Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6302438 Napisano: 19.12.2016 12:49:11 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

czy w Norwegian można mieć jedzenie w bagażu podręcznym? chodzi mi o bułki, wędlinę

To co można wwieźć do kraju nie zależy od lini lotniczych, ich interesują jedynie wymiary i waga, a czy tam masz 5kg mięsa czy 5kg kosmetyków ich nie obchodzi. To celników interesuje co wieziesz a nie linie lotnicze. Musisz sprawdzić informację co można wwieźć do danego kraju. Ale w UE raczej nie ma jakiś zakazów jeśli chodzi o jedzenie. Ja bratu, jak studiował w Szkocji, przez rok woziłam mięso (emotka ) i wędliny w ilości nieraz po 2-3kg w podręcznym. Wszystko miałam zapakowane hermetycznie i nikt nigdy nic nie powiedział (ani nie zażartował ze mnie emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

ace

#6302352 Napisano: 19.12.2016 10:59:55 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

ace napisał(a):

harnas napisał(a):

ace napisał(a):

Takie pytanie. Nadałam przesyłkę przez sendit.pl kurierem dpd. Kurier ma się zjawić dziś między 13-16 - termin narzuciło mi odgórnie - w tym czasie jestem w pracy. I stąd pytanie czy mogę go jakoś zmienić? Albo najlepiej odnieść do punktu (mam bardzo blisko domu)? Za nic nie mogę się dodzwonić na infolinię DPD...

za nadanie w punkcie jest droższa opłata (ot paradoks) i jeśli zamówiłaś już kuriera to nie możesz tego zmienić. Po wprowadzeniu nr przesyłki w serwisie DPD jest możliwość uzyskania numeru tel kuriera - choć też nie zawsze i chyba tylko tą drogą jesteś w stanie coś ustalić.

ok dzięki emotka No właśnie u mnie nie ma możliwości zdobycia nr kuriera...

nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie zawsze przed odbiorem paczki kontaktuje się ze mną kurier i pyta czy wszystko mam przygotowane etc. Może i do Ciebie zadzwoni wcześniej albo gdy nikt mu nie otworzy i wtedy ustalisz inny termin albo miejsce odbioru  emotka

Dziękuję za odpowiedź. Jak nie uda mi się połączyć z infolinią to będę czekała na kontakt od strony kuriera.
W ogóle ta strona DPD jest do d... Nie mogę uzyskać nr tel. do kuriera, nie mogę uruchomić czatu z konsultantem... no nic...

Edit:
No w końcu się dodzwoniłam. Przełożyłam godzinę odbioru. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6302341 Napisano: 19.12.2016 10:43:43 w SZUKAM....
harnas napisał(a):

ace napisał(a):

Takie pytanie. Nadałam przesyłkę przez sendit.pl kurierem dpd. Kurier ma się zjawić dziś między 13-16 - termin narzuciło mi odgórnie - w tym czasie jestem w pracy. I stąd pytanie czy mogę go jakoś zmienić? Albo najlepiej odnieść do punktu (mam bardzo blisko domu)? Za nic nie mogę się dodzwonić na infolinię DPD...

za nadanie w punkcie jest droższa opłata (ot paradoks) i jeśli zamówiłaś już kuriera to nie możesz tego zmienić. Po wprowadzeniu nr przesyłki w serwisie DPD jest możliwość uzyskania numeru tel kuriera - choć też nie zawsze i chyba tylko tą drogą jesteś w stanie coś ustalić.

ok dzięki emotka No właśnie u mnie nie ma możliwości zdobycia nr kuriera... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6302333 Napisano: 19.12.2016 10:35:10 w SZUKAM....
Takie pytanie. Nadałam przesyłkę przez sendit.pl kurierem dpd. Kurier ma się zjawić dziś między 13-16 - termin narzuciło mi odgórnie - w tym czasie jestem w pracy. I stąd pytanie czy mogę go jakoś zmienić? Albo najlepiej odnieść do punktu (mam bardzo blisko domu)? Za nic nie mogę się dodzwonić na infolinię DPD... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301953 Napisano: 17.12.2016 22:07:42 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

