Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6312608 Napisano: 19.01.2017 18:22:44 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

kalka napisał(a):

http://www.zetchi...ylko-glupi-zart-3161

"Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt otrzymał zgłoszenie dotyczące znęcania się nad królikiem przez Mariusza M. ze Świdnicy, który dnia 2 stycznia 2017 roku na portalu społecznościowym facebook.com zamieścił zdjęcie królika, przetrzymywanego w garnku kuchennym"


W czym jest tak strrrrasznie gorsze przetrzymanie królika przez chwilę (do zrobienia zdjęcia) w garnku, bez wykęcania rączek i nóżek przecież, bo jest spory gar, od codziennego trzymania tysięcy, milionów takich samych królików w domowych KLATKACH przez "miłośników" futrzaków?

wiecie takim sposobem można nazwać każdego miłośnika zwierząt hipokrytą. Bo mięsożerca co z tego że przygarną zbłąkanego kotka, jak codziennie na talerzu musi mieć krówkę lub kurkę, wegetarianin może mięsa nie je, ale zapomina że by było mleko musi być cielak, a cielak w produkcji mleka jest odpadem, osoba na diecie wegańskiej może nic odzwierzęcego nie jada, ale torebka czy buciki to muszą być ze skóry, a i nowym kremem Loreal nie pogardzi (chyba wszystkie duże, międzynarodowe firmy przeprowadzają okrutne testy na zwierzętach), weganin co z tego że też nie je i nie używa produktów odzwierzęcych, ale słodycze na bazie oleju palmowego do produkcji którego wybito jedną rodzinę orangutanów, a drugą wysłano do domu publicznego (tak - ludzie są tak chorzy!) chętnie wszamie, weganin jedzący rośliny tylko z upraw kontrolowanych nie pogardzi quinoą sprowadzaną z ameryki południowej (ile zwierząt zginie w zderzeniach ze środkami transportu ciężko zliczyć). Dlatego nie należy oceniać, tylko robić to co samemu się uważa za słuszne, a każdy niech sam wybiera na jakie poświęcenie jest się w stanie zgodzić by pomagać zwierzętom emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6312104 Napisano: 18.01.2017 11:46:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Wdg mnie ważne by dziecko nie czuło się źle w stroju. Jeśli będzie jedynym w takim stroju i mu to nie przeszkadza to nie będzie przeszkadzało nikomu emotka (a jeśli będzie to kij im w oko emotka ). Zarówno czarne jeansy i sportowe czarne buty są ok - zupełnie nie rozumiem kupowania czegoś na jeden dzień... I chyba zawsze tak myślałam. Ja na moją komunię miałam albę - mimo, że nie było tego obowiązku (a co za tym idzie reszta dziewczynek miały suknie ala ślubne/księżniczki) - a to dlatego, że kuzynka miała rok wcześniej komunię (musiała mieć albę) to mama pożyczyła od nich (do dziś pamiętam jak się mnie pytała czy może być, na co ja: a czemu nie? Może być - od zawsze byłam nie dziewczyńską dziewczyną emotka ). Żadne dziecko się ze mnie nie śmiało, nie wytykało palcami. Choć przyznam że swoją decyzją (nieplanowanie) zyskałam uznanie w oczach księży emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6310510 Napisano: 13.01.2017 08:18:46 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mariolakal napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Tyle to zakumałam, że nie list... Tylko, że nie za zbytnio spodziewam się jakiejś większej paczki... Jedynie podkładek z Pudliszek oczekuję...  emotka

Z Lay`sów nic nie wygrałaś,bo oni wysyłają nagrody pocztą?Pamiętam,pufę  przysłali PP :0

Nic... Wysłałam 2 zgłoszenia i nawet piłki nie dali... 
PS. Czym wysyłali podkładki z Pudliszek ? 

DPD.

