Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6381068 Napisano: 20.07.2017 10:53:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

julia26062011 - wiem, że ludzie starsi nieco inaczej reagują, ale... z mojego punktu widzenia... na Ziemi jest jakieś 7,5 miliarda ludzi, nie trzeba za wszelką cenę cerować znajomości z krewnymi. Np. ja od lat mam bliski i serdeczny kontakt tylko z 3 osobami z mojej rodziny i jakoś żyję. Konkursowo mało korzystnie, ale ekspresowo odcinam się od ludzi toksycznych, chyba w ramach jakiegoś instynktu przetrwania.

Dokładnie! Ja też utrzymuję kontakt z dosłownie kilkoma osobami z rodziny, resztę rodziny tworzę sobie z teoretycznie obcych (pod względem powiązań krwi) osób i nazywam rodziną z wyboru emotka

julia26062011 - a jeśli brat Twojej mamy dał się wkręcić w machlojki synowej to tylko o nim źle świadczy... Ale jeśli Twojej mamie zależy na kontakcie z nim to może warto odczekać, aż emocje opadną i wtedy spróbować odnowić kontakt... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6378207 Napisano: 11.07.2017 20:53:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ace napisał(a):

Jakie piwo ma flagę Danii na kapslu?

carlsberg. już tu kiedyś pytałam ale sama znalazłam odpowiedź w sklepie  emotka

aaa dzięki. Kurcze nie domyśliłabym się emotka Nie pasuje mi ten kapsel do tej marki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6378204 Napisano: 11.07.2017 20:50:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie piwo ma flagę Danii na kapslu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6375655 Napisano: 04.07.2017 11:23:32 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kiedyś oglądałam reportaż na temat tego, że biedne dzieci z Afryki czy też z innych biedniejszych regionów świata ciężko pracują wydobywając krzem potrzebny do konstrukcji telefonów komórkowych.Czy to znaczy,że mam przestać używać komórki, bo przez to krzywdzę inne dzieci emotka Podczas produkcji ubrań dla firm odzieżowych do produkcji ubrań na pewnym etapie produkcji też ponoć wykorzystuje się dzieci-współczuję im bardzo,że są wykorzystywane między innymi dla mojej własnej wygody,ale czy to oznacza,że mam chodzić nago po ulicy, bo kogoś krzywdzę emotka Nie przestanę także jeść mięsa, bo to oznacza,że przyczyniam się do śmierci i cierpienia zwierząt.Nie przestanę chodzić do zoo tylko dlatego,że tam zwierzaki trzymane są pod przymusem i w pewnym sensie swoją wizytą przyczyniam się do ich krzywdy.Świata nie zbawię,ale szanuję to,że ktoś ma inne poglądy.Gdybym miała się zastanawiać w swoim życiu, ile ludzi czy zwierząt poczuje się dotkniętych poprzez moje postępowanie, to sama bym musiała chyba pożegnać się z życiem już dawno temu.

Podpowiedzi emotka 1) Nie musisz rezygnować z telefonu komórkowego, ale ostatnio widziałam reportaż z info, że teraz przeciętny użytkownik wymienia telefon co 8 miesięcy. Można więc wymieniać rzadziej, a niedziałające telefony oddawać w sposób kontrolowany (zamiast wyrzucać do śmieci) - wtedy odzyskuje się z nich część surowców. Np. ilość odzyskiwanego ze sprzętów złota to aktualnie ok. 7% w skali produkcji całego złota na świecie. A złoto jest zasobem nieodnawialnym.
2) Możesz kupować ubrania ze znaczkiem Fair trade itp. I olać przymus kupowania nowych ciuchów. Jesteś ładna sama z siebie (widziałam, hihi).
3) Może kiedyś przestaniesz jeść mięso, a może nie. Nigdy nie mów nigdy. Póki dobrze gotujesz, nikt nie ma prawa komentować zawartości Twojego talerza.
4) A co jest fajnego w chodzeniu do zoo? Nie masz dzieci, więc pytam - bo może odpowiedź będzie nieoczywista.

