Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6292838 Napisano: 29.11.2016 21:00:59 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos z Was korzystał z tych bonów do Warsa wygranych z pkp? Bo kurczę tak jak ja sporo jeżdżę pociągami tak do końca roku (a juz na pewno do 10.12) żadna dłuższa podróż niz taka 1,5godzinna w pociągu z co najwyżej wagonem barowym mi sie nie szykuje. I pytanie czy wszystkie Dania z menu są zawsze dostępne w wagonie barowym? Bedejechac sama i nie wiem jak ja wydam 50zl musze to jak najlepiej zaplanować emotka  w wagonie barowym to ja dotąd co najwyżej kawę i sałatkę zamawiałeam emotka

Weź na zapas wafelki Prince Polo - zostaną na później, do porannej kawy emotka emotka

Ale na Prince Polo juz konkurs sie skończył emotka  na kinder bueno tez... a to jedyny powód by słodycze kupowac emotka  najwyżej poproszę dwie zgrzewki wody mineralnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6292823 Napisano: 29.11.2016 20:31:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos z Was korzystał z tych bonów do Warsa wygranych z pkp? Bo kurczę tak jak ja sporo jeżdżę pociągami tak do końca roku (a juz na pewno do 10.12) żadna dłuższa podróż niz taka 1,5godzinna w pociągu z co najwyżej wagonem barowym mi sie nie szykuje. I pytanie czy wszystkie Dania z menu są zawsze dostępne w wagonie barowym? Bedejechac sama i nie wiem jak ja wydam 50zl musze to jak najlepiej zaplanować emotka  w wagonie barowym to ja dotąd co najwyżej kawę i sałatkę zamawiałeam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6292496 Napisano: 29.11.2016 13:59:55 w Pomocy!!!!
cranberry99 napisał(a):

Cześć:) Po wielu problemach z kurierem GLS udało mi się w końcu odebrać Młynek z Kamisa (wysłany przez Albedo Marketing). Niestety przy odbiorze sprawdziłam tylko czy jest cały, a dopiero w domu zauważyłam rysę/pęknięcie... Oświadczenie, że odebrałam nagrodę już podpisane. Myślicie, że jest jeszcze szansa, żeby to zareklamować? Miał ktoś podobną sytuację? 

ja miałam. też mam pęknięcie, ale olałam sprawę... Nie chce mi się, za dużo zachodu, zamaluję czarnym lakierem i będzie mi służył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6292484 Napisano: 29.11.2016 13:47:52 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

Czy w konkursie bezpiecznie do szkoły mam pisać o sobie czy o dziecku? 
Niby szkoła to młodzież ale chyba musi być pełnoletnia osoba, mam opisywać więc historię swoimi oczyma czy dziecka? 

nauczyciele też chodzą do szkoły emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6291719 Napisano: 28.11.2016 10:24:46 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Targowanie się na allegro...
Jedna osoba napisała mi już 5 maili bym sprzedał coś taniej, co ciekawe zawsze z tą samą ceną. 3 razy odpisywałem, na kolejne razy już nie mam siły...

o tak! Niektórzy biorą na litość bo im się fon właśnie zepsuł/rozpada i pilnie potrzebują - jak im piszę, że zawsze mogą kupić używany/starszy model albo zamiast chcieć za Iphona zapłacić tyle co za smartphona kupić smartphona - zwykle milkną... Albo miałam raz faceta który chciał bym spuściła cenę, bo telefon był wygrany, więc mam go za darmo i nie powinnam zdzierać z ludzi kasy -  w odpowiedzi wysłałam mu link do konkursu gdzie można wygrać identyczny telefon - skoro takie łatwe niech próbuje a nie zawraca mi cztery litery.... Wyświetl w wątku >>

ace

#6291054 Napisano: 25.11.2016 22:16:32 w Biedronka
Ja od razu dostalam, a wysyłałam 30min temu Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6290879 Napisano: 25.11.2016 16:33:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Młynek Kamis, ale .... pęknięty.... ktos tak miał?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6290378 Napisano: 24.11.2016 21:36:56 w Biedronka
giulietta napisał(a):

asiam napisał(a):

