Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6388107 Napisano: 09.08.2017 22:04:00 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Gdy loteryjnej cocacoli i konkursowego Colgate nie ma gdzie upchać w domu:https://www.faceb...ozgB-0w1aCWgzv01AjQA

Ja dokładnie do tego używam colgate (tzn do czyszczenia armatury) i coli (może do kibla nigdy nie wlewałam ale zlew często nią przetykam) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6387888 Napisano: 09.08.2017 15:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

ace napisał(a):

jakie jest słowo na środę w Heńku?

bąbelki emotka

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6387886 Napisano: 09.08.2017 15:05:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jakie jest słowo na środę w Heńku? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6387229 Napisano: 07.08.2017 21:04:37 w WC - rozmowy o wszystkim
moskala22 napisał(a):

ace napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

wczoraj zrobilam sporo kilometrow na rowerze, co chiwla na poboczu puszki tigera lub XL, zbieralibyscie ? emotka Na ktorys chyba nie trzeba miec paragonu...tylko nie wiem na ktory....

XL- tylko zawleczki emotka

a puszki konkursowe jakies?

Na puszce jest inf o loterii, na zawleczce kod

ja do dziś w Krk nie upolowałam XL w promocyjnej puszce... W Sandomierzu puszki (nie promocyjne) przynajmniej stały na stojaku promocyjnym emotka

W Krakowie puszki konkursowe były w Carrefour Express na rogu ul. Lea i Kijowskiej

O.o dzięki! Jutro podskoczę, może jeszcze będą. W tych c4 w którym byłam i było XL to niestety tylko w zwykłych puszencjach Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6387193 Napisano: 07.08.2017 18:18:05 w WC - rozmowy o wszystkim
@@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

wczoraj zrobilam sporo kilometrow na rowerze, co chiwla na poboczu puszki tigera lub XL, zbieralibyscie ? emotka Na ktorys chyba nie trzeba miec paragonu...tylko nie wiem na ktory....

XL- tylko zawleczki emotka

a puszki konkursowe jakies?

Na puszce jest inf o loterii, na zawleczce kod

ja do dziś w Krk nie upolowałam XL w promocyjnej puszce... W Sandomierzu puszki (nie promocyjne) przynajmniej stały na stojaku promocyjnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6386999 Napisano: 07.08.2017 11:57:23 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dziś rano w sklepie zastanawiałam się: kupić czy nie kupić Rafaello? Jak kupię to zjem, jak nie kupię to nie zagram. W końcu zdecydowałam, że kupię i nie zjem. Po powrocie do domu stwierdziłam jednak, że otworzę i zjem tylko jedną kuleczkę, żeby przypomnieć sobie jego smak, a resztę komuś oddam. Ale po 10 minutach nie było już czego oddawać. Dobrze, że chociaż paragonu nie zjadłam emotka

emotka emotka emotka emotka aż się popłakałam emotka emotka emotka emotka Cała ja kiedyś emotka emotka emotka Poprawiłaś mi humor emotka

Teraz to mam mniejsze wyrzuty sumienia, że nie jadałm tego na marne emotka Chociaż komuś tym humor poprawiłam emotka

pomyśl o tym nawet w ten sposób, że zjedzeniem tych słodkości przyczyniłaś się do spalania kalorii (podczas śmiechu spala się ich całkiem sporo emotka ) - co prawda przeze mnie, ale zawsze emotka Wyświetl w wątku >>

ace

ace

#6386987 Napisano: 07.08.2017 11:45:36 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Dziś rano w sklepie zastanawiałam się: kupić czy nie kupić Rafaello? Jak kupię to zjem, jak nie kupię to nie zagram. W końcu zdecydowałam, że kupię i nie zjem. Po powrocie do domu stwierdziłam jednak, że otworzę i zjem tylko jedną kuleczkę, żeby przypomnieć sobie jego smak, a resztę komuś oddam. Ale po 10 minutach nie było już czego oddawać. Dobrze, że chociaż paragonu nie zjadłam emotka

emotka emotka emotka emotka aż się popłakałamemotka emotka emotka emotka Cała ja kiedyś emotka emotka emotka Poprawiłaś mi humor emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6386981 Napisano: 07.08.2017 11:40:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

ace napisał(a):