Ogólna refleksja: świat nie potrzebuje zbawienia ze strony Wielkich Bohaterów. Ale świat upadnie, jeśli nikt nie zechce być małym bohaterem dnia codziennego. Bo może łatwiej 1x zrobić coś wielkiego, niż 365 dobrych uczynków na rok.

ad.1. Nie jestem jakąś gadżetomaniaczką- telefon wymieniam raz na 3-4 lata albo nawet rzadziej. Ad.2 Ciuchy kupuję jak już naprawdę muszę-nie cierpię chodzenia po sklepach i przymierzania.Joan dzięki za miłe słowa,ale w życiu nie określiłabym się jako ładną osobę- chyba że lustro w którym bym się przeglądała było nieumyte tudzież rozbite emotka Nie przywiązuję wagi do swojego wyglądu emotka Generalnie jestem oszczędną osobą ad.3 Nie umiem gotować i raczej nie polubię, więc jem to, co mi ktoś ugotuje albo idę do knajpy/baru mlecznego, dopóki mnie na to stać emotka ad.4 W sumie mnie nie kręci chodzenie do zoo ani cyrku,ale siostrzeniec lubi,więc z nim wczoraj poszłam (siostra i młody mają wykupiony karnet do zoo, ja aż taką fanką nie jestem).

ad. 2) Jest tyle polskich, małych, często rodzinnych firm z fantastycznymi materiałami i wzorami, które nie tylko szyją w Polsce, ale tu przędzie się materiały, a nieraz i wytwarza sam składnik na materiał (np. len). Jakością te ciuchy biją na głowę ścierki z sieciówek (och jak ja nie znoszę Tshirtów które po paru praniach nadają się co najwyżej na ścierkę do podłogi, bo albo materiał robi się przezroczysty albo jeden boczny szew mam na plecach a drugi na brzuchu...). Cenowo wychodzi tak samo, albo nieznacznie drożej, ale ubrania przetrwają znacznie dłużej niż jeden sezon. A do tego wspieramy Polskie/Europejskie przedsiębiorstwa.
ad. 3) Nie jedząc mięsa nie tylko ratujesz zwierzęta przed zwierzęcymi obozami koncentracyjnymi, ale i swoje zdrowie, o ile dobrze pamiętam WHO w zeszłym roku wpisała wszystkie wędliny do 1 grupy (najgroźniejszej) najbardziej rakotwórczych czynników (w tej samej grupie są papierosy...), mięso czerwone wylądowało w grupie 2.

A wracając do tematu cieszenia się, to właśnie sobie zdałam sprawę, że mój największy problem od kilku miesięcy mam obecnie, a mianowicie kończący się sezon na truskawki. Oby tylko takie mieć problemy, więc cieszę się póki mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6373003 Napisano: 28.06.2017 08:36:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś podróżuje pociągami InterCity?Czy tam jest bezpiecznie na nocnych kursach? Bo mnie znajoma nastraszyła, że w nocy grasują tam bandyci, a obsługa się zamyka w swoim wagonie i nic ją nie obchodzi.

Plus (wiem, ze to głupie emotka ), ale czy tam są jakieś bagażniki na walizki, itp? Czy bierze się je do przedziału ze sobą? Pierwszy raz jadę pociągiem z bagażem i się nie orientuję, a trochę mi głupio z takim czymś dzwonić na infolinię, może ktoś bardziej obyty wie emotka

taaa bandyci jadą konno z lassami za pociągiem i go ostrzeliwują emotka niczym w westernach emotka A tak serio to może zależy od linii, (ja jeżdżę czasami na trasie Krk-Wawa-Gdsk lub Krk-Rzszw) ale wdg mnie jest bezpiecznie, nikt się nie zamyka w swojej kanciapie (obsługa nie ma swojego wagonu emotka co najwyżej jeden przedział). Oczywiście trzeba być czujnym, ale zwykle nie jedzie się samemu w przedziale/wagonie. Nocnej podróży obawiałabym się może w pociągach regionalnych...
Bruce jedź bez obaw, szczególnie kuszetki/wagony sypialne są bezpieczne - w każdym wagonie jest konduktor pilnujący porządku i byś nie zaspała i wysiadła na dobrej stacji emotka
Pociągi są fajne emotka

Co do bagażu to zależy jak duży masz bagaż, jak wiele osób podróżuje w przedziale (a raczej jak dużo mają bagażu) no i od rodzaju wagonu (typu pulman czy lotniczy)

benasia napisał(a):

benasia napisał(a):

