Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6287322 Napisano: 20.11.2016 11:48:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ace napisał(a):

Czy osoby które wygrały w Acuvue mogłyby zdradzić sekret czy wygrywają odpowiedzi jednozdaniowe (czyli teoretycznie jak głosi treść zadania) czy dłuższe? Bede bardzo wdzięczna za podpowiedz tu lub na pw emotka

System nie przepuści więcej niż 100 znaków, jeśli to masz na myśli. emotka

Aaaaaaa no to moja zagadka rozwiązana! Dziękuje emotka  To fajnie, bo ja właśnie lepiej sie czuje w krótkich tekstach emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6287311 Napisano: 20.11.2016 11:34:06 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie wierzę w to co widzę emotka  https://www.faceb...NEWSFEED&fref=nf

Dlaczego nie wierzysz?
"Wyślij SMS o treści PROMOCJA na numer 92560"
Kasa, Misiu - KASA! emotka

Ja tez nie wierze w to co widzę, ale chodzi o to ile osob wzięło udział.... w to nie wierze! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6287308 Napisano: 20.11.2016 11:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy osoby które wygrały w Acuvue mogłyby zdradzić sekret czy wygrywają odpowiedzi jednozdaniowe (czyli teoretycznie jak głosi treść zadania) czy dłuższe? Bede bardzo wdzięczna za podpowiedz tu lub na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6286523 Napisano: 18.11.2016 11:39:30 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, a może bardziej smuci, że wczoraj zmarła półtoraroczna córka mojej siostry przyjaciółki emotka Malutka od urodzenia cierpiała z powodu kłopotów z oddychaniem, a pomimo to jak koleżanka trafiła z nią ostatnio do szpitala na obserwację, lekarze po 2 dniach wypisali ją do domu nie zleciwszy szczegółowych badań, pomimo tego,że dziecko było z grupy podwyższonego ryzyka emotka Tak to właśnie w tej Polsce jest, że jak nie dasz w łapę, nie zapukasz do odpowiednich drzwi, to zdychaj sobie człowieku emotka Rodzice mi opowiadali, że kiedy ja się rodziłam 32 lata temu, ojciec z dziadkiem dali lekarzowi równowartość 120 marek niemieckich w 1984 roku, co ponoć stanowiło półroczną pensję tego doktora.Urodziłam się z wodogłowiem, łeb podobno jak bania wielki,a ten zaproponował termin operacji za kilka tygodni.Oczywiście po odpowiedniej gratyfikacji pieniężnej zostałam zoperowana już następnego dnia.Przecież mogłam umrzeć albo w "najlepszym" przypadku zostać warzywkiem.Bardzo ubolewam,że od tego czasu w polskiej służbie zdrowia nic się nie zmieniło emotka

Zawsze przykro takie rzeczy słyszeć emotka  ale co do służby zdrowia to z tego co slysze od znajomych za granica to wcale nie jest lepiej, a np w uk jest gorzej (co dla mnie było szokiem). Jedynie Niemcy są solidne pod tym względem.  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

ace

#6286511 Napisano: 18.11.2016 11:23:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Mam sprawdzony sposób na Wasze historie: wystarczy na kolorowej kartce A4 wielokrotnie wydrukować krótkie info "KONKURS! NIE WYRZUCAĆ!", potem powycinać małe karteluszki i zszywaczem przymocować do opakowań w domu (na półkach, w lodówce itp.) Można też kilka sztuk karteluszek włożyć do portfela, na wypadek wizyty u krewnych. Pięć minut roboty, a mniej stresu dla każdego w rodzinie emotka

