Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6300211 Napisano: 14.12.2016 13:14:45 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

ace napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Czyli tak na prawdę nie muszę przekazywać nawet protokołu odbioru nagrody kupującemu?

jak sprzedawałam tv kilka lat temu to dałam oryginał protokołu kupującemu a sobie zostawiłam ksero... w końcu protokół to jak paragon 

może i racja. I dla niego potwierdzenie, że nie ukradł np emotka

Bethan, dzięki za info. A pytałaś się od kiedy gwarancja ważna? czy rzeczywiście od pierwszego włączenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300198 Napisano: 14.12.2016 12:59:40 w SZUKAM....
Dziękuję za odpowiedź. Czyli tak na prawdę nie muszę przekazywać nawet protokołu odbioru nagrody kupującemu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300191 Napisano: 14.12.2016 12:45:05 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

ace napisał(a):

od kiedy liczony jest początek gwarancji PS4? Od daty podanej na protokole odbioru nagrody czy od pierwszego uruchomienia konsoli? Może ktoś wie?

Ktoś pisał, że ta z Lay's ma 12 miesięcy od uruchomienia.
Osobiście się nie dowiadywałam emotka

no właśnie tak wpisałam w ogłoszeniu, ale pewna nie jestem, a nie chcę wyjść na oszustkę emotka (a i jeszcze to jest konsola z premii) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300188 Napisano: 14.12.2016 12:39:13 w SZUKAM....
od kiedy liczony jest początek gwarancji PS4? Od daty podanej na protokole odbioru nagrody czy od pierwszego uruchomienia konsoli? Może ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6299479 Napisano: 12.12.2016 20:37:41 w Biedronka
jokan napisał(a):

ace napisał(a):

ach strasznie nie siedzi mi to pytanie z drGerarda...

nie tylko Tobie;-)

no cóż w grupie raźniej emotka A takie miałąm plany na ten konk, że codziennie, albo przynajmniej co dwa dni będę grała... Taaaa skończy się na 3 wypocinach i sromotnej klęsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6299226 Napisano: 12.12.2016 13:03:50 w Biedronka
ach strasznie nie siedzi mi to pytanie z drGerarda... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298950 Napisano: 11.12.2016 13:50:33 w SZUKAM....
scrabble napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Szukam osoby, która korzystała z groupona (albo coś w ten deseń) z usługi kosmetyczki (najlepiej Warszawa).
Warto czy nie warto? Potrzebuję jakiejś sensownej opinii, a raczej potwierdzenie, albo obalenie teorii, że osoby z groupona traktują tak se i gorszymi kosmetykami? emotka help me.

Ja nie w temacie typowo kosmetyczki ale depilacji laserowej, w każdym razie podobna branża. Od wielu lat w temacie i słyszałam masę opinii, że jaka cena taka usługa. Zabiegi przeprowadzane byle szybciej, niedokładnie. Oszczędzają na czasie żeby przyjąć jak najwięcej osób. Nie znam 1 osoby, która by wróciła do salonu wybranego z grupona (ale są takie typowo gruponowe, które od razu w ofercie mają np. 300 zabiegów), ale w kosmetyce może być inaczej. Jeden raz byłam na mikrodermabrazji za grupon, z tym, że do tego salonu chodziłam wcześniej. Kosmetyczka znana, zabieg przeprowadziła dobrze emotka  
Nie szukaj informacji ogólnych tylko wybierz konkretny gabinet i o nim szukaj opinii, wtedy dowiesz się czy idą na ilość czy na jakość. 

niestety zgadzam się. Ja byłam kilka razy na różnego typu zabiegach i zawsze byłam traktowana po macoszemu. Jeśli już grupon to na coś konkretnego: typu kurs językowy (miałam z ludźmi którzy płacili normalnie) czy floating.
xooxooxoo napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ace napisał(a):

czy przeglądając "śledzenie przesyłki" zawsze od razu pojawiają się wszystkie etapy jakie przechodzi list? Ja nadałam list tydzień temu, a w śledzeniu wciąż ostatni (i jedyny) krok to "nadanie przesyłki w...". I się zastanawiam, czy tak się zdaża, czy przesyłka leży gdzieś między regałem G, a szafką H...

