Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6261585 Napisano: 29.09.2016 12:44:24 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

ace napisał(a):

223144924

bloknij go i tyle w tamacie

wkurzaja mnie Francuzi emotka

no właśnie nie moge znalezc takiej funkcji u mnie w telefonie, więc nie wiem czy w ogole taka istnieje u mnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6261535 Napisano: 29.09.2016 11:22:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dzwoniący nr 223144924... dzwoni od tygodnia po kilka razy dziennie, a po podniesieniu słuchawki słyszę "proszę czekać na połączenie..." o.c.k.? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6260659 Napisano: 27.09.2016 18:31:44 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Taaa, a spróbuj takiej spieszonej babie zwrócić uwagę, by z wózkiem z małym dzieckiem jednak nie pchała się na część dla rowerów, skoro obok ma szeroki chodnik! Albo dostaniesz torebką przez łeb, albo w najlepszym wypadku wyzwie cię od najgorszych czy opluje. Bo święte krowy - PIESI uważają, że ich nie obowiązują żadne zasady. emotka
P.S. By nie było - ta wojenka pomiędzy rowerzystami a resztą świata nie wzięła się z próżni. Ja też widzę, jak zachowują się jeżdżący rowerami i mnie samego też to wkurza, oj wkurza, tym bardziej że za jakichś kretynów ludzie odgrywają się później na WSZYSTKICH rowerzystach, jak leci. Odpowiedzialność zbiorowa. A to wkurza, oj wkurza emotka  

Oj tak, niestety matki z dziećmi w wózkach w tej kwesti są najgorsze... Chodnik 2m, ścieżka 1m, ale i tak wybierze ścieżkę (pewnie by królewicz w wózku nie podskakiwał na nowym, równym chodniku), a spróbuj zadzwonić na taka, albo ominąć za blisko (co na scieżce o szerokości 1m czy 1,5 nie cieżko) to wyzwie od najgorszych, a wnajlepszym przypadku powie: "nie widzi pańi, ja tu dziecko wiozę!".... No zesz normalnie oczekuje ze na jej królewicza to swiat będzie reagował niczym morze martwe na Chrystusa... 
Co do wiecznej walki miedzy kierowcami, rowerzystami i pieszymi to uważam, ze wszyscy są ludźmi i są zarówno kiepscy kierowcy, kiepscy rowerzyści, ale i o zgrozo kiepscy piesi... I ja ogolnie jestem w stanie zrozumieć, ze ktos idzie ścieżka dla rowerów gdy nie ma obok chodnika (ale jej skrajem, a nie środkiem), ale kurczę jak od chodnika dzieli nas namalowana biala Linia? 

Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

ace

#6260643 Napisano: 27.09.2016 18:04:39 w Wkurza mnie...
Pozostając w rowerowych klimatach to mnie wkurzają piesi na ścierkach rowerowych. Dzis mi jakaś baba prosto pod koła wlazła, ze musiałam tak gwałtownie zahamowac, ze zerwałam kontrę, wykrzywilam widełki w ramie, i kilka innych rzeczy które beda mnie prawdopodobnie kosztować ok 350zeta... Nie wspominając ze jestem pozbawiona środku transportu, i do pracy bede musiała wstawać jakies 30min wcześniej... I tak wlasńie zyram na złożony/wygrany/przeznaczony do sprzedaży rower, ze chyba przestanie byc na sprzedaż i mam nadzieje z będzie niedługo rozłożony. Tyle ze ja mam ambicje sama go złożyć.... Ciekawe co z tego będzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6257941 Napisano: 21.09.2016 19:22:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hmm zdążyłam zapomnieć jak ładnie opisane są paragony w małych osiedlowych Groszkach... ciastka czyt. paluszki, prod. piekarnicze czyt. przyprawa Prymat cynamon... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6257720 Napisano: 21.09.2016 14:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

ace napisał(a):

mczarna napisał(a):

ace napisał(a):

temat pewnie był omawiany we wszystkie strony, ale nie wiem gdzie szukać emotka Więc może ktoś po raz milion trzydziesty piąty napisze czy kamis poda nr zwycięskiego paragonu, jeśli się z nimi skontaktuję? Ja ostatnio w konkursach jestem tak w tyle, że nawety nie wiem jaki etap teraz obdzwaniają...

