Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6229936 Napisano: 16.07.2016 12:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos zWas wysyłał zgłoszenie na konkurs "oranżada na Kubie"? Czy Wam tez zmoderowali tekst? W sensie pozmieniali? Kurde pierwszy raz sie z tym spotykam.... I co a potem w oświadczeniu zwycięzca będzie sie podpisywał ze jest jego twórca?


Nic w moim zgłoszeniu nie zmienili emotka

Hmmm moje zgłoszenie to przynajmniej ma ręce i nogi, ale bratu tez zmienili tyle ze pozjadali literki i dodali przecinki... Ja pisałam na "żywca" a on przykleił z worda, w którym wszystko jest ok... Dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6229856 Napisano: 15.07.2016 22:33:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos zWas wysyłał zgłoszenie na konkurs "oranżada na Kubie"? Czy Wam tez zmoderowali tekst? W sensie pozmieniali? Kurde pierwszy raz sie z tym spotykam.... I co a potem w oświadczeniu zwycięzca będzie sie podpisywał ze jest jego twórca? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6225144 Napisano: 05.07.2016 15:34:40 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

ace napisał(a):

(...) Wygody (ale i prędkości) pociągu jednak nic nie przebije emotka


Wyczuwam bratnią duszę! emotka

Polskim Busem jechałam z siostrą do Berlina i z powrotem. Koszmar. Trzęsło tak, że żołądek miałam na zębach. Ale to akurat najmniejszy problem. Wyjazd w listopadową noc, a autobus zapchany do granic możliwości, wszyscy ściśnięci, jak sardynki. Nawet na moment nie można było okaz zmrużyć, bo co chwilę ktoś głośno rozmawiał przez telefon; wokół szum ze słuchawek i bzyczenie laptopów, szeleszczenie jedzeniem, mlaskanie i ciamkanie. Ale największe "atrakcje" miały charakter zapachowy. Palacze na każdym postoju ćmili, a potem tacy śmierdzący wchodzili do busa; oczywiście ostatni wydech śmierdzielstwa musiał koniecznie następować już w środku. Non stop ktoś coś żarł, przeważnie to coś wcześniej zdechło śmiercią nienaturalną i fetor rozkładającego się mięsa wędrował między siedzeniami. Chipsy cebulowe, ostre sosy, pierdki, sama słodycz. I do kompletu: skarpetki, szwajki oraz buciory. W takiej zapachowej zalewie się człowiek kisi na własne życzenie, za własne pieniądze...

A w pociągach: przestrzeń, wiatr na twarzy, przejść się można, położyć i zdrzemnąć, z wc wygodnie skorzystać i zmienić miejsce, kiedy tylko coś nam nie będzie pasowało (np. towarzystwo bądź jego aromaty). Ło jak ja kocham pociągi, chyba nawet bardziej, niż Szwajcarzy emotka

no normalnie bratnia dusza emotka Jakbym siebie czytała emotka A myślałam, że ja jedyna jestem taka wrażliwa na odorki i zachowanie współkompanów podróży z przypadku.

Ja jeszcze na krótszej trasie w PB (Krk-Wawa) miałam toaletową przygodę. No więc kibelek zapchany, zawartość praktycznie się wylewa, pęcherz pęka i dylemat, wytrzymam, cz ryzykować chluśnięciem w tyłek zawartością toalety? Wytrzymałam emotka A w pociągu nie byłoby problemu - jak nie ta toaleta to inna, zresztą większość toalet ma jeszcze obieg otwarty więc zapchaniem raczej nie grozi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6225115 Napisano: 05.07.2016 14:22:45 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

magnus napisał(a):

Raczej bezpieczniej poszukać autobusu, busa- Polski bus, Polonus - cena pewnie porównywalna a podróż wygodniejsza


Wygodniejsza? Chyba jeśli jedziesz 20 km emotka Jechałam Polskim Busem 2x i NIGDY WIĘCEJ. Nie ma to, jak kolej emotka