Klienci na OLX! emotka Nawet nie durnymi propozycjami (może dlatego, że już capslockiem wywaliłam w ogłoszeniach, że żadne wymiany mnie nie interesują), ale tym, że ktoś zawraca d..ę przez pół dnia, a potem cisza, ani me ani be. emotka
Ja rozumiem, że każdy się może rozmyślić, ale czy to taki problem po tych kilkudziesięciu PW, napisać jeszcze jedno "Dziękuję, ale jednak rezygnuję"?  emotka

To ja miałam jeszcze lepiej w piątek. Umówiłam sie z kobieta na odbiór osobisty, czekam i czekam a tu nie przyszła.... czy na prawdę tak ciężko napisać dwa słowa: rozmyślałam sie...? Chyba wrócę do Allegro, tam mnie tylko denerwują swoimi propozycjami cenowymi za które kupią produkt. A na olx umawiają sie i nie przychodzą, proponują zamiany, czy nie mogłabym przywieźć im do ich miasta towaru osobiście... załamka na maxa

ja miałam tak tez ostatnio...
koleś mnie męczył o aparat...opuscilam mu parę złotych, a ten mi pisze czy mozliwy odbiór osobisty, więc mówię no tak jak najbardziej... a on mi się pyta, to kiedy będę w Częstochowie.... emotka
Napisałam że nigdy, bo ja tam nie jeżdżę i jak chce to niech sobie przyjedzie po ODBIÓR OSOBISTY  emotka  

No właśnie... ja w ogóle sie zastanawiam skąd Ci ludzie sie urwali? Ja tam trafiam na jakies nie wiem, niziny społeczne... i nawet mnie to nie wurza.... bardziej rozczarowuje nad gatunkiem ludzkim... I na prawdę wole Allegro zapłacić prowizje, ale mimo wszystko mam wrażenie ze tam kultura jednak troche wyższa (albo ja miałam dotąd szczęście do Allegro). Wyświetl w wątku >>

ace

#6301950 Napisano: 17.12.2016 21:50:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Klienci na OLX! emotka Nawet nie durnymi propozycjami (może dlatego, że już capslockiem wywaliłam w ogłoszeniach, że żadne wymiany mnie nie interesują), ale tym, że ktoś zawraca d..ę przez pół dnia, a potem cisza, ani me ani be. emotka
Ja rozumiem, że każdy się może rozmyślić, ale czy to taki problem po tych kilkudziesięciu PW, napisać jeszcze jedno "Dziękuję, ale jednak rezygnuję"?  emotka

To ja miałam jeszcze lepiej w piątek. Umówiłam sie z kobieta na odbiór osobisty, czekam i czekam a tu nie przyszła.... czy na prawdę tak ciężko napisać dwa słowa: rozmyślałam sie...? Chyba wrócę do Allegro, tam mnie tylko denerwują swoimi propozycjami cenowymi za które kupią produkt. A na olx umawiają sie i nie przychodzą, proponują zamiany, czy nie mogłabym przywieźć im do ich miasta towaru osobiście... załamka na maxa Wyświetl w wątku >>

ace

#6301943 Napisano: 17.12.2016 21:37:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

harnas napisał(a):

defed napisał(a):

katrin1 napisał(a):

A jak ten protokół ma się do gwarancji, czy na jego podstawie można egzekwować gwarancję? i jeśli tak to ile ona trwa?

Protokół jest dowodem posiadania konsoli z legalnego źródła, a gwarancja trwa 1 rok, liczony od dnia uruchomienia konsoli, czyli jej rejestracji w systemie PS.

rok jest od daty na protokole przekazania. 
od uruchomienia liczy sie w sprzęcie apple'a

tak? o-oł...  emotka
dobrze, że juz wszystkie sprzedałam  emotka

Ale ktos z forum dzwonił na infolinie Sony i powiedziano mu ze gwarancja od uruchomienia sie liczy...
A z tego co sie ostatnio orientowałem to w Apple jest gwarancja od momentu zakupu... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301916 Napisano: 17.12.2016 20:55:58 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

ziolko napisał(a):

a ja mielę w młynku do kawy cukier z laskami wanilii emotka  i mam prawdziwy cukier waniliowy za niższą cenę, niż kupny emotka  laski wanilii można kupić w necie, albo w lidlu - są po 4,44 za 2 sztuki   emotka
Najpierw mam przepołowione laski zasypane cukrem, a później jak wyschną to raz dwa do młynka i już emotka  później na sitko i mam piękny cukier waniliowy  emotka  

toć ja robię tak samo!!! (i wcale mnie to nie wkurza) emotka

Ja tak samo robię! A czasami kupuje cukier z prawdziwa wanilia kotanyi (w kauflandzie maja często promocje i kosztuje 1,69) albo ekstrakt waniliowy. 