Na pewno nie będzie na żadnym paragonie nazwy dr Gerard skoro produkują dla Biedronki te ciastka.Jak chcecie mieć ładną nazwę i logo producenta to w innych sklepach te same ciastka znajdziecie w cenie zdecydowanie wyższej.
 Na moich paragonach nazwy :
Pał.Kremowa Mor. oraz Herbat Bon.Choco
I nie roztrząsajcie już tak składu tych ciastek. Czy wy kupujecie samą zdrową żywność ?
Tylu emocji to nawet nie było przy konkursach z Cheetos i Colą tak mi się wydaje.

I myślę, że z czystym sumieniem możecie takie ciastka oddać na paczki dla potrzebujących. Bo są domy gdzie oprócz pieniędzy na wódkę już ich na chleb nie wystarcza, a tym bardziej na ciastka nawet złej jakości.

dokładnie Asia  emotka   a dla tych wszystkich "eko, wybrednych itp." polecam zakup zwłaszcza tych "Bajkowych Misi" z płytką z bajkami w środku emotka  i w serii numer 1 odsłuchania drugiej bajki "Dziewczynka z zapałkami" H.Ch.Andersena o dziecku, które umarło z wyziębienia i g ł o d u............   

no tak, bo śmierć na raka żołądka jest znacznie przyjemniejsza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6290314 Napisano: 24.11.2016 20:22:25 w Smolar
misiamisiam napisał(a):

A u meza sms z prośbą o zwrot 400 zł bo przelali niby 2 raz

no jaja jak berety emotka emotka oj zły dzień dla Smolara, zły emotka emotka oni od rana chyba czyjes imieniny świętowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6290157 Napisano: 24.11.2016 17:40:36 w Smolar
Na smolar to ktos powinien nasłać jakaś kontrole odpowiedzialna za przechowywanie danych XD dostalam smsa z przeprosinami ze poprzedni SMS o wygranej tetley jest błędny, a ja nie tylko nie grałam w tetley ale nie dostałam smsa o wygranej emotka  i jak to u nich działa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6290130 Napisano: 24.11.2016 17:17:55 w Biedronka
koper napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Tak zrobię. Mam jeszcze w okolicy taką świetlicę dla dzieci z "trudnych" rodzin. Jest jeszcze szlachetna paczka do której w grudniu zawsze dokładam nadmiarową chemię, kosmetyki, zabawki i produkty żywnościowe, ale zawsze staram się oddawać takie produkty jakich sama bym używała. Staram się żeby taka paczka dla kogoś potrzebującego była taką paczką "wow", żeby były w niej produkty których raczej sami sobie nie kupują. Z ogromną przyjemnością włożę tam czekolady Milka, czy Ferrero Rocher, a najtańsze ciasta z Biedronki jest mi po prostu głupio komuś dawać...

Dokładnie mam ten sam dylemat... W wakacje trułam chipsami i Pepsi kolegów z pracy, gości i dzieci sąsiadów truje teraz kinder bueno, ale jakos tak całkiem obcych ludzi mi głupio emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6289786 Napisano: 24.11.2016 14:26:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

sosna napisał(a):

shell napisał(a):

sosna napisał(a):

anialistopad napisał(a):

przed chwilą sms,że poczex ma paczkę zł 30 kg nada nA w Poznaniu. ktoś coś wie co to może być?

podbijam -nadana z
UP Poznań 6 (Rynek Jeżycki 1, 60-870 Poznań)

czy kazdy kto dostal niedawno sms o tej paczce, wygral w Zabce Nescafe i nadal czeka na nagrode?

ja w Żabce Nescafe nie grałam

Przejrzalam moje konkursy i nic a nic mi nie pasuje... 

