Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6275037 Napisano: 25.10.2016 19:29:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulki z intercity... no cóż to co w nich najlepsze to ... pudełko... Wyświetl w wątku >>
2 mia, kumulacja 0

ace

#6273685 Napisano: 22.10.2016 18:20:09 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Podobno wyszła lista 100 najbardziej pożądanych facetów przez Polki.
I patrząc na zestawienie RMF FM z top 25, muszę co drugie nazwisko googlować, a to co google mi pokazuje i tak nic mi nie mówi  emotka
Czy tylko ja tak mam, że połowa tych facetów to nie wiadomo skąd? Ja się pytam co za Polki głosowały.

Strona RMF FM
http://www.rmf.fm...z-polki-facetow.html
Główna lista
https://www.zaado...top-100-2016-results


jakie tam Polki? mnie nikt nie pytał. ale jak się spojrzy na nazwę "zaadoptujfaceta", to przestaje dziwić, że zestawienie tworzone przez bywalczynie takich miejsc w internetach wygrywa Michał Szpak. aha. na googlowanie tych nieznanych raczej szkoda by mi było czasu.

jeśli tak głosowały "statystyczne" Polki to ja bardzo, ale to bardzo odbiegam od statystycznej polki emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6273669 Napisano: 22.10.2016 17:43:37 w WC - rozmowy o wszystkim
ale właśnie chodzi mi taki który już używałam. Bo włąśnie go odszukałam, ale jak chcę sprawdzić stan konta to wyskakuje mi, że usługa chwilowo niedostępna i nie wiem z czym to jest związane Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6273663 Napisano: 22.10.2016 17:33:17 w WC - rozmowy o wszystkim
jak to jest teraz z kartami pre paid? Czy jeśli przed wejsciem tej ustawy używałam numer niezarejestrowany, to muszę go rejestrować? czy tyczy się to tylko kart dopiero aktywowanych po wejsciu w życie ustawy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6273614 Napisano: 22.10.2016 15:04:54 w Smolar
ja też grałam na jeden telefon emotka ale i tak za cholerę nie chce mi się grzebać wśród paragonów i je wklepywać. Poczekam az sami beda informować emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

ace

#6272402 Napisano: 20.10.2016 11:13:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

joan napisał(a):

luko922 napisał(a):

No chyba nie do końca, bo numer paragonu wcale nie jest taki sam, jak na niefiskalnym, tylko różni się jedną cyferką. Jak na paragonie jest dajmy 21345, to na niefiskalnym jest 21346. Przynajmniej u mnie. 


Jak się różni jedną cyferką, to jest to numer wydruku, a nie paragonu emotka

Mnie się wydaje, że oni założyli jakąś blokadę i numer musi mieć min. 4 cyfry, dlatego Wam te trzycyfrowe numery nie wchodzą.

No to na pewno, ale mogliby ogarnąć wszystkie możliwości, zanim robią formularz... :X

pewnie mają kiepskich testerów (albo w ogóle ich nie mają XD). Pamiętam jak kiedyś udoskonalili stronę do logowania do płatności internetowych jakiegoś banku (chyba mbank), wszystko ładnie pięknie tylko na stronie do logowania nie można było się zalogować bo brakowało okienek do wpisania loginu i hasła XD. No ale kogo obchodzi taki szczegół, ważne że strona była w nowej odsłonie emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6271623 Napisano: 18.10.2016 21:15:13 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ace dzięki za pomoc, spróbuję z tym alkoholem do dezynfekcji, a potem dla pewności te tabletki co piszesz, bo to też dobry pomysł. Im więcej dezynfekcji tym większa pewność, że pozbędę się glonów

tylko wypłucz dobrze sprzęt po wszystkim, żebyście nie zatruli się chemią! 

po samych tabletkach nie trzeba płukać, bo one właśnie sprawiają, że woda staje się zdatna do picia. Tyle, że one chemii chyba nie neutralizują, a jedynie drobnoustroje czy substancje biologiczne. Ja zawsze na wakacje w jakichś krajach egzotycznych zabieram ze sobą i wrzucam do wody (jeśli nie znam jej pochodzenia) przed jej wypiciem. Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