Ale właśnie wszędzie szukałam proszku do pieczenia winiary i Nidzie nie spotkałam tj. Ani w C4 ani Kaufie, ani w Tesco...  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301548 Napisano: 16.12.2016 17:16:36 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto sprzedawał konsole. Czy zabezpieczaliscie ja jakos specjalnie przed wysyłka? Tzn jakiś dodatkowy karton, wypełnienie (nie wiem jak ona w środku jest juz zabezpieczona).  Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301169 Napisano: 16.12.2016 10:08:27 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

ace napisał(a):

mia napisał(a):

Koszule mężowi prasuję ja, bo lepiej to robię. Podobnie ja piorę (ściślej nastawiam pranie). emotka

Moja metoda emotka
"Kochanie, bo Ty jesteś taki silny/ Tobie tak ładnie to wychodzi/no po prostu jesteś mistrzem w tej dziedzinie/ja to tak ładnie nie umiem" sesese (mam nadzieje, że tego nie przeczyta emotka )

Mój po 20 latach już się na to nie bierze  emotka

Mój też zawsze wywinie oczami, powie, że czuje się wykorzystywany albo że zgłosi to do Towarzystwa opieki nad mężczyznami emotka ale póki co działa emotka Jak przestanie to znajdę inny model - żartuję- po prostu poszukam innego sposobu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301164 Napisano: 16.12.2016 09:57:36 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

koper napisał(a):

delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy. 

bo netflix trochę się boję podawać dane karty kredytowej:( i na dłuższą metę nie jest mi potrzebne zobowiązanie, tylko od czasu do czasu coś obejrzeć. No i bariera językowa. Tam podobno wiele filmów jest bez lektora, a nie chcę czytać. Nie podoba mi się w netflix to, że nie mogę bez zapisania się sprawdzić, co w ogóle mają w ofercie, bo jeśli nie znajdę nic dla siebie, to po co się zapisywać.

do Netfixa można się zarejestrować za darmo, tzn pierwszy miesiąc jest za darmo, obczaić co tam jest czy interesują Cię ich materiały (lub ewentualnie gdy masz tylko kilka rzeczy do obejrzenia to obejrzenie ich w ciągu tego miesiąca) i po miesiącu się wypisać bey z żadnych kosztów czy haczyków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6301017 Napisano: 15.12.2016 20:31:17 w Biedronka
mia napisał(a):

Koszule mężowi prasuję ja, bo lepiej to robię. Podobnie ja piorę (ściślej nastawiam pranie). emotka

Moja metoda emotka
"Kochanie, bo Ty jesteś taki silny/ Tobie tak ładnie to wychodzi/no po prostu jesteś mistrzem w tej dziedzinie/ja to tak ładnie nie umiem" sesese (mam nadzieje, że tego nie przeczyta emotka ) Wyświetl w wątku >>

ace

#6300675 Napisano: 15.12.2016 12:17:47 w Lay's
szprotka napisał(a):

harnas napisał(a):

luko922 napisał(a):

harnas napisał(a):

parole21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak ktoś by chciał drożej sprzedawać konsole, to zła wiadomość jest taka, że wśrów wielu innych promocji, w RTV euro AGD teraz nasze konsole są za 999zł. Aż do Wigilii.

