...ba-Mate/33#content 

dzięki, na pewno przejrzę

jestem zaskoczona, że te naczynia do yerby są takie drogie  emotka  poprzednio były po 70 zł, ale nie były tak dekorowane 

tak, naczynia mają kolosalne ceny, na innych stronkach są o wiele tańsze

no cóż tu się płaci za nazwisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6198947 Napisano: 18.05.2016 16:04:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
ech tylko piwko z Mili, kurcze czyżby to była prawda z tym, że numery telefonu trzeba zmieniać? Bo ostatnio coś posucha u mnie, albo jakieś drobinki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6198168 Napisano: 17.05.2016 13:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kto zgarnął Kraków al. Pokoju? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6196605 Napisano: 13.05.2016 20:40:14 w Biedronka
kadett33 napisał(a):

ace napisał(a):

a jak wysyłacie skany paragonów z biedronkowymi piłkami? Muszę wysłać skany wszystkich paragonów z całej loterii jakie zarejestrowałam na dany numer czy wystarczy wygrywający?

w regulaminie jest informacja że tylko wygrywające paragony.

Czy oni odpowiadają na pytania że strony?

Dziękuję za odpowiedź emotka Ja to jednak ślepa jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0