A to nie przypadkiem pifffko z Żabki od Żywca? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6288618 Napisano: 22.11.2016 19:34:45 w Lay's
zezowaty_kot napisał(a):

Nauczona doświadczeniem drugi raz nie wyszłabym za Kow...... Teraz już wiem, że najcenniejsze co mężczyzna może dać kobiecie to nazwisko emotka

oj tam męża zawsze można zmienić emotka Ja na szczęście ten wybór mam jeszcze przed sobą emotka i szukając męża nie będę spoglądać w oczy, zaglądać do portfela, tylko rzucać okiem na dowód emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6288601 Napisano: 22.11.2016 19:05:15 w SZUKAM....
ace napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mixik napisał(a):

ace napisał(a):

szukam info czy do tych ps4 z Biedry (wakacyjna edycja lays+pepsi) były dołączane gwarancje? Tzn jest coś w pudełku? Bo ja nie dostałam żadnego protokołu odbioru nagrody ani nic takiego i teraz chce sprzedać, a nie wiem co z gwarancją. Czy pisać mam do Avanti o protokół?

prawdopodobnie masz wciśnięty do pudełka protokół z podanym nr serii Twojej konsoli i na jej podstawie ponoć rok czasu gwarancji leci

Były protokoły dołączone do przesyłki... 

ale tak osobno czy tak jak mixik pisze wetknięte do pudełka z PSem? Brat odbierał więc nie wiem czy wszystko odebrał co trzeba... Jak wrócę z pracy pozaglądam w "szpary" pudełka emotka Mam nadzieję że znajdę. dzięki

znalazłam! Dzięki jeszcze raz. Co prawda koperta w której protokół siedział dalej tkwi w pudełku, bo się przykleiła i nie idzie jej oderwać, a nie chce zniszczyć pudełka. Ważne że protokół odnalazłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 mixik 0

ace

#6288358 Napisano: 22.11.2016 13:04:33 w Lay's
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

specjal napisał(a):

joan napisał(a):

Nie dosyć, że standardowo psinco-jajco-byle-co, to jeszcze ktoś mi zajumał nazwisko, no kufa emotka


"Dogadaj się szybko z jakąś Ireną, ożeń się z nią i masz Irenę Ochódzką..." emotka


Hehe.
Aczkolwiek większe szanse miałby mój mąż o nazwisku... Konstantynopolitańczykiewicz. Ino skąd takiego wziąć?! emotka

Boże, Lidia lepsza niż 500+. Dziś myślałam o powiększeniu rodziny, trójka dzieci, każde z innego ojca...

emotka you made my day.
Tylko trzeba pamiętać by nie były to dzieci Kowalskiego, Nowaka czy Kwiatkowskiego emotka   chyba że przyjmie się system "nazwisk" islandzkich i będzie Piotrsson, Adamsson i Michałsdottir emotka Ale najlepiej w czasie zagranicznych wakacji poznać tatusia o egotycznym nazwisku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6288292 Napisano: 22.11.2016 11:45:54 w SZUKAM....
dziękuję za wszystki odpowiedzi. W takim razie póki co się nie martwię i po powrocie zrobię "RTG" pudełka emotka Mam nadzieję, że jestem tym przypadkiem co mixik czy defed emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6288259 Napisano: 22.11.2016 11:25:34 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

mixik napisał(a):

ace napisał(a):

szukam info czy do tych ps4 z Biedry (wakacyjna edycja lays+pepsi) były dołączane gwarancje? Tzn jest coś w pudełku? Bo ja nie dostałam żadnego protokołu odbioru nagrody ani nic takiego i teraz chce sprzedać, a nie wiem co z gwarancją. Czy pisać mam do Avanti o protokół?

prawdopodobnie masz wciśnięty do pudełka protokół z podanym nr serii Twojej konsoli i na jej podstawie ponoć rok czasu gwarancji leci

Były protokoły dołączone do przesyłki... 