Ja jechałam Polskim Busem z Krk do Gdańska i nie powiem, że nigdy więcej (w myśl zasady nigdy nie mów nigdy emotka ), ale w razie konieczności będę szukała na pewno innego środka transportu emotka bo do przyjemnych podróż nie należała. Autobus zapchany do ostatniego miejsca więc przesiedzialam te 10 czy 11 godzin bez wstawania... makabra.
Co do pociągów, zawsze możesz poprosić o miejsce w pierwszym wagonie za przedziałem konduktora, albo o wagon z miejscami jak w samolocie (bez przedziału) wydaje się bezpieczniejszy. No i metoda na starą Nokię też dobra emotka Wygody (ale i prędkości) pociągu jednak nic nie przebije emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6221459 Napisano: 28.06.2016 10:28:58 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

"Napisz jednozdaniowe hasło" a nagradzane przez organizatora są jakieś z d*py wywody emotka

dokładnie. Albo dokończ zdanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6219773 Napisano: 24.06.2016 11:04:29 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Jakież oni mają problemy z tymi kodami? Nabijają piwo, kod, suma i jest grosz. Można kilka kodów na jednym paragonie też zrealizować... Przy pierwszej wizycie poprosiłem kierowniczkę, by zapytać, czy w ogóle wie o czymś takim i powiedziała, że tak, więc jakiegoś maila, czy coś pewnie dostali. Kasjerka się przysłuchiwała, bo akurat nie było nikogo i przerażona zapytała "ale jak mam to zrobić?", to podsumowałem "ja wszystko powiem", no i kierowniczka zadowolona wróciła sobie do swoich obowiązków. Raz obyło się bez problemów, choć już szedłem z nastawieniem, że będą problemy... Choć raz bez problemów...

U mnie też obyło się bez większych problemów. Oczywiście kasjerka nic nie wiedziała, zawołała drugą - ta też nic nie wiedziała, ale kazała zeskanować otrzymany kupon, co też uczyniła. Obie zrobiły wielkie oczy jak im się ukazała cena 1gr. Pierwsza popatrzyłą na drugą, druga powiedziała, że skoro system przyjmuje tzn że tak ma być i sobie poszła. Po czym pierwsza stwierdziła że zachowa ten paragon groszowy i kod "w razie czego" i pyta się mnie co trzeba zrobić by mieć piwko za grosza i podziekowała - bo dobrze wiedzieć na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6219761 Napisano: 24.06.2016 10:38:52 w Wkurza mnie...
kemli napisał(a):

wkurza mnie ogrom książek do przeczytania i mała ilość czasu. na czytniku mam 129 książek. do przeczytania. jak? kiedy? ja się pytam emotka

ja mam to samo, choć na czytniku to jeszcze mały pikuś. Ja jak nigdy nie byłam wielką zakupoholiczką i kupowanie ciuchów butów, czy torebek traktuje jako zło konieczne. Ale kupowaniu książek nie jestem w stanie sobie domówić. Choć powoli stopuję, bo półek brak, a i zaczyna brakować wolnej podłogi przy łóżku na kolejne wieże z książek. Więc książek przybywa a czasu wręcz przeciwnie -  ubywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6218858 Napisano: 22.06.2016 20:45:45 w Wkurza mnie...
to ja na moją rodzinę narzekać nie mogę, mój brat mi właśnie wypłacił 150zeta z premii kibica emotka (jest szybszy niż lidia). Wygrałam na niego, wiec stwierdzil ze jemu potem nie bedzie się chciało sprawdzać czy kasa już dotarła więc od razu woli mi dać emotka No bo przecież dojdzie nie? A ja jeszcze nawet paragonów nie zdążyłam odesłać emotka