ace

#6271367 Napisano: 18.10.2016 13:47:56 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wkurza mnie, że w moim domowym dystrybutorze na wodę (nieużywanym od dłuższego czasu) zalęgły się jakieś drobnoustroje. Woda zielona  emotka . Przepuściłam przez niego setki litrów wody, by choć trochę pozbyć się tego, ale wiadomo, nawet teraz gdy leci niby czysta, to strach przepuścić nawet " Cyrankę". Jest tu ktoś kto zna się na sanityzacji? bo chyba będę zmuszona zawieźć mazynę do dezynfekcji, choć to wysoka maszyna i pewnie zabulę jak za zboże za taką usługę  emotka

co prawda to nie dystrybutor, ale miałam tak kiedyś w pojemniku na wodę w żelazku emotka  jak zostało trochę wody, a żelazko stało na parapecie na słońcu, to miałam glony. 
Pomógł ocet  :) wlałam ocet, zostawiłam na kilka godzin - wiadomo, mały pojemnik. Ty musiałabyś pewno na dłużej. Później wypłukałam i pojemnik czysty. 
Możesz spróbować. Albo zadzwonić do firmy, z której masz ten dystrybutor i zapytać, co masz zrobić.

Potraktowałam to octem i sodą i wrzątkiem, ale nadal boję się z tego korzystać.
Już sobie nawet "wklepałam", że pewnie są tam bakterie E Coli i fruwają już po całym domu, choć nikt nie korzysta z tego urządzenia teraz. W lecie było non stop używane i było wszystko OK, woda czyściutka, bezwonna, a teraz to myślałam, że na zawał zejdę.
Napisałam już info do różnych firm w sprawie środków. Póki co traktują octem z sodą i wodą, by nic się już więcej nie zalęgło i urządzenie do kwarantanny. Aż strach pomyśleć co siedzi w rurach od zmywarek czy w filtrach.

a może tabletki do uzdatniania wody pitnej (w sklepach np survivalowych, łowieckich) coś pomogą i wybiją dziadostwo? Tzn bakterie coli na pewno wybiją, a glony to nie wiem...
Albo wlać jakiegoś olejku eterycznego np z drzewa herbacianego - ma właściwości bakterio i grzybobójcze....
1mariusz napisał(a):

joan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Pralka mi się zepsuła emotka i ma już tyle lat, że raczej nie będzie opłacało się jej naprawiać, oby Calgon zlitował się nad mym losem...


Będę za Ciebie trzymała kciuki emotka

Sama właśnie wymieniłam pralkę na wygraną, ale ta poprzednia nadal działa, choć w listopadzie skończyłaby 10 lat. I się zastanawiam, ile wytrzymują te nowe pralki, bo aż tak długo to jednak chyba nie emotka

Ha ha ,moja z Biedronki stoi w piwnicy i cierpliwie CZEKA .Starej powiedziałam,że ma następcę ,więc jakby co to wypad! No i podejrzewam ,że się przejęła i na emeryturę prędzej pójdę ja!! emotka

ja już się wyleczyłam z wymiany starych, brzydkich, obdrapanych, działających urządzeń agd emotka Mam odkurzacz co ma 30 lat i działa bez zarzutu, a w naprawie nie był nigdy emotka Wiadomo nie ma różnych bajerów nawadniających, nawilżających, wyłapujących roztocza, leczniczych, zapobiegających ciąży itd ale swoją podstawową funkcję spełnia wzorowo emotka   A i mój kot czuje przed nim respekt (moja osoba nie ma takiej mocy emotka ) więc jak chcę go przywołać do porządku wystarczy że zbliżę się do szafy gdzie przebywa potwór emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6270673 Napisano: 17.10.2016 14:37:28 w Wkurza mnie...
Dzięki dziewczyny emotka Jakoś zawsze tak lepiej człowiekowi jak się wygada i usłyszy dobre słowo.
Bruce Jeśli chodzi o gości to już pojechali, tzn została tylko ta jedna dziewczyna, poszli teraz na obiad (to akurat brat wiedzial i nie oczekiwał ode mnie, ze ja będę ich karmić i im gotować). A co do rozmowy o przyszłe takie sytuacje, to z moim bratem to jak walenie grochem o ścianę, nic nie dociera, to mieszkanie jest jego własnością - jak trzeba, a innym razem jest tylko gościem (nieraz przez telefon  słyszę jak mówi, że póki co mieszka u siostry...). Wkurza mnie że traktuje mieszkanie jak hotel z pełną obsługą a mnie jak służącą.
lolka182 pewnie masz racje i wcześniej czy później będę musiała się za to zabrać... i o ile po bracie się takiego zachowania nie spodziewam, to jednak jak spotka na swojej drodze kobietę z którą będzie chciał się związać na stałę to już nie będę mogłą tego powiedzieć... co prawda mój brat jest baaaaardzo podobny do mojego ojca więc wątpię by w jakimkolwiek stopniu stał się pantoflarzem to jednak nigdy nie wiadomo...
Póki co wiem że w listopadzie znów wyjeżdża za granicę, ja ogólnie też planuję wyjazd tylko Brexit trochę pokrzyżówał mi plany...
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6270627 Napisano: 17.10.2016 13:41:20 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ace napisał(a):