ale tak osobno czy tak jak mixik pisze wetknięte do pudełka z PSem? Brat odbierał więc nie wiem czy wszystko odebrał co trzeba... Jak wrócę z pracy pozaglądam w "szpary" pudełka emotka Mam nadzieję że znajdę. dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6288193 Napisano: 22.11.2016 10:34:38 w SZUKAM....
szukam info czy do tych ps4 z Biedry (wakacyjna edycja lays+pepsi) były dołączane gwarancje? Tzn jest coś w pudełku? Bo ja nie dostałam żadnego protokołu odbioru nagrody ani nic takiego i teraz chce sprzedać, a nie wiem co z gwarancją. Czy pisać mam do Avanti o protokół? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6288034 Napisano: 21.11.2016 22:22:56 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

ace - nie mów emotka  ja mam okulary, nawet na zdjęciu w prawku, ale prawko mam bezterminowe... teraz tylko 15 lat??  emotka emotka

No dzisiaj takie cos wyczytałam, ze osoby z bezterminowym prawkiem beda musieli wymienić. Ale z tego co teraz widzę o tym pisano w 2013r (nie jestem pewna czy ten akurat artykuł czytałam) http://auto.dzien...ienic-dokument.html. Wiec moze cos sie zmieniło.... nie wiem jako ze ja mam terminowe to i tak mnie ten temat nie dotyczy emotka
donia7 napisał(a):

ace napisał(a):

Wymieniał ktoś z Was może ostatnio prawo jazdy? Tzn chodzi mi o takie przeterminowane ze względu na wzrok. Bo zastanawiam się czy muszę teraz robić wszystkie badania (koszt ustalony odgórnie przez rząd 200zł) czy wystarczy jak pójdę do odpowiedniego okulisty i wypisze mi świstek, a to dlatego, że ja robiłam prawko wtedy co jeszcze były te bezterminowe, ale nie dopilnowałam by mi wypisał bez terminu (choć dziś patrzyłam, że Ci co uzyskali bezterminowe to dzięki naszemu rządowi mają jednak terminowe bo ważne do 2028-2031 bodajże). I jeszcze jedno pytanie czy zna ktoś lekarza w Krakowie, który bez problemu wypisze mi takie zaświadczenie na 15lat (maksymalny termin ważności)? Bo kurcze nie uśmiecha mi się co pare lat wydawać 350zł (sic!)

u mnie w mieście jest taki lekarz, który podbija badania w zależności na ile lat chcesz przedłużyc prawo jazdy emotka  10 lat-100 zł, 15-150 i 20- 200 zł o.O
Ja dwa lata temu tak przedłużałam na 15lat (bo tyle kasy miałam przy sobie emotka , na 20 nie było mnie stać  emotka )

No teraz jest odgórna cena 200zl (tak w przepisach jest podane), dlatego boje sie ze 200zl to jest na np 5 lat, a na więcej zależy od wyobraźni lekarza.... Właśnie dlatego szukam jakiegoś uczciwego co wyda mi na 15 lat (od lat moja wada juz sie nie powiększa). A tak w ogóle to jest jakaś masakra z tym...  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6287927 Napisano: 21.11.2016 19:11:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Wymieniał ktoś z Was może ostatnio prawo jazdy? Tzn chodzi mi o takie przeterminowane ze względu na wzrok. Bo zastanawiam się czy muszę teraz robić wszystkie badania (koszt ustalony odgórnie przez rząd 200zł) czy wystarczy jak pójdę do odpowiedniego okulisty i wypisze mi świstek, a to dlatego, że ja robiłam prawko wtedy co jeszcze były te bezterminowe, ale nie dopilnowałam by mi wypisał bez terminu (choć dziś patrzyłam, że Ci co uzyskali bezterminowe to dzięki naszemu rządowi mają jednak terminowe bo ważne do 2028-2031 bodajże). I jeszcze jedno pytanie czy zna ktoś lekarza w Krakowie, który bez problemu wypisze mi takie zaświadczenie na 15lat (maksymalny termin ważności)? Bo kurcze nie uśmiecha mi się co pare lat wydawać 350zł (sic!) Wyświetl w wątku >>
0 0