Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6363002 Napisano: 01.06.2017 21:19:13 w WC - rozmowy o wszystkim
nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

Nasz kraj to banda Pisiorów i POpaprańców emotka No cóż żaden kraj nie jest idealny. A co jest winny taki kanion Kolorado, że akurat jest w rękach Amerykanów? emotka Świat jest piękny i trzeba go zobaczyć

...na przykład Krzywy Las w okolicach Szczecina emotka

Byłam i widziałam, super  emotka

Również byłam emotka Polska też jest super Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

ace

#6362761 Napisano: 01.06.2017 12:11:53 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

wyjazd planuję na 2018r. No to przechodzę do pytania emotka Czy ma to jakieś znaczenie? czy na paszport ważny trochę ponad rok dostanę wizę na 10 lat (innej opcji nie zakładam:P)? czy lepiej wyrobić nowy paszport przed wyrabianiem wizy?

Chcesz jechać do Hameryki? emotka Ale po co? Tam biją Murzynów, a Indian - prawowitych właścicieli tych ziem zamknęli w rezerwatach emotka emotka To kraj złych bladych twarzy, złodziei korporacyjnych, aferzystów, gangsterów i celebrytów, którym przewróciło się w głowach emotka
To Indianie powinni dawać wizy na wjazd do Hameryki, a nie ci, którzy rosyłają swoje wojska na cały świat, by wszczynać burdy "w obronie pokoju" (sic!). Wietnam, Afganistan to mało? Teraz wpychają się nawet do malutkiej Polski, a od Polaków NADAL żądają płacenia za prawo wjazdu  emotka Chory kraj  emotka Nie jedź tam... emotka

A nasz kraj to banda Pisiorów i POpaprańców emotka No cóż żaden kraj nie jest idealny. A co jest winny taki kanion Kolorado, że akurat jest w rękach Amerykanów? emotka Świat jest piękny i trzeba go zobaczyć, a USA jakby nie patrzeć są dużą częścią tego świata emotka Już za długo czekałam na zniesienie wiz dla Polaków emotka

polec napisał(a):

Jak się nie skończyła data ważności, to nie wiem czy Ci wyrobią nowy paszport. Jak powiesz, że zgubiłaś, to musisz to napisać we wniosku wizowym, a to implikuje problemy na lotnisku i w Immigration Office, bo muszą Cię dokadniej sprawdzić ( i trzeba to pisać później za każdym razem!). Mój syn ma paszport ważny do 2018 i wyrabialiśmy mu wizę w lutym. Dostał normalnie na 10 lat. Jak wyrobisz nowy paszport, a będziesz wracać do USA, to ten stary paszport z wizą musisz mieć ze sobą (przez kolejne 10 lat). Tak to jest. 

wydać wydadzą, mogę podać choćby powód że potrzebuję paszport biometryczny (potrzebny wydaje mi się np. do Kanady jeśli nie chce się wyrabiać wizy), ja mam jeszcze starego typu.
Ogólnie wiem, że wiza może być ważna po utracie ważności paszportu (trzeba tylko pilnować by nie przedziurkowali samej wizy), ale pytanie czy jak konsul widzi paszport ważny rok to wpływa na długość wizy. Dziś idę do konsulatu i już mam milion pytań (znienawidzą mnie emotka ) więc staram się trochę skrócić tę listę.
Ale mi to pasuje by nie wyrabiać teraz nowego paszportu. Jeśli Twój syn dostał na 10 lat to zapewne nie ma to wpływu emotka
dwaburekoty napisał(a):

Chyba jest tak, że po powrocie z USA paszport musi być jeszcze ważny 6 miesięcy - najlepiej sprawdzić na stronie ambasady lub U.S. Customs and Border Protection. Natomiast prawdą jest, że jeśli masz wizę wbitą na okres dłuższy niż ważność Twojego paszportu, to latasz do Hameryki z dwoma paszportami - przetestowałam ja i moja mama.

EDIT: Nie wiem czy byłaś wcześniej w US, ale pamiętaj że to oni na lotnisku decydują jak długo jednorazowo możesz zostać wbijając Ci datę do paszportu.