Zapewniam, ze nie na wsztstkich zadziała emotka  niektórzy nawet jakby mieli całe opakowańie oklejone takimi karteczkami to czynność np. nalewania mleka jest czynnością juz tak machinalna ze nie zwróciliby uwagi na jakiekolwiek komunikaty emotka  tylko siup do kosza Wyświetl w wątku >>

ace

#6284518 Napisano: 15.11.2016 12:44:40 w Wkurza mnie...
bo dzisiaj lekarze są od wypisywania recept, a nie od leczenia... No ale takie mamy szkolnictwo niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6284067 Napisano: 14.11.2016 14:43:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
taką przedszkolankę powinno się zwolnić z pracy... no chyba, że rodzice wyrazili zgodę, a nagroda przechodzi na własność przedszko0la.. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, notta 0

ace

#6283513 Napisano: 12.11.2016 21:16:18 w Dziś cieszę się z.....
ze znalezionego paragonu na konk Vegety (pięknie opisany). A przedwczoraj żaliłam się w wątku wkurza mnie, masakrycznie źle opisany paragon na tenże konkurs (do tego nie kupuję normalnie takich rzeczy, kupiłam to co miało najlepszy skład czyli przyprawa do mięsa, a ja mięsa nie jadam emotka no ale może jakoś wykorzystam emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6283294 Napisano: 11.11.2016 20:15:29 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

ace napisał(a):

Opisy na paragonach. Kupiłam vegete na konkurs w Tesco, opis na paragonie: "75 g". No tego to jeszcze nie było!

na poprzedni konkurs vegety też miałam taki paragon, poszłam do punktu obsługi klienta, a tam odmówili mi podbicia i powiedzieli, że organizator może sobie u nich sprawdzić, że to vegeta..

i ja chyba wlasnie wezmę udział tym paragonem a w razie wygranej wyślę im razem z pustymi opakowaniami... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6282953 Napisano: 10.11.2016 19:37:01 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

ace napisał(a):

Opisy na paragonach. Kupiłam vegete na konkurs w Tesco, opis na paragonie: "75 g". No tego to jeszcze nie było!

Ja kupiłam Almette, a na paragonie Jogurt Twist...

No to tez fajnie... ogolnie to sie przyzwyczaiłam do opisów typu słodycze (na paluszki), proszek (na przyprawe w tytce) ale w małych sklepach typu abc, ale Tesco? 75 g? Serio? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6282915 Napisano: 10.11.2016 18:16:45 w Wkurza mnie...
Opisy na paragonach. Kupiłam vegete na konkurs w Tesco, opis na paragonie: "75 g". No tego to jeszcze nie było! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6282099 Napisano: 09.11.2016 12:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

huda83 napisał(a):

Szczęśliwcy calgon: czy ja dobrze zrozumiałam, źe na przesłanie danych mamy 5 dni roboczych?

No właśnie, a w regulaminie jest 7.

pewnie chodzi o to że w regulaminie jest 7 dni (bez roboczych, a z tego co widzę oni tam rozróżniają dni robocze od "normalnych") czyli 5 dni roboczych, ale tu na naszą korzyść chyba (dzięki 11 listopada) o jeden dzień więcej czasu mamy (jeśli ufać temu co pani przez tel. mówi). Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6281695 Napisano: 08.11.2016 20:47:52 w Biedronka
no właśnie mamy wizy emotka Wyświetl w wątku >>
2 bethan, synk 0

ace

#6281689 Napisano: 08.11.2016 20:31:17 w Biedronka
u mnie odlicza tylko pare produktów które leżą na specjalnej "wystawie" przy plakacie z tą promocją... Kupiłam olej sezamowy to mi odliczyło. Jak wzięłam Kamisa to mi już nie odliczyło mimo, że jest na liście...

A tak w ogóle w Biedronce są jeszcze te akcje ze zwrotami czy tak jak Lidl zrezygnowali z tego?
http://polki.pl/m...ign=Newsletter-Polki
Szkoda, że właśnie przez takie zachowanie u nas nigdy nie będzie jak w US, gdzie zawsze można zwrócić czy to otwarty krem który uczulił czy podkład który okazuje się że jednak kolorystycznie nie pasuje... Jedna z niwielu rzeczy których zazdroszczę amerykanom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6279917 Napisano: 04.11.2016 21:25:35 w WC - rozmowy o wszystkim
ok dzięki. Ale tak jak mówię przeglądam inne aukcje i też takie dziwy. Ceny tak wariują przy tych zielonych promocjach i przy tych polecanych produktach... bo sorry ale kilogram mąki za 100zł????