Może jest tu jakiś znawca trampolin ogrodowych? Czym się kierowac: czy przewaga wielkości tj 60cm więcej na średnicy czy tez długością sprężyn czyli dłuższe na mniejszej srednicy maty? 

a wiecie że trampoliny są niezdrowe? Szczególnie dla dziewczynek i kobiet? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6372994 Napisano: 28.06.2017 07:58:06 w Dziś cieszę się z.....
cherry_coke napisał(a):

angie222 napisał(a):

Uświadomiłam sobie, że nie jestem w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy, bałaganu. Pracowałam miesiąc w firmie, gdzie każdego dnia chłopak w moim wieku powtarzał, iż i tak nic nie osiągnę jako kobieta w IT. Organizm zbuntował się, bo niestety jestem trochę nadwrażliwa. Prędko zdecydowałam się na wyprowadzkę. Są pewne granice. emotka Musisz znaleźć czas dla siebie po stresującej robocie i na pewno wyzbywać się tych negatywnych doświadczeń z pracy od razu. Najlepiej już w drzwiach. 

To mamy chyba ze sobą coś wspólnego. Ja pracuję z 15 facetami. Nie branża IT, ale nie aż tak daleko bo w elektryce. Także wiem co to znaczy. Chociaż ja mimo wszystko lubię swoją pracę. emotka

No to przybijcie piątkę dziewczyny. U mnie w firmie jestem jedyną kobietą i na początku też musiałam udowodnić, że dam radę w "męskim" zawodzie. Było ciężko, ale się prawie udało - prawie bo jeszcze został mi "wszechwiedzący"syn szefa (ogólnie nie rozumiem koncepcji zatrudniania przez rodziców własnych, leniwych dzieci, które zwykle sieją zamęt w firmie, a i swoją drogą nie rozumiem dzieci pozbawionych ambicji by osiągnąć w życiu coś własnego i podpinać się pod sukces rodzica...), ale traktuję go jako wyzwanie emotka . Tak więc trzymajcie się babeczki! Girl power emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6371859 Napisano: 26.06.2017 08:22:28 w Dziś cieszę się z.....
chochliczka napisał(a):

zawsze byłam na nie odnośnie uprawiania sportu.A teraz staram się to zmienić, dziś przebiegłam ponad 4,5 km i mam nadzieję, że niedługo będę mogła powiedzieć- kocham biegać  emotka  Póki co staram się to polubić; Jestem z siebie dumna emotka

bieganie jest fajne emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6371857 Napisano: 26.06.2017 08:20:16 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

Bon prix ma zawyżoną rozmiarówkę, ich najmniejszy rozmiar to takie 36 skłaniające się ku 38 i często przedstawiane jest jako 34. Teraz wszędzie promocje, mohito, h&m, Reserved, mango, - można używać ile dusza zapragnie. 

o tak... I do tego Bon Prix ma na prawdę kiepską jakość. Choć z drugiej strony chyba żadna sieciówka również jakością nie powala... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6371687 Napisano: 25.06.2017 13:55:24 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Jeśli masz w profilu babę... domagam się bezwzględnie powrotu awatara z Jack'iem Torrance'em

emotka Złóż wniosek do pionasa o założenie nowego topu emotka Może się roboczo nazywać na przykład: POBOŻNE ŻYCZENIA Z POŁUDNIA POLSKI emotka

Rozumiem, że moje żądanie odrzucasz? W takim razie Ci wierzę: Cebe656 jest "za łagodny". emotka emotka Edit: emotka emotka  Propozycja założenia nowego topu o centrach pojawiła się na potrzebę chwili, bo moim zdaniem bardzo by się taki top przydał. To tylko propozycja, nie trzeba sobie od razu jaj z tego robić. emotka  Kiedyś sam zakładałeś nowe topy, nie zważając na czyniony tym bałagan, i mogło być? emotka

Bruce napisz do Pionasa maila, ze czujesz sie urażona iż kolega cb zrezygnował z avatara z J.T. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6371603 Napisano: 25.06.2017 09:29:08 w Dziś cieszę się z.....
emotka delfinka101 napisał(a):

Wczoraj odniosłam dekoder do Multimedia, wieczorem oddałam swój  telewizor i wreszcie nie będzie zbędnego pudła w domu.