Nie, wszystkie etapy pojawiają się w momencie wydania przesyłki do dostarczenia./przygotowanie do doręczenia/Wydanie do dostarczenia/dostarczenie bądź awizo. Nic innego tam nie zobaczysz.
Niestety...obecny okres przedświąteczny przeciąża pocztę polską (już od listopada). Mój polecony priorytet szedł ostatnio 2 tyg emotka

Kiedyś pojawiało się tam wszystko, wyświetlały się wszystkie etapy i miasta, w których list czy przesyłka była. Teraz jest nadanie i dopiero odbiór emotka  Co do priorytetu poleconego. Mój ostatnio szedł tydzień, co jest dla mnie jakąś katastrofą, kiedy nie było jeszcze sezonu świątecznego-grudniowego. Tyle się płaci, a jakość usług jest coraz gorsza. Wysyłałam w podobnym czasie zwykły list i poszedł po dwóch dniach, więc gdzie tu logika emotka  

Dlatego ja zawsze wysyłam ekonomicznym, bo priorytet niestety nie gwarantuje niczego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298860 Napisano: 10.12.2016 21:51:12 w SZUKAM....
ojej, no to rzeczywiście, pewnie jeszcze poczekam. Dojdzie w styczniu bo wysłałam ekonomicznym...Ale kamień z serca. Dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298854 Napisano: 10.12.2016 21:40:50 w SZUKAM....
czy przeglądając "śledzenie przesyłki" zawsze od razu pojawiają się wszystkie etapy jakie przechodzi list? Ja nadałam list tydzień temu, a w śledzeniu wciąż ostatni (i jedyny) krok to "nadanie przesyłki w...". I się zastanawiam, czy tak się zdaża, czy przesyłka leży gdzieś między regałem G, a szafką H... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298836 Napisano: 10.12.2016 20:18:25 w Czy informują/ informowali?
xena napisał(a):

petunija1 napisał(a):

ace napisał(a):

xena napisał(a):

ace napisał(a):

jaki etap był informowany ostatnio z Acuvue?

7 tydzień (do 20 XI)

a 8 tydzień też już poszedł? Bo nie wiem czy jeszcze się łudzić

Nie łudziłabym się.
Maile zawsze były czwartek-piątek. emotka

chyba jednak nie było, wczoraj rano pytałam -odpowiedzieli, że laureaci jeszcze nie poinformowani i nie napisali kiedy poinformują, czekamy z nadzieją:)

no to jeszcze żyję nadzieją. Dzięki dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298723 Napisano: 10.12.2016 13:17:22 w Czy informują/ informowali?
xena napisał(a):

ace napisał(a):

jaki etap był informowany ostatnio z Acuvue?

7 tydzień (do 20 XI)

a 8 tydzień też już poszedł? Bo nie wiem czy jeszcze się łudzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6298151 Napisano: 08.12.2016 21:16:09 w Czy informują/ informowali?
jaki etap był informowany ostatnio z Acuvue? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6295874 Napisano: 04.12.2016 21:50:49 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Sama, własnoręcznie, bez niczyjej pomocy wyrzuciłam opakowanie po Wypasionym. I nawet nie mam na kogo zwalić winy emotka Zorientowałam się przy wlewaniu mleka do kawy dopiero dzisiaj, pobiegłam do kontenera, ale już wywieziony emotka Pierwszy raz w życiu nie chcę wygrać samochodu...
Ps. Już na każdym kolejnym napisałam "nie wyrzucać", co z tego jak nie mam tego jednego z wręcz magicznym numerem.

oj znam ten ból! Też wyrzuciłam jedno opakowanie (z całych czterech w jakich jestem posiadaniu), a najlepsze, że sama nie wiem dlaczego. Bo ja mleka nie piję (jedynym obiektem mojego zainteresowana było samo pudełko, a nie mleko), więc pewnie mnie walające się puste opakowanie w lodówce wkurzyło więc wyciepałam,...
Ale w ogóle jestem ostatnio zakręcona, bo wygrałam nagrodę na paragon sprzed rozpoczęcia konkursu! Nie wiem jak ja to zrobiłam, no ale cóż muszę przeboleć stratę tych 2tys... I tak się zastanawiam, czy jeszcze się nie rozkręciłam po przerwie, czy może to oznaka na przejście na wcześniejszą emeryturę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6294746 Napisano: 02.12.2016 09:20:54 w SZUKAM....
malmoki napisał(a):

Prad napisał(a):

Trafiłam na dosłownie żywą czekoladę Magnetic w Biedronce (wolałabym się nie wydawać w opis ale tak ruszyła sie) gdzie najlepiej to zgłosić? 

Miałam ostatnio kaszę z Kupca z "wkładką'' , zadzwoniłam do firmy - uzgodniłam z panią -wysłałam na ich koszt . Odpisali , że to nie ich robale tylko z intermarche a ja dostałam paczkę rożnych produktów na przeprosiny . A do sklepu zadzwoniłam do kierowniczki .

aż strach pomyśleć że stwierdzili że to nie ich robale dopiero jak je zobaczyli emotka to ciekawe jakie robale mają u siebie na stanie emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6294603 Napisano: 01.12.2016 21:37:04 w Wkurza mnie...
the girl I know who lives in something called the mirror! Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6294556 Napisano: 01.12.2016 20:35:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
belca napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

ace napisał(a):

który etap z listy marzeń ostatnio zawiadamiali?