Kurde... Sprawdziłam... Nadana przez Pocztex48, XXL 30 kg/jak to zwykle piszą/ UP Mysiadło...  emotka

a nie bransoletka z posti? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6308856 Napisano: 09.01.2017 08:19:22 w Wkurza mnie...
cleopatra napisał(a):

Przy dieslu mój mąż w takie mrozy zabiera akumulator do domu...u sąsiada zamarzla w aucie benzyna.... 

ja też zabieram akumulator do domu - niby nigdy mi nie zamarzł, ale tak mnie tata uczył emotka
Brat za to przy dieslu nie zabrał akumulatora i przy -25 nie ruszył - a miał w sobotę jechać do Włoch... no i nie pojechał emotka ale akumulator ma już 11lat

@cherry_coke napisał(a):

kumulacja napisał(a): Wkurza mnie, że samochód nie chce zapalić emotka
A Wy jak sobie radzicie z autami podczas mrozów?

Nie wiem czy jesteś z dużego miasta czy z mniejszej miejscowości, ale w moim
mieście jest możliwość zadzwonienia po taksówkę z kablami. Nie ma się co
denerwować ani zrywać męża/tatę/brata z pracy bo za 20 zł przyjadą w
moment i odpalą auto. 

można, ale w duże mrozy ciężko o takiego (przekonałam się w sobotę), dzwoniliśmy kilka razy i zawsze wszyscy z kablami byli zajęci. Od mojego mikrusa wielkiego vana się nie odpali, sąsiedzi na długim weekendzie. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ace

#6308636 Napisano: 07.01.2017 20:26:09 w Wkurza mnie...
Dodaj nowe to się zmieni emotka


Ok ja dziś mam za dobry humor na ten wątek XD Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6308626 Napisano: 07.01.2017 19:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalafior napisał(a):

Gdzie znajdę kod z Mąki Szymanowskiej?  emotka
Wewnątrz opakowania?

wewnątrz. W górnej części. Aby odczytać nie musisz nawet wysypywać mąki z opakowania Wyświetl w wątku >>
2 kalafior, ZetZ 0

ace

#6308620 Napisano: 07.01.2017 18:26:43 w Dziś cieszę się z.....
... ze śniegu i mrozu. Dźwiękiem dnia zostaje ten który wydobywa się spod butów na śniegu <3 Poszłam na spacer i śmiałam się sama do siebie emotka Aż ludzie prawie w czoło się pukali emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6308565 Napisano: 07.01.2017 11:40:18 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

toka napisał(a):

mia napisał(a):

Susza, piekielna susza. emotka
Jeśli nawet chwasty i krzewy schną (o trawie nie wspominam), to to jest już kompletny kanał. emotka
Najgorsze jest to, że w zapowiedziach pogody na kolejne dni ani śladu deszczu...

u mnie w zapowiedziach pogody zero deszczu ale w rzeczywistości w nocy padało przez 8godzin!
Jeśli to Cię pocieszy-prognozy pogody kłamią!


    bruce napisał(a): Bardzo mnie wkurza, że prognozy jednak się sprawdziły: za oknem mam ciągle minus 20 i - oczywiście - awarię wody...


...i biedny meteorolog poszedł się pochlastać, mrucząc wkurzony pod nosem: "i spróbuj tu ludziom dogodzić!" emotka

Co prawda to prawda XD Ja np bardzo lubię takie mrozy jak jest śnieg <3 Ale nigdy nie chcę by trwały za długo ze względu na właśnie takie awarie jak ma Bruce, czy choćby bezpańskie kotki czy inne zwierzaki. No cóż każdy kij ma dwa końce... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6308294 Napisano: 05.01.2017 21:46:57 w Wkurza mnie...
kalafior napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie którym szkoda jest wydać około 100 zł na sterylizacje swoich kotów.
Wkurza mnie to na maksa, bo na wszystko inne mają kasę. A potem koty giną w dziwnych okolicznościach...
Oczywiście co niedziela przykładnie chodzą do kościoła.
emotka

bo to przykładni katolicy są, co nie popierają antykoncepcji emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6307909 Napisano: 05.01.2017 10:25:05 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

Co dużego może iść PP z Poznania ?