W listopadzie tego roku minie 5lat odkąd pozbyłam sie telewizora emotka  Nie tęsknie za nim ani troche!  Wyświetl w wątku >>

ace

#6371568 Napisano: 24.06.2017 22:21:05 w Dziś cieszę się z.....
Z wątku "wkurza mnie" i dyskusji piątkowej emotka  emotka  emotka  

P.s. Mam nadzieje ze nie uraziłam nikogo tym ze cieszę sie z tego co jego wkurza emotka   Wyświetl w wątku >>

ace

#6370636 Napisano: 22.06.2017 15:27:16 w Dziś cieszę się z.....
z owocowo-warzywnego sezonu! Po prostu nie wiadomo co jeść, bo chce się wszystkiego spróbować, a żołądek tylko jedn emotka . Tak jak nie lubię lata, tak uwielbiam lato w Polsce Wyświetl w wątku >>
3 brucee, joan, awi 0

ace

#6370114 Napisano: 21.06.2017 11:52:32 w SZUKAM....
sklepu gdzie kupię Piwniczankę w małych szklanych opakowaniach emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6369625 Napisano: 19.06.2017 22:53:51 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

ace napisał(a):

A jeśli ktoś myśli o soczewkach u swoich dzieci (takim którym się wzrok pogarsza) to warto pomyśleć o ortokorekcji czyli soczewkach które zakłąda się... na noc. Są bardzo drogie (ale mają też gwarancje że jeśli nie sprawdzi się pacjenta to zwrot kosztów), ale dają komfort bo w dzień nie trzeba nic nosić (soczewki przez noc nadają odpowiedni kształt gałce oka), można pływać bez okularków, a przede wszystkim zatrzymują postępującą wadę!

emotka  Nie sądziłam, że to możliwe w przypadku jakichkolwiek soczewek! emotka

Jest jest emotka Bardzo mało popularna metoda w Polsce (pewnie ze względu na koszty). No i jest możliwa tylko do wad chyba coś ok. 4,5-5diopti (już nie pamiętam) - dorośli też mogą nosić, ale dorosłym już wzrok raczej się nie pogarsza. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6369621 Napisano: 19.06.2017 22:49:43 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh

chochliczka współczuję. 
Kilka dni temu wsiadłam do lokalnego mikrobusika, wysiadający chłopak cofnął się od wejścia, bo zostawił telefon. Jego miejsce przy oknie było puste, obok siedziała mamuśka z 2-3 letnią córcią, chłopak zajrzał na siedzenie, pod, jeszcze raz przejrzał kieszenie i wreszcie poprosił, żeby mamusia wstała.... smartfon w skórzanym etui... "cudownie" znalazł się.... ona na nim siedziała, nawet się nie speszyła ani nie udawała zaskoczenia  emotka . Niestety "łowcy okazji" byli, są i będą

Ja kiedyś miałam taką sytuację na imprezie, jeszcze na studiach, że mi koleś (znajomy znajomych) buchnął portfel (przez całą imprezę nie otwierałąm torebki emotka ), a potem chciał być moim koniem na białym rycerzu, czy tam rycerzem na białym koniu i mi go rycersko zwrócić. Na szczęście nikt ze znajomych nie podał mu mojego nr tel. tylko zwrot udało się dokonać przy pomocy mojej koleżanki (bo, że niby nie mogłąm a na gwałt potrzebowałam emotka ), przekazując jej portfel powiedział jej że był pod adresem mojego zamieszkania (na moje szczęście stary adres pod którym nie mieszkałam ani ja ani nikt z rodziny już jakieś 5 lat emotka ) i żebym się z nim skontaktowała bo uważa że załuguje na podziękowanie emotka Facet po paru miesiącach okazał się moim  "niedoszłym" stalklerem - sąsiadka mi opowiadała że przez kilka tygodni prawie codziennie przesiadywał pod kamienicą chłopak który wszystkich o mnie dopytywał emotka Dobrze że już tam nie mieszkałam emotka I cieszę się że w nowych dowodach nie ma już meldunku emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6369613 Napisano: 19.06.2017 22:37:52 w Wkurza mnie...
angie222 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

angie222 napisał(a):

Koszt szkieł okularowych - 900 zł. 
Dzwoniło RMF z tego konkursu Merci, ale akurat ojciec nie mógłby się pojawić na antenie. Trochę smutno, bo przydałaby się kasa właśnie na te zasrane okulary. Wystraszyłam się, że oślepnę do 40, to teraz będę zaciskać pasa. Dobór oprawek był męką i tragedią, trwał kilka godzin - obawiam się, że i tak nie zacznę ich zakładać na stałe. Nie potrafię uwierzyć w to, że taka rama na twarzy dodaje komukolwiek uroku - to w gruncie rzeczy ciężka rzecz. I jeszcze taka droga!