Chyba 3.

4 też już na pewno powiadomiony:)

oba równocześnie powiadamiali? Bo chodzi mi o ten sprzed bodajże dwóch dni... bo jeśli tak to ładnie narobiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6294534 Napisano: 01.12.2016 20:13:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
który etap z listy marzeń ostatnio zawiadamiali? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6294480 Napisano: 01.12.2016 19:18:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
normafia napisał(a):

violetta napisał(a):

kalka napisał(a):

nataszka napisał(a):

bc14 napisał(a):

normafia dwa auta w jednym tygodniu?? emotka emotka emotka Gratuluje!!!!

Ale jazda.......... emotka

emotka     emotka    emotka    emotka     emotka

szerokiej drogi emotka emotka emotka

Hurrrrrra!!!!!! Dziękuję Wam wszystkim i życzę takiego samego powodzenia! emotka emotka

serio? Dwa samochody w jednym tygodniu??? Jaka kumulacja! Ej Ty leć szybciutko po kupon na totolotka bo dziś 20baniek do wygrania! Ale końcówka roku! Graty - tzn nie Twoje autka tylko w sensie gratulejszyn emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6294469 Napisano: 01.12.2016 19:10:24 w SZUKAM....
andii napisał(a):

joan napisał(a):

huda83 napisał(a):

Szukam fajnej książki do nauki niemieckiego. Mam już książkę A.Drummer, więc to odpada.


Hmm, a umiesz już coś? Wtedy najlepiej oglądać niemiecką tv + czytać niemieckie książki, ale nie te do nauki języka, tylko "normalne" emotka

Celem wzbogacenia słownictwa polecam:
- dla mocniejszych językowo -> całkiem darmowe czasopismo "Fluter", do zamówienia tutaj: http://www.fluter.de/heft-abo/neu
(zaleta: twórcami są Niemcy, więc nie będzie żadnych błędów językowych i ogólenie wszystko na cacy, przychodzi pocztą)
- dla początkujących -> czasopismo, które można kupić np. w Empiku, czyli "Deutsch aktuell": http://da.colorfulmedia.pl
(zaleta: słowniczek do każdego tekstu)

najlepsze są niemieckie bajki emotka

w ogóle do nauki języka najlepsze są bajki. Tak się nauczyłam angielskiego i niemieckiego.
Z darmowych gazet był kiedyś Lettermag (po angielsku i niemiecku w jednej gazetce) ale nie wiem czy jeszcze istnieje, bo to było za mojego młodu jak w liceum byłam emotka czyli wieki temu emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ace

#6292991 Napisano: 30.11.2016 09:37:28 w Pomocy!!!!
cranberry99 napisał(a):

ace napisał(a):

cranberry99 napisał(a):

Cześć:) Po wielu problemach z kurierem GLS udało mi się w końcu odebrać Młynek z Kamisa (wysłany przez Albedo Marketing). Niestety przy odbiorze sprawdziłam tylko czy jest cały, a dopiero w domu zauważyłam rysę/pęknięcie... Oświadczenie, że odebrałam nagrodę już podpisane. Myślicie, że jest jeszcze szansa, żeby to zareklamować? Miał ktoś podobną sytuację? 

ja miałam. też mam pęknięcie, ale olałam sprawę... Nie chce mi się, za dużo zachodu, zamaluję czarnym lakierem i będzie mi służył emotka

Dzięki emotka  Swoją drogą powinni je pakować w pudełka, a nie tylko folię i do koperty... Poczekam, może wpadnie jeszcze jakiś młynek, a jak nie to też zainwestuję w lakier. I mam nauczkę na przyszłość, żeby sprawdzać bardziej skrupulatnie.

wiesz nie wiem na ile to jest wina tego, że źle zapakowane, bardziej chyba chodzi o to że młynek jest drewniany, a drewno się rozchodzi - więc albo źle przygotowali drewno, albo zamalowali za wcześnie, albo jakaś wilgoć się dostała. Bo mój młynek sam nie jest pęknięty (tzn drewno) widać tylko rysę która właśnie jakby zrobiona pod wpływem zwiększenia objętości samego młynka

wiesz ziółko ja mam 3 elektryczne młynki z poprzedniej edycji Kamisa, ale one są na sprzedaż, bo ja jestem oldschoolowa i lubię sobie pokręcić w kuchni emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0