Nie, z tego co czytałam Polska jest w grupie krajów dla których nie jest wymagana data ważności 6 miesięcy do dnia powrotu. Można wrócić z USA do kraju nawet ostatniego dnia ważności paszportu
Nie byłam w stanach, ale wiem, że to humor urzędnika i Twoja mordka może zadecydować czy Cię wpuści (ale to akurat tyczy się wszystkich krajów, nawet tych którzy obywatele nie potrzebują wiz). Za to kiedyś (nie wiem jak jest teraz), dobrze było latać z Irlandi, bo ona miała podpisana umowę z USA i to już w Europie urzędnik amerykański decydował czy Cię wpuścić, a jeśli tak to na ile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6362674 Napisano: 01.06.2017 09:35:03 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś z Was wyrabiał może wizę do USA na paszport z krótką datą ważności? Bo mam paszport ważny do października 2018r, a chce wyrobić sobie wizę teraz (będę rezygnować z pracy/zmieniać ją z przerwą na roczne wakacje emotka , a ładniej wygląda we wniosku zatrudniony niż bezrobotny emotka ), ale sam wyjazd planuję na 2018r. No to przechodzę do pytania emotka Czy ma to jakieś znaczenie? czy na paszport ważny trochę ponad rok dostanę wizę na 10 lat (innej opcji nie zakładam:P)? czy lepiej wyrobić nowy paszport przed wyrabianiem wizy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6359323 Napisano: 23.05.2017 21:25:24 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

ace napisał(a):

bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Czy w Auchan można kupić stelaż do zawieszenia hamaka? A jeśli nie to gdzie najlepiej kupić?

Jak szukam w gogle to mi wyskakuje, że w OBI są takie stelaże.

No właśnie wróciłam z mojego Obi i nie było emotka Jutro jadę do oszołoma (a że mam bony to tym bardziej chciałabym wykorzystać). A tak bym się chciałą w tym tygodniu pobujać na balkonie w hamaczku XD

w kauflandzie nieraz jest.

O dzięki! nie pomyślałam że tam w ogóle może być emotka Obczaję emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6359300 Napisano: 23.05.2017 20:31:03 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

Czy w Auchan można kupić stelaż do zawieszenia hamaka? A jeśli nie to gdzie najlepiej kupić?

Jak szukam w gogle to mi wyskakuje, że w OBI są takie stelaże.

No właśnie wróciłam z mojego Obi i nie było emotka Jutro jadę do oszołoma (a że mam bony to tym bardziej chciałabym wykorzystać). A tak bym się chciałą w tym tygodniu pobujać na balkonie w hamaczku XD Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6359274 Napisano: 23.05.2017 19:36:35 w SZUKAM....
Czy w Auchan można kupić stelaż do zawieszenia hamaka? A jeśli nie to gdzie najlepiej kupić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6359113 Napisano: 23.05.2017 14:07:20 w SZUKAM....
Szukam sprawdzonego miejsca w Krk gdzie można wykonać badanie na nietolerancje pokarmowe. Ktoś może może polecić jakieś miejsce? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6357964 Napisano: 19.05.2017 14:22:05 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jeszcze nie zagoiło mi się na twarzy podrapanie przez kota, a już uderzyłam się czołem o kant drzwiczek od szafki i znów polała się krew... Wyglądam jakby mnie mąż bił regularnie emotka

przepraszam powinnam współczuć  emotka  ale Twój wpis mnie rozbawił 

Nic nie szkodzi emotka Bo cóż innego sąsiedzi mogą sobie pomyśleć, widząc mnie co chwilę z nową raną na twarzy emotka Ale chociaż tyle dobrego, że komuś humor poprawiłam. 


biedni sąsiedzi, współczuję im aż tak ograniczonej wyobraźni. emotka

Po prostu są głodni plotek i sensacji emotka Jak ostatnio jechaliśmy odebrać ze sklepu zmywarkę, to poprosiłam o podwózkę siostrę, bo ma samochód z dużym bagażnikiem. Jak wyjeżdżaliśmy, to widziała nas sąsiadka, która koleguje się z teściową mojej siostry. Nie przejechaliśmy kilkunastu minut, a siostra już dostała telefon od teściowej, czy mi się samochód zepsuł, że mnie wiezie, haha emotka No, ale też im tego współczuję emotka