a co do skłądki na śluby i inne imprezy to ja się cieszę że u mnie w pracy nie ma takiego zwyczaju. U nas jak coś to szef kupuje od firmy. Takie skłądanie się jest bez sensu, bo prawda jest taka, ze az tak się dobrze nie znamy i potem byśmy tylko dostawali rzeczy które będą zalegać w mieszkaniach lub lądować w koszu...
Ja na Twoim miejscu Cudaczku bym się nie zgodziła składać. Ja tak mam im bardziej ktoś naciszka tym ja stawiam większy opór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6217453 Napisano: 20.06.2016 20:21:34 w Wkurza mnie...
a tak w ogóle to wkurzają mnie agencje które wymagają wysłąnia paragonu pocztą na nagrody niskiej wartości, jak ja mam iść na pocztę, zapłacić 4,20 za znaczek by otrzymać nagrodę wartą 33 zł - kosmetyki których i tak nie używam, to mi się odechciewa... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6217438 Napisano: 20.06.2016 19:53:46 w Wkurza mnie...
gosposia07 napisał(a):

ace napisał(a):

właściwie to nie wiem czy bardziej wkurza czy bawi mnie to, że znalazłam zagubiony paragon Dove którego jakiś czas temu szukałam by odesłać.... No cóż trochę za późno się znalazł i nagroda przepadłą emotka Ale tak jak Cudaczek pisał szukać w najmniej możliwych miejscach, ja znalazłam w opakowaniu na chusteczki higieniczne w tym foliowym opakowaniu z 10sztukami Teraz zagadka, dlaczego ja to tam włożyłam????emotka

 ace a dawno miałaś wysłać? Bo ja niedawno odkurzyłam maila, którego nie używam zazwyczaj. I jakież było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłam tam info o wygranej z paczki sprzątaczki z marca.. napisałam do nich,wysłałam fotkę paragoniku i Ci przysłali mi w zeszłym tygodniu nagrodę.. Dziękuję Ci paczko - sprzątaczko!emotka emotka

Także wiesz, nigdy nie wiadomo... emotka

Nooooo dawno. 20 dni temu przyszedł SMS, że mam odesłać w ciągu 7 dni, ale jak coś to mogę ich zapytać. Jak to potraktuje Hackett Hamilton? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6217392 Napisano: 20.06.2016 19:00:18 w Wkurza mnie...
właściwie to nie wiem czy bardziej wkurza czy bawi mnie to, że znalazłam zagubiony paragon Dove którego jakiś czas temu szukałam by odesłać.... No cóż trochę za późno się znalazł i nagroda przepadłą emotka Ale tak jak Cudaczek pisał szukać w najmniej możliwych miejscach, ja znalazłam w opakowaniu na chusteczki higieniczne w tym foliowym opakowaniu z 10sztukami emotka Teraz zagadka, dlaczego ja to tam włożyłam????emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6217185 Napisano: 20.06.2016 15:44:17 w Wkurza mnie...
tadziuuu napisał(a):

darog napisał(a):

Wkurzają mnie oferty które dostaje na PW.. Typu:

"choć się zamienimy, daj mi Ray Bany (550 zł) a ja tobie vileomatik vileda (130 zł)" i ponawia propozycje 3x dzień po dniu..Nie reaguje na panna na delikatne wtyki "sprawdź ceny produktów na jakie chcesz zamiane"... dziś znowu- czy się zamieniamy? .. bo ona tak świetnie by wyglądała!.. taka z niej laska."!. ku..de czy to już forum matrymonialne??

Normalnie laski myśla,że faceci zupełnie niekumaci... ile co i jak... KURKA WODNA!  Toć to świadczy o zupełnej głupocie składającego takie oferty...

kwestia tego że ludzie nie czytają w dużej części ze zrozumieniem co im się pisze emotka  Mnie też to wkurza emotka

A może laska chciała wdzięków użyć?:P 

Ja kiedyś tak miałąm jak sprzedawałam telefon na allegro. Warty jakieś 1200 ja chciałąm sprzedać za 800 czy jakoś tak, a tu jeden koleś do mnie pisze czy nie sprzedałabym mu za 300 zł bo jemu właśnie dziś komórka padła i pilnie potrzebuje nowej... No kurde a co ja organizacja charytatywna? I skoro tak pilnie potrzebuje to niech idzie do sklepu i sobie kupi... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6211145 Napisano: 09.06.2016 19:52:08 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co jest takiego wyjątkowego w tych torbach obag, że wszyscy tak ich pragną?