bransoletka z Posti? Z tego co pamietam wysyłali z Poznania i było że przesyłka 30kg bodajże. Ale pewna nie jestem, już tak dawno wszystkie do mnie przyszły Wyświetl w wątku >>

ace

#6307492 Napisano: 04.01.2017 10:11:27 w Zdjęcia naszych wygranych
tyle, że te bransoletki z posti są całkiem ładne (mimo, że na sznurku) - do tego stopnia, że rozważałam nawet zostawienie sobie jednej (a ja nie noszę biżuterii), a te perełki to jak z odpustu - co najwyżej można dać jakiejś małej strojnisi na korale dla lalki. Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

ace

#6307331 Napisano: 03.01.2017 20:04:11 w Nasze wygrane w minionym roku
Mój rok 2016 konkursowo wypadł całkiem nieźle, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że grałam właściwie połowę roku (tak wypadło, że bardziej skupiałam się na pracy i na realizacji innych celów). Przede wszystkim stuknęła mi 10 na forum emotka . Z większych nagród rzeczowych z tego co pamiętam (nigdy nie prowadziłam statystyk XD chyba czas to zmienić) to bony, kasa, karty prepaid, konsole, bajery appla, małe RTV i AGD no i drobniejsze rzeczy typu noże, młynki, piłki itp.
Cel na 2017 jak u wszystkich: samochód emotka , wycieczki do bliskich i dalekich (niekoniecznie ciepłych) krajów, SPA, sprzęt narciarski (może wreszcie zacznę jeździć) i rower górski (jak dotąd wygrywałam tylko miejskie i te fikuśne, a ja chce starego oldschoolowego górala w góry). Oczywiście bony, kasa i karty zawsze są mile widziane emotka .

rafi323raf napisał(a):

udało mi się na wymarzone zagraniczne studia wyjechać, wiele miejsc odwiedzonych, zresztą dlatego grać nie mogłem (chociaż próbowałem w innym kraju z zerowym skutkiem emotka )

O.o i to jest moje marzenie na którym teraz się skupiam emotka i na którą zbieram kasę z konkursów (i nie tylko). Napisz coś więcej o tych studiach emotka

A wszystkim życzę po samochodzie i tego o czym marzą. Wyświetl w wątku >>

ace

#6307129 Napisano: 03.01.2017 12:28:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

joan-mam nadzieję,że masz na myśli ludzi,którzy biorą kredyt i nie są w stanie go spłacać... Czym Ciebie dziwią ludzie posiadający kredyt? Jaki kredyt ( tylko mieszkanie czy też inne rzeczy)?Masz taką bogatą rodzinę,że nigdy żadnego kredytu?


No np. dziwi mnie, że:
- gdy są mistrzostwa świata w piłce nożnej, to od razu trzeba nowy telewizor kupić (na kredyt) -> bo reklamują, że tanio i przecież sąsiad też kupił nowy.
- na wczasy trzeba pojechać "koniecznie tam, gdzie Irka, ale do jakiegoś lepszego hotelu i w środku sezonu" (na kredyt) -> bo Irka niefajna jest i niech jej będzie przykro.
- wesele musi być z dorożką i koniecznie na trzycyfrową liczbę gości (na kredyt) -> bo panna młoda zawsze marzyła o tym, żeby... jej mąż przez X lat pracował na 2 etaty (ona zresztą też, historia prawdziwa).
- kuzynka z Niemiec ma wpaść na 2 dni, więc od razu trzeba meble ogrodowe kupić (na kredyt) -> bo przecież "muszę pokazać, że nam też się powodzi, a te meble nasze to takie rupiecie".