wkurza mnie mój brat, przed weekendem, w środę wieczorem powiedział mi, że w czwartek wieczorem przyjeżdżają jego znajomi i będą nocować... super ja w trakcie wielkich porządków, wszystko z szaf powywalane, a on gości sprasza... (a ja pracuję od rana do wieczora więc jak mam zrobić jako taki porządek?) do tego w moim łóżku pękła sprężyna więc źle się na nim śpi dlatego od paru dni śpię na kanapie w salonie, ale na weekend musiałam zwolnić salon... ale ok postanowiłam być zen i wzięłam sobie urlop na poniedziałek (no bo wyśpię się a w poniedziałek sobie w domu popracuję) i co z tego w niedzielę brat mówi że koleżanka będzie nocować bo sobie rękę złamała, a że mieszka na drugim końcu Polski ( w Kato..., ja w Krk) to pojedzie dopiero jutro. Po chwili złości stwierdziłam, że ok nie wyśpię się, ale sobie jutro popracuję (byłąm przekonana ze koleżanka wraca do domu rano). No ale nie, wraca do domu wieczorem, i siedzą teraz w domu, okupują salon (u mnie w pokoju nie ma biurka ani stołu więc nie mam gdzie się z kompem i papierami rozłożyć), czyli dzień urlopu poszedł się je***, ja się tylko wku****... A brat też miał ze mną mieszkać przez miesiąc, góra dwa miesiące... a jest już 7... Normalnie rodzina to najbardziej przereklamowana instytucja na ziemi...

Ja to bym się nawet nie odważyła zapraszać swoich gości do domu, w którym sama jestem gościem emotka Proponuję szczerą, aczkolwiek stanowczą rozmowę z bratem.

wiesz to jest trochę bardziej skomplikowana sprawa. Ja z bratem jesteśmy współwłaścicielami mieszkania, więc on jakby nie patrzyć to ma do niego prawo. tyle, że od 5 lat mieszkał za granicą, więc ja je utrzymywałam (i w sumie dalej utrzymuję, bo on nic nie płaci nawet jak teraz mieszka), robiłam naprawy remonty itd. Ale rok temu zrezygnował z pracy i wrócił, chwile pojeździł po świecie i a ze mną miał mieszkać miesiąc lub dwa bo miał dalej podróżować (ja gdybym wiedziała, że będzie mieszkał ponad pół roku to sama bym się wyniosła - bo prawda jest taka, że on ma niby trzydziesci pare lat, a zachowuje się jak 6latek - szczególnie pod względem utrzymania porządku no i ogólnie jest dość egoistyczny...) . W tej całęj sytuacji najbardziej mnie wkurzyło to że info o tym, że oni będą u nas nocować dostałam na niecałe 24godz przed ich przyjazdem... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6270548 Napisano: 17.10.2016 12:15:19 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój brat, przed weekendem, w środę wieczorem powiedział mi, że w czwartek wieczorem przyjeżdżają jego znajomi i będą nocować... super ja w trakcie wielkich porządków, wszystko z szaf powywalane, a on gości sprasza... (a ja pracuję od rana do wieczora więc jak mam zrobić jako taki porządek?) do tego w moim łóżku pękła sprężyna więc źle się na nim śpi dlatego od paru dni śpię na kanapie w salonie, ale na weekend musiałam zwolnić salon... ale ok postanowiłam być zen i wzięłam sobie urlop na poniedziałek (no bo wyśpię się a w poniedziałek sobie w domu popracuję) i co z tego w niedzielę brat mówi że koleżanka będzie nocować bo sobie rękę złamała, a że mieszka na drugim końcu Polski ( w Kato..., ja w Krk) to pojedzie dopiero jutro. Po chwili złości stwierdziłam, że ok nie wyśpię się, ale sobie jutro popracuję (byłąm przekonana ze koleżanka wraca do domu rano). No ale nie, wraca do domu wieczorem, i siedzą teraz w domu, okupują salon (u mnie w pokoju nie ma biurka ani stołu więc nie mam gdzie się z kompem i papierami rozłożyć), czyli dzień urlopu poszedł się je***, ja się tylko wku****... A brat też miał ze mną mieszkać przez miesiąc, góra dwa miesiące... a jest już 7... Normalnie rodzina to najbardziej przereklamowana instytucja na ziemi... Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

ace

#6268743 Napisano: 13.10.2016 10:01:33 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki dziewczyny za rady emotka
malutka456 napisał(a):