Jako, że konkurs Heinekena się kończy może podpowie ktoś co wygrywa? Rymy, proza, nawiązanie do Heinekena? Takie miałam plany wobec tego konkursu (niestety konkurs nie ma ewidentnie żadnych planów ze mna emotka ), że przynajmniej 2 karnety i słuchawki zgarnę, a tu jedno wielkie nic emotka

Za rymy, bez nawiązania do Heinekena - głośnik

Dziękuję emotka
I coś podejrzewam, że wygrywają wszystkie opcje które wypisałam (jak w większości konkursów), po prostu ja nie umiem trafić w gusta szanownego jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6386967 Napisano: 07.08.2017 11:06:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jako, że konkurs Heinekena się kończy może podpowie ktoś co wygrywa? Rymy, proza, nawiązanie do Heinekena? Takie miałam plany wobec tego konkursu (niestety konkurs nie ma ewidentnie żadnych planów ze mna emotka ), że przynajmniej 2 karnety i słuchawki zgarnę, a tu jedno wielkie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6382210 Napisano: 24.07.2017 13:06:52 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

superloser napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka

Ze było wybierane NIE znaczy, ze kod jest do kina przypisany.Wystarczy isc i sprawdzic. Jak nie działa to kupić na King Arthur.
Ot, a Kinder Bueno użyć na inny seans.

ale Konkursowiczowi nie przystoi płacić za bilet emotka
Wiesz, nie znaczy, że jest ale nie znaczy też że nie jest emotka Dlatego pytam. A to że mogę iść osobiście w kinie sprawdzić czy kod działa to to ja wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6382082 Napisano: 24.07.2017 09:47:19 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka

Tam nie było kino chyba przypisane, bo ludzie je sprzedaLiIdz na Dunkirk - lepszy od King Arthur

Na 100% wybierało się kino (mam nawet zapisane jakie kino wybrałam). Tylko się zastanawiam czy to było wybieranie dla picu czy może jednak przyporządkowane do kina.

na Dunkierkę jeszcze zdążę pójść, Artura już wycofują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6382026 Napisano: 23.07.2017 22:02:11 w WC - rozmowy o wszystkim
czy ktoś wie czy kody do cinema city z kinder Bueno koniecznie trzeba wykorzystać w wybranym przez siebie kinie? Chciałąm iść na mojego Króla Artura, a tu d... zagapiłąm się i w moim kinie już nie grają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6381584 Napisano: 21.07.2017 15:19:39 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

ace napisał(a):

lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka

ja biorę rower-ale mam nadzieję,że nasze "kapslowe"miejsca nie są TYM SAMYM miejscem??? emotka

jeśli nie jeździsz wyczynowo to raczej nie te same miejsca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6381583 Napisano: 21.07.2017 15:18:01 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) No i chyba dziś nie przestanę się tu wpisywać. Odesłałam paragon mejlem i dostałam odpowiedź, że zakup dokonany po zgłoszeniu. Data na paragonie 7 czerwiec, a oni twierdzą, że to 6 lipiec... 2017-06-07...

IQ Marketing emotka

BTW, dzisiaj zerknęłam w potwierdzenie wzięcia udziału w promocji - takie, co się automatycznie wygenerowało po dodaniu zgłoszenia w loterii IQ Marketing "Klasyki trzymają się razem". I wyobraź sobie, że oni stosują ten sam sposób podawania daty, który jednocześnie jest dla nich niezrozumiały i nieczytelny na Twoim paragonie emotka No geniusze, nie ma co emotka PS: W przyszłości polecam każdemu uczestnikowi promocji organizowanych przez IQ Marketing zapisywanie na komputerze w pdfie owych potwierdzeń. Tak na wszelki wypadek emotka

jeśli masz, wyślij im  inny paragon z tego sklepu, obojętnie z jakimi produktami, ale z datą typu: 2017-06-30 i niech Ci powiedzą jak się nazywa trzydziesty miesiąc w roku w ich świecie?