Nie wiem, niemniej też się nad tym ostatnio zastanawiałam emotka Ale każdy ma inne coś wymarzonego, np. ja wolałabym jakiś plecak Deutera emotka

o mój boże a myślałam, że jestem jedyna taka dziwna która nie piszczy na widok Obaga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6209942 Napisano: 08.06.2016 10:43:42 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

defed napisał(a):

Wkurzają mnie osoby, które zarabiają pieniądze i je wydają. Skoro zarabiają pieniądze, to powinni je wpłacać na konto i je mieć, a nie wydawać na przedmioty, usługi... emotka

emotka

emotka a mnie wkurzają ci ludzie co zarabiają więcej niż potrzebują. A skoro już zarabiają więcej niż potrzebują powinni oddawać innym, bo ktoś inny marzy o takich pieniądzach... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6209935 Napisano: 08.06.2016 10:33:43 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

ace napisał(a):

kurde to jest coś czego nie zrozumiem nigdy, jak można się na to nabrać?

Zdawałoby się, że człowiek myślący się nie nabierze... To pewnie wina samotności potrzeby kochania i bycia kochanym. A często po prostu Głupota  emotka
___
Znajomy mojego męża pochwalił się kiedyś swoją nową doopeczką, z którą ma romans. Pokazał nam jej odważne zdjęcia przesyłane MMSami. Było duuużo młodsza od niego, coś w okolicach pełnoletności, ale nie wiem w którą stronę. Zapytaliśmy jak się poznali i gdzie się spotykają, skoro żona o niczym nie wie. Jeszcze się nie spotkali. On zalazł jej ogłoszenie w gazecie z programem TV (sic!). Cała jego korespondencja to były SMSy i MMSy premium jak się okazało...
Normalnie padłam emotka Nosz to szok!  emotka emotka emotka  Wujem myślał, a nie szarymi komórkami, czy jak?!?  

ale czy samotność czy potrzeba bycia kochanym wyłącza myślenie? Tzn byłabym w stanie  zrozumieć chwilową utratę poczytalności i nie wiem, odpisanie na maila, bo uznało się że ktoś pomylił adresy mailowe i trzeba go o tym poinformować... ale wysyłanie kasy, telefonów itd? Serio? Zastanawia mnie jaka cecha ludzka to powoduje, głupota? Naiwność? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6209899 Napisano: 08.06.2016 09:58:07 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

bruce napisał(a):

Rozumiem mistrzostwa i zwariowane akcje konkursowe z tym związane, ale żeby w kółko tylko piwska i chipsy emotka :
agicho napisał(a):Jakby mało komuś było chipsów w Biedronce i Kauflandzie.... od czwartku w ITM je znajdzie emotka


Też już mam alergie i przybyło mi kilka kilosów od tych cholernych chipsów,piwska,coca-coli i pepsiuni.

Z chipsami rzeczywiście nie mam co robić (szczególnie, że w biedrze nie mają Laysów solonych... a tylko te jestem w stanie zjesc) ale coca cola czy pepsi schodzi u mnie całkiem nieźle - odtykam nimi rury, odrdzewiam, czyszczę rapitografy i przypalone garnki.
asantesana napisał(a):

aga17, ostatnio był na ten temat program. Babka (chyba Angielka) zakochała się własnie w jakimś takim żołnierzu na misji - poznali się internetowo po takim mailu. Potem chciał do niej przyjechać, ale żeby mógł, to musiała wpłacić jakąś kasę na ubezpieczenie, potem pisał już do niej jego przełożony, wysyłała coraz więcej kasy. W pewnym momencie chciał telefon, żeby móc do niej zadzwonić i babka na poczcie odmówiła przyjęcia, ponieważ paczka miała iść do Nigerii (tak tak, mimo, że on był w Libii czy Afganistanie). Zakochana i tak znalazła sposób, żeby mu ten telefon posłać. Coś ostatecznie jej się nie spodobało, wynajęła detektywa i szybko okazało się co to... nowy sposób na oszustwo, na zakochanych. 