Moja przyjaciółka pochodzi ze wsi i kiedyś jak odwiedzała rodziców poszła sobie do ich wiejskiego sklepu po Reddsa, po 10minutach wraca do domu a matka do niej ze śmiechem że słyszała, że się rozpija bo sąsiadka dzwoniła poinformować o tym rodzinę emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6357962 Napisano: 19.05.2017 14:18:59 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

ondine napisał(a):

A co do tematu to doprowadzają mnie do szału menele przesiadujący pod moim blokiem na ławce, żaden z nich tu oczywiście nie mieszka... Macie na nich jakiś sposób - pomijając policję, bo policję to oni mają w poważaniu? Taki... z tych rozsądnych, żeby mi samochodu nie porysowali emotka

Zlikwidować ławkę

to samo chciałąm napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6355805 Napisano: 13.05.2017 19:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest jakiś mail do organizatora loterii Auchan? Zgłosiłam błędnie paragon i chciałąbym go wycofać... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6350279 Napisano: 26.04.2017 13:10:31 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

kawa jest dobra jako peeling do ciała (oczywiście mielona, a nie rozpuszczalna) i to lepszy niż jakikolwiek sklepowy peeling emotka

emotka zadziała też na owłosionym torsie?  emotka A nie wydepiluje sobola przy okazji?! emotka

Nie wiem emotka Nie mam owłosionego torsu emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

ace

#6350138 Napisano: 26.04.2017 08:14:44 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie NESCAFE

Mnie też. Bo ta 3w1 jest ohydna a szkoda mi wysypywać.

Ech, w takich sytuacjach stosuję prostą zasadę: skoro kawa Woseba jest dla mnie obrzydliwa w smaku, unikam jej jak ognia i nie biorę udziału w tych konkursach, w których trzeba ją kupić. Bo to bez sensu jest - kupować dla paragonu i wyrzucać towar albo cierpieć podczas jego spożywania. A oddać sąsiadom też nie zamierzam, bo to byłoby wredne, skazywać niewinnych ludzi na cierpienie dla własnej wygody emotka No w każdym razie ja tak to widzę. emotka

kawa jest dobra jako peeling do ciała (oczywiście mielona, a nie rozpuszczalna) i to lepszy niż jakikolwiek sklepowy peeling emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6338109 Napisano: 25.03.2017 13:21:51 w SZUKAM....
szukam jakiegoś kodu zniżkowego do sklepu Mango (mango z odzieżą). Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6337727 Napisano: 24.03.2017 13:34:22 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

monisss napisał(a):

ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):


Zaufanie to już inna kwestia. Niby pomagać mają każdemu, a wiadomo co robią. Moja babcia czuła się świetnie, normalnie funkcjonowała: sprzątała sobie, gotowała... aż ją ciotka namówiła na jakieś badania, po tych badania dostała skierowanie do szpitala i po kilku dniach wróciła już inna kobieta. Słaba, smutna, zgaszone oczy. Praktycznie leżała już tylko w łóżku. Na kilka dni przed kolejnym leczeniem w szpitalu tak źle się poczuła, że zadzwoniliśmy po pogotowie. Rano okazało się, że babcia leży w izolatce, żebyśmy mogli się pożegnać... Nawet nie mówiła, zmarła przed południem, w niecały miesiąc od tego cholernego badania. Uważam, że gdyby nie to całe leczenie, to żyła by do dziś. A tak zgasła w tak krótkim czasie. Nie wierzę, że to przez chorobę, bo nie było żadnych objawów, badanie miało być profilaktyką...

W szpitalach starszym osobom często podaje się leki uspokajające/ogłupiające (nie wpisuje się ich nawet do kart), bo osoba przytomna i kumata jest cięższym pacjentem, a starsze osoby potrafią dawać do wiwatu, więc ogłupienie jest wygodne. Personel narzeka na brak ludzi by upilnować pacjentów więc podają co mają by załatwić problem. Wiem bo ilekroć moja babcia wracała ze szpitala psychicznie była wrakiem, nie poznawała ludzi, gadała głupoty, raz przesadzili z psychotropami, że wylądowała na oddziale psychiatrycznym (a do szpitala przyszła z chorym sercem) i po szpitalu dochodziła do siebie tygodniami. Jak pogadałam sobie z moją dentystką (jej matka jest w podeszłym wieku i ciągle ląduje w szpitalu), to mi wyjawiła ten "sposób" personelu i u nas w szpitalu to jest "norma". Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6337563 Napisano: 24.03.2017 10:36:46 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie ( to delikatnie powiedziane...), że sąd w moim mieście zwolnił pedofila z więzienia po kilku miesiącach... bo podobno źle znosił pobyt w więzieniu i wystarczą mu leki, a nie odsiadka... Normalnie brak mi słów! Może jeszcze trzeba się nad nim litować? Nie wiem co sędzia miał w głowie? Czeka aż zgwałci kolejne dziecko? To dla mnie niepojęte, że taki drań może teraz chodzić wolno, a często w więzieniu siedzą niewinni ludzie... Chore, chore, chore...