Nie, nie podadzą numeru. Jeśli jest coś źle to wyślą po jakimś czasie od otrzymania przesyłki maila,że np. braki w oświadczeniu, że paragon zły ale za "Chiny Ludowe" numeru nie podadzą. Cały czas jest obdzwaniany 1 etap z nożami.

Dziękuję za odpowiedź dziewczyny emotka W takim razie wysyłam te co mam licząc że "szczęśliwy" jest wśród nich emotka Wszystkie paragony mam z czerwca

Stwierdzenie "nawet nie wiem, jaki etap obdzwaniają" osłabiło mnie... Losowanie było póki co tylko jedno, co w regulaminie łatwo było znaleźć...

Przepraszam, że doprowadziłam/prawie doprowadziłam do omdlenia emotka Mam nadzieję, że obyło się bez guza emotka To stwierdzenie, że nie wiem jaki etap obdzwaniają było po to by podkreślić jak bardzo w konkursach obecnie nie jestem. I prawda, że po tym jak kobitka zadzwoniła, to właśnie taka myśl mi się w głowie pojawiła: "za jaki etap?", ale to sobie sprawdziłam w regulaminie po powrocie do domu emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ace

#6257284 Napisano: 20.09.2016 20:16:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

ace napisał(a):

temat pewnie był omawiany we wszystkie strony, ale nie wiem gdzie szukać emotka Więc może ktoś po raz milion trzydziesty piąty napisze czy kamis poda nr zwycięskiego paragonu, jeśli się z nimi skontaktuję? Ja ostatnio w konkursach jestem tak w tyle, że nawety nie wiem jaki etap teraz obdzwaniają...

Nie, nie podadzą numeru. Jeśli jest coś źle to wyślą po jakimś czasie od otrzymania przesyłki maila,że np. braki w oświadczeniu, że paragon zły ale za "Chiny Ludowe" numeru nie podadzą. Cały czas jest obdzwaniany 1 etap z nożami.

Dziękuję za odpowiedź dziewczyny emotka W takim razie wysyłam te co mam licząc że "szczęśliwy" jest wśród nich emotka Wszystkie paragony mam z czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6257271 Napisano: 20.09.2016 20:00:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
temat pewnie był omawiany we wszystkie strony, ale nie wiem gdzie szukać emotka Więc może ktoś po raz milion trzydziesty piąty napisze czy kamis poda nr zwycięskiego paragonu, jeśli się z nimi skontaktuję? Ja ostatnio w konkursach jestem tak w tyle, że nawety nie wiem jaki etap teraz obdzwaniają... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6256701 Napisano: 19.09.2016 20:52:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kami s w piątek informowało z jakiego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6256529 Napisano: 19.09.2016 15:00:54 w Zjazd e-konkursowiczów
joan napisał(a):


Ale teraz jest moda na rurki - ja tam się trzymam z daleka od takich okazów, konformizm nigdy mi nie smakował. Lepszy jeden borowik szlachetny, niż dwa hubiaki pospolite emotka

dobrze powiedziane emotka


kalka napisał(a):

Fajnym miejscem do takiego spotkania byłby też Gdańsk. Tam jest fajny studencki hostel - tani jak barszcz.
I żeby nie było, że jest mi tu bliżej -mam tyle samo na Śląsk, co go Gdańska      Tylko wypad nad morze dobrze by Ślązakom, mi zresztą też zrobił        a kto jest kto na zdjęciu


ja poproszę namiary na hostel. Z chęcią przetestuję pędolino do Gdańska emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6255140 Napisano: 15.09.2016 21:07:21 w SZUKAM....
madzia34 napisał(a):

ace napisał(a):

madzia34 napisał(a):

ace napisał(a):

szukam jakiejś fajnej, smacznej i nie za drogiej restauracji w Krakowie. Może ktoś coś polecić?

dobra kasza nasza na rynku   uwielbiam:)

dzieki emotka A jakie danie najbardziej polecasz?

tu masz mevu....http://www.dobrak...asza.pl/menu-krakow/
ja osobiscie uwielbiam Kurczak curry i czarne oliwki....wiem ,ktos powie ble kasza.....ale uwierz mi to niebo w gebie,a......jesli to zacheta to zawsze do kaszy było piwo za 4 zł:)