Okulary są niczym biżuteria i naprawdę dodają charakteru!
Polecam przede wszystkim zmienić podejście, bo tak to tylko męczarnia. Obejdź milion okulistów, ale znajdź oprawki w których się dobrze czujesz. Poczytaj w necie porady stylistów jakie okulary dobrać do danej twarzy. Musisz po prostu poczuć, że je chcesz. To nie chodzi tylko o zdrowie, ale i o codzienne samopoczucie. 
Jeszcze słowem pocieszenia... To, że zadzwonili z RMF nie oznacza, że byłaby wygrana. Możliwe, że tata miał być rezerwowych słuchaczem, bo takich zawsze mają kilku. 

Ok, przyznaję - mam złe nastawienie do okularów. Nawet nie do okularów, a raczej do swoich oczu. Pokonałam zeza (plus nadwagę), ale i tak boję się głupiego noszenia oprawek. To jest trochę zabawne, bo nie obawiam się, pracując w ulubionej firmie publicznej każdego konkursowicza, paradować z wygolonym bokiem, czerwoną grzywką i tatuażem z wokalistą Visage. Okulary wywołują u mnie pewnego rodzaju fobię, dlatego przekornie zdecydowałam się na odważną oprawkę awiatorkę. Póki co jestem zmotywowana do wprowadzenia zmiany w swoje życie i zostawanie w okularach po pracy. Tylko cena tego gadżetu tak mnie poraziła. Człowiek po latach brzydoty jednak chce być atrakcyjny.

Okulary jak najbardziej dodają uroku!
Ja jako 3-4latka zazdrościłam mojemu bratu okularów. W końcu mi jakiś okulista przepisał zeróki, że niby lepiej mi się przegroda nosowa od okularów czy co tam wykształci (nie wiem o co chodziło), jak mojemu bratu oczy naprawili i ściągnął okulary, tak i mnie zaczeły się oczy psuć. Okulary dopiero na studiach założyłam (choć powinnam już w liceum), a po studiach założyłam soczewki i jestem mega zadowolona. Teraz myślę znów o okularach bo pozazdrościłam mojemu TŻ, bo pięknie wygląda w okularach emotka i ja też chcę pięknie wyglądać emotka Choć też coraz częściej myślę o laserze.

A jeśli ktoś myśli o soczewkach u swoich dzieci (takim którym się wzrok pogarsza) to warto pomyśleć o ortokorekcji czyli soczewkach które zakłąda się... na noc. Są bardzo drogie (ale mają też gwarancje że jeśli nie sprawdzi się pacjenta to zwrot kosztów), ale dają komfort bo w dzień nie trzeba nic nosić (soczewki przez noc nadają odpowiedni kształt gałce oka), można pływać bez okularków, a przede wszystkim zatrzymują postępującą wadę! Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6369141 Napisano: 18.06.2017 21:14:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś brał udział w orsay i może mi pomóc? zainstalowałam apkę, ale strona nie działa i dalej chcą abym zainstalowała apkę...

coś jest nie tak ze stroną, bo wcześniej był tam formularz emotka

mi też nie działa... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6366575 Napisano: 11.06.2017 13:00:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

bruce napisał(a):

Mysia napisał(a):

Mieszkam sobie teraz w zielonym otoczeniu, wszystko pięknie, ale komary i pająki brrrr jeszcze mnie sąsiadka straszy, że wielkie okazy to jesienią spotkam w domu.. emotka szukam skutecznych preparatów,roślin ale myślę też nad moskitierą do okien które najczęściej mam pootwierane, czy ktoś coś doradzi? Szczególnie jaki rodzaj moskitiery wybrać emotka