Dzięki. Kamień z serca że to nie moje kompy wariują emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6279907 Napisano: 04.11.2016 21:14:42 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś mógłby rzucić okiem na tę aukcję? Kurcze bo mi się wyświetla że cena to jedynie 99,99zł????? I w ogóle to jest promocja z 15,00zł i liczy obok że to niby zniżka o 567%.... No i teraz się zastanawiam czy to ja mam jakiegoś wirusa (choć taka cena wyswietla mi się i na lapku i na ipadzie...) czy na allegro coś ceny świrują (bo to nie jedyna aukcja z takim kosmosem..) http://allegro.pl...krk-i5818580596.html Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6278887 Napisano: 03.11.2016 09:27:32 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

o wiele rzadziej niż kiedyś, mam mniej czasu, gram falami

o o  i to jest mój sposób grania ostatnimi czasy, falami emotka
A mnie wkurza, że przed moim biurowcem wycieli 8 pięknych drzew emotka Normalnie nienormalna jestem bo widząc to prawie fizycznie odczuwałam ból ... emotka i teraz w zamian nasadzą pewnie chwast zwany tują...


i wkurza mnie konkurs lista marzeń, że mogę wybrać po jednej nagrodzie z zestawu damskiego, męskiego i dziecięcego... A ja bym chciała 3 z męskiego (i to wszystkie byłyby dla mnie emotka ).... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6278865 Napisano: 03.11.2016 08:54:22 w Carrefour konkursy
zawsze można kupić jeden ketchup pikantny, jeden ketchup łagodny i np przecier emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6276327 Napisano: 27.10.2016 22:39:53 w Lay's
cc_investigator napisał(a):

skeasy04 napisał(a):

ace napisał(a):

powiem tak, że trochę sceptycznie podchodziłam do tego jak pisaliście że nie wygrywają te same nazwiska, a tu kurka jego mać  to prawda! Z tej listy można wywnioskować że w Polsce jest tyle samo Nowaków, Kwiatkowskich czy Kowalskich co Dylertów, Haase czy Ezzabich ... Miałam się skusić i z raz wysłać, ale tak widzę, że z moim nazwiskiem na ten konk żal kasy i bioder emotka


Jedno z takich 'dziwnych' czy też orientalnych nazwisk jest moje, i wydaje mi się że samo oryginalne nazwisko nie wygrało mi piłki - samo hasło wydawało mi się dobre. Chociaż, może coś w tym jest jak czytam wcześniejsze posty. (Wybaczcie za odrobinę chaosu, ale na telefonie jakoś to forum kiepsko mi działa emotka )

Nie jest to kwestia egzotyczności nazwiska, ale raczej tego, że Avanti go jeszcze nie zna. Co do haseł - my tu same dobre piszemy emotka A teraz spróbuj wysłać hasło tak samo dobre, w podobnym guście, na to samo nazwisko co poprzednio emotka I szanse na piłkę masz na poziomie 3%.

Bardzo możliwe. Ja to raczej jestem z tych co sceptycznie podchodzi do rożnych teorii spiskowych to tu jednak troche dziwne ze chyba żadne nazwisko sie nie powtarza... i ja nie chce powiedzieć ze wygrywają osoby z orientalnym nazwiskiem i kiepskim hasłem, bo na pewno tak nie jest. 

Ale ja swoje biodra bardzo lubię w takim rozmiarze w jakim są wiec w sumie karmienie kolegów w pracy chipsami mi by wyszło bardziej na zdrowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6276301 Napisano: 27.10.2016 21:39:25 w Lay's
powiem tak, że trochę sceptycznie podchodziłam do tego jak pisaliście że nie wygrywają te same nazwiska, a tu kurka jego mać  to prawda! Z tej listy można wywnioskować że w Polsce jest tyle samo Nowaków, Kwiatkowskich czy Kowalskich co Dylertów, Haase czy Ezzabich ... Miałam się skusić i z raz wysłać, ale tak widzę, że z moim nazwiskiem na ten konk żal kasy i bioder emotka Wyświetl w wątku >>
0 0