Dzięki emotka Właśnie menu widziałam i tyle wspaniałośći, że nie wiadomo co najlepsze emotka Ja kasze uwielbiam emotka Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6255109 Napisano: 15.09.2016 20:32:26 w SZUKAM....
madzia34 napisał(a):

ace napisał(a):

szukam jakiejś fajnej, smacznej i nie za drogiej restauracji w Krakowie. Może ktoś coś polecić?

dobra kasza nasza na rynku   uwielbiam:)

dzieki emotka A jakie danie najbardziej polecasz? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6255093 Napisano: 15.09.2016 20:07:32 w SZUKAM....
szukam jakiejś fajnej, smacznej i nie za drogiej restauracji w Krakowie. Może ktoś coś polecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6251396 Napisano: 08.09.2016 10:22:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

kadett33 napisał(a):

andii napisał(a):

kluseczka napisał(a):

Gdzie można zobaczyć numery pesel, z rmf? Te z poprzednich dni, które nie zostały jeszcze zgłoszone?

http://www.rmf.fm/f/pesel.html tam na samym dole emotka

oszukują, już drugi pesel jest dla osoby która ma urodziny w dniu podania peselu.

no wlasnie cos tu mi nie pasuje, chyba za duzy zbieg Okoliczności???

A słucha w ogóle ktoś audycji? Bo ja słucham 3 razy w tygodniu i podają datę związaną z czymś tam... Ostatnio chyba premiera czegoś tam była w jakiś dzień więc podali ten dziś i rok wymyślili a pozostałe liczby wymyślają ludzie których pytają reporterzy (ostatńią liczba jest dla komputera zarezerwowana ). Jak dobrze kojarzę to ostatnio był np. data urodzin jakiejś aktorki i podali ten dzień plus inne...

Dla mnie ten konkurs to ściema jakaś. Dziwnym trafem wśród milionów polaków wszyscy słuchają RMFu, bo jak dotąd w ciągu kilku dni znaleźli szczęśliwych posiadaczy takiego nr... Dla mnie dziwne i podejrzane... Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

ace

#6251255 Napisano: 07.09.2016 20:27:10 w Kupię...
Kupie bilet na jutrzejszy koncert Kings Of Leon w Krk Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6250597 Napisano: 06.09.2016 13:18:33 w WC - rozmowy o wszystkim
a może ktoś z Was ma blender ręczny z panelu ariadna? Bo nie wiem czy jest to w ogóle coś warte? Tzn głównie do koktajli bym używała. Bo masła orzechowego to zapewne tym  nie uzyskam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6245668 Napisano: 24.08.2016 21:54:13 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

ace napisał(a):

a czy ktoś też ma problem że nie ma numeru paragonu w miejscu gdzie powinien być? Tzn wdg wzoru? bo nie wiem co wpisać? (nie bijcie jeśli to pytanie już było, ale ja ledwie kilka minut w ostatnich tygodniach jestem w stanie wyciułać na konki i nie jestem na bieżąco. )

Na stronie konkursowej jest pokazane dokładnie gdzie są numery. Na jednych paragonach są gdzie indziej, niż na drugich. Sprawdź dobrze emotka  

wiem sorry, jestem tak zmęczona że ten drugi paragon się ukrył przede mną emotka

a post skasowałam z nadzieją że może jeszcze nikt na niego nie odpowiedział, bo nagłego oświecenia dostałam i drugi paragon mi się pojawił (nie pytajcie jak mogłam go nie zauważyć XD). Ok zgłoszenie wysłąne, czas iść spać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6235328 Napisano: 30.07.2016 21:20:27 w Wkurza mnie...
ja sama mnie wkurzam... Kupiłąm produkty na konk Kamis w Biedrze tyle, że nie doczytałam, że ma być przynajmniej jeden grillowy produkt... grrr Tak to jest przed wyjazdem na wakacje... myśli się o zbyt wielu rzeczach naraz... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6230051 Napisano: 17.07.2016 10:48:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzięki dziewczyny. Podejrzana sprawa z tym wszystkim.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6230020 Napisano: 16.07.2016 22:41:13 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos z Was ma moze internet w Netii? Bo kurczę dostałam SMS od neti ze moje dane zostały wykradzione... I sie zastanawiam na ile mam sie bać... Czy ktos tez padł tego łupem? Wyświetl w wątku >>
0 0