Nie chcę Cię straszyć, ale to niestety jest prawdą. Przerabiam to od dziecka, a teraz szczególnie mocno, bo mam dom wśród dzikich ogrodów, gdzie nikogo nie ma latami. Wierz mi: komary i pająki to naprawdę pryszcz. Dawniej w domu rodzinnym miałam siatki z ramami w oknach przeciwko komarom, lecz teraz one na pewno nie zabezpieczą mi wnętrza domu, bo np. osy czy szerszenie (w tym roku - znów - wysyp  emotka ) robią sobie gniazdo koło okien lub na poddaszu (konkretnie - w suficie) i włażą nam przez otwory na oświetlenie w podwieszanym suficie. emotka
Skuteczne są tylko dość niebezpieczne środki, kupowane w budowlanych sklepach.

Z tymi gniazdami to akurat mniejsza szansa bo nie mieszkam w domu, więc jedynie balkon czy ogródek wchodzi w grę, dlatego myślę o siatkach właśnie, tylko chcę takie przez które mi na pewno nic się nie przeciśnie. We wcześniejszym mieszkaniu w centrum miasta na 8 piętrze spotkałam przez rok tyle owadów co teraz w ciągu tygodnia na nowym mieszkaniu.. emotka Martwię się też, że niedługo pojawi się dziecko i nie chcę żadnych robali w jego pobliżu jeszcze jak pomyślę o szerszeniach..

Ja mieszkam w mieście (co prawda obok mam lasek) wiec komarów może nie mam aż tak dużo jak na wsi i ogólnie się dziwie ze wszyscy narzekają w tym roku na komary (ja jeszcze nie zostałam ugryziona w 2017). Może mnie po prostu nie lubią (z wzajemnością) ale myśle ze głownie mnie nie gryza dlatego ze stosuje rożnego rodzaju olejki eteryczne (ważne by były to 100% naturalne olejki eteryczne a nie olejki do kominków) - do płukania tkanin zamiast płynu, do wspomnianych kominków, do olejowanie ciała itd. Ja głownie używam lawendowego, ale każdy musi znaleźć swój zapach (duża cześć olejków ma właściwości odstraszające owady). Na kleszcze tez działa - ja z racji wykonywanego zawodu wchodzę nieraz w takie chaszcze w które wydawałoby się ze nie da się wejść, a wchodzę i póki co żaden kleszcz się we mnie nie wczepił. Podobno działa tez palenie kadzidlek, bo owady (ale i ja tez) nie lubią zapachu dymu. Wyświetl w wątku >>

ace

#6365135 Napisano: 07.06.2017 12:41:21 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

emotka  A ja ma często odczucie, biorąc udział w promocyjnych konkursach, że jestem normalnie wszystkożerna: lody Koral naprawdę bardzo mi smakują, co do gotowych dań Pudliszek (o których smaku niegdyś tu też pisano) mam całkiem dobre zdanie, tak samo na temat ciast w proszku Delecty czy Dr Oetkera oraz różnorakich chipsów. emotka  Cóż, oto zgubne skutki dorastania w zamierzchłych czasach wyrobów magrarynopodobnych... emotka  


Po prostu nie czytasz etykiet emotka Lektura składu naprawdę odchudza emotka

Jam nie święta, chipsy i czekoladę fioletową z cukrem i olejem palmowym czasem zjadam, ale jednak właściwie wszystko, co po przeczytaniu listy składników okazuje się niejadalne, idzie w moim przypadku na sprzedaż. Gdybym miała podsumować, co z produktów konkursowych w ogóle jemy, to regularnie: pomidory w puszce Pudliszki, masło Mlekovita i różne wody od Nestle w szklanej butelce. Ciągle wypatruję na horyzoncie konkursów z sensowną żywnością, ale takich praktycznie nie ma emotka

o i to jest to! najlepsza dieta! Ja to już nie tylko właściwie nie jem konkursowych produktów, kosmetyków konkursowych też praktycznie nie używamemotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

ace

#6363756 Napisano: 04.06.2017 15:15:50 w Kaufland konkursy
rozumiem, że w tym nowym konkursie w Kaufie, tradycyjnie paragony na których widnieje alkohol nie biorą udziału w ogóle? Nie ma żądnego odliczania czy czegoś? Bo jak zwykle mój narobił zakupów za ponad 300zł, (na jeden paragon!) i to na którym jest alkohol (moje ulubione winko)... On jest niereformowalny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0