Nie mam bogatej rodziny, ale nie mam też żadnego kredytu. Za to od lat mam konkursy (które - wbrew pozorom - znacznie redukują konsumpcjonizm) plus jestem uparta do granic możliwości emotka

Też nie mam i nigdy nie miałam żadnego kredytu. Tak mnie wychowano, że najpierw pieniądze się zarabia, a później je wydaje, a nie jak to jest teraz w tym zwariowanym, ogarniętym konsumpcjonizmem świecie na odwrót... Ja też nie jeżdżę najnowszym modelem Audi tylko 10 letnim staruszkiem - ale na taki mnie obecnie stać (zresztą nowy sobie wygram emotka powtarzam to co roku) Oczywiście kredyt na mieszkanie czy na studia na Harvardzie dla dziecka to zupełnie coś innego - bo to inwestycja, ale samochód, telewizor, cenzurafon to fjubździu. Choć przyznam się, że ja i tak bym nie wzięła kredytu na mieszkanie, bo po prostu moje zdrowie jest dla mnie ważniejsze emotka (chyba bym umarła ze stresu przy jakiś problemach w pracy - taki ze mnie nerwus emotka , a tak jak nie ta praca to inna, nawet jeśli będę szukała jej i pół roku). kolejny problem w Polsce z tą manią, że każdy musi mieć własnościowe mieszkanie to brak mobilności (sama to odczuwam - gdybym nie miała tu mieszkania już dawno w Krk by mnie nie było) - człowiek kupuje mieszkanie zwykle na całe życie, więc jak się traci pracę, to szuka się jej w okolicy - no bo przecież nie pojadę na drugi koniec Polski skoro mam tu mieszkanie. Tu trochę zazdroszczę Amerykanom i ich podejściu. moja ciotka w US mieszka od 10 lat a już się 4 razy przeprowadzała. Dostają lepszą pracę, pakują meble do samochodu, jeden dzieciak pod jedną pachę, drugi pod drugą i na drugi koniec Ameryki emotka
No i tak jak piszecie kredyt powinny brać ludzie odpowiedzialni i wiedzący, że jest to zobowiązanie ICH (a nie rodziny - bo zawsze można pożyczyć od nich kasę...) na najbliższe 20 czy 30 lat... Dlatego mnie osobiście irytowała też akcja ze słynnymi frankowiczami i pomocą państwa w spłacaniu kredytu... Jeśli się bierze kredyt w innej walucie to chyba się wie że kurs może się zmienić i że wiąże się to z ryzykiem szczególnie przy kredytach długoterminowych...

joan napisał(a): jkkp - czasem lepiej nic nie dostać emotka Moi rodzice byli pod koniec roku na wsi (pogrzeb), SZOK! Brat z
bratem nie rozmawia, siostra siostrze źle życzy, prawdziwa bitwa o płot i
o miedzę, przy których historie z "Samych swoich" to pestka. 

oj ja to z nam z pracy - co ja się napatrzyłam na takie kłótnie... Mamy takiego jednego klienta co cały czas się procesuje z bratem. Jak kiedyś byłam na rozgraniczeniu to normalnie się na siebie rzucili z pięściami i okładali się po twarzy i nie tylko - tak polała się krew... Powód sporu: niecały metr kwadratowy rowu (nikomu do niczego niepotrzebnego...) Po prostu żal... Wyświetl w wątku >>
2 joan, ZetZ 0

ace

#6305380 Napisano: 28.12.2016 20:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Cholibka, akurat dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam olej emotka

ja też... ja też i to na dwa paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6305379 Napisano: 28.12.2016 20:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

ace napisał(a):

czy w oleju wielkopolskim paragon musi być z danego etapu? Coś takiego gdzieś mi na forum przemknęło, ale nie mogę znaleźć tego w regulaminie...

tak, wg regulaminu: 
III. Zasady i warunki udziału w Konkursie.13. W celu udziału w Konkursie należy w terminie trwania danej Tury:1) dokonać zakupu jednego z następujących produktów Princes: Olej Wielkopolski (dalej: „Produkt”) i zachowaćdowód zakupu Produktu;
2) zarejestrować swój udział w Konkursie..........