kurde to jest coś czego nie zrozumiem nigdy, jak można się na to nabrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6209088 Napisano: 07.06.2016 07:52:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś też dostał PW od Porucznika Shaye Haver'a? Czy tylko mnie chce poznać? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6208393 Napisano: 06.06.2016 12:17:20 w Las Vegas Energy Drink
maria1980 napisał(a):

emotka joan napisał(a):

Wiele już widziałam w konkursach, ale nieprzelogowana Justysia powinna dostać wypowiedzenie umowy o pracę bez zachowania terminu wypowiedzenia. W uzasadnieniu można wpisać: "Jest debilką." emotka

emotka

oj prawda! Kto takich ludzi z przypadku w ogóle zatrudnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6207954 Napisano: 05.06.2016 12:32:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
10 lat na forum huhu Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6207943 Napisano: 05.06.2016 11:50:11 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

Niestety, całkiem się z Tobą nie zgadzam. Ja też jestem wychowana z kluczem na szyi, drałując wiele kilometrów sama, takie były wtedy warunki, ale trudno mi się porównywać z obecnymi dziećmi. Teraz są całkiem inne czasy, inne pokolenia dzieci i młodzieży, o całkiem innej psychice oraz zachwianiach równowagi. Dawniej samobójstwa w szkołach to były ewenementy (ja np. nie pamiętam żadnego przez cały mój szkolny i studencki czas), obecnie zdarza się to wręcz nagminnie, napady szaleńców z siekierami w rękach na dziecko (i to pod opieką rodzica!) to kiedyś wymysł twórców mocnych thrillerów, dziś - "zwyczajowe" wiadomości z kraju, stałe grupki dilerów (z reguły obecnie są to absolwenci) pod szkołami też raczej dawniej nie były widywane; masowe wypadki drogowe to obecnie wręcz norma, liczba pijanych kierowców - to samo, o liczbie pijanych rodziców i opiekunów nawet nie wspominam, podobnie jak o liczbie takich samych uczniów na lekcjach...; wizyty dzieci u psychiatrów - nagminne. Złote klatki niestety nie ustrzegą przed tymi wszystkimi zdarzeniami, ale może chociaż dadzą do myślenia i w jakiś sposób zabezpieczą... Nie wiem, może się mylę, ale widząc to, co się dzieje na ulicach z kilkuletnimi maluszkami o różnych porach dnia i nocy (!) mam spore pretensje do wielu nieodpowiedzialnych rodziców. emotka

Nie wiem w jakim Ty jesteś wieku, ale moje dzieciństwo wcale tak dawno nie było. Kuzynki o których opowiadam to najmłodsza 5 lat temu miała owe 8lat. Co do tego, że czasy są inne (komputeryzacja, większa ilość samochodów) w zupenlości się zgadzam, ale to że kolejne pokolenia wyglądają jak wyglądają zależą od rodziców. I dlatego według mnie nie każdy człowiek na bycie rodzicem się nadaje. Dziecko mądrego rodzica zostanie wychowane na pewnego siebie, umiejącego mówić nie, rozwiązywać swoje problemy i potrafiacego samodzielnie myśleć człowieka. Co do biegających z siekierami to to że o nich słyszymy też jest zasługą tych "innych" czasów, ale pod tym względem że mamy dostęp do internetu, telewizji, to że kiedys nie słyszało się o takich przypadkach wcale nie znaczy, że ich nie było (szaleńcy i psychopaci zawsze byli, są i będą), nie było po prostu takich środków przekazu, albo dziennikarze nie uznawali ich za wystarczająco ważne - dziś dla zwiększenia oglądalności podadzą wszystko co poruszy serca. I zgadzam się z Zezowatym kotem, złote klatki oduczają myślenia (bo dotąd przecież mamusia wszystko załatwiła, o wszystkim pomyślała wieć po co się wysilać), dla mnie one po prostu są fabryką nieudaczników.

Poszukaj w najmniej spodziewanym miejscu emotka

No już wszędzie szukałam i chyba podpuszczę ostatecznie to tylko kosmetyki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0