Moja przyjaciółka po studiach o kierunku resocjalizacja miała staż/praktykę w więzieniu. Jej podopiecznym którego miała resocjalizować był ojciec który zabił faceta który najpierw zgwałcił, a później zamordował jego 12letnią córkę... Gwałciciel dostał coś ok 10 lat, wyszedł po kilku za dobre sprawowanie, ojciec się na niego przyczaił i zabił. Przyjaciółka zrezygnowała z zawodu, bo jak stwierdziła jak ma resocjalizować kogoś kogo miała ochotę wyściskać i podziękować w imieniu społeczeństwa za pozbycie się śmiecia, a nie wmawiać i przekonywać, że to co zrobił było złe ... Pewnie specjalnie dali jej taki przypadek emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6337545 Napisano: 24.03.2017 10:14:47 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

rada mieszkańców zadecydowała o postawieniu trzepaka, bynajmniej nie po to by dywany trzepać, ale właśnie dla dzieciaków, a dlatego, że mieliśmy tak dobre wspomnienia z takich miejsc i nie chcemy odmawiać takich wspomnień obecnemu młodemu pokoleniu

Przyznam, że nie rozumiem tej decyzji. Jeśli ma to być coś, na czym można urządzać wygibasy, czy nie można pójść pół kroku dalej i nie ograniczać się do prymitywnego trzepaka, ale zrobić coś więcej, w moim mieście zauważam ogromny ruch (nie tylko młodzieży) na placykach sportowych...
 

aby postawić coś takiego trzeba mieć sporą działkę emotka (a i pewnie fundusze znacznie większe - nasza rada składa się z 20 mieszkań) My takiej nie posiadamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

ace

#6337529 Napisano: 24.03.2017 09:56:46 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie, że mało iż w wygrywaniu bessa, to jeszcze o większości konkursów dowiaduję się z MDW...  emotka
Tak jak o konkursie Peugeot. Tyle razy obiecywałam sobie przeglądać wszystkie nowo dodane konkursy codziennie, ale ciągle brak czasu lub chęci, i kończy się na promocyjnych...

Ja tak samo emotka Ale to z braku czasu... i przeorganizowania priorytetów, ale mimo to trochę boli emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6337520 Napisano: 24.03.2017 09:52:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nawet mój pies się wkurza na sąsiada, który wycina kolejne sosny emotka Tylu wyciętych drzew, co w ostatnich tygodniach, nigdy w życiu nie widziałam emotka

Też mnie to wkurza
Tną i tną i tną....

...a gdzie indziej wycinają szlifierkami kątowymi trzepaki na podwórkach, bo ktoś obserwując wygibasy dzieci stwierdził, że są niebezpieczne emotka

no proszę a u mnie rada mieszkańców zadecydowała o postawieniu trzepaka, bynajmniej nie po to by dywany trzepać, ale właśnie dla dzieciaków, a dlatego, że mieliśmy tak dobre wspomnienia z takich miejsc i nie chcemy odmawiać takich wspomnień obecnemu młodemu pokoleniu emotka Tylko czy młode pokolenie nas nie oleje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6337515 Napisano: 24.03.2017 09:45:47 w Zjazd e-konkursowiczów
iwona0103 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Domino123 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Przecież już ustalone że Kraków   emotka emotka emotka

jestem za emotka

mało nas, oj mało  emotka

może jednak zbierze się kilka osób, też jestem za emotka

Ja też!!!

W sumie gdyby nie wyjazd na dłuższy urlop to może i bym do Kato zawitała w weekend emotka No cóż następnym razem emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6336676 Napisano: 22.03.2017 15:55:41 w SZUKAM....
Kto wozi cuksy z CandyKing? Wyświetl w wątku >>
0 0