To nie jest zła wiadomość. Wręcz przeciwnie. Promocja trwa do świąt, a większość tego typu sprzętu kupuje się po świętach jak uzbiera się kasę od ciotek i babć emotka Wtedy ceny są wyższe i nigdy nie miałem po świętach problemu ze sprzedażą sprzetu. Ba, po świętach sprzedawałem za więcej niż mógłbym wziąć przed świętami emotka Taka jest moja teoria, która w moim przypadku się sprawdza emotka

Ciekawa teoria emotka  Wyniki sprzedaży mówią co innego - kupujesz rozpieszczonemu synkowi konsole na święta raczej, przed wigilią emotka

Raczej bliżej mi do teorii harnas emotka
A gorsza wiadomość jest taka, że w Media Expert można kupić za 900zł  emotka
https://www.peppe...z-media-expert-33352

ufff ... jak dobrze, że nie wygrałem  emotka

tylko to nie jest JET BLACK

to forum łamie stereotypy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300404 Napisano: 14.12.2016 19:42:05 w Wkurza mnie...
scrabble napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wyciągnąłem z szafy zimowe rzeczy z zeszłego roku. Okazało się, że mieszczę się tylko w szalik. Wkurza mnie to emotka

Ja wyciągam z szafy rzeczy z poprzedniego roku, i co? Nic mi się nie podoba a wszystko pasuje  emotka  

było trzeba intensywniej brać udział w Laysach, Milkach i Gerrardach - pretekst do kupna nowych ubrfań emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

ace

#6300284 Napisano: 14.12.2016 15:20:35 w SZUKAM....
to jak zapchany wtyk czekoladą (emotka ) to i tak jakbyś i miała gwarancję, to byś płaciła.
slonko365 napisał(a):

jeszcze zadzwoniłam do serwisu gwarancyjnego - tu mi gość powiedział, że gwarancja jest 12 miesięcy od daty zakupu, nie od daty uruchomienia. emotka

to ja podejdę i się zapytam aby mi sprawdził tą datę zakupu bo dostałam ipada i nie wiem kiedy był kupiony.. Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6300273 Napisano: 14.12.2016 15:05:46 w SZUKAM....
Claudia77 napisał(a):

z około 4 miesiące temu bo się nie ładował , reklamacja w punkcie  Apple

a to raczej się nie zmieniło i nie trzeba dowodu zakupu. To ja się spytam tylko od kiedy liczona jest ta gwarancja. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300265 Napisano: 14.12.2016 14:54:38 w SZUKAM....
Claudia77 napisał(a):

gwarancja na wszystkie apple rozpoczyna się od pierwszego włączenia - tak mi powiedziano gdy oddawałam do naprawy swój i nie chcieli żadnych dowodów zakupu ani nic podobno mają taki system

a jak dawno temu składałaś reklamację? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6300262 Napisano: 14.12.2016 14:50:47 w SZUKAM....
Ja mam zamiar podejść do serwisu i bezpośrednio zapytać. Kto jak kto, ale oni powinni wiedzieć na 100%. W sumie fajnie by było, gdyby gwarancja była od włączenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6300244 Napisano: 14.12.2016 14:34:08 w SZUKAM....
slonko365 napisał(a):

A ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?
Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help emotka

właśnie mam podobny problem. Ipad wygrany prawie dwa lata temu, a nie mam protokołu odbioru nagrody nawet więc chcąc sprawdzić gwarancję nie mogę, bo nie mam żadnej daty by wpisać. Na Twoim miejscu wpisałabym datę z protokołu.
A co do tego że dowód zakupu jest konieczny do reklamacji to się nie zgodzę. Reklamowałam kiedyś Ipoda (wygranego w Halls) i nie miałam niczego oprócz pudełka i samego urządzenia i nikt się mnie nie pytał o dowód zakupu czy protokół. Reklamacja została przyjęta. A byłam wtedy świadkiem takiej sytuacji, że jakiemuś chłopakowi Iphone coś nie łączył czy cuś, i jak chłopak z serwisu wyciągnął baterię, to stwierdził, że to niestety podróbka... i dlateo jest niekompatybilne z jakimś tam kabelkiem... Niefajna sytuacja... Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

ace

#6300220 Napisano: 14.12.2016 13:34:33 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

ace napisał(a):

Bethan, dzięki za info. A pytałaś się od kiedy gwarancja ważna? czy rzeczywiście od pierwszego włączenia?

Nie pamiętam emotka  

spoko emotka Zawsze mogę sama zadzwonić i zasiegnąć języka emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0