Boże ja ślepa jestem.... przeczytałam cały regulamin i nie skleciłam sobie tego do tych podpunktów... otłuściłam sobie chyba przez święta mózg XD. Dzięki dziewczyny. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6305331 Napisano: 28.12.2016 18:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w oleju wielkopolskim paragon musi być z danego etapu? Coś takiego gdzieś mi na forum przemknęło, ale nie mogę znaleźć tego w regulaminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6305285 Napisano: 28.12.2016 16:07:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ace napisał(a):

(...) No i ja zawsze jeszcze się zastanawiam co jak po główną się nikt nie zgłosi/nie spełni warunków, a okaże się że to ja byłam następna w kolejce emotka (...)


Przeważnie jest tak, że rezerwista nagrody głównej nic nie dostaje, czyli nie łapie się nawet na nagrodę pocieszenia emotka Bo jedna osoba była lepsza, a tysiąc innych gorszych, ale tak to jest właśnie zwykle z rezerwą.  

e w takim razie to ja się nie bawię i nie odsyłam. Bo powiem szczerze że to mnie zawsze najmocniej nakłaniało by wysyłać paragony na mało wartościowe nagrody. A jak tak to szkoda mojego czasu. Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6305208 Napisano: 28.12.2016 14:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rudawka napisał(a):

karolinamat napisał(a):

ace napisał(a):

Jak Jet bardzo wymaga wypełnienia wszystkich pól w oświadczeniu? Bo mam dwa słoiki wygrane, ale dla słoika nie mam zamiaru im podawać nr dowodu i kto wydał.... Pytanie tylko czy jak im odeślę bez tych pól to wyślą nagrodę (szczególnie że znaczek wart tyle co jeden słoik emotka )...

Ja słałam tylko PESEL choć to i tak dużo uważam...

Czy ktoś bierze udział w konkursie Tyskiego w Twoim Markecie? Piszecie życzenia tylko z użyciem haseł czy jako dodatek ale dodajecie jeszcze inne słowa???

Ja odpuściłam, za słoik nie podam im tylu danych

no ja właśnie dlatego pytam czy jak wyślę same podstawowe dane niezbędne do wysyłki (imię nazwisko i adres) to nagroda przyjdzie czy przepadnie tylko kasa za znaczek emotka (jak Jet to widzi),. No i ja zawsze jeszcze się zastanawiam co jak po główną się nikt nie zgłosi/nie spełni warunków, a okaże się że to ja byłam następna w kolejce emotka Choć w sumie dziś mi się już nie chce wychodzić z domu, a chyba do dzisiaj trzeba wysłać emotka więc odpuszczę emotka Będę piła ze słoika po chrzanie emotka (w kaufie takie słoiki jak z Horetexu teraz są po 2,99).

a czy bezprawnie żądają takich danych? Ostatecznie w regulaminie od początku było powiedziane co trzeba podać by otrzemać nagrodę... Więc jedynie co mnie zastanawia jak bardzo tego regulaminu się trzymają jeśli chodzi o małowartościowe nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6305006 Napisano: 27.12.2016 22:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak Jet bardzo wymaga wypełnienia wszystkich pól w oświadczeniu? Bo mam dwa słoiki wygrane, ale dla słoika nie mam zamiaru im podawać nr dowodu i kto wydał.... Pytanie tylko czy jak im odeślę bez tych pól to wyślą nagrodę (szczególnie że znaczek wart tyle co jeden słoik emotka )... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6302711 Napisano: 19.12.2016 19:56:00 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

Szukam informacji odnośnie konkursu Lubelli - w przypadku wygranej noża.
Mąż odebrał telefon i uprzejmie mi doniósł, że mam wysłać maila z danymi i w ramach odpowiedzi automatycznie dostanę oświadczenie do wypełnienia.
Wczoraj odesłałam maile na 2 noże i oświadczeń brak na obydwu mailach.
Czy są to te same oświadczenia, które dostawało się na garnki, bo te wyglądają dosyć uniwersalnie.

ja właśnie wysłałam maila z tym oświadczeniem z regulaminu (tak na wszelki wypadek), ale póki co mi automatycznie nie wysłali maila z oświadczeniem... Wyświetl w wątku >>
0 0