 

Pampersy zielone lub białe (Premium  Care) moim zdaniem najlepsze, ale i najdroższe ;/ lepiej rozmiar 2, bo nie wiadomo jak duże urodzi się dziecko emotka  co do oliwek - nie wiem czy każda mama stosuje - ja np. nigdy nie  używałam, bo zatyka pory, ale to już moja opinia prywatna. Z kosmetyków np. Hipp ma fajne płyny do kąpieli dla niemowlaków, ale i nasza polska Ziajka ma dobre kosmetyki i bardzo rzadko uczulaja emotka  chusteczki nawilżone z Hipp tez sa bardzo dobre emotka

W takim razie poszukam zielonych lub białych pampersów (rozumiem, że chodzi o kolor opakowania?) i wezmę 2 emotka Dziecko raczej nie będzie za duże bo mama wygląda jak przecinek nawet teraz w ciąży więc chyba zbyt duże dziecko nie może być (szczególnie, że rodzice też nie są zbyt duzi emotka
Co do oliwek to zatykają pory te z parafiną (czyli większość jak np Johnson&Johnson), a Hipp czy jak pisze Kalisto z  Rossmana mają w składzie naturalne oleje. O Oleju kokosowym zamiast oliwki też słyszałam, tak samo olej ze słodkich migdałów - jako naturalne oleje sprawdzają się fantastycznie.
kalisto1986 napisał(a):

Ja bym odpuściła sobie tą oliwkę. Bardzo dobry skład mają też babydream z rossmana, a cenowo wychodzą świetnie. Z kosmetyków na pewno przydadzą się żele do kąpieli, balsam do ciała, ewentualnie jeśli rodzi zimą to krem na mróz (bez wody). Pieluszki zdecydowanie rozmiar 2, Pampersa są ok. Dobre jeśli chodzi o skład, są chusteczki nawilżane fitti z biedronki. Zależy ile chcesz wydać, ale może zamiast dużej ilości kosmetyków to jakaś karta podarunkowa do smyka lub rossmana?

chyba masz rację kupię kartę podarunkową do Rossmana - niech mama sama wybierze jakie kosmetyki chce kupić emotka a tort ozdobię jakąś czapeczką i bucikami.
Defed
ale z tego co ostatnio czytałam coraz więcej badań potwierdza, że zbyt duża sterylność wobec niemowlaków wcale nie jest wskazana, bo przyczynia się do powstawania alergii, a ja nie będę tego tortu przecież budować na podłodze emotka Zresztą jak mamie nie będzie się podobać to zawsze może ten tort potraktować jak kwiaty - czyli ozdoba na jakiśczas a potem wyrzucić emotka

@agniehaha89 napisał(a)

agniehaha89 rzeczywiście słyszałam, że taki miś jest genialny! Tylko nie wiem czy podpasuję z wyborem w gust rodziców/kolory w pokoju, a taki miś raczej będzie musiał leżeć na wierzchu i razić w oczy. Ale pomysł na prezent super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6268119 Napisano: 12.10.2016 10:34:24 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny nie wiem gdzie zadać takie pytanie, ale myślę że na tym temacie siedzą odpowiednie osoby emotka Otóż w sobotę przyjaciółka robi imprezę, trochę baby shower (rodzi 25.10) trochę jej własne urodziny i tu zaczyna sięproblem z prezentem emotka Tak pomyślałam że przy małym dziecku najlepsze są praktyczne prezenty więc planuję zrobić tort z pieluch (wiadomo idą jak woda) i ozdobić oliwkami Hipp (wiem że mają dobry skład). Pytanie mam odnośnie pieluch - jakie są dobre? Pampersy? Huggsy? te z Lidla? No i jaki najlepiej rozmiar, ten najmniejszy czy lepiej ten 2? Będę wdzięczna za odpowiedź, albo ewentualne propozycje prezentów dla młodych mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6264421 Napisano: 05.10.2016 10:10:54 w Połączenia nieodebrane
przed chwila 501...702? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6264206 Napisano: 04.10.2016 19:38:18 w Zjazd e-konkursowiczów
aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):

jankowska napisał(a):