w USA dzień występuje w środku  emotka  ale, że i w IQ? emotka  ale to jest śmieszne  emotka  a ktoś się podpisał pod tym @?

wiem doskonale jaki format daty jest w USA emotka dlatego piszę, by koleżanka wysłała paragon z tego samego sklepu z inną datą emotka No chyba, że sklep w dni parzyste stosuje międzynarodowy system podawania daty, a w nieparzyste amerykański. Albo od poniedziałku do soboty na przemian międzynarodowy z amerykańskim, a niedzielę czczą datą po polsku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6381538 Napisano: 21.07.2017 14:10:57 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6381532 Napisano: 21.07.2017 14:08:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) No i chyba dziś nie przestanę się tu wpisywać. Odesłałam paragon mejlem i dostałam odpowiedź, że zakup dokonany po zgłoszeniu. Data na paragonie 7 czerwiec, a oni twierdzą, że to 6 lipiec... 2017-06-07...

IQ Marketing emotka


BTW, dzisiaj zerknęłam w potwierdzenie wzięcia udziału w promocji - takie, co się automatycznie wygenerowało po dodaniu zgłoszenia w loterii IQ Marketing "Klasyki trzymają się razem". I wyobraź sobie, że oni stosują ten sam sposób podawania daty, który jednocześnie jest dla nich niezrozumiały i nieczytelny na Twoim paragonie emotka No geniusze, nie ma co emotka

PS: W przyszłości polecam każdemu uczestnikowi promocji organizowanych przez IQ Marketing zapisywanie na komputerze w pdfie owych potwierdzeń. Tak na wszelki wypadek emotka

jeśli masz, wyślij im  inny paragon z tego sklepu, obojętnie z jakimi produktami, ale z datą typu: 2017-06-30 i niech Ci powiedzą jak się nazywa trzydziesty miesiąc w roku w ich świecie? Wyświetl w wątku >>

ace

#6381450 Napisano: 21.07.2017 11:23:52 w Wkurza mnie...
kinzao napisał(a):

joan napisał(a):

A mnie w tej aktualnej polityce polskiej przeraża coś innego - może dlatego, że nie popieram ani dżumy, ani cholery. Otóż: za bajtla oglądałam "997" i zawsze dziwiły z przejęcia podbródek, żem fanką biegunki lub fanką zatwardzenia. Wszystko to jedno g*.

emotka Głos rozsądku.Mnie w całej polityce najbardziej wkurzają ludzie. Nie Ci z telewizora, Ci przed. I to Ci co biorą wszystko za białe albo czarne. Jedną drogę, albo drugą drogę. I choćbyś się dwoił i troił nie wytłumaczysz im, że jest trzecia.
Do tego tą chorą sytuację, która powoduje, że jeżeli przy tych zatwardziałych obrońcach jednej ze stron powiesz, że 'Ej a może jednak to lub tamto nie jest wcale takie złe...', to zaraz ktoś się wyzwie, ośmieszy, powie, żeś 'pisior', 'komuch' czy inny 'POpapraniec'. Głos rozsądku odzywa się coraz ciszej a my popadamy w paranoję 'konieczności wyboru strony' tego toksycznego związku.

Dokładnie.
A wszystkim zwolennikom sraczki lub zatwardzenia (jak to ładnie literacko ujęła joan) polecam książkę Psychologia tłumu - ma już ze 150 lat, ale ludzie nic a nic się nie zmienili co sprawia, że jest aktualna Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6381295 Napisano: 20.07.2017 19:53:24 w SZUKAM....
czy kody do kina wygrane w Kinder Bueno można wykorzystać tylko w wybranym przez siebie kinie czy może przejdą wszędzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6381102 Napisano: 20.07.2017 11:45:11 w Informują
Maile z Lokalnego Rolnika Wyświetl w wątku >>
0 0