Dobra,na zdjęciu dwie osoby mają aureolki ze światła...jedna z nich to ja 


Następnym razem poprzebieramy się za postacie z naszych avatarów i będzie wszystko jasne emotka

O matko, to już zaczynam tworzyć emotka

Tylko sie nie zapędź i nie skończ emotka  

Mariola ja tez sie dowiedziałam dopiero w dniu zjazdy, jak juz trwał z 2 godz emotka  Co prawda na Śląsk nie wiem czy udałoby mi sie dostać (a raczej pózniej wydostać) to bym przynajmniej spróbowała... mogło byc fajnie emotka

co do tego kto jest kto na zdjęciu to poznaje tylko pana z awatara. Co do dziewczyn miałam swoje typy (na podstawie tylko własnych wyobrażeń, bo żadnej nigdy nie widziałam emotka ) ale legły w gruzach (przynajmniej do dwóch osob) odkąd Jankowska i Joan napisały gdzie stoją emotka  obie spudłowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6261999 Napisano: 30.09.2016 11:29:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

ace napisał(a):

czy w pkp w dziennych można wygrać tylko bilet? Bo w wynikach widzę że wszyscy co mają bilety mają też upominki i teraz się zastanawiam czy oni bilety wybierają z pierwszych 200 (czy ilu tam) nagrodzonych upominkami? A może najlepsze teksty lądują właśnie w pierwszych 4 minutach konkursu?

Tak bilety wybieraja z 200 pierwszych osob ktore otrzymuja upominek emotka

o żesz kurcze, to jak ja czytałam regulamin! Nie widziałam tego, ślepota ze mnie! Dzięki dziewczyny. Czyli jednak będę warować do północy... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6261933 Napisano: 30.09.2016 10:10:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w pkp w dziennych można wygrać tylko bilet? Bo w wynikach widzę że wszyscy co mają bilety mają też upominki i teraz się zastanawiam czy oni bilety wybierają z pierwszych 200 (czy ilu tam) nagrodzonych upominkami? A może najlepsze teksty lądują właśnie w pierwszych 4 minutach konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6261904 Napisano: 30.09.2016 09:24:05 w WC - rozmowy o wszystkim
nkba napisał(a):

bzowapani napisał(a):

A ja nie mam nic przeciwko, żeby ktoś mówił o mnie laska emotka I inne laski, z którymi jadę również emotka

no coś Ty? My z przyjaciółkami mówimy do siebie: damo, niewiasto, jejmość ew. białogłowa... emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6261631 Napisano: 29.09.2016 13:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

ace napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

shell napisał(a):

Nagroda gwarantowana z PKP to...? 

Jedna z tych nagrod:
- 100 szt. bonów na posiłki w Wars;
- 900 szt. maskotek pluszowych;
- 900 szt. przywieszek bagażowych;
- 900 szt. koszulek jubileuszowych

z gwarantowanych to mnie tylko Wars kusi, ale nie na tyle, by czekać do północy emotka Ja to bym chciiala złoty bilet na rok emotka A w ogóle to dopiero dwa dni przed rozpoczeciem konkursu przeczytałam, że bilety mogą być od stycznia... kurcze ja tak dużo podróżuję pociagami, ale jakos nie wpadlam na pomysł by trzymać bilety emotka

No te główne nagrody kuszą każdego.
Ja na szczescie mam sporo biletów, dzieki temu ze wiekszosc online kupujemy zawsze emotka

ja jeśli chodzi o pociągi to jestem oldschoolowa i zawsze kupuję tradycyjnie bilety... niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6261588 Napisano: 29.09.2016 12:46:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

shell napisał(a):

Nagroda gwarantowana z PKP to...? 

Jedna z tych nagrod:
- 100 szt. bonów na posiłki w Wars;
- 900 szt. maskotek pluszowych;
- 900 szt. przywieszek bagażowych;
- 900 szt. koszulek jubileuszowych

z gwarantowanych to mnie tylko Wars kusi, ale nie na tyle, by czekać do północy emotka Ja to bym chciiala złoty bilet na rok emotka A w ogóle to dopiero dwa dni przed rozpoczeciem konkursu przeczytałam, że bilety mogą być od stycznia... kurcze ja tak dużo podróżuję pociagami, ale jakos nie wpadlam na pomysł by trzymać bilety emotka Wyświetl w wątku >>
1 shell 0